Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Tvé gesto kapitulace osobu naproti tobě na chvilku zastaví a vyslechne si, co se pokoušíš říct, ale jediná reake, která se dostaví je hromový hluboký smích. Ty si mezitím stihneš ohlédnout ránu, která ti značně krvácí, tepna sice zasažena nebyla, ale každý pohyb ruky ti přiváděl bolest a tím tě tak omezoval v pohybu.
Girik Narth na derri !
vykřikne náhle znova temná postava se vzhledem tvého otce a vrátí se znova k útočení, což tě zaskočí nepřipraveného. I když se pokusíš prudkému výpadu, co nejryhleji uhnout, přesto se soupeři podaří tě znova zasáhnout, tentokrát jeho čepel projede vrškem tvého levého ramena, čímž jenom znásobí bolest tvé levé ruky. Nějak se ti však podaří odskočit, takže si získáš zhruba pětimetrový odstupod svého soupeře, což ti poskytne nějaký čas na přemýšlení o tom, co udeláš dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Do háje! Tohle není dobrý. Tenhle protivník se mistru Solusarovi vyrovná... a já mistra Solusara porazil asi jenom 4x. Z toho jednou s Anakinem dohromady. No ten útočník vlastně nemusí být můj otec... může to být třeba můj strýc. Nic o svém otci nevím...
Tu mě z uvažování vytrhne další útok nepřítele. Má dokonale propracovanou techniku ale já se stále snažím najít nějakou slabinu.
Pokusím se vyslat proud Síly abych ho lehce odhodil a pak k němu přiložil meč tak abych ho mohl v případě nejvýšší nouze zranit.
Doufám že se vzdá jestli se mi to povede.
Připravím se na to.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Po dalším úskoku před útokem svého protivníka se rozhodneš zkusit přejít do protiofenzívy a to s využitím Síly. Jakmile jsi pevně zapřený nohama, tak si na pomoc přivoláš Sílu a pokusíš se svého protivníka odhodit, ale efekt není úplně takový jaký sis představoval, přesto se rozhodneš toho využít. Soupeř je totiž dáky pokusu o odhození nucen se postavit do obranné pozice, čehož využiješ útokem na soupeře, ale tvůj světelný meč se nakonec zastaví na obranně postavené čepeli protivníka. Zkousíš na něj zatlačit a vypomůžeš si i levou rukou a to i přes bolest, která tě v ní sužuje, jenže nezraněné končetiny soupeře a jeho silová převaha mu pomohou se vymanit z tvého sevření, tím že tě od sebe trochu odrazí, aby mohl znova zaútočit úderem shora, který však zastavíš svým světelným mečem a oprostíš se od něj. Jenže ti dojde jedna věc, těmhle útokům už nebudeš moct čelit dlouho, zvlášť se zraněním, které sužuje tvoji levou ruku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Do háje...nechci ho zabít. Pravděpodobně je to můj příbuzný. Ale zdá se že je mu to velkou hlavu nedělá. Dyť by ale měl umět basicem pokud je to můj otec. No musím se odsud dostat.
