Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Ubytovna:
Mistryně Eerin se při tvé poznámce pouze pousměje a vstane od stolu, aby zamířila směrem ke kuchyni, kde má v plánu nádobí nejspíš umýt.
Sílu nemusíme používat na vše, staneme se na ní pak závislí a může nám to zamlžit náš úsudek. A něco podobného jsem orpavdu pronesla, ale bylo to podobné a ne totožné. Zopakování navíc zdůrazňovalo, nač je třeba se zaměřit a co je naším klíčem k vyřešení. Ale nyní si běž odpočinout. Zítra budeš brzy vstávat a budeš dotyčnou sledovat, zatímco já prověřím blíž ty stopy v továrně, jež jsi mohl přehlídnout.
vyčiní ti nejprve tvá mistryně za to, že používáš Sílu na takové drobnosti jako je úklid nádobí a zároveň potvrdí tvou doměnku. Nastíní ti také, co se bude zítra odehrávat a jakou roli v tom budeš mít ty, proto se není čemu divit, když tě žene ke spánku poměrně brzo. Dále už zmizí v kuchyni a uslyšíš vodu omývající talíř, na němž jste měli před chívli servírovanou večeři.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, ubytovna -> moje ložnice

Udělám znuděný výra a otevřu ústa. Chvíli mimicky naznačuji mluvení a pak se ohradím. Myslím, že místo, kde složila zbraň není klíčem k vyřešení našeho případu... v podstatě...Svěsím hlavu jako pes ocas a odeberu se do svého pokoje.
Sednu si na postel. To bylo kruté... řekne mi ironicky vnitřní hlas. Dobrá, klid řeknu si tentokrát já. Ještě se mi nechce jít spát, lae sundám si vnější vrstvy róby a sednu si na postel a začnu meditovat, jako před tím. Začnu se vciťovat do rostlin, které, ikdyž je celkem brzy, se již sklání pod světlem zapadajícího slunce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Ubytovna:
Se smíšenými pocity se vytratíš do svého pokoje, kde si ještě před spánkem dopřeješ chvilku meditace a snažíš se vcítit i do svého okolí. Po tomto zklidnění si dopřeješ klidného a posilujícího spánku, do té doby než tě probere jemné třesení. Když otevřeš oči, tak si uvědomíš, že je to tvá mistryně a její optimistický výraz při tvém probuzení působí značně škodolibě.
Je čas vstát Taru'ne, čeká tě podezřelá na sledování.
připojí optimistickou vstávácí řeč, jenž se nejspíš rovná klasickému 'Dobré ráno', které by jsi nejspíš zaslechl v Chrámu. Mistryně Eerin hned, jakmile se začneš probouzet rozsvítí světlo, což ti příliš nepřidá jako časná hodina, kterou ukazovaly místní hodiny.
Počkám na tebe v předsíni, zatím se obleč a trochu opláchni. ale zbytečně to neprotahuj, je potřeba, aby jsi sledoval její dům, ještě než vstane ona.
doplní ještě mistryně Eerin, než se vytrátí z tvého pokoje a poskytne ti tak chvilku soukromí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemys, ubytovna

Vstal jsem ze svého lůžka a oblékl se. Ozval se můj hologram. Taru'ne, mám pro tebe úkol. Říká mi má mistrině přes hologram, zatímco já dojídám poslední kousek sušenky. Co to bude za úkol? myslím, že mám něco jiného na práci... odvětil jsem a v zápětí na to se zničeho nic roztřásla zem... cože? kde se tady vzalo zemětřesení?...

Otevřu oči. Nade mnou stojí mistryně a třese se mnou. Otravný sen. Zvednu se z posltele a počkám než mistryně odejde a zvřou se dveře. Pak si obléknu roucho... Počkat... možná si radši vezmu tohle... převléknu se do oblečení, které jsem si koupil minulý den a na opasek si zase připnu bič. Světelný meč schovám do růkávu a vyjdu ve z pokoje. Ještě se naposledy protáhnu a zeptám se: A co když nebude doma? Mám zavolat?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Ubytovna:
Vejdeš do předsíně a vycítíš něco, co se dá přirovnat k vůni snídaně a zamíříš po čichu, aby jsi viděl, jak mistryně Eerin dokončuje jídlo. Gestem ruky tě vybídne, aby ses posadil a posnídal.
A nechceš ji rovnou přivézt snídani až do domu s věnováním od řádu Jedi ? P.S.: Sledujeme vás ?
rýpne si tvá mistryně, zatímco se můžeš pustit do obilných násladlých placek. Už jsi měl příležitost je několikrát ochutnat a vždy se zdálo, jako by pocházeli z vodního prostředí, i když jsi moc dobře věděl, že použité suroviny se pěstují na povrchu. Mistryně Eerin si tajemství těchto placek pečlivě strážila a nikomu jej nechtěla prozradit se slovy, že by to potom už nebylo tajemství šéfuchaře.
Takže ještě jednou připomenu, co by jsi měl dělat. Dorazíš k jejímu domu, nalezneš si vhodné místo, odkud jej budeš moct nezpozorován sledovat a vyčkáš na její pohyb. Poté ji nespustíš z očí, ale hlavně se nenech spatřit. Neriskuj volání pomocí kommlinku, pokud to nebude opravdu vážné. Pokud by zamířila do továrny, tak zůstaň venku a dej mi vědět.
zopakuje ti mistryně Eerin tvůj úkol, zatímco máš možnost se najíst, což mohla být i jakási omluva za to časné probuzení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, ubytovna

