Výcvik pro elinor(Aneril Keirath)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
I mistryně Tionne sebou trochu ošila, když si vzpoměla na ony rezavé mravence, které nakonec odstranil mistr Streen díky větru, jímž je odvál dál do džungle. Všichni mladší padawani tehdy museli pomáhat uklízet následky společně s Riennem, který si za to vysloužil jejich nelibost v následujících týdnech.
Ano, o Jedi, kteří se honosili tímto přijmením jsem vám jednou vyprávěla, když jste byli ještě ve výcvikových třídách. Zmínila jsem tehdy Liose Linxe, který ve své době před dvěma tisíci lety čelil pětici temných Jedi, které nakonec neporazil světelným mečem, i když v jeho používání vynikal, ale inteligencí a předvídavostí. Mělo vám to tehdy dát lekci, že hrubá síla není vždy ideální řešení.
vzpoměla si na jedno ze svých vyprávění Tionne, a jakoby jjí vyslyšel Chewbacca, tak mohutným řevem a mlácením do něčeho tuto teorii popřel. Hluk po chvilce ustal, takže se všechno zdálo v pořádku, i když na pohodlí vašeho letu jste nic nepoznali ani předím, ani potom, co jste zaslechli Chewbaccův řev.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

Když se ozvaly Chewbaccovy hlasové projevy, znovu se sebou trhnu - ale protože se nic neděje, rozhodnu se pokračovat v rozhovoru s Tionne (čemuž věnuji tak 75% své pozornosti; zbylých 25% věnuji koukání po tom, co kde lítá či konkrétněji se snažím vnímat, co se děje v okolí pro případ, že by něco lítat začalo).

No, vyprávěla jste toho povícero, dokonce se zdálo, že toto příjmení bylo mezi starorepublikovými rytíři Jedi velmi rozšířené... to byli všichni příbuzní?
Nečekám na odpověď a hned pokračuji: Pokud ano, tak jsem narážela na jiné členy rodiny. Ale konkrétně Liosův příběh mi úplně vypadl z hlavy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Tionne se ani nesnažila skrýv svůj výraz zklamání, když jsi prozradila, že si nepamatuješ některý z jejích příběh a obzvláště, pokud ukazoval na to moudrost, z které musí nejen budoucí, ale i současní rytíři řádu Jedi.
Ano, i když je to ve Starém řádu neobvyklé, tak všichni Linxové měli mezi s sebou vazbu otec a syn, jen výjimečně bylo v jedné generaci více Linxů. Většinou, pokud se nenarodila dřív dcera. Protože tohle Linxové praktikovalo už od pradávných časů, tak jim to rada Jedi schvalovala. Většinou i proto, že sami pobývali na postech vradě Jedi. Zpočátku bylo běžné, že otcové trénovali své syny, ale později, právě na žádost rady přenechávali své syny jiným mistrům Jedi. Ale o jejich rodu ti už toho asi více neřeknu, jak jsem ti již říkala, tak nemám možnost si s Alexem tak často pohovořit, protože je neustále mimo Akademii. Ale vzpoměla jsem si ještě na jednu věc, v jejich rodině se dědí holocron, který má formu přívěsku a každý z Linxů tam je zaznamenán, nebo do něj obsáhl svě vědomosti,taky jej nikdo jiný než Linx nedokáže aktivovat.
osvětlila ti Tionne některé další zvláštnosti o rodu, jež se stal předním tématem vašeho rozhovoru. Chvilkovou pozornost teď zaujal Chewbacca, který mlčky prošel ve spěchu okolo vás s hydraulickým klíčem v ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

...škoda, a já doufala, že neznalost vyprovokuje Tionne k vyprávění... prolétne mi zklamaně hlavou. Ale co se dá dělat. Měla bych využít toho, že vůbec mluví o rodu Linxů, že.

A proč vůbec... Alex Linx téměř nepobývá v Akademii? Myslela bych si, že právě pro starý řád Jedi byl život v komunitě ostatních uživatelů Síly velice důležitý.

Vzápětí nicméně můj mozek vyhodnotí, že po lodi pobíhá wookie s hydraulickým klíčem, a přestože nejsem příliš zvyklá na dlouhé cesty v hyperprostoru, právě normální mi to nepřijde.

