Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - poušť

Brzy jsi začal s nelibostí zjišťovat, že se ti nic nezdálo. Na obrovských chlupatých banthách na vás začali útočit Píseční lidé. Byli ozbrojeni puškami a tyčemi Graffi. Mistr hned vyskočil a začal s nimi bojovat, jejich tyče sice vydržely náraz meče, ale oni nemohli odolat útoku mistra meče a tak je docela ničil. Bylo jich ale dost.

Zeiku, potřebuju tvoji pomoc, nechci si je nechat všechny jen pro sebe...

Křikl na tebe a skolil jednoho. Obchodník se začal schovávat a kousal si u toho nehty.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine, poušť

Okamžitě skočím do středu písečných lidí a roztočím se kolem osy a rozseknu deset písečných lidí. Mistře to je příliš jednoduchý. Když už na nás musí zaútočit, mohli by se aspoň víc snažit, křiknu na mistra. Přihnal se na mě, pravděpodobně, náčelník. Vydá nějaký skřek a vrhne se na mě. Zastavím jeho úder, odhodím mu jeho tyč a rozseknu ho vejpůl. Sakra v tomhle začínám být dobrej, pomyslím si a rozhlížím se po dalších útočnících. Uvidím jak další píseční lidi se vrhaji na obchodníka. NECHTE HO BÝT VY *************!!!! a skočím na ně. Dopadnu ro rozsekám je na kusy. Zas*****ní h**zli!! A vy chlape stávejte a skryjte se někde kde vás znova nenajdou. Vrhnu se za mistrem který se ocitl v úzkých, protože byl písečnými lidmi shozen na zem a sebrali mu jeho světelný meč. Mistře první mise a já vás zachraňuju. Směju, a pozabíjím všechny ty písečné lidi. Když padne poslední podívám se na mistra. Podávám mu ruku aby se mohl postavit. Poté se rozejdeme k tomu obchodníkovi. Nestalo se vám nic mistře? A dojdem k tomu obchodníkovi. Mistr mě ujistí, že je vše v pořádku a pomůže obchodníkovi opravit speeder a rozjedeme se dál. Mistře doufám, že to bude už jenom chíle do místa příjezdu. Ne, že by mě to nevadilo, ale další boje by nemuseli dopadnout stejně dobře.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Přebírám tvůj výcvik
__________________


Tatooine - poušť:

Sekal jsi kolem sebe, skákal, řval nepříliš slušná slova, porcoval písečné lidi na kusy a přitom ses sem tam temně usmál. Ruce, nohy, hlavy, torza těl, to všechno kolem tebe létalo vzduchem, nemluvě o krvi a vnitřnostech, jež v hojném množství tenhle letecký den doprovázely.
Nedlouho po tvém zapojení boj skončil. Když jsi Mistrovy položil otázku, zda-li mu nic není, neodpověděl a místo toho na tebe šokovaně hleděl, jako by nemohl uvěřit tomu, čeho byl právě svědkem.
Co to proboha do tebe Zeiku vjelo?!
Důvod jeho šoku byl docela jasný, alespoň pro toho, kdo by tě teď uviděl - kolem tebe se válela spousta kusů těl a vnitřností, nemluvě o krvi, jež obarvila do ruda velkou část písku a také tebe.
Davik, který mezitím vylezl z pod speederu, kam se, po tom cos mu zachránil život, schoval, si uznale prohlédl tu spoušť a pak se otočil na tebe:
Skvělá práce hochu, kdo ví, jestli bych byl ještě stále naživu, kdybys ty šmejdy nepozabíjel.
Pak ještě zkusmo kopl do několika nejvíce celistvých těl, zdali nejsou ještě živé a potom se vydal pokusit opravit speeder.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine, poušť

Aspoň by ste mi mohl poděkovat, když jsem vám zachránil život. Tady se člověk snaží a vy byste mu za to ještě vynadal!!

