Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma

Takže ho odfikli od Síly, ale pěkně to zpackali. Jestli to misrt práskne tak ho zmasakruju.

Nóó, asi bych jich pár měl. Jaké barvy je váš světelný meč, a jestli byste mě ho mohl ukázat?? Co se vlastně Davikovi stalo?? Kvůli čemu jste byl vyloučen z Řádu??? Co jsem zatím zaslachnul, tak prý to bylo kvůli nějakému incidentu na Corelii, a prej za to zčásti může tadyhle Fox. Jaký to je pocit, když jste odpojen od Síly?? A co si myslíte o Řádu jako celkově???

Jo dotazů mám teda hodně, ale snad mi na nějaké z nich odpoví. TEda, ale jakej je to pocit, když je člověk odpojen od Síly??? To bych moc rád věděl, ale nerad zažil.

Jo, vlastně bych tu měl ještě jeden dotaz, takovou otázku. Jelikož jste tzv. odpojen od Síly, je zde nějaká možnost s ní znovu navázat kontakt??? Jak vás tu sleduji, vypadá to, že znovu své spojení se Sílou obnovujete. Dokážete alespoň rozklepat tu skleničku s nápojem, což je nějký důkaz, že můžete své spojení se Sílou obnovit, nebo snad ne??

_____________________________________________________
Já nevím, asi to byla intuice, ale tak co. 3) Já se teda pokusím tam nepsat další takový pěkný věci. ;) Ale tak mě nic jinýho nenapadlo, a dlouho jsem si ho nevšim a neviděl. :D 3) 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Ryen se znovu usměje.
Pár? Buď jsem to já, nebo ty, kdo nerozezná pár od hodně... Ale teď už vážně. Můj meč je dvoufázový, základní čepel je zelená, prodloužená je stříbrná a válí se tam na tom stojanu na skřínce.
Řekne a ukáže na druhou stranu místnosti, pak pokračuje v odpovědích na tvé otázky.
Někteří lidé v mé přítomnosti, kteří nejsou citliví k síle, velmi často přicházejí o rozhodnost, zvědavost a podobné vlastnosti a prostě mě slepě v tichosti následují. Zajímavé ale je, že jakmile jich je více jak pět, ač je to zdá nemožné, stanou se proti tomu imunní a to až na 3 hodiny po tom, co se rozdělí.
Na chvíli se odmlčel, abys mohl zpracovat všechny informace a pak pokračoval.
A co se týče mého vyloučení z Řádu, nepamatuji si, že bych kdy řekl, že za to může z části tady Cartr, ten totiž za to může prakticky úpln...
Dál se nedostal, protože ho přerušil Mistr Fox.
To stačí! Nemusíš ho proti mě poštvávat těmihle lži! To co se stalo na Corelii byla a stále ještě je jen tvoje vina!
Ryen po něm střelil pohledem.
Udělal jsem pouze tu chybu, že jsem tě poslechl a šel hledat, kudy se dostat před toho sitha a odříznout mu cestu! Vědět, že, jakmile se ti naskytne příležitost, shodíš na něj a dalších dvacet lidí polovinu jedné budovy, nemluvě o lidech uvnitř. nikdy bych tě neposlechl.
Mistr Fox okamžitě odpověděl,
To byla nehoda! Chtěl jsem na něj hodit pouze kousek zdi, abych ho zpomalil, nemohl jsem tušit, že se ta budova zřítí!
Ryen zúží rty do tenké čárky.
Máš pravdu, nehody se stávají. Jenže tys to svedl na mě! Tvého nejlepšího přítele! A Rada si pak mohla vybrat - Příkladný rytíř Jedi, nebo neposlušný, který už měl u ní několik vroubků a který už jako padawan dokázal proniknout jejich základními mentálními štíty. Samozřejmě že si vybrala tu druhou možnost a přitom ani nebrala v potaz fakt, že já nebyl schopen tu budovu zbourat!
Mistr Fox se vztekle postavil.
To stačilo! Už dále nebudu poslouchat tyhle tvé lži!
Otočí se na tebe.
Zeiku, odcházíme!
Ryen klidně zakroutí hlavou.
Posaď se Cartre, ty nikam neodejdeš.
Mistr Fox po něm střelí pohledem.
A jak mi v tom zabráníš? Pomocí Síly mě zadržíš? Nebo mi vsugeruješ, abych se zase posadil? Ty jsi byl deset let prakticky bez Síly, zatímco já ji čím dál víc poznával. Nemůžeš mi v odchodu nijak zabránit!
Ryen, opět s ledovým klidem, přikývne.
Ano, máš pravdu, já ti v odchodu nemůžu zabránit. Ale těžký opakovací blaster, který ti míří na tvou hlavu, už může.
Mistr Fox se okamžitě otočí, jen aby si mohl velmi z blízka prohlédnout hlaveň zmíněné zbraně, kterou třímal v rukou Ryenův droid, který to náležitě okomentoval.
Jestli se pohnete, budu nucen vás eliminovat.
Ryen se usmál.
Být tebou, nebudu zkoušet rychlost jeho reakce.
Myslím, že to risknu.
Odpoví stroze Mistr Fox a hbitě se světelným mečem v ruce otočí zpátky na droida. Ten ale nevystřelil, protože ani nemusel. Ryen se totiž, jakmile se Mistr Fox otočil, neuvěřitelně rychle postavil a stejně rychle po svém starém příteli skočil, přičemž mu jednou rukou, dřív než stihl cokoliv udělat, vyrval meč z rukou a druhou ho pěstí tvrdě praštil do obličeje. Mistra Foxe díky síle toho úderu odletěl víc jak metr dozadu, spadl mezi květiny a praštil se do hlavy o květináč.
Tohle jsem chtěl udělat už dávno... Řekl Ryen, zatímco slabě mával rukou, kterou ho praštil. Potom se otočil na droida. HK-35?
Droid okamžitě odpověděl.
Je v bezvědomí a utrpěl otřes mozku, ale jinak scan nic nezaznamenal, přesto doporučuji důkladnou lékařskou prohlídku.
Ryen přikývl, zatímco zvedal ze země Foxův meč.
Dobře, odnes ho prosím na ošetřovnu a nech udělal prohlídku.
Pak se s úsměvem otočil na tebe.
Proč jen mám takový pocit, že se ti tohle představení líbilo?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma:

