Výcvik pro hráče Josto Hapor

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - brána do akademie

Medailon, medailon, kam já ho jen strčil, vydrž chvíli
řekl jsem vojákovi a začal hledat ten medailon.
Po chvíli jsem ho našel v jedné z kapes. Byl tam bývalý studentův meč i medajlon.
Ach ti Sithové, ten meč se mi nelibi. Ten si však upravím, ale s tím medailonem to je ještě horší. Ten si přebarvit ani upravit nemůžu
Vytáhl jsem onen medailon na světlo a dal ho před obličejový štít vojáka
Tady je. Stačí nebo chcete ještě něco?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Můžete projít.

Řekl voják stručně a otevřel masivní vrata do akademie.Okamžitě tě zaplavila ponurost onoho místa, které je cílem mnoha lidí toužících po moci.Dalšími dveřmi jsi prošel do hlavní místnosti.Byla to obrovitá kruhová místnost, jejíž stěny lemovaly střídavě další vrata s poněkud podivnými sochami.Uprostřen místnosti klečel plešatý muž v uniformě, kolem procházely ozbrojené stráže a mezi sebou se bavili studenti a jejich trenéři.

Záhy tě pozdravil jeden muž:

Vítám tě na akademii.Tvůj pokoj má očíslování 0088.Pokračuj dál.

Vyzval tě a odešel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Tak a sem tu, tolik sebestředných egocentriků jsem neviděl snad ani v Republikové armádě
Dobře
řekl jsem onomu muži a sešel jednou z chodeb, u které bylo napsáno "Ubikace Studentů" dolů a našel pokoj 0088. Prohlídl jsem si důkladně pokoj, podíval se do skříňek, pod postele, klepal na stěny, jestli tam není nějaké překvapení, třeba bývalý student.Potom jsem si dal svůj bágl do skřínky u své postele a schoval tam menší nálož. Ta tam je pro případ, že by někoho z těch co nechám za sebou mi chtěli něco ukrást, nebo dát nějaký kradený zboží.
Vyšel jsem z pokoje a pokoje a porozhlédl jsem se po akademii.
Byla vážně dost deprimující a temná. Chtělo by to více světel, na některých místech nebylo vidět kam šlapu, ale posvítil jsem si mečem.
Vida, další důvod proč používají světelné místo klasických kovových.
Hmm, vevnitř mají několik trénikových místností, fůru zamčených dveří, ubikace studentů a lektorů a nic moc kuchyni a jídelnu. Aspoň vím proč chodí do osady.

Vrátil jsem se do pokoje, ale nic tam nebylo. Žádna osoba, zpráva, či vybavení. Vrátil jsemse zpět do té kruhové místnosti, zda tam nebude nějaký terminál, droid, informátor, tabule s informacemi kam mám jít.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Po ubytování se ve tvém novém bydlišti ses šel projít po akademii, ale nějaký zvláštní dojem na tobě nezanechala, byla deprimující a temná jako Sithové sami.Cestou jsi procházel kolem učňů, kteří si tě ale vůbec nevšímali.Rozhodl ses nakonec zajít do hlavní místnosti, kde se soustřeďovala většina studentů, najednou na tebe jeden z těch v černých kápích, kteří byli seřazeni vedle sebe, vyhrkl:

Kde seš?!Zachvilku bude přiřazování k mistrům, rychle!Zařaď se!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Taky mohli říct dřív, že něco takového bude
Nedalo se nic jineho dělat, než se zařadit do fronty a počkat do toho přiřazování

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Stihl ses jen taktak zařadit, když se v už tak tmavé místnosti setmělo ještě více.U studentů sis všiml, že se všichni postavili do pozoru, a veškerý ruch utichl.Celé to bylo podivné, ale přesto tak velkolepé.Potom se rozevřela obrovská kamenná vrata ubikací mistrů a z nich vyšlo asi dvacet mistrů v čele s Jorakem Ulnem a jeho učedníkem Utharem Wynnem.Všichni byli oblečení v černých rouchách, s dlouhým, až k zemi splívajícím pláštěm.Najednou Jorakův učedník vyšel z davu a začal předčítat z datapadu, jehož displej svítil do husté temnoty.

Mistr Qoodo Tuun - učedník Kooter Peath...

A takto pokračoval a učedníci přecházeli ke svým mistrům.Takto postupně ubývalo , až Uthar postoupil až k učedníkovi před tebou.

Mistr Cassus Vane - učedník Hawk,
Mistr Thaaru Saarick - učedník Josto Hapor...


