Výcvik pro hráče Dacen Melek

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Pohladil jsem twi´lečku po tváři.
Nejsou žádne emoce... Řekl jsem si v duchu.
Přistoupil jsem k pracovnímu a začal si upravovat blaster, který se posleze rozpadl.
Součástky jsem nacpal do batohu a znovu se podíval na tu dívku a odešel do kokpitu.
Dopsal jsem si poznámku do deníku a začal přepočítavat karty.
Na karty jsem se ale nemohl soustředit, pořád jsem musel myslet na tu dívku a na ten sen.
Kdo byl ten zahalený muž z červeným mečem, kdo je ta dívka...
Nakonec mě ale únava zmohla a já usnul...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Dacen schoval karty po té co je dvakrát přepočítal. Napřímil se a zkontroloval dráhu hyperprostoru.
,,Měl by sis jít taky odpočinout." Ozvala se Mira, která neslyšně přišla do kokpitu.
,,Běž se vyspat do mé kajuty mě se spát nechce a ty budeš sílu potřebovat já se zatim postarám o pasažérku a pak vás samozřejmě probudím." Dacen nic nenamítal zvedl se a šel do kajuty, kterou si zabrala Mira.
Vešel do kajuty, který byla zařízena stjně jako obě předešlé kajuty, které stačil Dacen navštívit a lehnul si na postel. Netrvalo dlouho a Dacen usnul. Jeho sny nebyl jednotvárné spíše se mu prolínala jedna událost za druhou nejčastěji usměvavá tvář Mistra a dívka ze sna.
,,Dacene vztávej." Dacen otevřel oči a nad ním stál Wade.
,,Jsme tu teď je to na tobě ty to tady znáš." Řekl Wade. Dacen vztal a zamířil přímo do kokpitu, který byl prázdný. Jejich loď se nacházela na orbitě Nar Shaddaa. Dacen si sedl do křesla pro pilota a umul se lodi. Wade si sedn vedle něj do křesla pro kopilota.
,,My dva se postaráme o informace a Mira zůstane na lodi a postará se o Twi'lečku. Souhlas?" Podíval se Wade na Dacena.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Souhlas. Usmál jsem se na Wadea a chytil páku.
Držte se, neumím moc dobře přistávat, možná sramujeme par kluzáku. Řekl jsem ironocky a trhnul pákou dolů.
Budeme přistávat, připoutejte se. Řekl jsem a navedl loď na jednu prázdnou přistávací plochu.
Hladké přistání. Pronesl jsem a stisknul tlačítko, jenž mělo vysunout rampu, zvednul se ze židle a kývnul na Wadea.
Miro, davej na sebe i na pasažérku pozor, tahle přistávací plocha může být zamluvená pro jinou loď, možná že pro loď nějákeho namezdního lovce. Nechci aby kvuli mě ještě někdo zemřel. Řekl jsem ještě, než jsme z Wadaem opustily loď.
Venku jsem se nadechl a prohodil:Nar Shaada, pořád ten stejny smrad ubohého života. Prosím Wade, nechci se tu moc zdržovat, takže seženeme informace a padáme.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada

,,Souhlasim s tebou mě se to tu taky zrovna dvakrát nezamlouvá mám raději přírodu než tohle." Wade ukázal před sebe kde se nacházelo několik set mrakodrapů plné lidí.
Dacen společně s Wadem procházeli davy a hledali někoho kdo by jim dokázal pomoci v jejich misi.
,,Myslíš že, někoho najdeme? Mandaloriané se ještě pořádně neprojevili, takže o nich nemusí bejt moc stop." Namýtl Wade. Dacen se na něj otročil a ušklíbl se.
,,Jo, jo je pravda, že jsme je hnedka potkaly, ale to byla jenom náhoda a na tu nemůžeme spoléhat." Řekl Wade. Společně prošli mnoha čtvrťmi, které oplívali životem, ale zatím nikoho neoslovili.
,,Takže? Koho se zeptáme?" Otázel se Wade.
,,Připomínám že, já to tady neznám, takže je to na tobě, ale neměj strach brácho kryju ti záda." Usmál se Wade.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Nar Shaada

