Výcvik pro hráče Kesh Tallen

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Kesh Tallen

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore - před pěti lety

Probudil ses do nového dne.Na Mandaloru byl sychravý podzimní den a tys mohl slyšet, jak místní ptactvo odlétá do oblastí blíže rovníku, aby se vyhnuli blížící se zimy.Venku byl ještě klid, ale věděl jsi, že brzy započne trénink, jak se u mandaloriana sluší a patří.
Po chvilce tvého odpočinku tě však vyruší tvůj vychovatel, který rozrazil dveře tvého pokoje a začal, tak, jak to ostatně měl ve zvyku, hulákat a vyhánět tě z postele.

Vstávej kluku, za chvíli začíná trénink a moc by ti nepomohlo, kdybys přišel pozdě, co říkáš?

Vychrlil na tebe svým, tak nepříjemně hlučným hlasem válečníka.A opravdu, po chvilce se roztroubila siréna oznamující začátek tréninku.

Tak dělej, naskoč do toho brnění a ať už tě v tom pižamu nevidím!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore - před pěti lety
Ptáci odlétávali do teplých krajů,protože začínal podzim a listí odlétávalo ze stromů a dopadávalo na zem s jemným zvukem...
Tohle všechno jsem viděl sice trochu rozmazaně ale viděl.Vítr burácel do stromů ze kterých odlétávalo listí...
Viděl jsem svého otce který se na mě usmýval v jeho mandským brnění a pak mu tělo probodl rudý meč...
Pak se obraz rozplýval a vyrušilo mě hulákání mého pěstouna...Jo...Už du...Byl den tréninku...
Vyskočil jsem ze svého lehátka a vklouzl jsem do svého brnění.Zase trénink zas trénink...Sice mi to později může pomoct ale ty treninky jsou tak častý...
Nastoupím před svého pěstouna a řeknu:Jsem zde...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Pěstoun tě dovedl mezi ostatní mandaloriany a potom odešel na svůj vlastní trénink.Mezitím se vaše družstvo seřadilo a čekalo na instruktora, který měl každou chvíli dorazit.Po chvilce se tak stalo - před družinu mladých mandalorianů nastoupil muž v zeleném brnění mandalorianských válečníků.Jmenoval se Gendor a byl z klanu Fett.Velice schopných válečníků, jejichž vůdcem byl muž jménem Cassus.Sám Gendor byl jedním z nejschopnějších členů tohoto klanu.

Vojáci!Dnes budeme procvičovat boj, ale také nás poctí svou návštěvou sám Mandalore.Z hystorie Mandalorianů toho mnohé ví a tak vám dá mlý test.Informace najdete v databázi na levém křídle tábora.Teď se seřaďte do dvojic, budeme cvičit boj z blízka nejprve beze zbraně a pak s cvičným mečem.Tak fofrem do dvojic!!!

Vyzval vás a vyčkával, až se seřadíte.K tobě přišel bojovník, který se představil jako Guuno z klanu Tallen.

Tak jo, můžete začít!

Tvůj protivník okamžitě zaútočil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Zaútočil na hlavu a to jsem vykryl a snažil jsem se ho kopnout do slabin abych získal totální převahu nad ním...
Skoušel jsem otočku a kopnutí mezi nohy a hned na to úder do hlavy a do břicha...
Kdybych tak našel jeho slabinu ale on je tvrdej ale slabinu mít musí...
Pak jsem se pokusil mu podkopnout nohy a on spadl na zem...
S rychlostí blesku se zvedl a zaútočil na mě...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Téměř okamžitě potom, cos ho srazil, tvůj soupeř znovu vstal a zaútočil.Tvůj útok na jeho slabiny během chvilky odrazil a i kdyby ne...měl tam brnění.Nějakou dobu jsi musel vykrývat jeho sady útoků, ale potom se objevila slabina:Při jednom útoku měl odkrytá záda.
Kapitán vás chvíli sledoval a ačkoli jsi neviděl jeho tvář, bylo poznat, že jste ho zaujali.

