Výcvik pro Meleka

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – v džungli

Podíval jsem se na droidíka a usmál se
Tak co chlapče? co jsi zjistil?
Pak jsem vzhlédl na Ares a promluvil:
No, občas se rozjede, ale umí být i potichu.
Ušklíbnul jsem se a znovu pohlédnul na Kexe.
Takže, co tam bylo tak hroznýho?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – džungle

Kex se chvilku vrtěl a vřískal, než se dostatečně uklidnil natolik, aby mohl na Meleka reagovat. Když se tak stalo objevil se před vyjevenými zraky Kexův holografický záznam. Jsem nevěděl, že se tak rád šťáráš hydroklíčem v droidech. Uznale prohodil Ringo, který chtěl ještě něco dodat, ale zarazil se. V nahrávce, kterou totiž právě droid pouštěl byl totiž právě obraz vzpouzející se Mistryně v nějaké staré polorozpadlé budově. Zde záznam končil.

Chvíli bylo ticho a to takové, že bylo slyšet okolní cikády. Nakonec Qier prolomil ticho. Měli bychom se na to mrknout. Droid nás tam může dovést. Jsi normální? oponoval Ringo. Nevíme co nás tam čeká, nevíme vůbec nic. Nerada to přiznávám, ale je to poprvé co souhlasím s Ringem. Přidala se Ares. A co ty Meleku? chytal se Quier posledního, pomyslného stébla. Všechny oči se upřely na Dacena. Dokonce i Kex zvědavě otáčel kopulí.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – džungle

Tohle je zlá situace, když půjdeme za mistryní tak by se těm třem mohlo něco stát, ja bych několik odpadlíků zvládnul...
Po chvíly přemýšlení mě napadlo geniální řešení:
Poslouchejte, mám nápad, myslím že by jsme se měly vrátit na akademii za Mistrem Kindem a říct mu, co se děje.
Podíval jsem se na všechny studenty a čekal na jejich reakci.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – cesta zpět

Všichni s Dacenovým návrhem souhlasili. Ale Ringo se po chvíli zeptal. No jo zpátky, jenže kudy asi? U kolegů vzbudila jeho slova nebývalý zájem. Z čeho tak usuzuješ? Optala se Ares. Tak se podívej okolo sebe ty chytrá... Odpálil otázaný tvrdě. A skutečně. Když se člověk podíval okolo sebe, vše bylo jako na povel zahaleno hustým porostem. Tudíž nebylo možné objektivně posoudit, kterým směrem se dát...

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – cesta zpět

I v této situaci jsem si samozřejme věděl rady.
Kexy, myslíš že by jsi nás dokázal dovést zpět k akademii?
Pohlédl jsem na malého droida a čekal na odpověď.
Možná že by jsme přece jen měly jít na pomoc mistryni...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – cesta zpět

Kex sice nebyl nějak zvlášť nadšen z Dacenova rozhodnutí nadšen a jeho pískání tomu bylo životním důkazem, avšak jeho loajalita k němu byla silnější, než strach z nejrůznějších, přírodních jevů. Někdo by mohl namítnout, že droidi nemají žádné pocity a city, a svým způsobem by snad měl asi pravdu. Nicméně spousta lidí je právem přesvědčena o opaku. Kex tedy i přes počáteční reptání nakonec zmizel v houštině. Jeho pronikavý pískot sloužil jako orientační bod.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – cesta zpět

Doufam, že nepříjdeme pozdě, nechtěl bych, aby se mistryni něco stalo.Tyhle myšlenky se mi honily hlavou, když jsme se prodíraly hustou džunglý za malím droidíkem.
Cestou jsme narazily na pár Yavinských dravců, ale nebyli nic, s čím by si naše světelné meče neporadily.
Několikrát jsme se musely vrátit, nakonec jsme ale stanuly před velkolepím chrámem, ve kterém sídlila akademie jedi.
Ihned jsme vešly a zamířily do audienční síně. Uvnitř byl mistr Skywalker a pár jiných jediu. Ihned jsem zamířil za mistrem Skywalkerem a řekl:
Mistře Skywalkere! Prosím, potřebujeme vaši pomoc! Právě jsme byli na skoušce v džungly, když se mistrině Lipp stratila v džungly. Myslel jsem, že by bylo moudre se nejprve nahlásit vám, než jí vyrazíme na pomoc.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – mezi Mistry

Dacen spolu se svými přáteli nebo spíše soupeři vběhl do centrálního sálu, jako hejno moskytů. A v tomto případě by se ti moskyti, asi lecčemu přiučily, jelikož si naše partička vysloužila káravé pohledy od přísedících. Mistr Skywallker však zůstával klidný, dokonce by se dalo říct, že se potměšile usmíval. Když mu, ale vysvětlili situaci bylo po úsměvu.