Trochu rozpačitě se podrbu na nose.
Tionne? přejdu do velmi tichého zašeptání, váš skeptický přístup k Falconovi... čerpá z nějaké konkrétní zkušenosti...?
Tak nějak podvědomě čekám souhlasnou odpověď a v podvědomí mě zamrazí uvědoměním si situace - prakticky ve všech příbězích, které jsem o Millenium Falconovi slyšela, měla loď nějakou poruchu. Což nic neměnilo na jejích kvalitách a jiných schopnostech, ba dokonce ani na tom, že je jedna z nejrychlejších ve vesmíru, že.

Jestli to takhle ale platí doopravdy, můžeme být rádi, že se problém vyskytl cestou na Kashyyyk, ne v situaci, kdy odtamtud třeba budeme zdrhat s deseti až patnácti sithy v závěsu...
(v závislosti na počtu rytířů Jedi na palubě - ačkoli na mě coby na padawana by mělo připadnout jen poloviční množství, tedy dva a půl sitha? Jak vůbec vypadá poloviční sith? A nedal by se pak na naši stranu?
Takže zatáhnutím polovičního sitha do hry by bylo zapotřebí dalších pět až osm dalších sithů, aby byly počty Jediů vyrovnané... vezmeme-li tedy jako základní předpoklad, že Jediové jsou inteligentní a předvídaví, o pohlednosti, zábavnosti, odvaze a udatnosti nemluvě)

Naprázdno si povzdechnu.
Když jsem před nějakými třemi, čtyřmi lety začala pod vlivem některých mistrů (lépe nejmenovat) pěstovat sarkasmus, netušila jsem, že jednou dosáhnu takovýchto výkonů - a vpodstatě bez jakéhokoli soustředění.
No, doufám, že ironie není považována za počátek cesty k temné straně, jinak to ještě bude velice veselé...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Tionne se pousměje, když narazíš na evidentní rozpor, který aplikuje poslední známý Jedi z rodu Linxů.
No, jsou dvě varianty. Jednou jsem se ho ptala na totéž, v tu dobu se chvilku tvářil zamyšleně, pak se usmál a odpověděl mi, že tohle je přece Nový řád Jedi ne ? Nový řád, nové možnosti, nové způsoby... a pak mě odzbrojil. Musím podotknout, že většina rozhovorů s Alexem na akademii se odehraje během cvičného souboje, vyjímkou je asi mistr Skywalker, ale to bych odbočovala. Co se druhé varianty týká, tak je některými považován spíš za takového Jedi-praktika, tedy, že je nejlepší vyučovat svého padawana co nejvíc v praxi, aby tomu přivyknul už od počátků a kvůli rozvoji svého padawana obětuje svoje pohodlí, ale tohle je spíš doměnka.
odpoví ti mistryně Tionne na tvou první otázku, ale lze vycítit, že odpověď není jednoznačná a ani sama Tionne si není jistá, co přesně si myslet, i když podle variace tónu jejího hlasu, spíš věří v druhou zmíněnou variantu. Při tvé další poznámce ke stavu Falcona, se Tionne trochu zmateně usměje.
No, Falconem jsem doposud cestovala jednou a tehdy se nic nestalo, ale podle příběhů, které jsem slyšela jsem trochu uvažovala, jak často se Falcon nějak ... řekněme porouchá, tak mi to vychází na každý druhý let. Zahrnuju do toho, ale i poškození nějakým nepřítelem.
odpoví Tionne a i ona aplikuje trochu statistiky, i když poměrně jasněji, než se odehrávalo v té hlavě. A nebyl by to Chewbacca, kdyby se opět nepostaral o vaše další rozptýlení a se vzteklým mručením a ohlým hydraulickým klíčem neprošel opět okolo vás, jeden by se zastavil nad tím, jak dokázal ohnout hydraulický klíč, prakticky v jeho nejsilnější části.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

Nebo to taky může být notorický introvert, provedu klamný manévr, protože tímhle dojmem na mě Alex vůbec nepůsobil,ale na tohle by bylo lepší se asi zeptat jeho padawana. No, až se někdy objeví na akademii, zkusím využít příležitosti a vyzpovídat ho ohledně toho, co mu mistr vyprávěl o dějinách řádu.