Výborně, výborně.Bojujete pěkně chlapci, jen tak dál.

Pobízel celou skupinu a na celém place bylo slyšet údery dohou a rukou při soubojích.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Kapitánovo pochválení celkem ignoruju aby mě to nevyvedlo z rovnováhy...
Zaútočím mu na odkryté záda a srazím ho na zem...
Konečně slabina to to trvalo...Snad už mi tenhle boj nevyvede z rukou...
Podívám se na kapitána a očekávám pochvalu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Svůj souboj jste ukončili přibližně stejně, jako většina dalších bojovníků.Kapitán na každou dvojici jen kývl a čekal, až skončí úplně všichni.Potom pouze zvolal:

Výborně a teď si vezměte ty cvičné meče.Nastává druhá část dnešního tréninku.

Tvůj soupeř už meč držel v ruce a čekal až si vezmeš svůj.Zatím jen semtam cvičně švihnul a snažil se rozcvičit.Tentokrát nechtěl nechat nic náhodě.

Doufám, že to s mečem umíš stejně jako holýma rukama.

Pronesl hrubým hlasem a jen co sis vzal meč, zaútočil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Jeho první útok jsem vykryl ale on útočil dravě a neúprosně že jsem se musel opravdu snažit abych se ubránil jeho útokům...
Ale pak udělal chybu a já jsem přešel k útoku.Sekal jsem nepravidělně:na hlavu na nohy do boku a na nohy...
Pak jsem ho srazil na zem a řekl jsem:Mimochodem jsem Kesh Tallen...
Odešl jsem o pár kroků od něj abych ho nechal vstát a až se zvedl tak jsem zaútočil...
Tentokrát jsem zkusil zaútočit na nohy a pak ho překvapit kotoulem vedle něj a seknout po něm na nohy...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

První část souboje byla krátká, nicméně tobě i tvému soupeři se zdála jako dost dlouhá, jako by se čas spomalil.Po chvíli jsi nakonec svého soupeře srazil a představil se.Tvů protivník to naprosto ignoroval a vrhnul se zpět do boje.
Tvůj útok na nohy nadskočil s obratností na Mandaloriana dost slušnou a než jsi stihl udělat kotoul, kopl tě do hlavy a tys spadnul.Okamžik nato jsi však byl na nohou.

Bojuješ dobře všechna čest, jsem Guuno, taky z klanu Tallen.

Řekl tvůj soupeř a znovu zaútočil.Jeho zuřivé útoky jsi ustál jen se štěstím, ale jeden útok udělal tak nešikovně, že se příliš odkryl a dal ti možnost zasadit konečný úder na mnoha místech.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Odkrytá místa měl na mnoha místech ale já jsem si všiml jen pár...
Nejdřív jsem ho seknul do pravé nohy a pak jsem zaútočil na bok levý ale ještě než jsem stačil provést útok udělal jsem otočku a zaútočil jsem na bok pravý...
Tohle vykrýt už nemohl a tak jsem ho nohou odkopl na zem,dal jsem mu meč ke krku a řekl jsem:Díky za pochvalu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Guuno syknul bolestí při každém zásahu a než jsi ho odkopnul, už bolestí padl na jedno koleno.Tvému dalšímu útoku ještě nastavil meč, ale tvé odkopnutí ho dorazilo.Vstal, držíc se za bok a za hruď a uklonil se ti.

Není zač.

Odpověděl tvůj protivník a narovnal se.

