Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Schodiště k chrámu:
Pohlédneš na onen klacek, vyčkáš si až udělá massassi další půlkrok a dostane se tak do vhodné pozice, než teprve šáhneš Silou po klacku. Pevně jej uchopíš a pořádně s ním otočíš, takže se klacek o jednu nohu massassiho zapře a druhou mu podrazí. V rychlé reakci do něj ještě stihneš šťouchnout pomocí Síly, takže ztratí balanc i na té jedné noze a překotí se dozadu. I když se massassi snaží nějak obnovit rovnoáhu, tak se mu to nepovede a jediným výsledkem je, že se při pádu natočí čelem k zemi. K jeho smůle a tvému štěstí se hlavou uhodí o hranu schodiště a v bezvědomí zůstane ležet na zemi. Lehce prozkoumáš jeho životní funkce a potvrdíš si, že je opravdu jenom v bezvědomí, než vyrazíš dovnitř chrámu. A ukázalo se, že se ti vše povedlo akorát včas, protože sotva jsi dorazil nahoru po schodišti, tak už z křoví vyskočil mistr Solusar a utíkal směrem k tobě. A neměl příliš velký náskok před trojicí massassiů, kteří jak jsi se později dozvěděl, byli ti, jež si vzburcoval svým hlasitým hulákáním zpoza jedné chýše. Zatímco jsi rychle došel k oněm velkým kamenným dveřím, tak mistr Solusar rychle přiběhl, otočil se a s pomocí Síly ony dveře opět zavřel. Poté se rychle podíval po onom klíči k těmto dveřím, jímž je uzamknul a položil ho na jeho původní místo, kde jsi ho předtím naleznul. Teprve poté si tvůj vyčerpaný mistr dopřál odpočinku a unaveně si sednul k nejbližší stěně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, chrám nad vesnicí
Pomocí tho klacku podseknu strážnému nohy a on se skácí na zem.
Auva... Doufám že žije.
Zkontroluju mu tep a s radostí shledám že je to OK. Poté vyběhnu po schodech a za mnou vyběhne mistr Solusar a za ním tři Massassiové... Doběhneme nahoru a zavřeme a zamkneme dveře. Mistr se svalí ke zdi.
Uuuuh... mistře jste v pořádku? Co jste to prováděl?
Zeptám se mistra a naštěstí to vypadá že není zraněný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Chrám nad vesnicí:
Mistr Solusar chvilku popadá dechá, než se konečně zvedne, zapne světelný meč, aby jste měli trochu více světla, protože se zavřením dveří jste také odřízli jediný zdroj světla do této chodby.
Jsem v pořádku, jen jsem nečekal, že mě ta trojice massassiů najde. Zvlášť, když se všichni vydali za tou iluzí, kterou jsem pro ně vytvořil. Až mi to přišlo jakoby je přilákalo něco jiného, nevíš o tom náhodou něco ?
odpoví ti mistr Solusar, uhladí si svůj pomačkaný plášť a vyrazí směrem dolů k hlavnímu vchodu do chrámu z vaší strany. Světelný meč drží přímo před sebou a dopřává tak chodbě nádech modrého osvětlení.
Ale hlavně, že to máme za sebou, teď se vrátíme do chrámu a já podám zprávu Lukovi, načež společně rozhodneme, jak budeme postupovat dál. Ale nejdříve tam musíme dorazít. Nebudeš mít žádné problémy s cestou ?
nastíní mistr Solusar váš nejbližší program a zeptá se na tvůj zdravotní stav, který během této cesty značně utrpěl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,jeskyně
Jejda... no mistře omlouvám se... ty tři Massasiové jsou moje práce...
Na otázku jestli vydržím cestu do Akademie odpovím:
No řekl bych že asi nemám jinou možnost takže asi ano.
No ale bolí to jak čert...
Poté se vydáme na zpáteční cestu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Chrám:
Když jsi zmínil, že práce těch tří massassiů bylo tvoje dílo, tak ti jenom mistr věnoval nepříjemný pohled, ale více už to nerozebíral a ani nijak dále nekomentoval. Po tvém komentáři ke tvému zdraví si tě letmo prohlédnul, než naznačil, že to bude muset stačit.
Dobrá tedy. Vyrazíme okamžitě, aby jsme do zítra došli do chrámu, čeká nás ještě dlouhá cesta.
pronese mistr Solusar a vyrazí kupředu pomalejším tempem, než mívá ve zvyku, ale i tak jsi rád, že mu chvílemi stíháš. Společně projdete chrámem a vkročíte do džungle. Stopy po vašem příchodu už byli dávno pohlceny džunglí, přesto však mistr Solusar přesně věděl kudy jít. Cesta hustým porostem ti nebyla nijak příjemná, ale přesto jste postupovali poměrně rychle. Když se začalo smrákat, tak jste akorát narazili na menší palouk, kde se mistr Solusar zastavil.
