Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi

Panebože, co by to mohlo být za sen? Byla to snad nějaká vize? a kdo proboha byl ten chlápek kdo po mně vypálil ty blesky? Určitě to musel být nějaký opadlý Jedi nebo přinejhorším snad nějaký Temný Pán ze Sithu. Co já o nich vím tak jsou velmi mocní, ale doufám, že to je jen sen. No určitě si o tom promluvím se svým mistrem než vyrazíme na misi. Obléknu se do roucha Jedi a vydám sepomalu do jídelny kde něco sním a poté jdu pomalým krokem do hangárů. Cestou stále přemýšlím o svém snu. Snad to není pravda, ale co jsem zjistil, tak, že tyto vize se až dost často stávají skutečností, jen doufám, že tomu tak nebude i v mém případě. Ale hlavně kdo to byl ten chlap, který zabil mého mistra. Říkal, že by ze mně byl dobrý Sith. Sílo prosím stůj při mně a prosím ať se ta vize nestane pravdivou. Nakonec docházím do hangárů a zde už na mně čeká můj mistr. Mistře potřeboval bych si s vámi o něčem promluvit.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooine, Enkláva Jedi, Hangár

,,Zadrž." Zvedl ruku mistr a dal tak Zeikemu najevo, že má mlčet. Potom se mistr otočil k droidovi se kterým se až do vyrušení Zeikem bavil.
,,Takže, ty to prostě spravíš hned teď je mi jedno kolik času potřebuješ já musim odletěh ihned." Spustil na na opravářského droida, který mi na tu cosi zapípal.
,,Ach, dobrá. A máš pro mě něco jinýho v čem bych mohl letět?" Zeptal se mistr. Robot zapípal odpověď a ukázal na menší loď v rohu.
,,Cože? Větší vrak by tady už nebyl? Vždyť s tímhle sotva vzlétnu." Řekl trošku hlasitějším hlasem. Droid poníženě zapípal omluvu.
,,No dobře, dobře můžeš jít. Já si vezmu zu kraksnu." Poslal droida pryč.
,,Ale koukej tu loď sprovoznit, než se vrátím." Zavolal ještě za droidem. Mistr se konečně otočil na jeho nového mladého padawana Zeikea.
,,Tak jak vidíš na naší misi nepoletíme zrovna přepychově. Vlastně budeme rádi, když vůbec poletíme. Ale neboj se já nás do vzduchu dostanu." Usmál se mistr.
,,Tak pojď detajli o misi ti řeknu v kokpitu." Mávl rukou mistr a zamířil si to k otřískané lodi, která měla posloužit jako jejich dopravní prostředek.
Zeike přišel do kokpitu zrovna, když mistr nahazoval motory.
,,Takže, co nás čeká za misi ti řeknu později. Chtěl si semnou mluvit tak prosím máš možnost." Řekl mistr.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi, Hangár

Ano mistře. Měl jsem dnes v noci takový podivný sen, povídám mistrovi, a vidím, jak sme přesně na téhle lodi a zjistím, že jste mrtvý. Podle toho co jsem viděl, tak jste byl zabit světelným mečem. Jenže pak se tam objeví nějaký prokletý Sith který vás pravděpodobně zabil. Pak s mně všimne a povída ke mně ,, Byl by z tebe velmi dobrý Sith, ale je velká škoda že tě teď musím zabít. Sbohem Zeike-kale.´´ Já vytáhnu své světelné meče, ale on do mně začne pálit blesky. Neměl jsem vůbec šanci se bránit a síla těch blesků se mnou zmítala a nakonec mě odhodila na stěnu. Vše navíc bylo tak živé, tak živé jako vás teď vidím. A všude po té místnosti se váleli mrtvý vojáci,v zbroji jakou sem nikdy neviděl. Byla taková střibro-šedo černá. A všichni padli světelným mečem. Pak se probudím a jsem celý spocený. Pak nakonec dojdu sem a celou cestu sem přemýšlím co to mohlo být za sen. A právě na to se chci zeptat i nás. Nevíte co by to mohlo být?? Stále však přemýšlím co to bylo. Mohla to snad být nějaká vize mistře??? Co já vím, tak těm, kteří měly podobnou vizi, tak se jim to všem vyplnilo. Mám mistře strach aby se nám to nestalo taky. Nevíte doopravdy co by to mohlo být?