Začnu se rozhlížet jestli aktivání kvádrů neodemklo nějakou cestu pryč.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Tvé rychlé rozhlédnutí ti spíš než nějakou přiznivou správu přinese spíše zklamání, protože žádná nová cesta se nikde neobjevila, jediné, co se vlastně s aktivací kvádrů stalo, bylo objevení se tvého protivníka. A ten se ti teď opět připomenul další útokem, tentokrát s čepelí vedenou horizontálně na tvůj levý bok. Čepel se zastaví žhnoucí čepeli tvého světelného meče, ale tvůj soupeř začne opět tlačit, takže tě donutí ustoupit o další krok, aby jsi nemusel tolik namáhat svoji levou zraněnou ruku, ale jeho další útok přijde záhy, tentokráte se pokusí seknout zespoda směrem k tvé noze. I tentokrát se pokusíš jeho čepel zablokovat svým světelným mečem, jenže tato obranná pozice přijde jako hodně bolestivá pro tvou levou ruku, takže neudržíš sevření svého meče a s co nejsilnějším úskokem dozadu doufáš v úspěch svého úhybného manévru. Soupeřova čepel se sice dotkne tvého oblečení, ale ne už tak tvého těla, přesto ti už nezbývá mnoho možností, zkusit svého soupeře porazit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Připravím se na to že provedu jeden klamný výpad na hlavu poté několik rychlých výpadů na břicho. Potom švihnu mečem tak jako bych chtěl zaútočit znovu na břicho ale zaútočím na jeho ruku se zbraní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Rozhodneš se přejít do protiútoku a pokusit se přinutit soupeře k nějaké chybě v kombinaci s klamnými manévry. Začneš naznačením útoku shora, aby jsi pak obloukem zprava zamířil svoji čepel na protivníkovo břicho, tomu se však tento manévr povede vykrýt, i když jej trochu zaskočil. Protivník však tvoji čepel odrazí a pokusí se také zaútočit do oblasti tvého hrudníka, kam však spěšně umístíš čepel svého meče a zastavíš tak soupeřův útok, i když opět pocítíš bolest ve své levé ruce. Úmyslně však proto ukročíš zpět a začneš svůj další úder, který směřuješ na soupeřovu hruď. Úmyslně vedeš svoji čepel pomaleji, aby měl soupeř dostatek času reagovat, takže v poslední chvíli pozměníš její směr a zamíříš na soupeřovu ruku v níž drží zbraňí. Zaskočený tímto manévrem stihne jen ukročit nazpět, takže se ti povede jej zasáhnout. K tvé smůle to však byl pouze malý škrábanec, který zanechal pouze malou popáleninu na jeho ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Pokusím se najít protivníkovu slabinu tím způsobem že budu postupně útočit na všechny části jeho těla abych zjistil kde má nejslabší obranu.
Doopravdy se mi tu nechce umřít...
________________________________________________________

Já tě opravdu nemám rád... :?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Tvůj protivník se podíval na zranění, které jsi mu způsobil a hrozivě se zasmál, aby ti dal jasně najevo, co si o tvém zásahu myslí. Zákeřně se usmál a chodil okolo tebe v půlkruhu a bezděčně odrážel tvé pokusy o útoky. Zkoušel jsi útočit na jeho lýtka, stehna, ruce, lokty, ramena, prsní oblast, dokonce i hlavu, ale tvůj protivník tvé útoky se sebevědomým úsměvem odrážel a stále čekal na to s čím zajímavým proti němu přijdeš.
-----------
Mě nejde o to, abys mě měl rád, ale o to abys začal hrát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Do hajzlu já ho nechci zabít ale on... Vážně bych nerad zabil člena své rodiny ačkoli on zabije spíš mě. Ale co když... co když dělá iluzi? No nevim tim se budu zaobírat až vyhraju nebo splynu se Sílou.
Tak už to vzdej k sakru!!!
Vykryju pár úderů. Pokusím se zaútočit na jeho ruku v které nedrží meč tak abych poté měl volnou cestu k jeho krku. Pokud se to nevyvede tak uskočím zpátky a až se na mě rozběhne aktivuju meč přímo před ním.

_________________________________________________

Sry že to trvalo tak dlouho ale nevěděl jsem co napsat.
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 02.12.2008 17:02:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Po několika úderech, které vyšli vniveč se rozhodneš pro další klamný útok, tentokrát se úmyslně zaměříš na jeho ruku, které nese menší než důležitost, než jeho druhá ruka, v níž pevně svírá svoji čepel. Vedeš úder svisle z boku a spoleháš především na sílu tvé pravé ruky, protože levá ti už pomalu vypovídá službu. Soupeř v pohodě připraví svoji čepel na krytí své ruky, když rychle a prudce zvedneš svůj světelný meč výš a zacílíš na krk protivníka. Ten však jenom zdvihne svoji rukojeť výš a i tak zastaví čepel tvého světelného meče. Po tváři mu přejede sebevědomý úsměv, aby jsi poté pocítil sílu jeho boty na svém hrudníku. Jeho ukázkový kop, tě odhodí až k nejbližší stěně, která zastaví tvůj let vzduchem. Když dopadneš na zem, tak těžko popadneš dech a uvědomíš si, že tvá levá ruka už prakticky odmítá reagovat na tvoje pokyny k pohyby. Tvůj protivník se vítězoslavně pousmál a pomalu se k tobě přibližoval. Mohl jsi jasně vidět, jak zanechává stopy v prašném podkladu jeskyně a slyšel jsi jejich ozvěnu v jeskyňi. Jestli jsi mohl ještě něco udělat s výsledkem tohoto duelu, tak nyní nastala tvá poslední šance.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
S námahou vstanu,vykašlu trochu krve a ušklíbnu se na nepřítele. Ze všech sil vytáhnu co nejrychleji z batohu blaster a vystřelím na útočníka... střílím ze všech sil ale stejně se začnu připravovat na nejhorší.