Teda to je bez pardonu parchant. Já se tu kvůli němu málem zabiju, jen aby on přežil.

Byl jsem pěkně naštvaný, když mi nepoděkoval za záchranu života. Měl jsem sto chutí ho taky rozseknout, přesně jako jsem to udělal s těmi písečnými lidmi.

Teď ještě ne, teď ne, musím si to nechat na potom. A jakmile se dostaneme na loď, musím si umýt a vyprat si šatstvo. Kdybych takhle předstoupil před radu, kdoví co by si o mně mysleli. Rada.... To je můj problém. Mistr jim určitě řekne, že jsem tu zmasakroval tunu těch Tuskenů. Ale to vůbec nevadí.

Jestli to takhle bude pokaždé, budu se asi muset poohlédnout po jiném, alternativním řešení mistře. A ptal jste se mě, co to do mě vjelo??? Nechal jsem se prostě strhnout vášní. Je mi jasné, že mě chcete pokárat, že jsem mohl propadnout Temné straně, že to nebylo moudré, takhle se správný Jedi nechová, a jiné ty blbiny. Ale občas podlehnout vášni, není zas až tak špatné. Navíc nebýt toho, byl byste touhle dobou asi mrtvý.
No ale co, já se ptám jestli to bude trvat ještě dlouho, než dojedeme do cíle.


Část svého vzteku, jsem převedl do svých slov. Bylo mi úplně jedno, co mi na to řekne. Ale už jsem toho měl dost. A doufal jsem, že tady tenhle výlet brzy skončí.
___________________________________________________
OK. 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - někde v poušti:

Mistr Fox k tvému překvapení na tvůj vzteklý proslov nic neřekl, pouze si trochu povzdechl a pak ignorujíce tě odešel ke speederu, v jehož motoru se právě hrabal Davik. Ten po chvilce vztekle třískl kapotou a postěžoval si.
S tím krámem už nejspíš nikdo nic nezmůže, motor je totálně na maděru!
Mistr Fox se zamračil. Jste si jistý?
Samozřejmě že ano, sice nejsem vůbec dobrej mechanik, ale snad poznám neopravitelně poškozený motor. Ostatně, podívejte se sám! Odvětil trochu rozhořčeně Davik a pak si sám pro sebe znechuceně sykl jedno jediné slovo: Jedi...
Mistr Fox ale nic neudělal a místo toho se rozhlédl po okolí. Takže jsme bez dopravního prostředku a zásob uprostřed pouště.
Pak se trochu zamračil a, jaky bylo vidno, neochotně se otočil k tobě. Nemáš nějaký nápad, co dělat? Tedy kromě toho jít pěšky?
Pronesl to bez jediné známky emocí.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - poušť

Já nejsem mechanik. Myslel jsem, že vy, mistře, byste s tím mohl něco udělat. Sakra tak něco zkuste ne, mistře?!?!

Slovo mistr, jsem řekl s dost velkým opovržením. Byl jsem tím vším už tak znechucen, že jsem prostě přišel k tomu kluzáku a kopl jsem do něj. Nečekal jsem, že to naskočí a ani se tak nestalo.

No dobrá,tak jsem to zkusil no, když jsem na sobě viděl jejich pohledy výrazu ,, co?´´ Kdyžtak můžeme vzít speedery těch nájemných vrahů. Jsou ještě funkční ne?? Nebo máte snad jiný nápad ,,mistře´´???

Doufám, že jsou ještě funkční, nerad bych tady zkisnul. Rád bych ještě žil, ne byl vysušen pouští na zapadlém světě.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - poušť:

Mistr Fox se pomalu nadechl, z jeho očí sršela blížící se bouře.
Tak hele, takhle to už dál nejde! Hned mi řekni, co tě tak štve, ale netvrď mi, že za to může jen to, že sem tě chtěl pokárat za ten masakr! A co se týče speederů těch žoldáku, tak ještě před tím, než nás napadli ti Tuskeni, říkal jsem, že jsem všechny ty speedery poškodil, ale tomu někteří vzteklí padawani nevěnují pozornost že?!
Davik tu vaši výměnu názorů beze slov pozoroval a sem tam nechápavě zakroutil hlavou. Nejspíš uvažoval, zdali by bylo bezpečnější, kdyby šel sám pěšky bez zásob a neozbrojený.

