Výcvik pro hráče Daren Gorr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Daren Gorr

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Útočily na tebe čtyři Tukaty, což byly šedivé nestvůry velice podobné kozám, nicméně měly tlamu plnou ostrých zubů.Bylo velice zvláštní, jak tě tyhle bestie obklíčily.Ze všech čtyř stran tě obklopily a vrhaly na tebe dychtivé pohledy, potom útočily ve velice krátkém intervalu a šlo poznat, že osoba necitlivá na Sílu by už dávno zemřela a stala se tak jejich potravou.Lidé, kteří Sílu necítili se na ni nemohli spoléhat, zatímco ty ses s nimi mohl vypořádat pomocí svého hněvu.

Ukaž co umíš učedníku.

Vyzíval tě mistr, kterého ti krátce po příchodu přidělili členové akademie.

Nenechej je vyvolat v tobě strach, naopak jej zasej do srdcí těchto tvorů.

Poučoval.Na akademii jsi byl asi rok a za tu dobu ses mnohé naučil.Přesto tvůj mistr měl ještě velký arzenál zkoušek, ke kterým byla rada vysloveně, ne-li nutná, alespoň vítaná.Boj s tukatami však byl už tvůj denní trénink po tom, co jste už kvůli velké jednoduchosti upustili od popravování nadopovaných vězňů s mečem v ruce.Tyto bestie byly nejen že velmi houževnaté, ale taky hladové a pro potravu by udělaly cokoli, což byla jejich výhoda.
Jedna z nich ti zaútočila na nohu a krátce po ní vyskočila i druhá a zaútočila na ruku, ve které jsi měl meč.Ostatní dvě stály ve střehu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Korriban - Údolí Temných pánů

S klidem jsem se vyhýbal Tukatám, ale jedna mě kousla do nohy. Rozzlobil jsem se. Přeskočil jsem nejbližší Tukatu a vrazil sem jí meč do zad.

Tady to máš!!!

Šel sem tedy do ostatních. Když jsem zabil další, Tukaty začali být nervózní.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Srazil jsi po dlouhém boji několi tukat a ty se vzdálily.Myslel sis, že jsou nervózní, ale to ony nebyly.Byly hladové a týrané, ale rozhodně ne nervózní.Obklopily tě a začaly tě obcházet.Tukaty, tak jako všechna zvířata se řídily instinkty a nepřemýšlely.Potřebovaly jíst a hlad je hnal kupředu.To bylo to hlavní.
Najednou znovu zaútočily, a tentokrát z mnoha stran, některé rohama, jiné zubama a jiné drápy.Útočily jedna po druhá dávaly ti jeden zásah za druhým.
Tvůj mistr to se znepokojením sledoval.Zdálo se, že tukaty mají navrch a dávaly ti pěkně zabrat.Tys je odháněl mečem, ale většinou jsi zasáhl jen poměrně tvrdé a odolné rohy.Přemýšlel, jestli tam nemá vběhnout, ale to vypudil z hlavy.

Mysli na všechny křivdy, na vše zlé, co se ti stalo a obrať to ve vztek, hněv a nenávist, sveď veškerou křivdu na tyto bestie a pobij je, jednu po druhé, tak jak jsem tě to učil.

Doufal, žes to slyšel, protože se zdálo, že na Sílu ses přestal soustředit, což může být tvá největší chyba, ale přesto mistr doufal, že to ještě napravíš
__________________________________________________________
Zkus se víc rozepsat, to nebude ničím na škodu, popisuj detaily, rozveď své úmysly, popiš klidně svého nepřítele, i kdybych ho třeba už před tím popsal já, jen ne, že to jen opíšeš :-)
Jinak zkus se vyhnout psaní za jiné postavy typu - tukaty znervózněly jo?
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 11.10.2008 09:57:06, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Korriban - Údolí Temných pánů

Po dalším boji jsem utržil další zranění. Vyslišel sem mystrovu radu a začal sem myslet na to zlé co se mi stalo.Celý život mi přeběhl před očima. Byl jsem zase při síle.