Teda, ten s ním pěkně řízl vo zem, to se mu musí nechat.

Jestli jsem předtím jen foxe nesnášel, teď už sem si přál jeho smrt!!
Ryen se mě jako Jedi i ajko Sith zamlouval mnhoem víc než tady ten bastard Fox, kterej zradil svýho nejlepšího kámoše.

Ano, líbilo se mi to opravdu hodně. Ale bylo by lepí, kdybyste mu způsobil nějaké vážnější zranění. Já vím, připadá vám to divně, že se takhle chcu vyžívat v jeho boleti, ale on si to zaslouží. Je to svině zrádcovská. Obvinit vás z něčeho s čím jste neměl nic společnýho, to si za to zasloužil. Necítím k němu žádnou lítost, on si to prostě zasloužil.
Ale co bude teď??? Víte mám takový plán, že bych se naposled zastavil na Dantooine, sebral si tam věci a odletěl na Korŕiban. Furt se buzerovat těma lžima co do nás Rada láduje, mě už štve. Chci se naučit víc, mět větší Sílu a moc. Ale hlavně si potom přeju zabít Foxe!! Chci si to vychutnat, jak bude zdrcen a já ho konečně zabiji, veškerý můj hněv a nechuť nad Jedii si chcu vylít na něm, ale nyní ne. To rpovedu, až budu silnější. Mám na vás ještě jeeden dotaz. Mohl byjste mě naučit jak se dostávat do myslí jiných lidí??? Věřím, že by se mi to hodilo. Mohl byjste mě to aspoň do toho trochu zaučit??? Vím, že je na to málo času, ale alespoň trochu, moc vás prosím.