Kapitán zatleskal všem bojujícím a všechny je poslal, ať jdou po svých.Taky vám doporučil, ať si zkusíte nastudovat něco o Mandalorianech, ať táboru neuděláte ostudu, až ořijde Mandalore.
______________________________________________________________________
Teď napiš, co jsi zbytek dne dělal, atd. ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Hned po boji jsem se vydal do svého pokoje abych si odpočinul a až se tak stalo šel jsem do jídelny něco zakousnout...
Až se tak stalo tak jsem šel do knihovny podívat se a přečíst si něco o mandalorianech...Dozvěděl jsem se mnohé věci a zajímavé o ktreých jsem neměl ani potuchu...
Asi po pár hodinách studia jsem šel na cvičiště a vyzval jsem jednoho z přihlížejících na souboj a ten to také vzal...
Říkal že se jmenuje nějakej Dash Jukin ale to mě nezajímalo...
Nejdříve jsme bojovali beze zbraně ale pak jsme zkusili bojovat s cvičnýmy meči...
Když jsme se "vyblbli" tak jsem šel zpět do svého pokoje ale všiml jsem si jednoho plakátu kde bylo napsáno že se koná turnaj v boji beze zbraně a mě napadlo že bych se tam mohl přihllásit:Hehe konečně uvidí že jsem nejlepší...Šel jsem za mandalorianem který nás vedl při tréninku a řekl jsem:Zdravím vás...Chtěl bych se zúčastnit toho turnaje...
Když mě zapsal tak jsem odešel do pokoje a šel jsem se prospat a nabrat síly na další den...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Brzy ráno tě probudil tvůj pěstoun.Vypadal rozjařeně a pobouřeně zároveň.Vrazil do tvého pokoje jako maniak a zatřásl tebou:

Jak to, že ještě spíš?!Dělej, obleč se!Dorazil Mandalore, nevím to jistě, ale myslím, že vám to kapitán Gendor Fett říkal nebo ne?!Tak pohni!!!

Potom vyrazil ven z domu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Mandalore
Vzbudím se a vklouznu v rychlosti do svého brnění...
Vyjdu před dům za pěstounem a čekáme na mandaloreho...
Kdo to asi může bejt???Pomyslel jsem si zamyšleně a můj výraz na tváři naštěstí nebyl přes helmu vidět...
Byli jsme všichni narovnaní vedle sebe a čekali jsme,co se stane...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Mandalore

Všichni vojáci ve vašem táboře se seřadili do několika šiků podle klanů a klanový vůdce stál v jejich čele.Na shromáždění bylo několik klanů, mezi nimi klan Fett a klan Ordo a taky tvůj klan, klan Tallen.Všichni se vzrušeně vybavovali, každý Mandalorian byl naprosto vedle z té cti, která se jim všem brzy dostane - Mandalore zavítá do tohoto tábora.Najednou šum utichl a nastalo hrobové ticho.Do uličky mezi dvě řady šiků vešly tři postavy.Dva vojáci v zeleném úboru Mandalorianů, to byla asi ochranka, ale uprostřed vás stál vysoký muž s maskou, kterou by chtěl mít každý Mandalorian - s maskou Mandalora.Byl oděn ve stříbrném brnění a kolem těla mu splíval dlouhý rudý plášť a v jedné ruce držel obrovskou opakovačku.Už od pohledu, který byl teda impozantní, to byl muž na svém místě a podle povídání to byl nejlepší z Mandalorianů.
Mandalore a jeho ochranka pokračovali dál uličkou a prohlíželi si vojáky, dokonale vyrovnané a seřazené.

Ano, nikdo se nemůže rovnat s tak dokonalým výcvikem, jako mají Mandaloriané...

Pomyslel si Mandalore uznale a pokračoval k vyvýšnému pódiu, kde měl pronést svou řeč.Tam se rozhlédl po svých věrných bojovnících a všechny pozdravil.

Jsem rád, že jsem tu mohl zavítat přátelé.

Pronesl svou úvodní a krátkou řeč.Znovu se rozhlédl, udělal pomlku a spustil slavnostním hlasem:

S potěšením jsem vám přiletěl oznámit, že armáda je připravená vstoupit do války s Republikou, jsem rád, že jsme sto bojovat i s takto schopným nepřítelem a chtěl jsem vás jen přizvat, ať se vaše klany přidají do války.Tato válka přinese našim klanům čest, jakou ještě neměli šanci získat, Republika bude ten opravdový nepřítel, na jakého jsme čekali a bude mi ctí vést vás do tohoto krveprolití!

Rozhlásil Mandalore a ze všech klanů se ozývá jásot a potěšené Třikrát sláva Mandalorovi
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“