Výcvik pro hráče Kesh Tallen

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Dolní město
Dobře...Sbohem strýčku na Mandalore...Řeknu a jdu pro lístek do přístaviště...
Vyčekám dvacet metrů dlouhou frontu a u okýnka řeknu:Jeden lístek na Mandalore...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - uprchlické přístaviště

Na přílet lodi, která měla ve směru i Mandalore jsi čekal poměrně dlouho, ale strýc se pořád nevracel.Kolem procházelo dost lidí, přesto jsi svého pěstouna mezi nimi neviděl, ale za to už jsi neměl čas o tom přemýšlet, protože loď už přistála.Poměrně malý houf lidí i nelidí a zamířilo k té lodi.

Loď na Mandalore přiletěla, opakuji, loď na Mandalore přiletěla...

Zněl halou hlas jedné pracovnice v přístavišti, který vyzíval cestující, aby nastoupili.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - uprchlické přístaviště
Čekal jsem dlouho a vytrvale ve snaze,že to zanedlouho přiletí...Furt nic neletělo a já jsem pomalu ztrácel naději že zde zhniju...Na takovýhle planetě...
Tohle je hezká planeta ale není pro mne...No...Už se těším až budu zase na Mandalore a vezmu si svý nový brnění...Možná bych měl ještě počkat na pěstouna ale jelikož loď už přilítá tak na něj asi přecejenom čekat nebudu...Pomyslím si a zvednu se z sedačky a zamířím k lodi...
Průvodčímu dám lístek na Mandalore a on mne pustí dovnitř do lodi...
V lodi si najdu nějaké krásné místečko v koutu a v rohu a tam si sednu a začnu pozorovat cestující...
Kontroluji jestli mezi nimi není aji můj pěstoun ale když se loď zvedá ze země a letí vstříc Mandalore,tak ztrácím naději a vím,že pěstoun poletí příští lodí...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Loď se brzy zvedla a odletěla z atmosféry.Chvilku na to už skočila do hyperprostoru.Cesta trvala snad ještě déle než to čekání a ty ses poměrně nudil.Později k tobě přišla obsluha:

Co si dáte?Cesta bude ještě dlouhá a myslím, že vám vyhládne pane.

Zeptala se vlídným hlasem a čekala na objednávku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Hyperprostor
No...Tak ještě mi stejně něco zbylo...Snad budou mít nějakej povzbuzující nebo posilňující nápoj...Pokud ne,něco dobrýho k jídlu mít budou určitě...Pomyslím si a podívám se na obsluhu:No tak něco k pití mně doneste...A jestli máte nějaký dobrý jídlo a hlavně levný tak mi to taky můžete donýst...Řeknu a podívám se obsluze do očí...
Kolik si asi tímhle můžou vydělat???Tohle je taková bezpečná práce...Ale já jsem mandalorian...A tohle je beztak Republikán...Takže pokud by mně štval,postarám se oněj...Pomyslím si a podívám se,jak odchází s mojí objednávkou...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Vzhledem k napětí, které se před několika dny změnilo v otevřenou válku se obsluha snažila pohnout kostrou a tak ti donesla prvotřídní jídlo za peníze a rychleji, než bys řekl švec.Porce byla obrovská a tak jsi ji jedl ještě dlouho.Po několika hodinách to s lodí slastně drclo - Mandalore
Loď začala přistávat a všichni byli poněkud nervózní, protože ne ně mířily všechny okolní baterie a ve vzduchu je doprovázely Bazilišky, ale vše proběhlo hladce a loď přistála.Všichni se rychle vysypali na přistávací plochu a odešli si po svých.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Hyperprostor
Loď přistane na Mandalorským přístavišti...Ano!Já to dokázal!!!Ale ted musí přiletět i pěstoun...No...Půjdu se nahlásit uý Mandaloreho...Jestli tady nebude,nahlásím se k někomu jinýmu...Pomyslím si a vyjdu z lodi,a jdu hned k první ambasádě kterou uvidím...
Přijdu k okýnku a řeknu:Já sem Kesh Tallen a byl jsem na Onderonu a tam mně s mým strýcem zajali republikáni a odvezli na Coruscant...Z Coruscantu jsme naštěstí unikli a strýc se zdržel...Musel si na Coruscantu něco zařídit...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Mandalorian se na tebe podíval a zasmál se. Nejspíš čekali, že se vrátíte, od toho jste měli výcvik, ale že tak brzo, to by do tebe neřekli.Poplácal tě po ramenech a pak tě vyprovodil k vašemu táboru.Tam probíhaly nejspíš už několik dní obrovské oslavy vítězství na Onderonu a Dxunu. Když tě viděli, členové tvého klanu se začali radovat ještě více, ale když s tebou neviděli strýce, podivili se.