Přešel jsi tedy k jednomu z mistrů, kteří ještě neměli učně a ten na tebe pokynul, že je to on.Uthar Wynn ještě přečetl ještě čtrnáct jmen - sedm mistrů, sedm učňů.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Vida, už mám mistra
Prohlížel jsem si mistra a on si prohlížel mě. Když mě to už přestalo bavit zeptal jsem se ho
Mistře Saaricku, jelikož chci být co nejsilnější a nejmocnější sith, mohli bychom začít hned. S čím začneme?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Chvilku jste na sebe koukali a potom sledovali ceremoniál.Dalších sedm studentů bylo zařazeno k jejich mistrům a v místnosti se, sice slabě, ale přesto, rozsvítilo a mistři i učni si sundali kapuce.Než tak udělal tvůj mistr, už jsi na něj vychrlil jestli by už rovnou nezačal výcvik, jenže když si sundal kápi, zatajil se ti dech - byl to ten Sith, který ti doporučil zdejší výcvik.

Cesty Síly jsou nevyzpytatelné, viď můj učedníku...jinak, jistě, můžem začít, ukážu ti takovou moji oblíbenou kratochvíli.Následuj mě.

A zamířil do výcvikové místnosti, ze které šel bolestný řev vždy následovaný zvukem Síly blesku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Tak zvuková kulisa se jim teda povedla
řeknu si když řev skončí. Následoval jsem svého mistra do oné místnosti a zeptal se ho
Budeme teď probírat meč, nebo sílu?
K ovládaní světelného meče je potřeba nějaký fígl, nebo se ovláda jako běžná vibročel z výzbroje republikové armády?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Mistr se na tebe podíval s neskrývaným údivem.Začal si tě měřit přísným, přesto poměrně obdivným pohledem a nakonec promluvil:

Mnoho se ptáš můj učni, což je taky dobře.Ale nejprve budeme cvičit ovládání Síly, teprve s její pomocí můžeš řádně ovládat meč.
Čepel světelného meče sice nic neváží, ale paprsek jeho držení značně znepříjemňuje, proto je užívání světelného meče obtížnější, a taky nebezpečnější než užívání vibromeče či obyčejného meče.Pouze Jedi a Sith dokáže světelný meč ovládnout.


Poté se usadil a vyzval tě, ať ho napodobíš.Načež k tobě začal promlouvat a svými slovy o Síle a její temné straně v tobě rozdmíchal jiskru tvé budoucí moci.Síla se v tobě poprvé projevila.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

To je teda něco
Pocit, který jsem měl, když jsem poprvé pocítil Sílu byl nepopsatelný. Najednou jsem se cítil silnější a mocnější, než kdy jindy. Cítil jsem tak živý jako nikdy předtím. Všechny mé dosavadní pocity o moci, síle a respektu bledly před tímto zážitkem. Dlouho jsem zůstaval v tomto stavu a užíval jsi to. Brzy mi však došlo, že to co teď cítím a co ze síly využívám je nic oproti schopnostem mého mistra a pocítil jsem tak silný vztek a závist jaký jsem cítil jen párkrát v životě a při těchto pocitech jsem měl pocit, jako by mé propojení se Sílou bylo o trošku větší.
Skvělý, teď bychom mohli pokračovat další lekcí
řekl jsem si a donutil jsem se otevřít oči. Mistr tam stále ještě byl, zřejmě to trvalo krátce.
Co teď mistře?
zeptal jsem se

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Cítil ses jako v eufórii, ovanul tě jen zlomek té moci, kterou budeš mít, ale přesto sis na chvíli připadal, jako by nic nebylo nemožné.Když eufórie opadla, ovládl tě na chvíli vztek a závist na mistrovy schopnosti.
Mistr si toho všiml a potěšeně na tebe koukal.

Ano, vyhřívej se ve vzteku, s ním snadno dosáhneš všech svých cílů a budeš mocnější, než si kdy dokážeš představit.Oddej se nenávisti a budeš roznášet strach do srdcí svých protivníků, stupňuj svou moc, až se staneš nejmocnějším, čímž dosáhneš osobního vítězství, satisfakce, odplaty za vše zlé, co se ti kdy stalo...

Promlouval k tobě mistr majestátným hlasem.Zavřel oči a na jeho rtech se objevil zlý úsměv.Podíval se na tebe a chvíli si tě měřil, potom se rozhlédl po místnosti a záhy ukázal na jeden kámen:

Ano, cítím, že jsi připraven naučit se nějakou schopnosti Síly, a takovou nejzákladnější je telekineze.Zatím jen základy.Prozatím, tě jen naučím zvednout tento kámen.

Mezitím na něj ukázal rukou a kámen okamžitě vyletěl a v klidu se pohupoval ve vzduchu, jako by nic nevážil.Znovu se podíval na tebe a suše řekl:

Zkus to.

Pak ještě dodal, když si vzpoměl, že jsi s tím ještě neměl zkušenosti:

Pro využívání Temné strany Síly se musíš soustředit na svůj hněv a nenávist.Vzpomeň si na veškeré křivdy, kterých se ti dostalo, vzpomeň si na každou kravinu, která se ti kdy nelíbila a proměň ji pomocí hněvu v Sílu.Sveď všechnu vinu na tento kámen a přinuť ho, ať vzlétne.