Teda, teď jsem dost troufalej a žádostivej. Chcupo něm abych se naučil jak´se dostávat do myslí lidí, jak je využívat, obracet proti sobě, nechat je dělat cokolv, co bych si zamanul. Nebno je nechat se zabít, sabotovat je na lodi nějakou součástku a tím celou loď vyřadit z provozu, a pak ji zničit. Tím člověkem jí poslat na povrch nějaký planety a tím ji zničit. Je tu tolik možností. Tohle je schopnost, kterou se musím za jakoukoliv cenu naučit.

Opravdu moc vás o to prosím, abyste mě to naučil. Tohle musím umět, já vás o to prosím a žádám, abyste mě to naučil.
_____________________________________________________
hele snad sem ti zase nepotentil scénář, jak to mám ve zvyku. 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

...Nebo tomu člověku vymažeš paměť! Nebo si uděláš z něho svého otroka! Nebo ho necháš otočit své zbraně proti svým vlastním lidem! Tolik možností, tolik využití, stačí jen vědět jak a být dostatečně mocný!
přerušil proud tvých myšlenek Ryenův hlas ve tvé hlavě. On sám se už dávno neusmíval a místo toho ti věnoval trochu zklamaný pohled.
Moc... tak lákavá, tak lahodná, ale přitom i tak nebezpečná.
Chvíli nechal ta slova vyset ve vzduchu a pak konečně odpověděl na tvé otázky.
Opravdu si myslíš že si přeji jeho smrt, nebo jeho utrpení? A navíc, koho z nás dvou zradil? Mě nebo tebe? To já bych ho měl nenávidět, stejně tak i Radu. Ale místo toho si pouze nevážím Rady a mezi mnou a Cartrem je jen jakási nevraživost. Ale nechovám k nim nenávist. Proč? Protože Cartr býval můj přítel a to nezmění ani to, že mě zradil a Radu protože znám její skutečné důvody proč mě vypověděli.
Na chvíli se odmlčel, abys mohl jeho odpověď zpracovat, ale už nikoliv na to, abys stihl něco říct. Pak pokračoval.
A co se týče tvé žádosti, abych tě učil, tak už předem říkám ne. A nejen proto, že nejsem dobrý učitel, ale proto, že bys to zneužil k ubližováním jiných, nebo k vlastnímu obohacování, nebo k pomstě.
A teď mě na chvíli omluv, půjdu zkontrolovat Cartra a Davika, který by už měl být v pořádku. Udělej si tedy pohodlí.

Řekl a dřív než jsi stihl cokoliv říct odešel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma.

Vím, že je to nebezpečné, ale....

Zbytek věty jsem nemohl dokončit, neboť Ryen už odešel.
No ono se lehko řekne, že jsem větu nemohl dokončit. Mohl, ale vyznělo by to naprázdno, neboť jak už jsem řekl, Ryen odešel, takže by to vypadalo, jako bych si povídal sám se sebou.

No, jelikož jeho rostliny už jsem si prohlédl, pití jsem také ochutnal, nezbývá než si sednou a trochu si dáchnout.

Přemýšlel jsem, jestli vůbec ještě na Republiku přijde nějaký konflikt.

Přijde ještě někdy na Republiku válka??? Jasně, že jo, ale jestli to bude v době kdy ještě budu mladej, živej a zdravej. Ne až budu ztare, senilní a čekám až slpynu se Sílou

Pak jsem si však vzpomněl na ty vojáky, kteří jsou v modrých zbrojích.

No jasně, vždyť o nich chodí furt zprávy, že se roztahujou po Neznámých Regionech. Ti budou už asi hodně rozlezlí, neboť Neznámý regiony jsou setsakra velký. Tipoval bych, že se brzo rozhodnou zaútočit na Republiku.
Snad nám Rada dovolí, aby jsme pomohli Republice, kdyby došlo k válce.
Sakra vždyť jsme ochránci míru a galaxie!!! A rada by udělala pěknou blbost, kdyby nám nedovolili se zapojit do bojů. A kdyby to nedovolila, přesto půjdu do bojů, ať mě zavrhnou, či ne, já budu rozhodnout jít do bojů, zachránit Republiku.