Cože? O tomhle jsem nevěděl ani žádnou takovou akci jsem nepovolil! Tímto prohlášením vykouzlil úžas na tváři všech přítomných. Co tím jako chcete říct? Ringo se neklidně ošil. Nechcete snad říct, že Mistr nás vylákal ven záměrně že ne? Kex nesouhlasně pootočil kopuli. Luke pokývl souhlasně hlavou. Přesně tak můj plechový příteli, jsem téhož názoru. Vzápětí se otočil na blonďatého, trošku už postaršího muže.[/b] Wayne, vezmi svoji padawanku a pročesejte džungli... Wayne se uklonil a potichu se vytratil.

Pokud jde o vás... Přejel pohledem Skywallker skupinu. Zítra ráno budete všichni rozděleni ke svým misím. Teď se všichni odeberte do svých ubikací! A Falle... Spočinul na tobě zrakem. Díky, žes je přivedl v pořádku...

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – mezi Mistry

Kývnul jsem a řekl:
To je v pořádku, mistře.
Pak jsem se otočil a odešel. Všichni jsme cestou mlčely a pravděpodobně přemýšleli o dnešním nepovoleném cvičení. Já jsem nebyl vyjímkou.
To je divné... proč o nám o tom nic neřekl? Vážně podivné...
S těmito myšlenkamy jsem dorazil do svého pokoje. Posadil jsem se na postel a nechal droidíka, ať odletí do svého šuplíku, kde měl zažízený svůj "pokojíček".
Já jsem se pokoušel usnout, ale byl jsem tak rozrušený, žeí se mi to nepodařilo a když jsem skoušel meditovat, dopadl jsem stejně.
tak jsem se šel najíst a pak jsem šel potrénovat. Trénoval jsem opravdu hodně a dlouho. byl jsem unavený, tak jsem skusil několik povzbuzujících jedijských cvičení a šel na večeři.
Právě jsem hledal místo, kam bych si mohl sednout, když v tom jsem spatřil své nové přátele, tak jsem se za nimy okamžitě vydal.
Zdravím, můžu si přisednout?
Zeptal jsem se.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – Akademie – jídelna

Jasně... Přikývl Rimgo a hned dělal Dacenovi místo u stolu. Ares se na něj povzbudivě zazubila. Dávej pozor na kodex brácho... Upozornil přítele Ringo. Ona totiž po tobě jede... Vzápětí však dostal do obličeje plnou porci čehosi, co vypadalo jako kořínkový guláš. Snad se tak moc nestalo... Prskal dohazovač, když si rukávem otíral obličej.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV – Akademie – jídelna

Hluboce jsem se zasmál.
No, jestly po mě opravdu jede, hmm, tak to jsem šťastnej jedi.
Znovu jsem se zasmál.
A navíc, pravá láska tě nezničí, pravá láska tě spasí.
Chtěl jsem v povídání mouder mého dědečka pokračovat, ale raději jsem to neudělal, poněvadž jsem si dobře vzpomínal, jaký "úspěch" jsem sklidil od kamarádů na své domovské planetě.
Co říkate na to, co nám provedly Lipp a a Kind provedly? Myslím, co když nás chtěly třeba... zabít
Zachvěl jsem se a strčil si do pusy kousek jakeho-si roztodivné hmoty, která vzdáleně připomínala maso. Znovu jsem se otřásl a odstrčil talíř od sebe.
Aaa, kdo má tento měsíc službu v kuchyni?
Řekl jsem a držel se za břicho.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie – jídelna

Ares se povzbudivě usmála, neboť věděla, že Dacena tato otázka velmi tíží. Ringo však okamžitě vycítil šanci pro svojí hypotézu a jelikož také proto, že mu jeho přítel lehce nahrál na smeč, aniž o tom věděl. Tudíž Ringo měl důvod, (tedy aspoň tedy podle sebe...) k následné prezentaci. Takže v momentě, kdy twilečka otevřela pusu, aby mohla na položenou otázku reagovat, zrzavý tlučhuba spustil.

Víte lidi... Začal, ale pak se zarazil, neboť zjistil, že pojem „lidi“ se nějak v tuto chvíli nehodí. A svým způsobem to bylo na pováženou, protože u stolu žádný příslušník lidské rasy. Když ticho začalo být trapné dodal. Je to divné...

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Akademie – jídelna

Chvíly jsem poslouchal konverzaci mích novích přátel a občas i něco pronesl, ale nakonec jsem přecejen nemohl čichat pach toho "blivajzu" a odebral se do svého pokoje.
Tak dobrou. Dneska mám dost, půjdu spát. Uvidíme se zítra.
Řekl jsem a odešel. V pokoji mě hned přivítal Kex svím pípáním. Já jsem pozdrav opětoval, ale v basicu. Svalil jsem se na postel a brzy usnul.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

_______________________________________________________________

Výcvik dokončen...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“