Výcvik pro hráče Daren Gorr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Neer

Příspěvek od Neer »

Osada v Dantooine

Vojáků bylo čím dál míň, ale útočníků jak se zdálo čím dál víc. Přiběhlo jich dalších deset.

Mistře, obejdete se chvíli beze me? myslím, že by chtělo aby nepřátelé ustoupili, nebo se dali na útěk.

Odstoupil jsem od Mistra a vběhl mezi útočníky. Vzal jsem si příklad z mistra až na to házení oknem. Začal jsem na ně hulákat že by se měli vzdát nebo že Sithové zničí celý Dantooine i s jejími obyvateli a osadami jako to udělali v Telosu. Pokračoval jsem v čistce nepřátel.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - osada

Nepřátelská domobrana se valila do patra a zabíjela vaše vojáky, i když za cenu ohromných ztrát.Zdejší obyvatelé se však nehodlali vzdát, i když Jediové utekli.Tvá výzva, ať se vzdají byla následována akorát pořádnou laserovou sprškou, což nebylo nic příjemného a donutilo tě to přejít do defenzívy.Vaše vojsko se stahovalo jak jen to šlo.Pak ale zasáhl budovu další výbuch.Posily byly tady.Ozvala se palba a kovový dusot Sithských vojáků.Něco tu ale nehrálo.Dveřmi prošel rudý meč a probodnul nepřítele a záhy vběhl do místnosti mistr Vane i s jeho družinou.

Zkur...ale, co vy tady děláte?

Zeptal se překvapeně mistr Vane, když vás tady viděl.Na další slova ale nezbyl čas, protože kromě posil do domu vtrhlo taky docela obstojné množství nepřátel.Pak se ale něco stalo, země se zatřásla.

Neříkejte mi, že jste taky vešli uměle vytvořenou dírou?!A doprdele!

Jen to dořekl, zem se zatřásla znovu, když budova dostala zásah nějakého zbloudilého děla z introduktoru.Chvilku na to se dům nahnul a zřítil se, jako by byl z pazaaku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Osada na Dantooine

Probral jsem se o chvíli později. Hledal jsem mistry. Pak jsem to skoušel pomocí síly ale zdálo se že už jsou mimo budovu. Zahlédl jsem i ten kanón co zničil dům. Nějací žebráci preohledávali mrtvé. Tak jsem dělal mrtvého a když za mnou přišli rozdrtil jsem je pomocí meče i Síly. Potom jsem uvážil že bych se měl připojit k ostatním temným jedium. Přemýšlel jsem jestli mám jít do enklávy nebo hledat Mistry kteří jsou neznámo kde. Vyběhl jsem na vyvýšeninu a prohledával okolí Silou.

Mistře ozvěte se, nebo mi alespoň předejte rozkazy

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Osada na Dantooine

Vylezl jsi z trosek.Kolem dokola nikdo nebyl.Na některých troskách byly mrtvoly obránců osady, ale taky i vašich vojáků.Bylo to zvláštní, protože si každý myslel, že útok na osady bude hračka, že obtížnější bude útok na Enklávu, tu ale lodě rozstřílely na kusy, aniž by se jim Jediové postavili na odpor.Za tebou něco zašumělo.Otočil ses a před tebou stála modrá postava Temného pána Malaka - hologram.

Vítězství, Enkláva je zničená a všechny osady se vzdaly.Vyzívám všechna bojska, aby se vrátila na loď.

Potom se ozval hlasitější zvuk, to když několik trosek vyletělo do vzduchu a zpod nich vyšel tvůj mistr a taky mistr Vane.Oprášili se a přišli k tobě.Mistr Vane sprostě proklel tuhle domobranu a pak jste se vydali na bod, kde vás měly lodě vyzvednout.Pak se ale něco stalo.Mistrem zničeho nic prošla čepel zeleného světelného meče.Mistr padl k zemi mrtev a za ním stála postava rytíře Jedi v otrhaném rouchu.

Dnešek asi nepřežiju, ale vy taky ne.