____________________________________________________
Fakt super. Jak to tak vypadá tak asi přejdu na temnou stranu, aby tady bylo více záporňáků. Jinak rád bych zatím byl na světlé straně. Doufám že prtoi tomu nic nemáš. :D :D

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, kokpit

,,No to si mě moc nepotěšil, že umřu na tomhle kusu šrotu." Zasmál se mistr. Následně nahodil motory.
,,Tak poslouchej. Vize z budoucnosti jsou dar jak by se to dalo nazvat. Né každý vize mívá. Ale to co si viděl ještě není dáno. Budoucnost je stále v pohybu a možná si to právě změnil tím, že si mi to řekl. Ale není důvod se tím zatěžovat." Pousmál se mistr.
,,Podle mě neni nic určené. Síla tě může do jisté míry vést, ale já zastávám názor, že každý člověk má svůj osud v rukách." Dodal mistr a pak s lodí vzletěl.
,,Takže naše mise se bude probýhat na planetě Tatooine, kde jeden obchodní zažádal o ochranu. Chystá se převést nějaký stroj do jiné lokality planety a je si jistý, že se někdo bude snažit stroj získat za každou cenu. A proto tam budeme my, abychom tomu zabránili. Je to sice na první misi trošku moc, ale věřím, že to zvládneš." Řekl mistr a opustil s lodí hangár.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Paluba lodi, kokpit

Nechtěl jsem vás urazit mistře. Ale to, že se mi to zdálo mně opravdu nepotěšilo. Síla občas ovlivňuje budoucnost.
Takže poletím na Tatooine kde budeme chránit nějakého farmáře??? To by mně moc zajímalo co je to za stroj, že by mu ho chtěli všichni konkurenti ukrást. No dobrá, snad se to nestane. Už s tím dám pokoj a půjdu meditovat, teda jestli proti tomu nic nemáte mistře?
zeptám se mistra a chci odejít. No tak aspoň, že mě mistr ujistil, že se to nemusí stát. Ale stále jsem sem se neuklidnil. Stále jsem měl takový pocit, že se to stane a, že mně před tím chtěla Síla ochránit, nebo přinejmenším varovat.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, kokpit

,,Vžádném případě jsi mě neurazil toho se nemusíš bát." Zasmál se mistr.
,,A pokud tě tolik znepokojuje ta čás, kde ti ten neznámý muž říká, že by s tebe byl dobrý Sith, tak se neznepokojuj. Můžeš být dobrám Jedim cítím to a v tom je spojitost silný Jedi může padnout a stát se silným Sithem, ale já věřím, že tě to nečeká." Usmál se mistr přívětivě.
,,Síla tě nejspíše varovala, že budeš brzy stát před velkou volbou. A ty se budeš muset rozhodnout jakou cestou se vydat a to buď po cestě světla, nebo temna. A já věřím, že až tato chvíle přijde tak se rozhodneš správně. Neboj se pomohu ti." Řekl mistr.
,,Teď klidně jdi až se přiblížíme k planetě dám ti vědět." Spěšně dodal mistr a začal pracovat s počítačem.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Paluba lodi, kokpit