Ne, že by to nebyla pravda - tohle myslím zcela vážně a dokonce i zcela upřímně. S Alexovým padawanem bych se doopravdy ráda setkala.

Zároveň si začínám uvědomovat, že mě naštvaně pobíhající wookie začíná solidně znervózňovat, skoro stejně jako ta Riennova paveverka před lety pokradmu přechovávaná v bubnu od pračky.
Jestli to takhle půjde dál, budu mít chuť začít pobíhat po lodi taky, protože kdo se vám má soustředit na důležitý rozhovor, když je na takhle zajímavé lodi, kolem se zjevně dějí zajímavé věci a tak vůbec, a on musí předstírat vzorného padawana...

Už chápu, proč většina padawanů i mistrů téměř celou cestu promedituje...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Tionne se pobaveně usměje tvé teorii i introvertismu Alexe Linxe, aby se trochu překvapeně ohlédl za proběhnoucím Chewbaccou a několik vteřin věnoval pozornost poškozenému hydraulickému klíči.
A Alexovo padawanku zastihneš jen pokud zastihneš Alexe, i když Alex má ještě jednoho, mnohem menšího padawana, který se připravuje s další mládeží v akademii, ale teď si žel nevzpomenu, jak se jmenuje.
odpoví ti Tionne a trochu se protáhne,přestože posed, ve kterém nyní je, je prakticky totožný s tím, který využívá pro meditace. Po protažení se zapře o opěradlo a uvolní svá záda, zatímco na tváři se objeví zamyšlený výraz.
Stejnak jsem zvědavá, co nalezneme na Kashyyyku. Ještě jsem tam nebyla, ale slyšela jsem o něm z mnoha příběhů a povídek, na které jsem kdy zarazila. Pokud se v galaxii dělo něco důležitého, tak v tom Kashyyyk měl vždy nějakou přímou, či nepřímou roli, už od počátků historie.
pronese nakonec nahlas Tionne a ty si uvědomíš, že i když je mistryní Jedi, tak se občas nechává unést svou vášňí pro historii, vlastně jako právě teď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

Pečlivě si zapíšu všechny informace do paměti a usoudím, že další rozhovor na téma "sága rodu Linxů a Alexova dobrodružství" by znamenal připustit si, že se nechávám až příliš unášet nadšením z výskytu nových zajímavých lidí v blízkém okolí. Na čemž sice není nic špatného, jenže zrovna v tomhle případě se mi to příliš nezamlouvá. Když se téma hovoru stočí ke Kashyyyku, začnu se cítit na přece jen o poznání jistější půdě.

Doufám, že budeme mít příležitost tam pobýt dost dlouho, abychom přišly něčemu z toho na kloub, poznamenám svým věcným tónem a pak mi cukne v koutcích.
Opravdu, jsem zvědavá, kam nás tam Síla zavede...
Mezitím Chewbacca provedl ještě jednu procházku po chodbě, tentokrát s celou bedničkou nářadí, a do hlavy se mi začala vkrádat téměř svatokrádežná myšlenka, že se vlastně vůbec nic neděje - a milý wookie tímto způsobem pouze zabíjí čas strávený v hyperprostoru.
S nově nabytým pocitem sebedůvěry se zvednu z křesla a začnu se procházet po kajutě.
Možná bych si měla ještě jednou zkontrolovat věci a přeskládat si batoh, aby tam byly rozmístěné účelněji...
Při tomto pomyšlení si najdu svoje krámy a pustím se do jejich zavazadlové reorganizace.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Tionne se jenom pousměje tvé poznámce, a když si povšimne, že se rozhodneš po vašem zdlouhavém rozhovoru dělat něco jiného, tak se uvolňí, pocítíš, jak kolem ní projde proud Síly a následně na jejím obličej spatříš nic neříkající výraz, který má většina Jedi při meditaci. Tvoji pozornost však v tu dobu už upoutalo něco jiného a tím byl obsah tvého zavazadla, které jsi se rozhodla celé vysypat a začít uspořádávat znova. Když jsi měla všechny ty věci hezky vyložené na stůl, tak jsi je přehlédla pohledem a koukala jsi, co všechno se ti povedlo s sebou vzít. Tvůj pohled se zastavil na zařízení, které se používá pro dýchání pod vodou a do hlavy se ti vloudila myšlenky, proč jsi si to přibalila s sebou, popřípadě, kde jsi k tomu vůbec přišla. Ale tahle úvaha není nic ve srovnání s tím, co zaslechneš. Nejdřív ti to přijde jako podivný strašidelný broukavý zvuk, když mu však věnuješ chvilku pozornosti, tak si uvědomíš, že vychází z míst, kde se právě nachází Chewbacca.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

