Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Výcvik pro hráče Zeike-kal

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Mladý padawan Zeike-kal seděl v pokoji, který mu byl po dlouho dobu domovem. Pokoj zdílel s dalšími dvěma padawany, kteří se nyní nacházeli mimo Enklávu.
Zeike-kal seděl na posteli a očima doslova propaloval podlahu. Nebyli tomu ani dva dny co jeho matka zemřela a on jí vystavil pohřeb. Jeho otec ztrátu ženy nesl opravdu těžce a ani Zeike-kal to nenesl lehko, ale jeho výcvik mu pomáhal se s tím smířit, alespoň trochu.
Brzy měl být Zeike přidělen k nějakému Mistrovi, který ho plně začne cvičit.
Již dva Mistři ho cvičili od jeho útlého věku. První Mistr zemřel, aby ochránil svého padawana a druhý Mistr byl poslán na misi ze které se nikdy nevrátil. Od obou se toho dost naučil, ale ještě né dost.
Zapípaní dveří vytrhlo Zeike-kala z proudu myšlenek. Ve dveřích stál padawan, kterého Zeike neznal.
,,Zeike-kal? Máš se dostavit do tréninkové mísnosti jedna, kde se máš setkat s tvým novým Mistrem." Řekl padawan a odešel.

______________________________________________________________

Takže, teď bys mohl trošku popsat své pocity ze všho co tí probýhalo v hlavě viz. můj text. A pak popiš cestu do tréninkové mísnosti.
Dodržuj tvar pšíspěvku.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi


Sedím v pokoji a přemýšlím kdo asi bude můj nový mistr. Už to jsou dva dny od pohřbu matky a otec stále truchlí. Předchozí dva mistry jsem již ztratil, ale nyní mám dostat k mistrovi který mně bude plně cvičit.
Dva padawani kteří se mnou sdíleli můj pokoj byly monetálně mimo enklávu. Za chvíli přišel jiný padawan a oznámil mi že se mám dostavit do tréninkové místnosti 1. Tak a je to tady, teď se dozvím kdo bude mým novým mistrem říkám si. Vstanu a vyrazím do tréninkové místnosti 1. Po cestě potkám spousty jiných padawanů a mistrů. Nakonec přicházím ke tréninkové místnosti 1 a vcházím dovnitř.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Zeike vešel do tréninkové místnosti. V tréninkové místnosti jedna se nacházeli pouze dva padawani, kteří trénovali souboj se světelnými meči. Krom dvou padawanů zde bylo prázdno. Zeike se opřel o zeď a čekal na příchod Mistra, který se ho má ujmout.
Padawani předváděli pěkný souboj na, který bylo příjemné sledovat. Zeike pozoroval každý jejich pohyb. Padawani byli o něco starší, než Zeike a proto byli na jiné úrovni.
Konečně se otevřeli dveře a někdo vešel dovnitř. Zeike se napřímil, aby se mohl ukázat v tom nejlepším světle, ale žádný Mistr nevešel opět se jednalo o nějakého padawana, který přišel navštívit ty dva trénující. Zeike se opět opřed o stěnu a čekal.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Teda zajímalo by mě, kde je můj nový mistr. Před chvílí sem vešel nějaký padawan a zřejmě má něco pro tyhle dva padawany, kteří tu cvičili se světelnými mečmi. Zatím tedy čekám a čekám a čekám a dívám se na souboj těch dvou padawanů..

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Dveře se otevřeli po druhé. Tetokrát vešel někdo starší než cvičící padawani. Byl to muž kolem třiceti. Měl hnědé vlasy a upravené vousy.
Muž se zastavil u dveří a rozhlédl se po místnosti. Zeike si ho s velkým zájmem prohlížel. Zdálo se že muž někoho hledá. Nakonec jeho pohled spočinul na mladém padawanovi opírajícího se z nuděně o zeď. Muž se usmál a vydal se k němu.
Zeike se napřímil a vydal se muži vztříc.
,,Zdravím, chlapče pevně doufám, že jdi Zeike-kal." Začal Jedi. Zeike přikývl.
,,Výborně. Omluv mé zdržení, ale měl jsem nějaké neodkladné povinnosti, které jsi žádali dokončit, ale konečně jsem tu." Usmál se Jedi.
,,Dovol, abych se ti představil jmenuji se Cartr Fox. A jsem tvůj nový Mistr a pevně doufám, že nám to společně půjde dobře." Řekl Fox a stále se na padawana usmíval.
,,Musím, ale zase jít mám opět nějaké povinnosti, které mě opět nutí jednat a proto ti řeknu rovnou co se bude dít. Po zbytek dne máš volno, ale zítra se hlaš v brzkých raních hodinách v hangáru a poletíme společně na jednu rutijní misi." Řekl Mistr a chystal se k odchodu.
,,Takže zítra nezapoměn." Opět se usmál a pak odešel. Zeike zůstal stát a neveděl co s volným časem. Čekal, že bude s novým Mistrem ještě dnes trénovat, ale místo toho měl celý volný den.