*****

V bezpečné vzdálenosti od vás se postava v hnědo-žlutém plášti, díky němuž nebyla mezi vším tím pískem vidět, přestala dívat makrodalekohledem na tu scénu, jež se právě odehrávala. Trochu se posmála, popozvedla si na rameně jakýsi objemný válec a odešla do pouště.


____________________
Předem tě upozorňuji, že o tom neznámém nemůžeš vědět, neviděl jsi ho, ani necítil v síle (ale proč ti teď nepovím, protože to není zas tak těžké), vložil jsem ho tam proto, abych mohl přidat trochu tajemství do příběhu.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 09.3.2009 19:54:52, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - poušť

Tak prosím tady to máte!!! Už mě to posluhování radě pěkně sere!!!! Jsou to staří zkostnatělí hňupové!!! Chcou po nás abysme je nazývali mistry!!!! Nedovolí nikomu aby se naučil víc!!! Říkají, že Temná strana je něco, čeho bysme se měli bát!!! Říkají, že vášeň je něco špatného, že tě to vede k Temné straně!!! TO JE LEŽ!!!!! Kdybych se nenechal unést vášní, vy byste byl mrtvý a ten obchodník taky!!!!! Rada je ...... Na ni nejde najít dostatečně silná nadávka. Já odmítám poslouchat ,,Radu´´, prostě se chcu naučit víc, poznat mnohem více tajemství Síly. Něco co mě ,,Rada´´ nikdy nedokáže naučit. Řekněte mi jeden důvod proč bych měl zůstat dále na akademii?!?!?!


Řval jsem na Foxe opravdu pěkným způsobem. Při svém bouřlivém projevu jsem aktivoval svůj světelný meč. Měl jsem v sobě velký vztek a připravoval jsem si svůj druhý světelný meč. Chtěl jsem mu ho přiložit k tělu a aktivovat. Chtěl jsem si ten pocit vychutnat.

Vydrž, vydrž!!! Tohle si nech až na jindy. Jestli se ještě někdy dostaneš na Dantooine, tak přísahám, že ho zabiji. Až budu mnohem mocnější a silnější. A přísahám, že ho zabiju, že si jeho smrt vychutnám. Veškerou jeho bolest, dokud nebude žebrat o to abych ho zabil. Ale já mu to nedopřeju, budu si vychutnávat všechno na jeho bolesti, na jeho utrpení. A když už bude úplně bezmocný, seškvařím ho blesky. Potom se pomstím každému Jedimu, kterého najdu. Konečně se nastolí vláda Temné strany a Sithů.
_________________________________________________________________________

Ok. O tý postavě jsem vůbec nic nenapsal. 3) 3) 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - poušť:

Mistr Fox si vyslechl tvou vzteklou odpověď, za kterou by se nemusel stydět žádný sith, ale místo aby tě nějak pokáral nebo udělal něco podobného, se pouze zamračil a pak odpověděl:
Začal jsi takhle o tom přemýšlet až když přišly ty vize, nebo to bylo už dříve? Pak zatřásl hlavou. Na tom nezáleží...
Chtěl říct ještě něco, ale Davik ho přerušil.
Nerad ruším ten váš rádoby rozhovor, ale zdá se, že budeme mít ,,další" společnost.
Řekl a výmluvně ukázal na rychle se přibližující speeder. Mistr Fox tam okamžitě zaměřil svou pozornost, jen aby následně nasadil trochu zamyšlený výraz.
Tenhle nemá v plánu nám nějak škodit, ale to neznamená, že není hrozbou...
Jeho slova zůstala ještě pořád viset ve větru, když k vám speeder dorazil. Ukázalo se, že ho řídil černovlasý muž přibližně Foxova věku a patrně i výšky, oblečen v obyčejných farmářských hadrech. Co tě na něm ale zarazilo, nebyl široký úsměv, kterým obdařoval především Mistra Foxe, ale jeho oči, smaragdové hluboké oči, oči, které tě propalovali zpod kápí ve tvé vizi.
Rád tě znovu vidím Cartre, že by tě konečně začalo trápit svědomí? Nebo se tady setkáváme úplnou náhodou? Jak tě znám, tak je to ta druhá možnost.
Poté se zaměřil na tebe. Zkus občas trochu filtrovat svůj vztek... Zeiku. Takhle totiž trčíš jako maják uprostřed pouště. Ale co se týče tvého názoru na radu, nezbývá mi, než s tebou souhlasit.
Znal tvé jméno a také věděl, co jsi cítil a říkal, když byl ještě odsud daleko.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - poušť

To není vaše starost!!

A hele kdopak to je?? Zajímalo by mě, jestli má stejný názor na radu, jako já.

Když přijel, byl oblečen v obyčejných farmářských hadrech, ale jeho oči.

Sakra, tak ty už jsem někde viděl. Ale kde???

Ale souhlasil s mým názorem an Radu, což mě velmi potěšilo.

Dobrej člověk. Souhlasí se mnou.

No dobrá, jak říkáte.

Začal jsem chladnout, ale měl jsem stále vztek na Foxe a na Radu.

Fox si ani nevšiml toho světelnýho meče, ktetej jsem zapnul.

Deaktivuji jej a snažím se sledovat toho podivného chlápka kterej přijel.

A odkud taky zná mí jméno??? To je asi důsledek mýho vzteku. Jestli se dá zjistit pomocí Síly, kdo je právě na hraně mezi Temnou a Světlou stranou, moc rád bych se jí naučil. Takhle by se mohli hledat potenciální Sithové. Teda jestli se vůbec dostanu na Akademii.

A jak se jmenujete, a odkud jste??? Jsem si jistý, že budete spojen se Sílou. Kdo jiný by mohl vědět, kromě tady Foxe a obchodníka, že tady máme výměnu názorů.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - poušť:

Na tvou otázku ti neodpověděl záhadný kolemjedoucí, ale Mistr Fox.
Někdo, kdo vždy ví, co říkat, že ano Ryene?
Ryen přikývl.
Přesně tak. Na chvíli se odmlčel. Ne že by mi to nějak vadilo, ale nebylo by lepší uskutečnit tento rozhovor u mě na farmě, než tady uprostřed pouště? Sice jsem chtěl do města pro zásoby, ale to počká na jindy.
Mistr Fox se pousmál.
Ty máš farmu? Nikdy by mě nenapadlo, že se zrovna z tebe stane farmář, ale ano, rád tě půjdu navštívit.
Ryen se usmál ještě více, zatímco jsi ty, Mistr Fox a Davik lezli do speederu, nastartoval speeder a odpověděl.
Co je na tom tak překvapivého Cartre? Prostě jsem se po tom, co mě díky tobě vyloučili s řádu, vrátil zpátky na svou rodnou planetu a převzal po otci rodinný podnik.
Mistr Fox se zamračil.
Takže ty mi ještě pořád dáváš za vinu ten incident na Corellii?
Ryenův úsměv zmizel a speeder zastavil.
Incident? Tak tomu teď říkáš? Už dávno jsem ti odpustil, tak mě nenuť vzít to zpátky.
Mistr Fox pokrčil rameny.
Promiň, už mlčím.
Ryen znovu rozjel speeder a pokračoval v cestě. Dále už spolu ti dva nepromluvili, stejně tak i Davik, který od Ryenova příjezdu podezřele dlouho mlčel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - v poušti na speederu.