Tady se na noc utáboříme. K řece bychom už nestihli dojít včas a po tmě cestovat je zbytečné.
pronese, složí si batoh a naznačí, že se vypraví hledat nějaké dříví na oheň, čímž přenechá základní přípravu tábora na tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,kdesi v džungli
Dobře mistře.
Řeknu a najdu si dva kamínky. Najdou si dva docela vyhovující. Položím si je na zem abych je našel. Rozestelu oba spacáky a vyndám trochu zeleniny a trochu masa. Poté počkám až přijde mistr Solusar. Mistrpřinese dřevo a já rozdělám oheň. Mohl bych to udělat jako v jeskyni ale radši si zkusím jestli to umím jako jsem to dělal na ulici. Po chvíli napětí nakonec vyletí pár jisker a podaří se mi rozfoukat oheň. Opečeme si trochu masa (respektivě ohřejeme) a poté jdeme spát.
Zalezu si do spacáku a pokusím se o meditaci ale jsem již tak unavený že to vzdám a usnu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Noční Tábor:
Mistr Solusar tvou praktiku rozdělání ohně ani moc nekomentuje a celkově vaše večeře a období před uložením k odpočinku je značně tiché. Vyčerpání bylo jasné na vás obou, takže jste oba ulehli prakticky hned povečeři a zajištění, aby se oheň nijak nerozšířil. Nakonec se ukázalo, že usnout pro tebe byla ta lehčí část, protože když ses probudil, tak tě bolel snad každý sval těla a byť sebemenší pohyb ti přišel jako utrpení. Mistr Solusar už byl vzhůru a značně čerstvý se protahoval vedle vyhaslého ohniště.
Vypadáš rozlámaně Giriku. Měl by ses taky trochu protáhnout než vyrazíme, ještě nás čeká dlouhá cesta a i když vypadá, že bude typický letní den v džungli, tak si nemůžeš být jistý, jestli nepřijde i déšť.
popíchne tě mistr k tomu, aby jsi se také rozcvičil, zatímco on sama dokončoval své tozcvičení stojkou na jedné ruce, kdyse i za pomocí Síly, držel v naprosto kolmém stavu. Celou svou sestavu nakonec zakončil odražením se od země a elegantním saltem nazad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,tábor
Proberu se a mistr Solusar se zrovna cvičí... chvíli ho pozoruju a pak mě očekávaně vyzve abych se procvičil taky po chvilce odporu to vzdám a začnu taky. Pár dřepů kliků jen na pravé ruce nějaké ty sedlehy a nakonec se mi povede i salto ačkoli dopředu a méně elagantněji než mistrovi. Nakonec se pokusím o hvězdu ale naneštěstí se opřu o levou ruku a skončím na břiše.
Blbče!!!
Zanadávám si sám sobě. Další rozcvičku vzdám poněvadž mě ruka znovu bolí jako čert a tak radši zahrabu ohniště.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Noční tábor:
Nakonec jsi následoval mistrova příkladu a do doby, než jsi se pokusil o hvězdu se tvé rozcvičování dalo považovat za účelné a uvolňující pro tvé ztuhlé svalstvo, jenže následná bolest z tvé levé ruky to vše přehluší. Mistrovi Solusarovi uklouzne letmý úsměv, zatímco si balí své věci. Počká poté ještě, než si dobalíš i ty svoje a pak se společně znovu vydáte na cestu džunglí, zpět do praxea. Během cesty jste místama nacházeli i trochu ušlapanou cestu, nejspíše ještě pozůstatek vaší cesty opačným směrem, takže vám to usnadňovalo orientaci. V jeden moment z ní, ale mistr Solusar trochu odbočil, aniž by cokoliv vysvětlil. Vysvětlení se dostavilo samo, když jste o několik dalších momentů dorazili k řece. V místě, kde jste k ní dorazili byla mělčí než v původním místě vašeho přechodu a bylo v ní rozmístěno několik větších kamenů.
Tady by ti to nemělo dělat problémy přeskákat i vzhledem k tvým zraněním.
pronese pouze mistr Solusar, než se sám několika skoky dostane na druhá břeh, kde čeká na tebe, než budete moci vyrazit dál ve vaší cestě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, u řeky
Ach jo.... myslím že mistrovi dělám doopravdickou radost. Poslední dobou se mi nějak nedaří...
Myslím si po rozcvičce balení tábora a při cestě.
Mistře... napadlo mě... jak dokázal mistr Skywalker porazit Císaře i Vadera na jednou? Mistr Skywalker je sice velmi mocný ale Císař a Vader dohromady museli bý mocnější více... Říká se že Vader mistra Skywalkera ušetřil ale proč? A je to pravda?
Řeknu zvídavě před tím než dojdeme k řece... Poté přeskáču pšes kameny a dopadnu na druhý břeh.