Klid kamaráde, někoho najdeme. Jak jsem říkal, musíme najít nějakeho žebráka a trochu mu "osvěžit paměť.
Ušklíbnul jsem se a gestem jsem Wadeovi naznačil, aby šel za mnou.
Nějakou chvíli jsme se prodíraly davem, nevědě, kam jdeme. celou dobu jsem se ohlížel, jestli jde Wade za mnou a zárověň jsem se díval kolem sebe, hledaje žebráka. Konečně jsem jednoho našel. Byl to starší lidský muž, který vypadal jako někdo, kdo velmi dobře slyší.
Přistoupil jsem k němu a promluvil:
Dobrý den pane, myslím že někdo jako vy by mi mohl pomoci.
Přikrčil jsem se k němu a položil na zem 50 kreditů.
Pokud mi dáte nějaky typ na člověka, který o ví něco o záměrech mandalorianů, dostanete ještě jednou tolik, a taky vám zajistím odvoz z Nar Shaada na Dantooine. Zašeptal jsem a čekal na odpověď.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada

Chudý muž se zahleděl na 50 kreditů, které ležely před ním. Pomalu natáhl ruku a mlčky si je vzal. Chvíli trvalo než zvedl oči a pln se zažal soustředit na dobrodince s otázkami.
,,To je velice zajimává otázka a ještě zajímavější nabýdka, ale nemohu ji přijmout, i když neni Nar Shaada zrovna jedno z nejhezčích míst mám zde přátelé a považuji to zde za domov. Ale za těch 50 kreditů se vám pokusím maximálně pomoc. O Mandalorianech vím já osobně strašlivě málo, ale vím kdo by vám mohl být nápomocen. Zajděte do kantýny, která se jmenuje u Luiho a nachází se v sektroru 7. Ptejte se tam po Voxovi je to velký cestovatel a veřím, že vám za mírný poplatek zodpoví jakou koli otázku. A teď mě prosím omluvte musím jít těch 50 kreditů využít." Po té co žebrák domluvil vztal a odběhl neznámo kam.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Nar Shaada

Usmál jsem se a pohlédl na Wadea:
Ja ti říkal že žebraci vědí všechno.
Sektor 7, hmmm, tohle je sektor 6 takže 7 bude nedaleko.

Uvažoval jsem nahlas.
Pak jsem se rozhledl a ukazal na nedaleke dveře, které měly nad sebou velkou světelnou ceduly z číslem 7.
To je ono! Usmál jsem se a naznačil Wadeovi aby mě naslédoval.
Sektor 7 nebyl tak zalidněný, jako sektor 6. Byly tu stánky z všelijakým zbožím, pár apartmánu a jedny velké dveře s červenou světelnou cedulý.
Vydali jsme se ke kantýně. První pohled na dveře dával tušit, že jde o kantýnu a hukot, jenž se z ní ozýval to potrvrzoval.
Vešly jsme dovnitř. Byla to prostorná místnost se spoustou stolků a hostu, kolem nichž pobýhalo asi 5 protokolárních droidu.
Ihned jsme zamířily k baru, kolem kterého bylo plno obsazených barovích židlý.
Přistoupil jsem k barmanovi a pravil:
Hledám jistého Voxe, je to prý cestovatel. Pak jsem ještě na stůl položil 30 kreditů.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada, kantýna