Ono to opravdu funguje!

Jsou tu dvě Tukaty. Jedna má už dost sedřené rohy od mého meče.druhá se zdá normální.Měl bych je oddělit, ale jak? Ta skalka přede mnou by mohla pomoct.

Hněv ve mě přetékal. Začal jsem útočit svědomitěji, silněji a přesněji. Potom jsem se připravil k výkopu Tukaty na skalku
Naposledy upravil(a) Neer dne 11.10.2008 09:37:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Tukaty na tebe zaútočily, ale ty ses jim už bránil mnohem lépe, než jsi mohl dokázat předtím, kdy ses spoléhal jen na své vlastní schopnosti.Další tukata padla a hned po ní další.Třetí a poslední se však ještě stihla vzdálit a znovu tě začala obcházet.
Mistr tvůj boj sledoval a byl rád, že už je konečně k vidění něco jiného, než to, jak mají tukaty navrch.Všiml si, jak jsi po malé chvíli zabil dvě tukaty a zbývala už jen jedna.

Už jen jedna, ale to neznamená, že se můžeš přestat soustředit.Naopak, soustřeď veškerý hněv z těchto padlých tukat do té jedné a tbav se jí co nejrychleji.

Poradil ti mistr znovu skrze myšlenky a sledoval, jak bojuješ s poslední hladovou bestií.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 11.10.2008 09:57:36, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Korriban - Údolí Temných pánů

Poté co jsem zabil další dvě, poslech jsem si co mi rekl mistr.

Už jen jedna, chtělo by to ji překvapit.

Uvidíme co ještě zmůžeš.

Vzal jsem kámen a hodil jsem ho po ní. Pak jsem hodil další a další.pak jsem hodil meč...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Pokusil ses tukatu překvapit a tak jsi po ní začal házet kamení, ale s ní to vůbec nehlo, kameny jí neublížily ani náhodou.
Mistr to s pobavením sledoval a tentokrát tě nechal, ať si s tím poradíš, takdo jsi tukatu dráždil, ona zaútočila, ale nevšimla si, že zrovna házíš svůj meč.Skočila mu přímo do dráhy a meč jí uťal hlavu.Oba kusy mrtvé tukaty s žuchnutím dopadly na zem a mistr s udivením koukal, jaké jsi měl štěstí.

No... to bylo...zvláštní...

Řekl mistr a snažil se udržet vážnou tvář.Potom se otočil a zamířil zpět do akademie očekávajíc, že ho budeš následovat.Najednou se ale objevil zraněný student a panicky zakřičel:

Akademie padla, nějaký Jedi ji vyvraždil a teď už odletěl.Mistr Uthar je mrtev a pomáhala mu při tom Yuthura, která potom odletěla pryč.Žádný Sith, který na Akademii byl nepřežil.Měli bychom o tom upozornit Studenty v Údolí Temných pánů!

Tvého mistra se zmocnil ohromný hněv.Natáhl ruku a za živa usmažil studenta tak, že z něj skoro nic nezbylo.Potom se otočil a šel směrem do Údolí, kde nařídil stážím a studentům, aby se neprodleně dostavili na Akademii.Když celá ta velká skupina vešla do Akademie, spatřila jen dílo zkázy, spousta mrtvých studentů, mistrů, vojáků.Prostě masakr.

Možná ten Jedi bude v Dreshdae, třeba ještě neodletěl.Deset vás tam půjde a zkusí ho najít.My to tu uklidíme.

Načež pomocí Síly naházel mrtvoly na jednu hromadu a tu odnesl do hlavní místnosti.

Najdi další mrtvé a dones je na tu hromadu.

Přikázal ti vztekle.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Corriban - Sithská Akademie

Potom hrůzném zjištění jsem poslechl mistra.