Ahój Keshi, vítej doma, tak co, rozsekal jsi tam nějakou Republikovou prdel?

Zeptal se tě jeden z nich.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
No...Pár jsem jich zabil...A utekli jsme se strýcem z vězení z Coruscantu a pak si musel něco zařídit...No a tak jsem zde sám ale on určitě ještě přijde...No...A změnilo se zde něco od našeho zajetí???Zeptám se a podívá se do dobře známých tváří...
Konečně zpět na Mandalore...To zajetí mně zdrželo od toho turnaje...Pomyslím si a řeknu:A nepromeškal jsem ten turnaj v boji beze zbraně???Řeknu a mrknu na ně.Chtěl jsem jinýmu klanu nakopat zadek...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Když jste si tak vesele povídali o tvých zážitcích na Coruscantu, vyrušil vás hologram, kdyrý ukazoval v modrém postavu tvého strýce, která se někde krčila a ukrutně vydechovala.Kolem bylo slyšet palbu a křik.

Zabijte toho hajzla a to krutě!!!

Strýc se podíval do hologramu.

Tohle je asi moje poslední vysílání, postarejte se o mého...AAAH!!!

Obrazem projel něčí vibromeč a uťal tvému strýci hlavu.Mandaloriané se na to zděšeně podívali a sklonili hlavu. Potom se obrátili na tebe a pronesli.

Tvůj strýc zemřel se ctí, obětoval se, chvála mu budiž vzdána...

A vypli hologram.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Podívám se k zemi a vypnu hologram...Strýc byl statečný a moc pro mne znamenal...Ale já toho parchanta kterej strýce zabil najdu a oplatím mu to...Ať vidí že máme čest...
Řeknu a podívám se na muže z mého klanu...
Dobře...Tohle neměli dělat...Ted teprve uvidí hněv mandalorianů...Až dobijeme Corusant tak najdu toho kdo to byl a toho odstřelím...Nebo ještě lépe...Zabiju ho co nejdřív...Pomyslím si a trochu se usměju...
A...Ten turnaj jsem teda nepropásl???Rád bych jinýmu klanu ukázal že v klanu Tallen jsou tvrdí muži a že ctí smrt svého bližního víc než jiní...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Ostatní Mandaloriané se na tebe zkroušeně podívali. Byli sice tvrdí, tvrdší než jiní válečníci, přesto i pro ně smrt nebyla nic dobrého. Smrt se ctí byla v takových případech útěcha, přesto se brzy vzpamatovali a s kyselím úsměvem odpověděli.

Promiň Keshi, ale turnaj už vyhrál klan Ordo, válečník se jménem Canderous se utkal se svým největším rivalem - Cassusem z klanu Fett.Byl to ohromující souboj.

Měl by sis jít odpočinout.
_____________________________________________________________
Tak jo, tohle je konec výcviku, plánem bylo, že se trochu nastíní okolnosti strýcovy smrti, to se stalo, teď se už v misi vrátíš do současnosti jako žoldák.Hodnocení napíšu za chvilku
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“