_____________________________________________________________

Výkendy se sem moc nedostanu, ale jinak se neboj ve všední dny se sem dostanu, takže ti odepíšu.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Podravil jsem se s mistrem a ten mi řekl že měl nějaké povinosti a, že teď musí zase někam běžet a nakonec řekl, že mám po zbytek dně volno a ráno být v hangarů s tím, že poletíme na nějakou misi. Teda to by mně fakt zajímalo co budeme na zítřejší misi dělat? Nejspíš poletíme na nějakou planetu kde budeme muste vyřešit nějaký problém. No nic asi se půjdu porozhlédnout po Enklávě a podívat se na ostatní padawany a mistry. Vycházím z tréninkové místnosti a procházímse po Enklávě. Opět potkávám spousty jak padawanů tak i mistrů, ale žádný z nich není můj. Nakonec dorazím do archívů a zeptám se jestli bych si tu nemohl udělat menší testík na osvěžení znalostí.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Mladý a dychtivý padawan Zeike-kal stál před stolem za kterým seděla postarší archivířka, která měla evidentně moc práce.
,,Je mi líto padawane, ale máme tu nějaké problémi si již třetí, který touží zopakovat své dosavadní znalosti a jsi také třetím, kterého zklamu. Dnes jsem na vše sama a tak vůbec nestíhám, ale co nejdříve se stímto drobným problémem jistě vypořádám." Řekla archívářka a přívětivě se usmála. Zeike nevěděl co se zbývajícím dnem, ze kterého zbývala ještě polovina. Otočil se a zamířil si to k východu.
,,Taky sis chtěl trochu osvěžit vědomosti?" Ozvala se dívka, která seděla u jednoho z podlouhlích stolů.
,,Přišla jsem chvíli před tebou, ale jsou tu teď nějaké problémi jak ti jistě stačila archivářka sdělit." Pokynula hlavou směrem k ženě, která křečovitě pracovala s počítačem
,,Jmenuju se Andaja." Usmála se dívka. Zeike se jí řádně prohlédl a usoudil, že je tak ve stejném věku jako on.
,,A jak ty?" Dodala.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Já jsem Zeike-kal padawan mistra Cartra Foxe i když teď mně nemůže trénovat, potože má příliš mnoho práce. Zajímalo by mně kdo je její mistr nebo mistryně a co já proboha budu dělat s celým zbytkem dne. A kdo je tvůj mistr či mistryně?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

,,Moc mě těší Zeike-kale." Usmála se dívka.
,,Moje mistryně se jmenuje Mia Lewis. Pokud jí neznáš tak je to moc ohleduplná a hodná žena. Stále mi říká, že není náhoda, že jsem já její padawan. Ona používá hlavně Sílu stejně jako já." Řekla Andaja.
,,Chci se stát konzulem jako je moje mistryně. A co ty?" Zeptala se Andaja a opět se usmála.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Mě též. Já bych se rád stal Jedi Strážcem, protože si více užiji bitev a hlavně dobrodružství, ale také se chci naučit a porozuumět technikám síly, ale né zas moc, protože bych se mohl dostat na Temnou stranu síly. Už si byla na nějaké misi? Teda vypadá to že se nakonec přeci jenom nebudu nudit pomyslím si.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Andaja se usmála. Teprve až teď si jí Zeike pořádně prohlédl. Dívka měla středně dlouhé lesklé blonďaté vlasy, které jí obtékaly perleťový obličej.
,,Koukám, že tady někdo rád skáče do akce po hlavě. No tak to se divím, že tě svěřili zrovna pod mistra Cartra Foxe. Já ho totiž znám on mě přivedl do chrámu a tak o něm lecos vím. To že je pořád takhle zaměstnaný je proto, že zbožňuje akci zdá se, že stejně jako ty. Je pravda, že to s mečem umí a i Síle dobře rozumí, takže tě toho může hodně naučit. Ale znám ho natolik dobře, abych s klidem mohla říct, že se nikdy nepouští do bezhlavých akcí, pokud to může ohrozit někoho jiného než jeho. Takže se nemusíš bát, že bys byl vedle něj ve větším nebezpečí než v Sithském doupěti." Usmála se Andaja.
,,Ano, dá se říct, že je pro tebe jako stvořený." Zasmála se dívka.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Až teď jsem si ji pořádně prohlédl. Je opravdu pěkná. Má moc pěkné vlasy Aha, tak tím by se vysvětlilo kam teď odešel. Mám rád akci, ale ne bezhlavou. Nechci zbytečně ohrožovat jiné životy jen kvůli mé vášni v boji. Ale hrozně rád bych se naučil i nějaké jiné dovednosti se Silou. No jestli to co říkáš je pravda, tak s ním nemůžu být ve větším nebezpečí, než v nějakém Sithském doupěti. No já o tvém mistrovi* moc nevím, ale vím že konzulové umí opravdu velmi dobře zacházet se Sílou, ale na boj nejsou zrovna moc specializovaní. Tím se tě nechci nějak dotknout jo, ale tohle jsem se dozvěděl ve zdejším archívu. No a ty si byla už někde jinde než tady na Dantooinu???