Odmlouvání by se nemuselo vyplatit

Procházel jsem akademii, viděl mrtvé.cvičební místnost byla kupodivu prázdná.ale ve věznici byl nějaký mrtvý mistr.U pasu měl velice propracovaný meč.

hmm. Ten by se mohl hodit.Přemýšlel jsem nahlas.

Potom jsem odnesl všechny mrvé na hromadu jak mi nakázal mistr. Šel jsem k mistrovi.

Můžu ještě nejak pomoci?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Mistr s hrůzou hleděl kolem sebe.Nechápal, kdo to mohl být.Vyvraždit celou Akademii, to by snad dokázal jen Temný pán nebo jeho učeň Darth Bandon, ale jak mohl něco takového udělat obyčejný Jedi.Nebo alespoň Jedi by měl důvod na Akademii zaútočit, přesto by to zvládl jen velmi těžko.

Mezitím jsi uklízel mrtvoly po Akademii a sbíral jsi co se ti mohlo hodit.Našel jsi světelný meč, ale vzal sis taky roucho jednoho studenta, kterému jsi ho neustále záviděl.Po nějaké době jsi přišel k mistrovi a zeptal se ho, jestli ještě něco nepotřebuje, ale mistr řekl že ne.Najednou se hromada mrtvol pohla a potom několik mrtvol spadlo a z hromady vztal nějaký muž.Poznal jsi v něm mistra studenta Dartha Hawka - Cassuse Vanea.Tvářil se velmi rozzuřeně.

Nemohl jsem ho zastavit.Byl neuvěřitelně mocný.Celé to bylo nějaké divné - byli jsme s učedníkem na jeho zkoušce, zrovna se chystal zabít svého soupeře, ale on nějakým záhadným způsobem utekl.To ale nebylo důležité z hrobky Nagy Sadowa najednou vyběhla kulhající mistryně Yuthura Ban a chvilku po ní taky ten nový student, kterého vzala na Akademii.Prý vyrval ten medailon z mrtvých rukou party Sithských násilníků.Heh, ti byli proslulí.Uthar se ale nevracel, přišlo mi to divné a tak jsme běželi na Akademii.Před tou už byly mrtvoly několika učedníků.Vešli jsme a procházeli kolem mrtvol a potom jsme to uviděli, ten student masakroval úplně všechny, kdo byli na Akademii.Pustil jsem se s ním do boje, ale on se mnou úplně zatočil.Během chvilky jsem ležel na zemi omráčený, před tím jsem ale řekl Hawkovi, ať uteče.Pak už si nic nepamatuju, ale ten student mi někoho připomínal.

Dořekl mistr Vane a tvůj mistr se zatvářil velice vážně.
Najednou se ozval hologram tvého mistra.

Volám všechny Sithské bojovníky, ketří jsou po ruce a mají nějakou loď.Lord Malak hodlá zaútočit na Dantooine a zasadit řádu Jedi tvrdý políček - zničit jejich Enklávu.Konec.

Mistrovi se vrátila barva do tváří.Byl naprosto rozhodnut.

Poletíme pomoct lordu Malakovi při zničení Enklávy.Jediové zaplatí.

Řekl a nasadil si kápi.Tobě řekl ať uděláš to samé a mistr Vane si ji taky nasadil.Potom jste všichni vyběhli do Dreshdae a potom jste naskočili na mistrovu osobní loď, která se hned zvedla.

Asi za dvě hodiny doženeme Malakovu loď.

Řekl mistr.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Někde ve vesmíru

Takže Dantooine. Doufám že tam bude dost těch neshutečně slabých Jediů.Uvidíme Kdo je vládce galaxie. Měl bych se soustředit na tréning.

Šel jsem do nějaké místnosti, asi do garáže. Chtěl jsem se cvičit v síle ale moc mi to nešlo.Zkoušel jsem to pořád a stále ale nedokázal jsem víc, než že sem se vznášel a kolem mě jiné předměty.Přerušil jsem tedy vícvik a procházel jsem útrobami lodi dokud jsem nedošel do mistrova pokoje.