Barman se podíval na třicet kreditů, které ležely na stole před ním, a pak se podíval na dva návštěvníky jeho baru. Bez jediného slova ukázal k jednomu ze stolů a kredity si vzal. Dacen se otočil a podíval se k místu, kam barman ukázal. Za stolem seděl muž středního věku, který měl na sobě hnědou žebrovanou vestu. Dacen se pohnul, že k němu půjde, ale Wadeho ruka ho zastavila.
,,Malý moment. Promluvím sním sám tyhle typy znám věř mi." Řekl Wade a Dacen přikývl.
Wade se tedy vydal ke stolu a Dacen ho následoval.
,,Zdravím, předpokládám správně, že jste Vox?" Ozval se Wade.
,,Jo, to jsem já, co chceš?" Pronesl muž lhostejným hlasem.
,,Potřebujeme informace, za které samozřejmě slušně zaplatíme."
,,V tom případě přisedněte." Pokynul Vox oboum hostům, aby se posadili, Wade a Dacen si sedly ke stlou naproti muže, který se divně usmíval. Wade se nahnul, aby ho ostatní návštěvníci baru neslyšeli.
,,Víte něco o Mandalorianech." Zeptal se Wade. Vox se rozhlédl na všechny strany, aby se také vyhnul tomu, že je někdo poslouchá a nahnul se k Wadeovi.
,,Vím o nich víc než bych chtěl to mi věřte. Chtěj vše ovládnout jsou to dobývači na vnějším pásu už začali s dobýváním, ale nikdo si to nechce přiznat." Řekl Vox.
,,A jak to všechno víte?" Zeptal se Wade. Vox se napřímil a odtáhl se od Wadea.
,,Protože jsem tam byl." Řekl Vox a zaryl oči do země. Dacen a Wade se na sebe podívali.
,,Myslím, že tohle nám bude stačit děkujme." Řekl Wade a položil na stůl padesát kreditů.
Pak oba společníci odešli z kantýny.
,,Musíme se vrátit do Enklávy a vše říct radě. Rychle musíme si pospíšit." Rozeběhl se Wade a Dacen za nim.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Nar Shaada, kantýna

Poplácal jsem Wadea po zádech a řekl:
Díky Pane Voxy. Přeji hezky den.
V tu ránu jseme se vyřítily z kantýny. Probíhaly jsme práznými uličkamy sektoru 7, a zalidněnými ulicemy sektoru 6.
Konečně jsme doběhly k naší lodi. Stála na přistávaci plošině a byla díky Síle v jednom kuse.
Uff, Wade. Díky chlape, dobra práce to jednání. Zazubil jsem se a vešel do lodi.
Nemůžu se dočkat až si zase lehnu na postel v enklávě.
Wade, řekni Miře že jsme se v pořádku vratily a že máme ty informace, ja jdu do kokpitu nastartovat.
Usmál jsem se a odešel do kokpitu. Ihned jsem se chopil ovládání a loď se odlepila ze země. Vypočítal jsem skok do hyperprostoru, zmačnkul tlačítko , hoď se otřásla, hvězdy se protáhly a loď se ocitla v hyperprostoru.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

O pár hodin letu později...

,,Jdeme rovnou k Radě musí se o všem dozvědět." Řekla Mira Dacenovi, který jedině souhlasil.
,,Tak pojď Wade se s námi sejde tam, protože odnesl naši Twi'leckou pasažérku na ošetřovnu." Dodala Mira spěšně a vyrazila z kokpitu ve kterém se do teď i Dacenem nacházela. Společně opusili loď a prošli skrz hangár ve kterém loď ponechali. Dacen se rozhlédl po hangáre, který mu připoměl Mistra Lewise.
Prošli chrámem až před dveře, které oddělovali chodbu a místnost s Radou před dveře kde se Dacen poprvé potkal se svími přáteli.
,,Wade už tu měl být. Chvíli počkáme prošel si tím s námi nebylo by fér, kdybychom šly dovnitř bez něj." Řekla Mira a opřela se o zeď. Dacen se opřel o zeď naproti ní a vhlavě si přehrával vše co ho potkalo. Měla to být pozorovací mise a skončilo to bojem.
,,Omlouvám se panstvo." Ozval se Wade.
,,Tak co? Jak jí je?" Zeptala se okamžitě Mira. Popravdě řečeno i Dacena to hodně zajímalo.
,,Žádnej strach je jen v šoku nejspíš toho dost prožila, ale bude v pořádku." Usmál se Wade.
,,Dobře je čas seznámit Radu s našimi objevi." Řekla Mira a vydala se ke dveřím, které se před ní otevřeli.
,,Mira a Wade Foxovi s Dacenem Malekem žadají o slyšení u velectěné Rady. Můžeme vztoupit?" Ozvala se Mira za dveřmi. Potom vykoukla a mávla na Dacena s Wadem, aby jí následovali.
Všichni tři vešli a postavili de do prostřed místnosti.
,,Výtejte padawani jsem opravdu potěšen, že jste v pořádku. Nuže řekněte nám vše co víte a co se stalo." Začal jako první Mistr Zhar.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi

Ctění mistři. Začal jsem.
Mame informace ktere od nás rada požadovala. z prvu jsme zamířily na Nar Shaada, ale náše loď byla přepadena Mandalorianským křižníkem.
Povedlo se nám vypnout tažný paprsek a take jsme tam našli mladou twi´leckou dívku. Nakonec jsme odletěli na Nar Shaada, kde jsme našli požadované informace.