Vyjdu z pokojo a ucítím jokousi vůni. Snídaně, alespoň něco co mi za denšek zvedne náladu. Posadím se na a mitryninu odpověť odvětím. Proč ne. Mě by to ani tak moc nevadilo. Zívnu a pustím se do první placky, která téměř okamžitě zmizí. Začnu jíst i druhou a mistryně mi začne opakovat plán útoku dnešního dne.
Téměř neposlouchám, jelikož vím přesně co mám dělatů Dojím třetí placku a zvednu se z pohovky.
Takže já radši vyrazím, abych tam byl brzy... A víme kde vlastně bydlí? zarazím se nad otázkou, která není dosud zodpovězena, nebo jsem se ještě úplně neprobudil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Ubytovna:
Mistryně ti do ruky podá datapad, kde vykreslená cesta k domu tvého cíle pro sledování. Ty si mezitím vezmeš přes sebe plášť a přichystáš se ke dveřím.
Hlavně buď opatrný a nepouštěj se do nějakých hrdinství, náš cíl není obyčejný žoldák.
řekne ti ještě mistryně, než opustíš dveře a ve skrytu tmy a zářícím datapadem v ruce se suneš ulicemi města ke svému cíli. Trvá ti čtvrt hodinky, než vejdeš do ulice, kde má podezřelá svůj dům a pevně si zapamtuješ souřadnice z datapadu, aby jsi jej mohl schovat a nebyl jsi v tmě spatřen. Byl to třetí dům po levé straně a bylo nyní na tobě, jakou pozici a kde pro sledování zaujmeš. Ulice není příliš dlouhá a po obou stranách je po osmi domech stejné architektury. Okolo domu jsou vždy zahrady a každý dům má trávník před vchodem asi deset metrů mezi vchodem a hlavní cestou. Domy samotné nejsou příliš velké, mají dvě patra s rovnou střechou. Mezi jednotlivými domy je asi jeden a půl metrový plot, který obíhá po celé délce pozemku s domem. Bez potíží lokalizuješ dům podezřelé, otázkou je - odkud zahájit sledování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemys, někde u podezřelé

Rozloučím se s mistryní decentním kývnutím a vyjdu s datapadem ven.To je pořádná tma řeknu si a vydám se cestou k podezřelé pomocí mapy v datapadu. procházím ulicemi, prosmíkám se mezi jednotlivými domy a konečně dorážím do ulice kterou hledám.
Dobrá co teď? rozhlédnu se a rozhodnu se skrýt za zahradou domu na pravé straně, tak, abych viděl na celý dům i se zahradou a mě samotného nebylo vidět.
Tak a teď dělej co umíš. vypnu datapad,zabalím se do pláště a sednu si na zem do tureckého sedu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Dům podezřelé:
Nalezneš si vhodné místo, kam se usadíš a zde trpělivě vyčkáváš ještě od tmy. Vyhlížíš trpělivě na dům podezřelé, kde je ještě tma a není tam vidět žádná aktivita. Uplyne celá hodina a něco, než konečně spatříš nějakou známku aktivity, nad ulicí je však ještě značná tma a je špatně vidět. Zbystříš pozornost a sleduješ pohyb v domě, kde je vidět jenom slabé světlo, jenž by jsi z druhé strany ulice už nespatřil. Snažíš sledovat pohyb osoby v domě v rámci místnosti, než po dalších deseti minutách vyjde ven, za nejvyšší tichosti, a rozhlíží se pečlivě po ulici. Když si připadá jistá tím, že ji nikdo nevidí, tak tiše vyrazí po ulici doleva směrem ke kraji města, jenž je odsud nedaleko. Má na sobě tmavě zelený kabát a nějakou brašnu s nimiž rychlým krokem vyrazí pryč od svého domu. Je jasné, že nemá namířeno na svou pracovní směnu a nejspíše míří pryč z města. Je nyní na tobě, jak se zachováš a jakým způsobem ji budeš sledovat, či jestli se pokusíš o něco jiného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemys, podezřelá