Jestli skonám... vem si mně Sílo.
Pokusím se v Síle najít mistra...
Pomoc!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Co nejrychleji dovedeš, hrábneš do svého batohu pro blaster, kterým začneš bez milosti střílet na tvého protivníka. Narozdíl od tebe tvůj soupeř nedisponoval světelným mečem, takže nemohl výstřely z blasteru odrážet na tebe, přesto se mu jich povedlo pár vykrýt. Pár, zbylé jej zasáhli na různých místech a donutili ustoupit dozadu. Jasně jsi viděl místa v jeho těle, která byla spálená a přesto se tvůj protivník nesložil k zemi a pevně stál na nohou. Sledoval jsi jej a čekal, co se bude dít. K tvému zaražení se jeho rány zničehonic zahojili a vypadal jako by jsi jej nikdy nezasáhnul. Začali na tebe jít mdloby, když se k tobě opět začal blížit, několikrát jsi ještě vystřelil, ale výstřely neměli žádný efekt a soupeř se blížil. Poslední co jsi zaslechl, než jsi ztratil vědomí byl zapnutí světelného meče.
Jakmile jsi se probral, tak jsi ležel opřený o stěnu, ruku ošetřenou a skláněl se k tobě mistr Solusar, jemuž se při zhlédnutí toho, že jsi při vědomí objevil na tváři lehký úsměv.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Mistře... Co se stalo? A jak jste se sem dostal? Kdo byl vůbec ten člověk? Pokud to tedy byl člověk...
Vychrlím na mistra proud otázek a pokusím se postavit. Opřu se ale omylem o levou ruku a protože jsem ji přepjal projede mi jí proud bolesti takže se zase svalím na zem. Zavřu oči a pokusím se o to samé co po účinku Massassijské drogy aby aspoň bolest nebyla tak pronikavá. Po tom (co se mi to povede nebo nepovede rozhodni ty) se podívám na mistra Solusara.
Mistře... Já... Děkuji že jste mi zachránil život. Promiňte že jsem vás zklamal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Tvé soustředění nemá ani zdaleka takový účinek jako prve, i proto, že předtím jsi byl veden k poražení účinků drogy, jíž váš massassiové nadopovali, zatímco nyní to byla čirá zranění. Přesto se ti alespoň povede utlumit bolest, i když léčbě zranění to nijak neprospělo.
Naštěstí jsem přišel včas, nějak jsi se nevracel, tak jsem se radši vydal za tebou Giriku. A nevím jestli zkamal je vhodný výraz, ale to probereme až ti bude líp.
odpoví ti mistr Solusar a otočí se ke kamenému schodišti, které teď spočívalo po obvodu místnosti a vedlo až nahoru.
Teď by jsme se měli vypravit nahoru, než se ten mechanismus zase uzavře. Jinak to, s čím jsi bojoval a později i já, nebyl člověk. Byla to jenom nějaká výkonná projekce nebo něco a má to co dělat se sithskou magií. Když jsem tu projekci porazil, tak se vrátila do svého kvádru, který zajel pod zem a objevilo se tohle schodiště. Dle všeho to tedy byla závěrečná zkouška, jak se odsud dostat.
vysvětlí mist Solusar přítomnost onoho schodiště a podívá se an tebe, aby zjistil, jestli jsi schopen se sám postavit a jít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“