A teď ta druhá, horší správa.
Sklopil jsem hlavu a promluvil:
Mistr Lewis je... mrtví. Zůstal na křižníku. Zemřel kvůli tomu, že jsme si chtěly uchránit vlastní život.
Mistři... chtěl bych požádat o audienci u rady, chtěl bych vám říct něco co nění pro uši ostatních padawanů.
Najednou jsem se začervenal a pravil:
ja hlupák, nepředal jsem vám tu informaci: Mandaloriane dobívají světy vnějšího okraje.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

,,Tolik znepokojivých zpráv najednou. Je nám líto že se vaše mise takto zkomplikovala, ale vážíme si toho, že jste přesto všechno čím jste prošli mise přece jen splnili. Vaše informace jsou velice cené je dobře že jste je získali." Zareagoval jako první Mistr Vandar.
,,Pokud jde o Mistra Lewise. Je to těžká ztráta bude nám opravdu chybět byl to dobrý člověk a dobrý Jedi. Ale nyní se spojil se Silou stejně jako spousta jiných před ním to je cesta Rytíře Jedi." Pokračoval Mistr Dorak.
,,Zemřel protože nás chtěl ochránit. Nechal se Mandaloriany chytit, aby se nám nic nestalo." Vložil se do projevu Rady Wade. Ale umlčela ho vztyčená ruka Mistra
,,Je nám jasné co udělal a nezapomínáme na něj, ale tak už to prostě chodí Síla si nás nakonec vezme všechny. Nezapomeňte, Není smrt je jen Síla." Řekl Mistr Zhar.
,,A co Mandaloriané? Co bude s nimi?" Zeptala se Mira.
,,Nebojte se na tento problém se zaměříme a vše důkladně probereme, ale teď jsi jděte odpočinout." Řekl Mistr Vrook.
,,Ty padawane Maleku zůstaň a my tě vyslechneme." Dodal Mistr Vandar.
,,Tak se zatím měj kamaráde." Řekl Wade Dacenovi.
,,Ahoj, Dacene." Přidala se Mira a pak společně s Wadem odešli.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi

Mávnůl jsem rukou na Oba své přátele a otočil se k radě.
Ctění mistři... ješě než nás ten křižník chytil, tak mi síla poskytla vizi.
Nadechnul jsem se a pokračoval:
Byl jsem na můstku nějakeho křižníku a u nohou mi ležela jedna twi´lecká dívka. Stál jsem proti nějakemu sithovi, měl černý plášť a červený světelný meč. Ale to nen podstatné, podstatné je že ta twi´lečka jenž mi ležela u nohou, byla přesně ta, kterou jsme zachránily z křižníku.
Skončil jsem a čekal na reakci rady.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

Mistři se na sebe podívali a pak se upřeně podívali na Dacena.
,,To co jsi viděl mohla být vize budoucnosti." Řekl Mistr Vandar.
,,Nebo jen sen. Na vidění budoucnosti nené jeho cítění Síli dostatečně rozvinuté." Řekl Mistr Vrook.
,,Síla je nevyspitatelná. Je tady dost možné, že to vize budoucnosti byla." Řekl Mistr Zhar.
,,Měl by sis s tou dívkou promluvit a zjistit o ní co nejvíce to pro začátek bude stačit." Pokračoval Mistr Dorak.
,,Síla ti brzy odpovědi ukáže na tvé otázky již brzy ti ukáže cestu." Řekl Mistr Vandar.
,,Veř svým instinktům padawane." Dodal Mistr Zhar.
,,Veř Síle." Přidal se Mistr Vrook.
,,Teď jdi máme toho hodně co musíme probrat." Řekl Mistr Dorak. Dacen se uklonil a opustil místnost Rady.

__________________________________________________________________

Výcvik je u konce čekej Misi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“