Jelikož poslední válka, byla válka s Exarem Kunem, a to bylo před třiatřiceti lety, kdy jsem ještě nebyl naživu, teda lépe řečeno, ještě jsem se nenarodil.

Snad se ti vojáci v modrých zbrojích rozhodnou zaútočit na Republiku a já si konečně pořádně zabojuju.

Jak jsem přemýšlel, pomalu se mě zavýraly oči. Snažil jsem se neusnout, ale pak se mě zavřeli a já propadl do temnoty. A zdál se mi velmi podivný sen.

__________________________________________________________
řídil jsem se tím jak si řek, rozmyslel sem si co napíšu, tak snad je to dobrý. 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Zatímco jsi přemýšlel, pomalu jsi sklouzával čím dál víc k hranici spánku. Nakonec jsi se nechal ovládnout únavou a usnul.
Zdál se ti velmi zvláštní sen. Stál jsi na náměstí v nějakém městě a pozoroval kolemjdoucí lidi. Nejednou sis všiml, jak někteří lidé ukazují na oblohu. Když jsi se na ni podíval uviděl jsi zelený měsíc a z něj padající volným pádem jakési stíhačky nebo stroje. Ty ale zničeho nic zahájili palbu. Jeden výstřel zasáhl místo kousek od tebe a roztrhal na kusy několik lidí, přičemž vytvořil obrovský kráter. Síla výbuchu tě odhodila několik metrů stranou. Když jsi se pokusil vstát, koutkem oka jsi zahlédl, jak několik obraných věží zahájilo palbu proti útočníkům, ale bez jakéhokoliv účinku. Zato palba, kterou ji vrátili útočníci, byla nadmíru úspěšná. Vypadalo to, jako by útočníci projeli obranou planety jako vibromeč látkou. Když jsi konečně vstal, na nic jsi nečekal a běžel pryč, ale měl jsi smůlu a zakopl. Spadl jsi na zem a když jsi se podíval vzhůru, uviděl jsi, jak jeden z těch strojů padá přímo na tebe. Zmohl jsi se na poslední beznadějný výkřik, ucítil jsi krátkou, ale zato intenzivní bolest a pak tě obklopila tma.
Tvůj sen ale ještě neskončil. Obraz se s dopadem toho stoje změnil. Následoval rychlí sled výjevů z nějakých bitev, ve kterých jsi poznal proti sobě bojovat vojáky republiky a ty vojáky ve zbrojích z tvé nedávné vize. Pak se obraz změnil znovu a ty jsi se ocitl ve své nedávné vizi.
Vše vypadalo stejně jako minule - mrtví vojáci v modrých zbrojích, mrtvola Mistra Foxe, stejná loď. Velmi rychle sis ale uvědomil, že tu schází ten nejdůležitější prvek: Ten Sith.
Najednou jsi za sebou uslyšel kroky. Když jsi se otočil, uviděl jsi Ryena. Byl oblečen v Jedijském bojovém rouchu, v rukou třímal dva světelné meče, včetně toho, který jsi viděl u něj na farmě. Na tváři měl čerstvé strniště. Svůj pohled upřel na tělo Mistra Foxe
Zeiku, proč jsi to udělal? Proč jsi ho zabil?
Chtěl jsi mu odpovědět, ale tvá ústa tě neposlouchala, stejně tak i tvé tělo.
Zasloužil jsi to. Měl jste to čekat, už dávno jsem vám přece říkal, že to chci udělat.
Řekl jsi, aniž bys chtěl. Najednou sis to uvědomil: To ty jsi teď byl ten sith!
Nikdo si nezaslouží zemřít. Odpověděl zasmušile Ryen. Zklamal jsi mě Zeiku.
Přidejte se ke mě! Spolu budeme neporazitelní! Spolu můžeme vládnout Galaxii!
Řekl jsi opět proti své vůli.
Ryen zasmušile zavrtěl hlavou. Nemůžu. Ani kdybych chtěl, tak nemůžu.
Víte tedy jak tohle setkání musí skočit.
Řekl jsi a zažehl svůj meč. Červený meč. Ryen zasmušile přikývl a zažehl oba své meče. Jeden zelený a druhý modrý.
Tak tedy sbohem.
Řekl jsi a napřáhl před sebe duhou ruku, ze které na Ryena vystřelili blesky. Ryen jim rychle dal do cesty meč. Chvilku se zdálo, že je nakonec neudrží od sebe, ale jen chvíli. Pak se zničeho nic napřímil, smutně se podíval na tebe a řekl:
Mrzí mě to Zeiku, ale jen málokdo se může rovnat Vykonavateli.
Najednou to bylo, jakoby vybouchla sama síla. Odmrštilo tě to tak silně, že když jsi vrazil do průzoru, jež byl za tebou a proletěl jím do kosmu, přičemž jsi ucítil strašlivou bolest a zároveň přestal cítit své tělo, jak sis během té srážky polámal páteř. Navíc jsi se začal dusit, neboť kolem tebe už nebyl vzduch. Pomalu tě začala obklopovat tma. Poslední co jsi uviděl byl zasmušilý Ryen, zcela imunní proti vakuu, jež vysávalo celý můstek lodi, dívající se na tvou poslední chvíli života.