Hmmm, takže se menuje Ryen a tadyhle Fox se s nima zná. A prej kvůli němu ho vyloučili z Řádu.

Má nenávistk mému ,,mistrovi'' ještě vzrostla.

Byly na Corellii a tam se něco stalo kvůli čemuho vyloučili. Ten mě připadne mnohem sympatičtější, než tady Fox.

Davik od přijezdu Ryena podezřele dlouho mlčel, zřejmě se mu nelíbilo, že je ve splečnosti dalšího Jedie.

Ti dva určitě museli být kámoši, aspoň kdysi dávno.

Sakra, dyť jedem čím dál tím víc, hlouběji a hloběji do pouště!!! To se mě nějak nezdá. to by mě fakt zajímlo, kde tu svoju farmu má.

Po 1 hodině

snad už se blížíme k tý jeho famrě. tohle se mě nějak nelíbí

Už dlouho nikdo nic neříkal a já nechtěl porušit ticho, nějaký pitomým dotazem. za chvílu sem v dáli sem začal vidět nějakou siluteu.

Teda snad je to už ta jeho farma.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Cesta trvalo poměrně dlouho a vzhledem k tomu, že poušť vypadá téměř všude úplně stejně, jsi neměl sebemenší ponětí, kde zrovna jste, nebo kam jedete. Navíc díky faktu, že Ryen při řízení nepoužíval žádnou navigaci, jsi byl čím dál více nervózní. Nakonec se ale v dáli pomalu začala objevovat silueta zdánlivě obyčejné zvlhčované farmy.
Tak tady je ta moje slavná farma. Nic moc co?
Přerušil to dlouhé ticho s úsměvem Ryen. Následně se speederem zajel do garáže, jejíž vrata se zrovna začaly otevírat. Jakmile jste všichni vystoupili, Ryen vás zavedl k točitému schodišti, po kterém jste následně začali sestupovat dolů. Asi tak tři metry pod úrovní země schodiště vyústilo v krátkou chodbu, jíž vévodily pěkné, že dřeva ručně vyřezávané dveře.
Nemám to tady sice zařízené jako někteří farmáři na Dantooinu, ale doufám, že to zas tak hrozné nebude.
Řekl Ryen, zatímco na malé konzoly vedle dveří zadal patnáctimístný kód, aniž by se díval, zda mačká správné číslice. Když se dveře otevřely, Ryenova slova vzala za své. Naskytl se ti pohled na skvěle zařízený interier domu: Kromě ze dřeva vyřezávaného nábytku byl interiér plný mnoha různých květin, které tě nutily uvažovat, kde bere tolik vody, nemluvě o několika soškách. Všemu vévodil na čestném místě na stojanu položený nádherný propracovaný světelný meč, který dokazoval Jedijskou minulost vašeho hostitele. Navíc tady byla i klimatizace, jež bez jediného zvuku udržovala příjemnou teplotu.
Nádherné, kde jsi na to všechno vzal kredity?
Řekl užasle Mistr Fox, zatímco se rozhlížel. Ryen se usmál.
Řekl bych ti to, ale nevěřil bys mi.
Nedlouho po tom, co jste vešli, se zničeho nic objevil protokolární droid, jehož nezvyklý zelený nátěr byl poněkud vybledlý, díky čemuž působil vedle těch zelených rostlin mírně ošuntěle.
Vítejte zpátky pane, máte nějaká přání?
Ryen se usmál na droida.
Ano HK-35, dones mě a mým hostům nějaké pití a občerstvení, výběr nechám na tobě.
Jak si přejete pane.
Odpověděl droid a odešel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma:

Týýý vado, to je farma. Kde na to vzal chechtáky???

Koukal jsem úplně oněmnělej, pomalu neschopen pohybu a prohlížel si jeho byt. Droid byl za chvílu zpět a donesl nějaké to pití a jídlo. Ani jsem nevníml co to je a vzal jsem si pití a kopl ho do sebe. Bylo opravdu příjemné, to pití co donesl droid. Šel jsem se porozhlédnout co všechno za rostliny tam má. Byl jsem překvapen a znova jsme se ptal sám sebe.