Jakmile si je podezřelá jistá, že nikoho nevidí, zvednu se ze země.
Vyskočím na dům na pravo. Doufám, že tam, kam jde nemaj radar. Řeknu si při letu a ledně dopadnu na střechu domu. Potichu se kradu po okraji domu až ke konci. Seskočím na plot, od kterého se odrazím a doskočím na druhý dům. jestli se podezřelá otočí lehnu si nebo počkám stát na plotě.
Když se dostanu na konec ulice, seskočím dolu a proplétám se mezi stromy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Okraj města:
Ve vší tichosti se vydáš za pronásledovanou a pro svou cestu si vybereš střechy domů, kam je asi nejmenší možnost, že se při kontrolování toho, jestli jí někdo nesleduje, podívá. Ale neustále vypínání svých sil při výskocích na střechu domů, tlumení seskoků a ještě zachování tichosti tě poměrně unaví, takže při vstupu do blízkého lesa jsi rád, že podezřelá nezvolila ke své dopravě nějaký dopravní prostředek. V lese využíváš skrytu stromů a držíš se v dostatečné vzdálenosti, aby tě nemohla spatřit a ty si občas vypomůžeš Sílou, aby jsi ji neztratil z dohledu. Takhle ji lesem sleduješ dobrou čtvrt hodinu, než dorazíte ke skále a podezřelá zde zmizí v křovisku u kraji skály. Síla i tvoje intuice ti prozradí, že je tam ukrytá jeskyně a před tebou se vynoří otázka, zda-li ji budeš sledovat dovnitř, nebo počkáš venku, nebo si zvolíš nějakou další variantu. Nepříjemné jistě bylo, že jsi netušil, zda jeskyně není jenom tunel na druhou stranu za skálu, vchod do jeskyně nebo ještě něco jiného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, u hory
Chvíli pozoruji podezřelou, jak chodí po upatí hory. Nakonec dojde k malému keříku. Odhrne keřík a v měsíčním světle je vidět ukrytý otvor.
Podezřelá zmizela v otvoru.
Co teď? čekat tady nemůžu... Potichu doběhnu k otvoru a podívám se na něj. Pak si do ruky vezmu meč a vlezu do otvoru ve skále.

________________________________
Promiň, ale víc toho teďka nevyplodim.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Skrytá jeskyně:
Po chvilce váhání se rozhodneš následovat svoji podezřelou dovnitř a dorazíš ke křoví, které opatrně odhrneš a spatříš před sebou otvor do asi dva metry vysokého tunelu hlouběji dovnitř do skály. Jednalo se o přirozený tunel, který tu nejspíš byl už dlouhou dobu a vytvořila jej samotná příroda, čemuž nasvědčovala i jemná hrubost stěn. Před tím, než vstoupíš dovnitř, tak pevně sevřeš rukojeť svého meče a vykročíš do temného tunelu. Meč zatím nerozsvěcuješ a spoléháš již na jisté přizpůsobení zraku na tmu z venku a také na to málo světla, které sem procházelo z noci. Náhle se zarazíš a ucítíš varování v Síle, přesto zaslechneš podivné cvaknutí. Jeho původ ryhcle odhalíš, když si uvědomíš, že jsi sešlápnul nějaký spouštěč aktivující nějaký obranný systém. Dle toho, že se zatím nic nedělo, se zdálo, že mechanismus se aktivuje až poté, co z nášlapné pasti sundáš svoji pravou nohu. To ti dávalo trochu času a prostoru vyřešit situaci, do které ses dostal, alespoň o tobě nejspíš nevěděla žena, kterou jsi sledoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, Pod horou

Jdu podél stěn, které se už začínají matně objevovat. Jdu, jdu, jdu. Co? Pod mou pravou nohou se ozve cvaknutí. Mina?
Stále stojím na místě a skoro nedýchám. Minu by sem nedávali... Vždyť by to tu zasypalo. Chvíli jen státále stojím. Pak dojdu k jistému rozhodnutí. Silou přidržím tlačítko a poodejdu o 40 metrů dál po cestě.
Ať se nic nestane... Prosím... Přivřu oči a pustím tlačítko...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Skrytá jeskyně:
Použiješ Sílu, aby jsi kopíroval otisk své boty a tlakem ji držel při podlaze, než se vzdálíš do dostatečné vzdálenosti. Teprve poté s přivřenýma očima pustíš tlačítko, aby k žádné explozi nedotklo. Ozve se ale prudké zasyšení unikajících plynů z nádob pod vysokým tlakem a poděkuješ si za svou prozíravost, že jsi odešel až do takové vzdálenosti. Nemělo cenu se nyní vracet nazpět a vydal jsi se dál kupředu, hlouběji do jeskyně, která se i mírně svažovala. Šel jsi tmou asi pět minut, než jsi zaslechl jakýsi pohyb, zbystřil jsi a pozorně jsi se ohlížel do všech stran. Nakonec se ti povedlo rozeznat menšího hlodavce, který se tu běžně vyskytuje a tato jeskyně je mu domovem. Setřásl jsi ze sebe napětí a pokračoval jsi tmou dál, aby jsi o dalších pár minut později zahlédl světlo na konci jeskyně. Opatrně jsi se přiblížil ještě kus blíže a snažil se zahlédnout něco vevnitř, ale kromě větší bedny při kraji vchodu, kam jsi dohlédnul, jsi nemohl vidět nic víc bez dalšího přiblížení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“