Jsem rád, že si to taky tak myslíte.. No půjdu tedy meditovat. Odcházím a jdu po lodi do nějaké místnosti která by byla vhodná k meditaci. Nakonec tam najdu místnost k meditaci. Tam zahájím meditaci. Jak medituji. tak cítím jak opouštíme atmosféru Dantooine a mistr zapíná hypermotory a skáče do hyperprostoru. Pak se mi hlavou znova začne hlavou procházet ta vize. Tentokrát je to však úplně jiné. Jako-by jiná vize. jsem na nějaké planetě, ale ta je ničena. NAjednou záhlédnu Enklávu a ta je také ničena a cítím velkou poruchu v síle. Strašná bolest, spousta bolesti. PAk se to změní a jsem na nějaké, asi vesmírné lodi. Se strašlivým zděšením zjitím, že je to ta loď na které teď jsme!! Opět vidím to, co jsem viděl dnešní noc. Okamžitě se probudím a vyběhnu do kokpitu. Cestou zase přemýšlím. Zase ta vize, tohle není normální. Vidím snad náznaky budoucnosti?? To že je můj mistr zabit to jsem už viděl, ale ta zničená Enkláva? TO je něco divného. Mám taový pocit, že s řádem Jedi to teď půjde od deseti k pěti. Proč mě ty vize začaLy najednou takhle pronásledovat?? Prvně to bylo dnes v noci a teď na palubě lodi. Snad mě tímhle nechce někdo zvyklat na Temnou stranu?? dobíhám do kokpitu a tam je mistr naštěstí naživu. Mistře mám problém. Měl jsem další vizi.

____________________________________________________
sry Cartre, ale já si nemohl pomoct. Myslím, že takhle je to zajímavější ne? :D :D

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, kokpit

,,No to si děláš legraci ne? Ty to ze sebe sypeš jak na běžícím pásu." Pousmál se mistr.
,,Tak fajn řekni mi co jsi viděl." Pobýdl přívětivě mistr. Zeike se okamžitě dal do podrobného vyprávění a snažil se nevynechat žádnou drobnůstku, která by mohla znamenat důležitou informaci.
Když Zeike skončil nastalo hrobové ticho. Mistr Fox si v hlavě srovnával vše, co mu jeho nový mistr pověděl.
,,Je opravdu možné, abys takto mladý byl tolik spojen ze Silou? Je možné, abys měl takovéhlo schopnosti?" Ptal se mistr spíše sám sebe než padawana.
,,Hm, to mi připomíná slova mého mistra. Každý i ti nejsilnější a nejmocnější Jediové se stále učí porozumět Síle, protože nikdo neni tak mocný, aby porozuměl Síle úplně." Mistr se usmál.
,,Také rád říkával, že i Jedijové, kteří učej padawany se občas i něco naučí od svých žáků." Mistr se podíval na Zeikea.
,,Takže opravdu to vypadá, že můžeš vidět budoucnost, ale jak jsem již řikal budoucnost je vrtkavá a neustále se mění. Musíš být ve střehu chlapče. Naslouchej Síle ta tě povede. Neměj strach pomohu ti." Usmál se mistr.
,,Teď se jdi připravit za chvíli jsme na místě a já zatím kontaktuji radu o tvých vizích." Řekl mistr. Zeike přikívl a odešel s kokpitu.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Paluba lodi, kokpit

Nechtěl jsem vás tím urazit. Ale nevím co by to mohlo znamenat. No alespoň, že už tam budeme. A odcházím se připravit. Vcházím do toho pokoje kde jsem meditoval. Teda to snad není možný, říkám si, já jsem snad nějaká anténa naladěná na budoucnost. No zatím vytahuji své dva meče a procvičuji se s nimi. vypínám ten krátký světelný meč a zastrkuji si ho za opasek. Poté výpínám i ten normální a taky si ho zastrčím za opasek. Právě procházím atmosférou a přistáváme. Já jdu do kokpitu jestli tedy jdeme.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, kokpit