Fascinovaně se koukám na obsah batohu, konkrétně na dýchátko podvodní.
Hm... to by se mělo někdy a někde vyzkoušet... když už to se sebou táhnu. Je na Kashyyyku nějaké jezero? Moře asi sotva, ta to je tam příliš mnoho stromů...
Otázku původu mám vyřešenou vcelku rychle, s největší pravděpodobností jde o jeden z Riennových krámů, které si v době našeho přidělování k mistrům a jeho snahy o odchov mláděte kočky pralesní poschovával po svých známých, protože jeho skříň prostě odmítla být nafukovací, a pak se na to tak nějak zapomnělo.
Patrně, toto vysvětlení má samozřejmě své mouchy (předpokládám, že kdyby mi Rienn opravdu svěřil přístroj pro dýchání pod vodou, asi by si jej vyzvedl), ale prozatím mi stačí a dál se věnuji reorganizaci.
No, stejně to půjde někam na dno. Minimálně kvůli váze, ať tam mám nějaký spolehlivý základ...
Když zaslechnu wookijské zabroukání, zatrne mi podél páteře.
Ale Ani... klid, klid! To je tady přece úplně normální, a na Kashyyyku to bude ještě normálnější. Takže soustředění, jo?
Přepnu na co nejintenzivnější vnímání reakcí a obezřetně se obrátím směrem k Chewbaccovi.
Děje se něco?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Chewbacca se k tobě otočí s překvapeným výrazem a chvilku tě pozoruje, než se podrbe na své chlupaté hlavě.
Wyogg. Ruh ur roo ?
pronese Chewbacca, který ani nevnímá, že mluví svým rodným jazykem - Shyriiwookem, na každého, ať už mu rozumí nebo ne. Připravená na tuto eventualitu jsi pevně vnímala jeho pocity, takže jsi nejdřív pocítila něco jako jistotu, klid, aby následoval pocit lehké obavy a nejistoty, přičemž z Chewieho slovního projevu jsi jednoznačně rozpoznala, že jej zakončil otázkou, tedy alespoň jsi si to o tom posledním roo myslela. Letmo jsi pohlédla směrem k mistryňi Tionne, ta však byla hluboce ponořena do své meditace a nijak se nezdálo, že by ji hodlala přerušit, kvůli maličkosti, jakým byl tvůj případný rozhovor s Chewbaccou, který jsi se rozhodl z obav onoho zvuku či jiné z mnoha mladistvých pohnutek tvé mysli navázat. Bylo však jasné, že je nutné Chewbaccovi něco odpovědět, protože na odpověď trpělivě čekal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon

Takže tedy...
Wyogg. - Zeptala jsem se, co se děje, a zjevně se neděje nic, protože to by si se mnou takto nepovídal a už vůbec ne s těmito emocemi... takže mi říká, že vše je vpořádku a zcela normální, sluníčko svítí, ptáčci zpívají a za rohem číhá sith. Tedy se neděje nic mimořádného, čemu by stálo za to věnovat pozornost.
Ruh ur roo? - tak tohle bude už těžší. A je s tím spojený pocit klidu a následný přechod do lehké nejistoty. Že by ho znervozňovalo moje překramovávání batohu...? Houby, houby, tohle je wookie, takovou věc by řešil rovnou. Spíš ho znervozňuje moje nervozita, hlavně když má zkušenost s rytíři Jedi a jejich přístupem typu "támhle je židle-tady podlaha-a támhle zase hvězdný destruktor a kousek dál Hvězda smrti...". Takže by se mě ptal, proč vyšiluju, když je všechno OKi? Jenže já vpodstatě nevyšiluju, že. Takže se asi jedná o pokus o empatické zeptání se, proč jsem nervozní, případně proč jsem tak paranoidní, že se sebou tahám všechny tyhle krámy.