Postavil se do postoje Makashi.Na čož mistr Vane okamžitě odpověděl útokem a jelikož tento styl dobře ovládal, věděl, co využít, aby jej obešel, což Jedie přinutilo přejít do defenzívy stylu Soresu, na což mistr v okamžiku odpověděl přechodem do stylu Makashi, čímž Jedie rychle zahnal do úzkých.Potom ale udělal fatální chybu a spadnul.Jedi mu přiložil meč ke krku a chystal se ho dorazit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Osada na Dantooine

Okamžitě jsem zareagoval a než dokončil poslední úder odhodil jsem ho silou zaujal jsem postoj Ataru. Útočil jsem, přeskakoval Jedie a pobíhal kolem něj. párkrát jsem ho skoušel i přiškrtit. Promluvil jsem na něj.

Tvoje chyba, Jedai byla že jsi hned nezmizel. Teď zemřeš a nikdo se o tom nedozví.

Začal jsem další serií útoků. Ale začínal jsem být unavený. O to jsem útočil silněji a hbytěji.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - kdysi osada

Útočil jsi na Jedie tak, jak jsi jen mohl.Vypjal jsi své možnosti na maximum a použil jsi vše, co jsi znal.Tvé útoky však Jedi rychle vykrýval, protože stál proti vážnější hrozbě - mistr Vane se postavil a znovu se pustil do útoku a znovu Jedie drtil svou mocí.Jedi byl dobře vycvičený a mistr hádal, že to byl ten, kdo zorganizoval odboj proti Sithům.Mistr Vane však nebyl moc trpělivý.Pozvedl dlaň a pomocí blesků vystřelil Jediovi meč z ruky.Potom na něj vyslal další a očekával, že se jim neubrání, chvilku však to vypadalo, že je na něj ještě odrazí.To ho ale mistr zvedl do vzduchu a roztočil ho.

TY SIS MYSLEL, ŽE TOHLE SETKÁNÍ PŘEŽIJEŠ?!

BěsnilJedi mu však s klidem, ale ukrutnými bolestmi odpověděl:

Ehhh...nečekal...jsem...realista, přinutil jsem však vaši říši...aby...zaplatila...

To mistra rozběsnilo.Praštil s Jediem obrouvskou silou k zemi a potom do něj valil blesky, dokud z něj nic nezbylo.

Pojďme.

Řekl mistr chladně a přivolal komem svůj křižník, aby jim poslal loď, která by je vyzvedla a čekal.Loď přiletěla celkem brzy a vy jste nastoupili.Potom, až jste byli na lodi, mistr Vane tě dovedl na ubikaci.

Měl by sis odpočinout, cesta bude dlouhá.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

orbita Dantooine

Šel jsem si tedy odpočinout.Odpočnul jsem se ale musel jsem jít do opravny poupravit svůj starý světelný meč. Zkrátil jsem mu čepel ale zvíšil intenzitu takže se z něho stala světelná dýka. To mi trvalo po zbytek cesty. Pak se loď zastavila a já jsem šel za Mistrem Vaenem

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Vaneův introdukční křižník se řítil hyperprostorem.Cesta byla neobvykle dlouhá a po nějaké době ti došlo, že to asi nebude moc blízko.Po mnoha poměrně nudných hodinách loď vystoupila z hyperprostoru a ty ses rozhodl vyjít za mistrem Vanem.Ten stál na můstku, kolem něj pobíhali vojáci a snažili se pomocí počítače nastavit kurz k něčemu, co jsi ještě nikdy neviděl - obrovské bitevní stanici tyčící se nad sluncem neznámé soustavy.V povzdálí jsi však mohl vidět taky záblesky bitvy.

Do hajzlu, Republika napadla Star Forge, to je naše bitevní stanice, ze které máme tuhle flotilu

Loď okamžitě namířila do vřavy a vyslala tam několik eskader svých stíhaček, zatímco sama začala útočit na několik bližších fregat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Fregata u Starforge

zamířil jsem tedy do hangáru stíhačů. Všude pobíhali sithští vojáci. přemýšlel jsem co bude dál. Jestli přecejenom nevyhraje Republika. Vyhnal jsem ty myšlenky z hlavy. Po nějaké době jsem se dostal do hangáru.

Mistře, půjdeme na stanici nebo do bitvy ve vesmíru. Hlavně aby jsem tam mohl někoho zabít

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Systém se Star Forge

Mistr zakroutil hlavou.Neměl v plánu se osobně zapojit do boje.Musel vést tento křižník a taky potřeboval několik pomocníků, kdyby se útočné týmy rozhodly zaútočit i na bitevní lodě.Jeho miláček - Akonar nemohl zůstat bez kapitána a mistr to věděl.