Omlouvám se že vás ruším, ale skouším využívat silnější Sílu než jen levitaci předmětů. Myslím že budu potřebovat jistě i Sílu než jen svoje umění. Pomohl byste mi?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Tvůj mistr na tebe nevlídně pohlédl, ale bylo vidět, že tvá touha po moci mu alespoň trochu zlepšila náladu. Nerozmýšlel se moc dlouho a odpověděl ti:

Dobře učedníku, naučím tě základy Síly škrcení. Je to Síla dobře účiná proti nejedijským soupeřům, protože Jediové to celkem silně odrazí a tobě to celkem bolestivě vrátí. Přesto je tato technika velmi užitečná a nejsilnější uživatelé dokáží tuto techniku aplikovat i na Jedijské soupeře, ale je to velmi těžké a hraničí to už se Sílou rozdrcení, Sílou, kterou dokáží využívat jen zkušení mistři a která je neuvěřitelně složitá, nicméně taky velice účiná.Na tvoje schopnosti zatím odhaduji, že to tvé soupeře jen znehybní, přesto se ti to bude hodit.
Poslouchej tedy...


A začal ti říkat věci, které potřebuješ pro využití této techniky muset znát.Vysvětlil ti, že s postupným tréninkem si ji budeš zdokonalovat, pokud se na ni zaměříš.Potom se ozval hologram:

Jsme nad Dantooinem, vaše skupina zaútočí na větší osady, je možné, že někteří Jediové jsou i tam, bude tedy lepší to tam prozkoumat.Máte neomezené povolení zabíjet, klidně i z rozmaru.Za Temného pána!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Orbita Dantooine

Pozorně jsem poslouchal co mi říká mistr.zase jsem o kousek blíž k dobrému
Sithovi. Na Dantooine si novou schopnost proskouším. šel jsem tedy do svého pokoje a meditoval.Zanedlouho jsme přistáli na Dantooine

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Vaše a ještě dvě další výsadkové lodě přistály na okraji osady, z které v houfech vylétaly soukromé lodě, i uperchlické koráby, do kterých se před chvilkama ještě před chvílí valily spousty osadníků - pokud tedy měli rozum.Rampy výsadkových lodí se rozevřely a vychrlily tři jednotky vojáků vedené jedním nebo dvěma Temnými Jedii.Ulice města se rychle proměnily v barikády a zprvu nerušený postup Sithského vojska byl postupně rušený čím dál tím větším odporem.Domobrana, ale i posádka Republiky se vašemu útoku postavily na odpor a zatímco vzdušný odpor nebyl moc velký, váš útok na osadu byl mnohem složitější.Interduktory Sithské flotily bombardovaly jen okolí Enklávy a tak v osadě přežilo dost lidí, aby mohli vytvořit nějakou protiofenzívu.A brzy se ukázalo, že ve vedení onoho odboje byl i jeden z Jediů, kteří odmítli utéct.

Prošli jste po několika střetech až někde hluboko do města, ale tam jste v jedné ulici padli do pasti.Ostřelovači v oknech a těžká a střední palba na barikádách už vyrušila spoustu vojáků a jeden výsadek byl dokonce na pokraji zhroucení.Mistr zprvu vykrýval palbu, ale potom i on musel stáhnout ocas a schovat se.

Dobře, nikdo asi nepočítal s takovým odporem, dobře, dostal jsem teď jednu výbušninu.Prorazím do zdi jednoho domu díru a vejdeme, potom pobijeme ty ostřelovače a pomůžeme naší jednotce vejít dovnitř, aby mohla ošetřit raněné a ostřelovat snipery naproti.POJĎME!!!