* * *

Celý zpocený jsi se probudil. Díky tomu, že jsi neležel na pohovce, ale na pohodlné posteli, sis myslel, že ještě stále spíš, teprve až když jsi se podíval z okna, uviděl jsi jasnou tatooinskou noc, ti došlo, že tě nejspíš Ryen nebo spíše jeho droid musel přenést do postele. Na nočním stolku vedle postele byly položené věci, které nosíš na opasku, a také láhev jakéhosi pití se skleničkou.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma:

Byl jsem na jakési divně planetě, a kolem mě procházeli lidi. Několik z nich začlo ukazovat na oblohu a viděl jsem jak se volným pádem ženou k planetě nějaké storje, a řítí se stíhačky. Vše vyletělo z málého zeleného měsíce.

A sakra, máme tu útok.

Vedle mě dopadne výboj, a zbijke spoustu lidí v okruhu, mě to však jenom odhodí. Jak se chci zvednout, nakrátko zahlédnu jak se obranné ěže snaží zhnat útočníky, núspěšně. Vůbec jsem proto nelenil a vydal se n útěk, naneštěstí, jsem zakopl a vyděl jsem jak se jeden ten přístorj řítí na mě. Pak už jsem cítil jen bolest a obklopila mě tma.
Sen však nekončil.
Viděl jsem souboj mezi flotilou Republiky a neznámou flotilou. Vzápětí se to však změnilo, a já viděl moji nedávnou vizi!!!

Pytle to snad není možný, vždyť to jsem viděl dnes v noci.

Vše bylo úplně stejné, vojáci v modrých, mrtvý Fox, ale něco tu chybělo ...... TEN SITH!!!

KU*VA!!!! kde je ten Sith???

Za sebou slyším kroky, otočím se a tam vidím Ryena, v jedijském rochu a v rukou třímá dva světelné meče, včetně toho, který jsem viděl na farmě.

Promluvil ke mě a ptal se proč jsem to udělal. Chtěl jsem mu odpovědět ale mé tělo a ústa mě neposlouchaly. Pronesl jsem něco jiného

Zasloužil jsi to. Měl jste to čekat, už dávno jsem vám přece říkal, že to chci udělat.

Pronesl jsem to aniž bych chtěl. Ryen mi odpovědl, že si nikdo nezaslouží zemřít, a že jsem ho zklamal

Přidejte se ke mě! Spolu budeme neporazitelní! Spolu můžeme vládnout Galaxii!