Nene, zůstaneme na můstku a budem jen pozorovat bitvu, nebo alespoň ty můžeš, já zkusím pomoct svým útočným lodím.Neumím sice Bitevní meditaci ovládat tak dokonale jako Bastila, ale po svou loď ji dokážu využít, ty se připoj k letce, ochranka mi vystačí - sestává ze tří Temných Jediů, dvaceti vojáků a dvaceti droidů, přesto by mohl být útok Jediů docela zdrcující

Potom se otočil a sledoval, jak si jeho stíhače dokáží poradit s eskadrou, která se blížila od jedné fregaty.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Orbita u Star Forge

Dobrá mistře, ať vás tedy provází Síla. Kdybyste mě potřeboval, například kdyby už jste neměl ochranku, zavolejte komlinkem.

S těmi slovy jsem odešel k jedné ze stíhaček do které se snažil dostat nějaký voják,odhodil jsem ho a vlezl jsem do ní. poté co jsem vyletěl z hangáru, lhedal jsem nějakou vyšší šarži. Našel jsem jednoho majora který si právě poradil nepřátelskou letkou.

Majore, jsem Daren Gorr, temný učedník, mohl bych vám nějak pomoci?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Systém se Star Forge

Vletěl jsi vstříc bitvě, která se odehrávala nad neznámým systémem u obrovské bitevní stanice, která se jmenovala podle mistra Star Forge.Bylo znát, že Republika do boje nasadila celou svoji bitevní flotilu a že tohle je její poslední šance, jak nadobro zvrátit tuto válku.
Major uvítal přítomnost temného Jediho ve své eskadře, protože sám měl dost práce s nepřátelskými letkami.

Výborně, leť co nejblíž k Leviathanu.Potřebuje naši pomoc.My vyřídíme stíhačky tady a potom se k tobě přidáme.

A bylo vidět, že vlajková loď zesnulého Admirála Saula Karatha se potýká s pořádným přívalem Republikových stíhaček.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Orbita neznámého světa

Dobrá majore, ať me nezklamete

Rozletěl jsem se k Leviathanu. Mezitím jsem se ale musel vypořádat s jedním stíhačem. Bylo to jednoduché, přiblížil jsem se k němu a přiškrtil jsem ho. Bylo jednoduché ho sestřelit, když neuhýbal, HAHAHA

Tak tohle žeru, YEEAH!

dále to bylo spíše nudné než jsem dorazil k leviatanu který už neměl štíty.

Stejně by moc nevydržely

A kolem prolétaly jedna stíhačka za druhou. Přiletěl jsem trochu blíž a zavolal komem do Leviathanu

Můstek Leviathanu, tady Daren Gorr, temný učedník z lodě Akonar. Slyšel jsem že by se vám hodila pomoc. Tak jsem tady

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Systém se Star Forge

Bitva se zatím pro Sithy vyvíjela celkem dobře.Za pomoci Star Forge a Bastiliny bitevní meditace Sithové nedovolili Republikovým korábům, aby se přiblížily na dostřel, což povzbudilo Leviathan, aby tuto chybu udělal.Bezmocná loď bez štítů a s eskadrou bez velitelů teď bezmocně snášela útoky Republikových stíhačů, kteří doráželi ze všech stran.Když jsi přiletěl ty, bylo to pro ně hotové vysvobození.

Dobře, přesuňte se do velení obranné eskadry, hodně štěstí.

Než to dořekli, zasáhly loď střely ze čtyř stíhaček a ty teď mířily přímo na tebe.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Neer

Příspěvek od Neer »

Orbita se Star Forge

Dobrá, eskadro za mnou. Jakmile se stíhači dostanou na dostřel, proveďte ůhybný manévr na levé křídlo a zaútočte jakmile se dostanou pod vás. Zbylé stíhače už dorazíme poklidně. Budu se snažit vám pomoct pomocí mých schopností. Každé pochybení bude tvrdě trestáno.

doufám, že to nezvořou. Mám dojem že by to líp dokázalo stádo banthů.

Čekejte, ještě chvíli, estě, a akce!! Úhyb!!! A ÚTOK!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“