Kde na tohle vzal chechtáky, to my fakt není jasný. dyť tohle muselo stát majlant. Leda, že by použil Sílu a světelný meč aby získal peníze. I to je možné.

Nalezl jsem tam spousty rostlin, ale Ryen se někam vytratil. Vrátil jsem se zpátky a tam nebyl. Nechtěl jsem se ptát Foxe, kam šel Ryen, take jsem se na to vykašlal a šel si znova prohlížet ty květiny. Zabýval jsem se myšlenkama o Ryenovi.

Jakou barvu má asi jeho světelňák?? Ta rukojeť je velmi pěkná. Ale připomíná my toho chlápka z tý vize. Ale to bde určitě někdo jinej. Měl červenej světelňák a navíc takový divný roucho. A kdo sakra byly ti vojáci, že sem je neznal. Ale proč se mi ti dva zdají tak podobní?? Tahle spojitost je nějak divná.

mezitím jsem prošel a zhlédl všechny Ryenovi rostliny a vracel se zpět. Vrátil jsem se a Ryen a Fox se o něčem bavili.

Alespoň, že sem j našel. A kur*a!!!! kde je náš obchodník??? Už nějakou dobu sem ho neviděl. Co se s ním stalo???

Promiňte, že ruším váš rozhovor, ale kde je Davik, náš obchodník???

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Davik je v pořádku, právě se o něj stará Ryenův droid.
Odpoví ti na tvou otázku Mistr Fox, na jehož odpověď následně s úsměvem navázal Ryen.
Jistě sis všiml, že od mého příchodu nic neřekl a pouze nás sledoval. Není první osoba, která není citlivá na Sílu, na kterou jsem takhle zapůsobil. Mám za to, že za to může nějaká chyba, kterou provedl jeden z mistrů, když mě odřízli od Síly, což navíc vysvětluje, proč mi zůstala má neobvyklá intuice.
Mistr Fox se zamračil.
A jsi si opravdu jistý, že ti zbyla jen ta tvoje velká intuice a nic jiného?
Ryen, jehož úsměv se poněkud zmenšil, místo odpovědi výmluvně ukázal rukou na sklenici na stole před ním, která následně začala poskakovat, ale jinak se nehnula z místa. Na Mistra Foxe to rozhodně velký dojem neudělalo.
Telekinezi jsi nikdy neovládal dobře, co třeba tvé nadání pro tvé hraní si s cizími myslemi?
Ryenův úsměv zmizel úplně.
Ptáš se na mé schopnosti v Síle jen ze zvědavosti, nebo se jen snažíš zjistit, jak moc to Rada zpackala, abys ji na to mohl upozornit?!
Na chvíli se odmlčel a když promluvil znovu, jeho tón zněl mírně překvapeně.
Tys věděl, že tady na mě narazíš, viď?
Mistr Fox neochotně přikývl.
Tušil jsem to. Ale nepočítal jsem s tím, že budeš mít stále ještě nějaké spojení se Sílou.
Ryen to vzdal, na což upozornil tím, že si povzdechl.
Ne, mé nadání pro hraní si s cizími myslemi ušetřeno nebylo.
Poté se otočil na tebe.
Myslím, že jsi se zeptal už na spoustu věcí, co třeba teď nechat Zeika, ať se mě může také na něco zeptat, myslím, že má také pár dotazů...

______________________
Nejradši bych tě přerazil. 3( Jak to sakra děláš, že víš co mám v plánu? Že ty si tajně čteš scénář? Zrovna v tomhle příspěvku jsem chtěl, aby si Davikovy nepřítomnosti všiml Mistr, ale ne, ty s tím musíš přijít sám... Na to kamaráde jednou doplatíš, bacha na to :D :D
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“