Odpověděl mi, že nemůže a já mu řekl toto :

Víte tedy jak tohle setkání musí skočit.

A zažehnu svůj světelný meč. Velmi mě překvapila jeho barva, neboť barva byla červená.

Tak tedy sbohem.

A z druhé ruky jsem po něm vystřelil blesky. Ryen zažehl své dva světelné meče, jeden modrý, a druhá byl zelený.Z druhé ruky jsem po něm vystřelil blesky.

Tohle tě usmaží.

Na chvíli se mě zdálo, že už vyhraji, naneštěstí pouze na chvíli. Pak se zničehonic napřímí a povýdá, že ho to mrzí, ale jen málokdo se může rovnat moci vykonavatele.

KOHOŽE??? Kdo, že to je??? Co to je Vykonavatel???

Nemohl jsem si to vqak ani domyslet, neboť jakoby vybuchla sama Síla a já letěl průzorem ven. Nectil jsem své tělo, neboť jsem si pravděpodobně při mém ,,letu´´ polámal páteř. Začl jsem se dusit, ale s tím se dalo počítt když vyletím do vákua. Začala mě znovu obklopovat tma a poslední co jsem viděl, byl obličej zasmušilého Ryena, jenž byl zcela imunní proti nedostatku kyslíku, způsobeném mým průetem čelním sklem.

***********

Celý zpocený jsem se prodil. Ne však na pohovce, ale na posteli. Vedle sebe na stolku jsem měl své věci. Myslel jsem si že stále spím, ale pohled z okna mě pesvědčil, že nespím a viděl jsem tatooinskou noc. Došlo mě, že mě buď RYen, nebo jeho droid mě přenseli. Na stolku jsem viděl ještě skleničku a láhev nějakého pití.

Takže zas vize???? o tomhle si potom budu muset promluvit s Radou.
A taky se zeptat Foxe a Ryena, co to je ten Vykonavatel.


Ctěl jsem si nalít to pití, ale motal jsem jen tak s rukama. A vzápětí jsem usnul. Po zbytek noci se mě nic už nezdálo a ráno jsem se probudil, s né zrovna dobrým pocitem. Vylezu z postele a snažil jsem se zjistit kde to sem.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Tvé probuzení ráno nepatřilo zrovna mezi ty nejlepší, ale dalo se to přežít. Nakonec jsi vylezl z postele a vydal se ven z pokoje zjistit, kde přesně jsi. Chvíli jsi bloudil a snažil se najít nějaké povědomější místo, až jsi nakonec objevil Ryenovu kuchyň, ze které to už do obývacího pokoje nebylo daleko. Překvapilo tě ale, když jsi v něm uviděl Mistra Foxe, jak cosi jí, přičemž si něco četl v datapadu. Na obličeji měl monokl, ale jinak vypadal docela v pořádku, což bylo, vzhledem k tomu jak včera dopadl, trochu překvapivé. Jakmile si všiml tvé přítomnosti, věnoval ti úsměv, ačkoliv bylo trochu poznat, že je z části nuceným.
Dobré ráno Zeiku. Posaď se, ať ti HK-35 může přinést snídani.
Jako na zavolanou se za tebou okamžitě objevil HK-35.
Přejete si něco pane? řekne směrem k Mistru Foxovi a když si tě všimne dodá: Á dobrý ráno pane, budete si něco přát?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma:

Po nějaké době jsem se dostal do kuchyně a zde jsem viděl Foxe a Ryena. Fox mě poslal úsměv, ale poznal jsem, že je nucený.
Pak ke mně přijde Ryenův Droid a ptá se mě co si dám.

éé, vodu a Karkanové ribeny s kořením torna.

Droid mi je přinese a já je sním. Zapiji to vodou a odhodlám se jim říct, že jsem měl vizi.

Mistře mám pro vás svou další vizi. Asi už vás tím unavuji, ale nvím proč se mě takovéto vize zjevují.