Vybavena tímto zhodnocením situace se zhluboka nadechnu a zahájím další fázi mých pokusů o konverzaci:
No, tohle je vlastně moje první mise mimo Yavin, takže si připadám trochu nesvá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Chewbacca si vyslechne tvou odpověď, něco uleveně zabručí a tlapou ti ukáže, ať k němu přijdeš blíž. Trochu nejistě, přesto s odhodláním čelit všemu, co by mohlo přijít, k němu dojdeš, aby jsi viděla odkrytý kryt na chodbě a za ním změť drátů, trubek a dalšího technického zařízení, o kterém by tě na Akademii nikdo nic nenaučil
Rowr aarg ? Oh ma rarg, hrrrrn oid.
zabručí Chewbacca a ještě ukáže na jedno pro tebe neidentifikovatelné nářadí v brašně. I tentokrát jsi se pokusila co nejlépe vnímat Chewbaccovo emoce. Během první věty jsi vycítila pocity dobrého úmyslu a žádosti, úzce spolu související, zatímco druhá věta byla spíš jako konstatování, připomínka. Celé to mělo tak trochu sarkastický tón a dalo by se jeho sled pocitů popsat jako nadšení, které se vztahovalo k tobě, možná dokonce k tvé ruce, tedy alespoň jsi z toho měla takový pocit, které vystřídal pocit opovržení zaměřený na něco umělého. Dalo se říci, že se to celé nejspíš vztahovalo k nějakém Chewbaccově zážitku z jeho nesčetných cest.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Millenium Falcon:

Přidřepnu si ke krytu a fascinovaně se dívám na "vnitřnosti". Doma a na Akademii vlastně taky jsem rozpitvala už lecjaký přístroj - takže se nadšeně koukám, snažím se pochopit, co by co mohlo být a jak by to mohlo fungovat...

Opravdu nádhera... neubráním se poznámce.

No, do tohohle bych v hyperprostoru radši nevrtala.
Ale Chewbacca bezpochyby ví, co dělá.


A začínám se soustředit na to, co (a hlavně jak) wookie říká, ve snaze nějak se zorientovat, co vlastně chce. Pokud něco chce.

Nějaký jednoduchý mechanický úkon uvnitř?
Nic jiného by to dost dobře ani být nemohlo, minimálně proto, že mám drobnější ruce a ty se na některé strojařské záležitosti prostě hodí víc než wookiovské tlapy.
Oid... bezpochyby droid... to slovo je tak pitomě univerzální, že o nic jiného ani nepůjde. A máloco může být umělejšího než droid.

Trochu rozpačitě se podrbu na nose.
Na Milleniu Falconovi se mohli vyskytovat jenom dva "oidi" a vsadila bych se, že v mechanice se ten protokolární zrovna nehrnul. A ten druhý měl ještě menší pařát než já.

Navíc... Chewbacca mě nenechá provést žádnou blbost. A můžu se taky zeptat.

Přitáhnu blíž k sobě brašnu s nářadím.
Mimochodem... co to je za přístroj? Ještě jsem nic podobného nikdy neviděla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Millenium Falcon:
Poté co okomentuješ nástroj, který jsi pávě vyštrachala z bedny s nářadím, tak se k tobě Chewbacca natáhne a tobě hned dojde, že po tobě nechtěl nic udělat, ale jenom podat tebou držený nástroj.
Ur oh. Hurgh riiyaarghugh.
odpoví ti Chewbacca a tentokrát pro tebe není náročné odhadnout, co říkal. Prvotní vděčnost nahradí strohé konstatování směrem k nástroji, který jsi mu právě podala. Což znamenalo, že jeho názvu v basicu se asi jen tak nedočkláš. Naopak po chvilce, kdy se Chewbacca začne znova šťourat v drátech, k tobě znova mávne svou huňatou tlapou a naznačí ti, aby jsi přišla blíž. Když tak uděláš, tak ukáže na jeden otočný kohoutek.
Huwaa ahuma, huaahh ahragh.
pronese Chewbacca a ty se znova zaměříš na jím právě vyřčená slova. První dvě slova se vztahovala k onomu kohoutku a pocitu popisujícímu pohyb. Další dvě se vztahovala k jeho osobě, přičemž to druhé směřovalo k jeho ústům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“