Zeike přišel do kokpitu zrovna, když se před lodí objevila písečná planeta.
,,Tak jsme tady." Řekl mistr a začal sestupovat s lodí k planetě.
Loď pomalu sestupovala k písečnému povrchu planetě. Po chvíli mistr s lodí přistál. Oba vyšli z lodi. Venku už čekal obchodník, který si Jedije najal na ochranu. Měl velký nákladní kluzák, ve kterém byli čtyři droidi. Vzadu na kluzáku byla přehozená plachta přes něco vysokého. Zeike se ze zájmem koukal na zahalenou věc. Nejspíše se jednalo o danný přístroj, který mají chránit.
,,Výborně jste zde tak můžeme vyrazit." Řekl lidský obchodník. Všichni vlezli do kluzáku a vyjeli. Mistr Fox kluzák řídil vedle něj seděl obchodník ukazoval mu cestu. Vzadu z droidy byl Zeike-kal.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine, místo přistání.

Jakmile vijdeme tak vidíme obchodníka který si nás najal jako ochranu.
Nasedneme do jeho kluzáku a já si sednu mezi droidy. Rozjedeme se a projíždíme celou krajinou podle pokynů obchodníka. Co to může být za přístroj, že je tak důležitý? Nechce se mě znova otravovat mistra a tak stále přemýšlím a my jedeme krajinou Tatooine. Stále mě pronásledují dvě myšlenky. Ta první je co je to za přístroj a ta druhá, jak dlouho bude trvat než dojedeme na to určený místo. Jelikož jsme už jeli docela dlouho tak sem se zeptal toho obchodníka jak dlouho to ještě potrvá než dojedeme na místo určení.


______________________________________________________
sry Cartre, že tě otravuji ale já mám zrovna inspirace dostatek. ale dík žes mě napsal do výcviku.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine

,,Nedočkavý chlapec." Zasmál se obchodník.
,,Ano, to jste vystihl." Pousmál se mistr.
,,Uklidni se můj nový mladý příteli. Již brzy budeme na místě a jak to vypadá cesta již bude probýtah v klidu jako doposud. Nejspíše se rozkřiklo, že mám na ochranu Jedie. Jo to si hned každý rozmyslí na nás zaútočit." Pochvaloval si obchodník.
,,Stále nejsme na místě a proto zůstaň v pozoru." Řekl mistr Zeikemu, který přikývl.
,,Neustále připraveni? To se mi opravdu líbí. S vámi Jediji je radost spolupracovat." Poplácal obchodník mistra po zádech.
,,Každý má zálusk na mou hračku, ale to se šeredně spletli, protože..." Obchodník, ale větu už nedokončil, protože se ozvalo vznášedlo zatřáslo ozval se výbuch motoru a spadlo do písku.
,,Všichni v pořádku?" Zeptal se mistr.
,,Spropadeně. Někod nám musel sabotovat motory." Zaklel obchodník. V dálce se začali ozývat zvuky vznášedel.
,,Zeike chraň obchodníka!" Rozkázal mistr.
,,Ach já nezdvořák. Jmenuji se Davik" Ozval se obchodník. Mistr vyběhl na vyvýšený nános písku o kus dál a aktivoval meč.
,,Je to pět malých vznášedel pro dvě osoby, každé vznášedlo má výzbroj." Zavolal mistr a zmizel za kopcem.
Následně vylétlo jedno vznášedlo a letělo přímo na Davika a Zeikea.