Zařval a vyběhnul ke zdi, kam chvilku na to nasadil tříštivou minu.Chvilku nato se stáhnul a od zdi se ozval ničivý výbuch.

Jdeme!

Přikázal ti.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Osada na Dantooine

Dostali jsme se dovnitřku budovy.Zprvu to vypadalo že u otvoru nikdo není, ale pak k nám přiběhl nějaký osadník, asi majitel domu a vytáhl granát

A kruci, tohle nám ještě scházelo.Myslím že je čas na oskoušení škrcení.

Začal jsem ho svírat Silou. Úspěšně jsem ho znehybnil.

to se mi povedlo

přišel jsem k němua začal jsem mu vysvětlovat jak to chodí když Sithové vezmou zajatce.O mučení, týrání atd.Potom jsem ho odstrčil na zeď.Doufám, že jsem ho nezabil.Mohla by s ním být zábava.

Postoupili jsme do útrob budovy.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Prošli jste přes maníka s granátem díky tvojí pomoci celkem v klidu a postoupili jste do dalších pater a začali to tam vyklízet, jenže vaši vojáci si nejspíš všimli díry ve zdi toho domu a nahrnuli se dovnitř, což byla chyba.Obyvatelé domu naproti si všimli, že jdou dovnitř a vyběhli ven, přičemž pokosili asi polovinu vaší jednotky a za pomoci obyvatel z tohohle domu vás obkolpili zespoda i zezhora za uvěznili vás v jediném patře, kde vá mistr zabarikádoval.

IDIOTI, měli jste zůstat venku a my jsme měli nenápadně pobít odstřelovače.Teď jsme kvůli vám v pořádné pr****.

Voják, kterého mistr seřval se klepal jako osika a to mistra rozzuřilo ještě víc.Zvedl vojáka do vzduchu a prohodil ho oknem.

Vysílačku.

Rozkázal jinému vojákovi a potom stiskl tlačítko.

-Nerad ruším mistře Vane, ale máme malý problém, jste v sousední ulici a my potřebujeme posily.
-No to máte blbé, ale my tu máme hromadu práce už tak
-Ale...
-Jsme tu nejdříve za půl hodiny, do té doby se musíte bránit.Konec


Spojení skončilo a mistr sprostě zaklel.Jen však dořekl poslední písmeno nadávky a dveře se rozletěly na kusy, stejně jako vojáci, kteří u nich stáli.Mistr okamžitě vyběhnul a rozsekal několik útočníků, několik dalších omlátil o zeď, další poslal zpět na bitevní pole - oknem.To se ale rozletěly další dveře a do místnosti vletěl tepelný detonátor.Další skupina vojáků se rozletěla, pár jich následovalo útočníky z druhé strany.Šťastlivci, kteří se stihli skrýt teď pálili jako diví, ale nestačilo to.

-Do hajzlu, mám poslední dva zásobníky.
-Tady


Hodil mu ho někdo jiný.Zbývala ještě asi čtvrt hodina a půlka nepřátelské obrany byla ve vašem domě.Mužů vám zbývalo už jen asi dvacet a útočilo na vás asi osmdesát nepřátel.Dantooine se nevzdával jen tak a ačkoli Jediové už byli asi mrtví nebo pryč, boje o osady byly daleko tužší, než kdokoli mohl tušit.Jenže většina Temných Jediů byla poslána do Enklávy.Mistr bránil jedno křídlo a ty to druhé, jenže nátlak vás nutil ustupovat a tak jste se oba záhy dotkli zády a začali se točit podle mistrova plánu.Odráželi jste výstřely, jenže obránců neubývalo.

Zajímavá ironie, pokud vím, tak nekonečnou armádu máme my, ale pod přesilou padáme taky my, neuvěřitelné.

Přemýšlel mistr, ale potom působivým vějířem blesků na chvíli zahnal na ústup další vlnu nepřátel.

Hmm, v těch domech jich bylo asi hodně.

Padl další voják.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“