*Sorry za toho mistra, ale já nechtěl napsat nějakou h****inu ok?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

,,Konzulové jsou Rytíři Jedi, kteří plně využívají Sílu. Žijí s ní v souladu. Konzulové se nespecializují na bojm, protože se mu při výuce téměř nevěnují. To proto, že se učí pouze ovládat Sílu, aby se o ní naučili co nejvíce. Konzulové jsou známí tím, že jsou skvělími učenci a též mentory. A to je to co chci, učit se. Chci se dozvědět mnoho co je již známé a oběvit to, co je neznámé a potom učit další padawany všemu, co jsem se já stačila naučit." Vysvětlila dívka.
,,Nezlobím se na tebe, že toho moc nevíš o konzulech a vžádném případě se mě to nemohlo dotknout." Usmála se dívka.
,,Ach, ano. Na misi mimo Dantooin jsem již několikrát byla zrovna včera jsem se z jedné mise vrátila, ale velkou akci od toho nečekej. Byli to pouze diplomatické mise, ale mě to vůbec nevadilo hodně jsem se mohla dozvědět o ostatních kulturách a světech." Řekla dívka. Váš rozhovor trval nepřetržitě dlouho. Mnoho témat jste vyčerpali ve vašem rozhovoru, který jste vedly.
,,Už jsi asi půjdu lehnout jsem unavená. Nebo chceš vedět ještě neco?" Zívla dívka a usmála se. Zeike nechápal proč chce jít tak brzo spát, ale když se podíval oknem ven zjistil, že je již venku velká tma.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Ne, ne, to je v pohodě, asi si taky půjdu lehnout, protože zítra jedo na svou první misi a docela se těším. No nic, tak přeji dobrý zbytek dne a ať je Síla s tebou. Rozloučím se a jdu na svůj pokoj. Cestou napokoj přemýšlím, jaká asi bude má první mise. Copak to asi bude?? říkám si. Určitě navštívíme, nebo si to alespoň myslím, nějakou planetu. Corrusant, Nar Shadaa, ale tam bych raději nechtěl, protože je tam sídlo Centrály, Tatooine, Kashyyk, Telos IV, Taris, nebo snad na ten nově objevený systém Onderon??? No to se dozvím a uvidím na vlastní oči zítra. Takhle jsem přemýšlel celou cestu na svůj pokoj a nakonec dorazím a vejdu dovnitř a zjistím, že ti dva padawani, co se mnou sdílejí pokoj, jsou stále mimo Enklávu. No tak a teď jít spát, nebo na zítřejší misi udeš totálně out. S tímto vědomým se převléknu a jdu spát.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi

Zeike ještě nějakou chvíli přemýšlel o nadcházející misi, která již za několik hodin započne. Stále si v hlavě přehrával vymyslšené scénáře zítřejší mise.
Po hodině fantazírování konečně usnul.

Začal se mu zdát zvláštní sen. Ale na sen to bylo až příliš živé. Zdálo se mi jako by v tom snu byl přítomný. Je to snad nějaká vize? Nerozuměl tomu, co se děje. Stál uprostřed můstku na nějaké lodi a na zemi ležel jeho nový mistr Cartr Fox. Zeike ke svému mistrovi přiklekl a prohlédl si ho zblízka. Ale jeho mistr, už nebyl mezi živími. Padl světelným mečem.
,,Přišel jsi příliš pozdě. Je mrtev a ty půjdeš rychle za nim." Řekl jakýsi muž za Zeikeho zády. Zeike se okamžitě otočil. Ve dveřích můstku stál temný muž v kápy, kterému nebylo vidět do obličeje.
Zeike si konečně prohlédl celý můstek všude ležely mrtvý vojáci ve zbrojích*, které nikdy Zeike neviděl.
,,Mohl by s tebe být dobrý Sith, ale raději tě zabiju, už jen pro to abych se pobavil." Zasmál se muž a zvedl pravou ruku. Zeike aktivoval své dva meče. Jeden dlouhý a jeden kratší. Muž se pouze zasmál a pak mu z ruky vystřelili blesky a tvrdě zasáhly Zeike a ten odletěl dozadu.

Zeike vytřeštil oči a probudil se. Posadil se v posteli a zhluboka a zrychleně dýchal. Celý upocený se posadil na kraj postele, aby pobral dech. Byla to snad vize? Viděl sem snad budoucnost? Tato myšlenka mu nahodávala mysl a on se jí nemohl zbavit.
Rozhlédl se po pokoji, kde byli dvě prázdné postele. Jeho spolubydlící byli stále pryč.
Naštěstí už bylo ráno a tak se nemusel stresovat tím zda-li ještě usne. Začal se připravovat na misi, která započne za necelé dvě hodiny.

_____________________________________________________________

*To jsou Mandalorieni jen tak pro pořádek a ty o nich v tuto chvíli nemáš tušení proto si je nepoznal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“