_____________________________________________________________
Snad tě inspirace neopustila :D

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine

Okamžitě se seberu a postavím na nohy. Co to mělo sakra zanmenat?!?! Přemýšlím o tom jméně. To jméno je mi nějak pověddomé. No teď na to neni čas. Zapnu svůj světelný meč a ihned mě ozáří jasně zelené světlo. kluzák je jenom pět metrů ode mě a od Davika. Použiji tedy silový skok a jak dopadám, tak rozříznu toho nájezdníka vejpůl. Ihned po tom se vrhnu na druhého protivníka který proti mě vytahuje blaster. To ti nebude moc platné, řeknu a zabii ho. Seskakuji a vedle mě zastavuje další kluzák a z něj vylezou další dva nájezdníci. Najednou se ozve rána a oba dva ti nájezdníci padnou k zemi. To Davik hodil granát. To nebylo špatné. Připravím se na další nájezdníky, ale za chvíli se objeví mistr a ten řiká, že všichni ostatní už jsou zabití. Mistře, nevíte co by tio mohlo být za nájezdníky?? Na písečné lidi to nevypadá. A moc by mě zajímalo proč na nás zaútočili až teď. Vždyť jsme projížděli tolika soutěskama odkud nás ohli napadnout, ale tady, na otevřené pustině?? To je mi nějak divné. Zeptám se, zatímco obchodník se díval na svůj kluzák. Zatím dojdeme ke kluzáku a jak to tak vypadá, tak jsme dojeli.

__________________________________________________

Neboj Cartre. Mám ji stále nadbytek. :D Jen není žádné využití.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, poušť

,,Jsou to žoldáci. Zaplatili je, aby se zbavili Davika. A ohledně toho proč nás napadli, až zde jednoduše řečeno pro případ, že bychom je porazili. Nejspíše to byl rozkaz, protože žoldáci by se neobjetovali. Ten kdo je zaplatil je pěkně využil. Prostě teď je všude nás poušť a my jsme bez kluzáku a co se týče zásob těch taky nemáme moc. A já hlupák zničil i jejich kluzáky." Plácl se do hlavy mistr.
,,Zatraceně." Zaklel Davik.
,,S timhle těžko poletíme." Dodal.
,,Možná když vezmem nové součástki s těch vraků od žoldáku pak náš kluzák spravíme." Řekl mistr.
,,Skusit to můžeme, ale já nejsem zrovna dobrý mechanik." Odpověděl Davik.
,,Já v tomhle ohledu moc mezer nemám, takže se na to podívám. Zeikeu ty máš hlídku. Jsem teď naše ochrana. Rozumíš?" Řekl mistr.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine, poušť

Ano mistře. Jdu tedy na jednu vyvýšeninu blízko nás, posadím se a rozhlížím se po krajině. Všude je samý písek, tady bych nechtěl žít, to se mi fakt nezamlouvá. No jak je vidět, něktří to dokáží. Asi po dvou hodinách koukání se do pouště se ozve mistr, že je to snad už zpravené. Jakm se zvedám tak se mi to možná zdálo, ale něco sem viděl. Sakra snad ne další žoldáci. Doufám, že to byl jen přelud vyvolaný tím, že jsem přes dvě hodiny koukal do písku. Snad je to jen písečná bouře. Pokouším se zjistit kdo to je ale vubec se mi to nedaři. Sbíhám k mistrovi a říkám mu : Mistře, možná se mi to zdálo, ale mám dojem, že jsem viděl někoho v poušti. Možná by to mohl být jen nějaký přelud, ale kdo ví. Doufám, že už to máte zpravené. Nerad bych se zase probíjel těmi žoldácky, nebo jinými nájezdníky, jako píšeční lidé nebo jiní. I když ti žoldáci nejsou nějací extra protivníci, pokud nepřijdou njěací jiní

________________________________
Fakt skvělý výcvik. Dík, jenom jestli by si mohl chodit častěji, jestli ne tak chápu, že máš i jiný povinnosti, ale jsetli by to šlo tak prosím. Nebo jestli by si nemohl najít někoho kdo by tě zaskakoval když bys tu nebyl. sems e nepohnul z místa od 17.12. a už čekám fakt dlouho, takže tě ještě jednou prosím abys to nějak vyřešil s tím výcvikem. Tím taky prosím, jestli by se mě teda někdo neujal v době Cartrovi nepřítomnosti. Jestli by měl někdo čas, chuť a dostatek času, nechť mi píše na PM. Díky. :)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“