A dopodrobna mu povím co jsem viděl v té vizi.

A nyní se vás chci zeptat co to je ten Vykonavatel. Vůbec jsem o tom neslyšel a nechápu význam této vize. Proč se mě tam objevila má vize na té lodi. A hodlám se na to zeptat Rady i přes můj odpor k ní, jestli by mě ji mohli vysvětlit. Nechci vás nějak zpochybňovat, ale přeci jenm tři vize za den je trochu divné, nemyslíte???

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma:

Mistr Fox si se zájmem vyslechl tvé vyprávění, přičemž jeho úsměv zmizel úplně. Chvíli o tom popřemýšlí a pak pomalu přikývne.
Myslím, že to je dobrý nápad poradit se s Radou ohledně té vize, ale pokud chceš znát můj názor, tak si pomalu začínám myslet, že tě chce síla varovat před nějakým tvým rozhodnutím. Například když jsi ještě... ,,neuvažoval o tvé budoucnosti", tak jsi v té vizi byl ještě Jedi a teď jsi byl pro změnu Sith. Nelíbí se mi to - ani to, že jsi měl prakticky tři vize během jednoho dnu, tak jejich obsah.
Na chvíli se odmlčí a pak pokračuje:
A co se týče toho Vykonavatele, tak fakt nevím. Mluvil Ryen v té vizi o Vykonavateli jako o sobě, nebo tak mluvil o někom jiném? Každopádně bychom se toho Vykonavatele měli Ryena zeptat. Problém je ale v tom, že se rozhodl doprovodit uzdraveného Davika tam, kam měl namířeno.
Opět se na chvíli odmlčí, načeš pak řekne spíše pro sebe:
Na druhou stranu ale pokud jím je on, tak to vysvětluje, proč je stále spojen se Sílou, přestože byl od ní odříznut.
Otočí se na droida.
Co si o tom myslíš HK-35?
Droid ale zakroutí svou mechanickou hlavou. Obávám se, že vám s tím moc nepomůžu pane. Může jít o titul, hodnost, nebo povolání. Takhle bývá většinou označována osoba, která vykonává něčí vůli.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma :

Mistr s mým návrhem souhlasil abych si o tom promluvil s Radou, kvůli těm vizím, ale o tom Vykonavateli nic nevěděl. Smířil jsem se s tím, že o tom nic neví. Nebyl jsem na něj neštvaněj, ale prostě jsem to bral jako fakt. HK-35 taky nic nevěděl, jen že by to mohlo jít o nějaký titul, hodnost či povolání. Neby taky někdo, kdo vykonává něčí vůli.

Jo poslední vůli nějakýho zesulýho, to jo.

Mistře, chtěl bych se vás zeptat, jestli by jsme už nemohli odletět z této planety?? Potřebuju mluvit s Radou o těch vizích. Jestli ano, tak bysme tu mohli nechat zprávu u HK-35 a požádat ho aby to Ryenovi přehrál, až se vrátí, nemyslíte??

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tatooine - Ryenova farma :

Mistr Fox nad tvým návrhem krátce zauvažuje, ale nakonec váhavě přikývne.
Rád bych se na toho Vykonavatele zeptal Ryena až se vrátí, ale protože to byla tvoje vize a také proto, že už nás tady nic nedrží, nezbývá mi než přistoupit na tvůj návrh.
Otočí se na droida.
Myslíš že by Ryenovy vadilo, když si půjčíme jeho druhý speeder?
HK-35 sebejistě zavrtí hlavou.
Právě naopak. Očekával, že budete chtít odjet, když bude pryč a tak mi řekl, že vám ho mám dát. V Anarchoedu kousek od doku je jeden Obchod se speedery. Tam máte speeder nechat, je to už domluvené s majitelem.
Mistr Fox se pousměje.
Ta jeho intuice mě nikdy nepřestane překvapovat... Otočí se na tebe. Mohl bys prosím nahrát tu zprávu? Já půjdu připravit ten speeder.
Jakmile Fox odešel, HK-35 zničeho nic vytáhl odněkud jednu datakartu.
Tohle vám posílá můj pán, máte si to prohlédnout ještě před tím, než se setkáte s Radou. Nikomu o téhle datakartě neříkejte.
Vrazí ti datakartu do ruky a změnil téma.
S tou zprávou se nemusíte zdržovat, nahrával jsem celý tento rozhovor, jak mi bylo nařízeno. Zatím neshledanou pane. A ať vás provází Síla.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tatooine - Ryenova farma :