Dal ti mistr své poučení a poté jen koukal, jak bude vipadat tvé první využití Síly.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Chvíli jsem si kámen představoval jako svého nejhoršího nepřítele a pak jsem se soustředil na vzpomínky na můj návrat domů z války, kde jsem byl zatracován a opovrhován, na smrt svého otce a na Jedie a jejich povýšenectví. Kdyby vztek a nenávist mohla svítít, byl bych díky svým pocitům jasnější než hvězda této soustavy. Plně jsem se soustředil na kámen a zkusil ho zvednout. Cítil jsem takový vztek, že jsem cítil, že ten kámen možná rozlomím, ale ignoroval jsem ho.
Co je mi do blbého šutru

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Sithů - Korriban

Mistr s radostí sledoval, jak se v tobě kypí vztek a nenávist, trochu ho udivilo, že je ho tolik, ale okamžitě poznal, že nejsi jeden z těch ubožáků, kteří postávali před Akademií nebo v osadě.Tihle všichni, to byli ustrašení budižkničemové, zbabělci, kteří si myslí, že podlézáním a plněním zkoušek jako třeba takových, jako třeba musíš vydržet týden bez vody a pustím tě do Akademie.Mistr Chvilku přemítal, zda by neměli být temní Jediové jen takoví, kteří kdysi byli rytíři Jedi, ale když uviděl tvůj vztek, tvou nenávist, která záhy nejen že zvedla kámen, ale rovnou jej rozlomila.

Ne, nadějní studenti jsou určitě i mezi úplnými nováčky...

Pomyslel si.Potom se nahlas rozesmál a slavnostně zvolal:

Výborně, právě jsi udělal svůj první krok do většího světa.Síla se nyní stane tvým služebníkem.

Jednou bude velmi mocný, takhle brzo nikdo ještě nedokázal rozlomit kámen.Je v něm velký hněv a ten se stane jeho spojencem, mocným.

Otočil se na konzoli a něco málo tam nahrál.

Je vidět, že Síla je s ním, ale měl by se Sílu naučit kombinovat s bojem.Alespoň základně, uvidím, jak je na tom s bojem na blízko.

Na konzoli naklikal - Nadopovat vězně a otevřít klec. - a odstoupil od konzole.Potom ti dal vibromeč, vězňovi dal meč voják, stojící poblíž.Potom se oba vzdálili a čekali až se do sebe bojovníci pustí.Vězeň kypěl nenávistí, ale i zoufalstvím.S děsivým řevem se na tebe vrhnul a děsivě, avšak nesmyslně máchal mečem a snažil se tě rozsekat.

Zabij ho učedníku, ale pozor, je nadopovaný a je velice silný a odolný.Postupuj opatrně a nezapomínej na svůj hněv, je tvým spojencem.

Poučil tě mistr naposledy a pak šel na druhý roh místnosti.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Akademie Sithů - Korriban

První den a hned boj, tady se mi bude líbit

Pomyslel jsem si, zatímco jsem pozoroval vězně machajícího mečem. Mečem sice máchal zuřive a podle rychlosti dost silně, silněji než bych vzhledem k jeho postavě řekl, ale to bude zřejmě účinkem drog. Jeho styl boje se omezil jen na sekání a švih a jen a pouze útok a neviděl jsemžádné známky pokročilejších stylů boje, které se učili v republikové armádě, nebo u Mandalorianů.
Když se přiblížil na kontaktní vzdálenost, zkusil jsem pár útoků z boku, ale díky jeho zběsilémů útoku jsem byl nucen se hlavně bránit.
Jeho údery byly dost silné a rychlé a já se dost dobře nemohl dostat k smrtelné ráně.
Měl sem nejdříve v plánu počkat až mu vyprchají drogy a pak ho bez problému dorazit. Bylo by to snadné, i když zdlouhavé.
Potom jsem si uvědomil o jaký plán se to vlastně snažím.

Nějakej zdrogovaný chlápek přece pro mě není žádnou překážkou

strašně jsem se naštval na mého nepřítele a na sebe, že jsem nejprve přišel s takovým ubohým plánem

Mám zkušenosti, mám schopnosti a ovládám Sílu, není pro mě žádným soupeřem, tak na co sakra ještě čekám

Poddal jsem se svým emocím a přešel do útoku. Odrážet jeho výpady pro mě bylo snadné a já jsem se rozhodl, že svého nepřítele pomocí síly shodím na zem a dávaje si pozor na jeho zbraň ho probodnu. I kdybych ho na první ránu nezabil, to že by ležele na zemi by mi poskytlo značnou výhodu.
Usmál jsem se a zkusil to.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“