_________________________________________________________
Toho Luka jsem si vymyslel abych vyplnil místo...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Řeka v džungli:
Mistr Solusar bedlivě sleduje, jak se vypořádáváš s řekou a jak dopadáš na druhý břeh, než ti dodá odpověď na tvou otázku, kterou jsi mu předložil na druhém břehu řeky.
Mistr Skywalker Vadera neporazil, tedy vlastně ano - porazil ho v přímém souboji, zatímco tomu císař přihlížel. Chtěl takto mistra Skywalker svést k Temné straně Síly a nebyl daleko od úspěchu. Mistr Skywalker byl tehdy Jedim teprve krátce. Když porazil Vadera a odmítl ho zabít na císařův rozkaz, tak se ho císař pokusil zabít blesky. Tehdy zasáhl Vader, který dříve nosil jméno Anakin Skywalker, a shodil císaře do jádra Hvězdy Smrti. Mistr Skywalker ho totiž vrátil zpět na cestu Světlé strany, bohužel Anakin Skywalker utrpěl smrtelný zásah od císařových blesků, když ho shazoval a Hvězdu Smrti neopustil živý.
odpoví ti mistr Solusar, zatímco opět procházíte džunglí Yavinu 4. Když už se schyluje k večeru, tak konečně zahlédnete chrám, odkud jste vyráželi, chrám, který je vám domovem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, skoro doma
No konečně... Už se těším na nádrž s bactou.
Myslím si když s novým elánem vyrazím na zbytek cesty.
Takže je to pravda. No měl bych si dát bacha na Anakina... Jeden nikdy neví...
Zažertuju si trochu a už se těším až projdeme branou já se vyspím nebo se ponořím do meditace a vnořím se do bacty... Teda potom co s mistrem zpravíme mistra Skywalkera o naší misi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praexum Jedi:
Zbytek cesty k chrámu je již rychlý a brzy stanete před hlavním vchodem, kde se mistr Solusar zastaví.
Hlavně by jsi si měl dávat pozor i sám na sebe. Když budeš příliš dávat pozor na ostatní, tak zapomeneš hlídat sám sebe a zjistíš, že jsi v temné uličce dřív, než by ses nadál.
přednese jedno z mouder mistr Solusar, které sám nejspíš zaslechl při předčítání jednoho z několika holocronů, které mělo praexum k dispozici a používali se pro výuku padawanů.
Ty teď půjdeš okamžitě navštívit zdravotní středisko, ať se ti podívají na tvá zranění a provedou nějaká případná ošetření. Já mezitím vyhledám mistra Skywalkera a spravím ho o průběhu naší cesty, protože jsem si jist, že ho to bude zajisté zajímat. Potom tě vyhledám a informuju tě o tom, co poví.
rozhodne mistr Solusar o poslední věcí vztahující se k vaší dlouhé a náročné cestě a po lehké úkloně se vydá do útrob chrámu, aby vyhledal nejvyššího představeného chrámu a vlastně celého nového řádu Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV,Praxeum Jedi
Ano mistře... děkuji vám že jste mi tam v jeskyni zachránil život. Pokusím se tím řídit.
Řeknu a poté se uberun několikami z mnoha chodeb Paxea na ošetřovnu.
Sundám si meč a roucho a lehnu si na lehátko a čekajíc až přijde "doktor" a podívá se na to. Pozé se odeberu do svého pokoje sednu si před okno a budu poslouchat zvuky džungle připravující se na noc.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praexum Jedi:
Tvé první kroky po návratu do praexa, kde trávíš většinou svého času, směřovali přímo k lékaři, nebo přesněji lekářskému droidovi, protože v současném řádu Jedi nebylo příliš léčitelů a ti, kteří se takto specializovali, tu momentálně nebyli k dispozici. Droid ti píchnul nějaké léky a provédl základní ošetření, jak jen mu to jeho omezené naprogramování dovolilo, ale i přesto jsi cítil jistou úlevu. Jakmile skončilo tvé ošetření, tak jsi se rozhodl odpočívat po náročných několika dnech ve svém pokoji. Zde jsi už pomalu usínal,když tě z polospánku vytrhnul klepot na dveře, jehož původcem byl tvůj mistr.
Právě přicházím od mistra Skywalkera. Byl překvapený naším objevem a rozhodl, že bude to potřeba prozkoumat. Proto tam bude vyslán později zkušený tým o jehož složení se ještě rozhodne. Ale také jsme projednávali jednu důležitou věc týkající se tebe. Během uběhlé mise jsi prokázal, že by jsi mohl být hoden titulu rytíře ... ale pořád ti ještě chybí malý krůček, proto to budeš muset potvrdit v souboji. Ten však nastane až se zotavíš.
pronese mistr Solusar, zatímco se usadí na kraj tvé postele.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“