Fox s mým nápadem souhlasilm což mě jak překvapilo, tak potěšilo
Zeptal se droida, jestli bysme si mohli pujčit jeden Ryenův speeder. HK-35 souhlasil, takže Fox odešel jej zkontrolovat. Mě mezitím HK-35 dal jednu datakartu. Chtěl jsem tam nechat zpávu, ale prej že to nemusí být, že nahrával náš rozhovor.

Co??..... Ok.... Nikomu nic neřeknu.

Teda co je to za datakartu, to by mě zajímalo. No to zjistím, až budem na lodi.

Mezitím jsem šel za Foxem, který už na mě čekal ve speederu. Naskočil jsem do něj a rozjeli jsme se směrem k Anchorheadu.

Tatooine - Anchorheadské doky :

Cesta proběhla poklidně a byla také celkem rychlá. Dali jsme speeder tomu obchodníkovi a já jsem s mistrem šel na naší loď. Odstrartovali jsme a Odletěli jsme z Tatooine. Doufal, jsem, že je to nadobro.
byly jsme nad orbitou Tatooine a mistr skočil do hyperprostoru.

Tak a já se konečně půjdu zabývat tou datakartou. To by mě zajímalo k čemu je??

Došel jsem do své kajuty a tam jsem nad tím přemýšlel

___________________________________________________________
Tak snad jsem tam toho mkoc nepodělal, jak mám ve zvyku. 3)

Mkoc ne ale moc ano :D Kvůli těm hrubkám 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď, hyperprostor

Hned, jak se loď zvedla od země, už jsi běžel do své kajuty, aby sis mohl prohlédnout obsah záhadné datakarty. Rychle jsi vyhrabal svůj datapad a vítězoslavně jsi do něj tu kartu strčil, jen aby jsi zjistil, že soubory jsou zakreslované. Naštěstí byla zároveň obsažena i nápověda:

Kód: Vybrat vše

Lákavá je, ale i nebezpečná,
každý ji chce, leč málokdo ji má.
Síla o tom mlčí,
nakonec každého zničí.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Loď - hyperprostor :

To necháu tu hádanku.

Kód: Vybrat vše

Lákavá je, ale i nebezpečná, 
každý ji chce, leč málokdo ji má. 
Síla o tom mlčí, 
nakonec každého zničí. 
Dumal jsem nad tou hádankou skoro celou cestu, nic mě však nenapadalo. Začínal jsem vymýšlet různé blbiny a zadávat tam samé kraviny. Pak jsem tam zadal jen tak z legrace Moc.

Sílo, prosím, ať už je to to správné heslo.

Přemýšlel jsem proč mě napadlo zrovna tohle a pak mi to docvaklo.

Noo jasně!! Dyť o ní Ryen řekl něco podobného!! Proč mě to proboha nenapadlo???
Vždyť to je tk jednoduché.
Moc je lákavá, i nebezpečná
Moc che každý, ale málokdo jí dostane
Síla o ni mlčí,
nakonec však moc každého zničí.


Teď už mě to tam pasuje. Musí to být moc, prostě musí. Nic jiného tam nepasuje. Ryen o ní mluvil, moc dává i bere. Ničí, málokdo ji má, ale chtějí ji všichni......... MOC.......... To je ono. Znovu tě Sílo prosím, ať je to to správné heslo.

A čekal jsem co se objeví.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“