Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Xaviera

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Byl obyčejný, a na Dolní město klidný den.Procházel ses po liduprázdné ulici a jako i někdy jindy sis čistil hlavu. Od tvého odchodu z Enklávy ses dokázal celkem zařídit. Nebylo to nic moc, nejlevnější byt v Dolním městě zaplaveném všemožnými škůdci a gangy nebyl nic moc zvláštního, ale uživil ses. Nyní jsi však byl bez práce.Z posledního zaměstnání tě vyrazili... zase... pro tvou nekolektivitu a neúctu k pravidlům. Procházel jsi ulicí, byl jsi taky jediný člověk, který se tam mohl beze strachu procházet. Už dávno sis vydobil pověst obávaného bojovníka, členové gangů byli sice velcí drsňáci, ale proti bojovým standardům v celé galaxii to byly malé děti, které poprvé drží blaster nebo meč.Gangy v Dolních městech, ať už na Tarisu nebo na Coruscantu, či v jiných velkých městech neměly výcvik, průměrný bojovník se dokázal stát vůdcem, jak se říká, jednooký mezi slepými králem.
Tvým cílem byla kancelář lovců odměn, to totiž byla taky jediná činnost, ze které tě nemohli vyrazit a která tě díky bojovým schopnostem mohla uživit.
Došel jsi na místo a promluvil s nějakým Huttem.

<Á, Xaviere, rád tě vidím, a taky pro tebe mám prácičku.Jmenuje se Deeder, je to Twi´lek a Centrála na něj vypsala odměnu v hodnotě 50.000 kreditů.Prý se teď toulá po Dolním městě, máš tedy šanci jej vystopovat a zabít.Pozor, je to vůdce zdejšího gangu, rád cestuje, ale teď se vrátil.Bude mít kolem sebe dost lidí jako ochranku. Hodně štěstí.>
_____________________________________________________________
Dobře, tady máš ten výcvik, jinak <tohle znamená Huttštinu, abys ty závorky pochopil>
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Dobře.
Odpověděl jsem Huttovi a sjel pohledem jeho ochranku. Nedívali se na mě důvěřivě, spíše přihlouple.
Jestli bude mít podobnou ochranku i Deeder tak to bude bez problémů.
Deeder je mrtvý muž.
Rozloučil jsem se s Huttem a vyrazil jsem zpět do dolního města.
zde jsem si vyhlédl jednu zapadlejší uličku a za chvíli do ní k sobě vtáhl jednoho oklojdoucího grázlíka.
Ty budeš jistě tak hodný a chytrý a dáš mi jeden tip že jo?
Nepříjemně jsem se na něj usmál.
Určitě něco víš o jistém Deederovi že! A určitě mi to dobrovolně povíš abysme se vyhli zdlouhavému výslechu!
Natlačil jsem ho ke zdi a naznačil že čekám jeho výpověď.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Po tvém krátkém, a to velmi krátkém, proslovu se Hutt zle usmál. Byl jsi jeho nejspolehlivější lovec i přes to, že zatím tvé zakázky byly zatím jen za pár šušní a tak ses ani nemusel moc namáhat. Tentokrát to však bylo poměrně dobře placené, Hutt to věděl, ale taky věděl, že ty jsi jediný, kdo tuhle zakázku zvládne. Jejich vůdce je neobyčejný bojovník a kdokoli se s ním kdy utkal nepřežil.Neříkal ti to ale. Vydal ses po něm pátrat a narazil jsi na nějakého maníka.
Tvářil se velice zděšeně a když viděl, že to myslíš vážně, podvolil se.

Dobře, dobře, ten, koho hledáš má základnu dost blízko kantýny, ze které jsi vyšel, jdi po chodbě rovně a na jejím konci jsou dveře, za kterými je jeho základna.
Pustíš mě už?


Zeptal se v naději, že ho necháš žít.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Měl bych?
Nepříjeně jsem se na něj usmál.
Mrzelo by mě kdybys o tomhle našem rozhovoru někomu řek.
Jako že neřekneš.
A udeřil jsem ho silně do zátylku.
I kdybyses probral bude příliš pozdě aby je varoval.
Vydal jsem se vyznačenou cestou. Zastavil jsem se před dveřmi a prohlédl si okolí.
Tak jdeme na to.
Zaklepal jsem na dveře.
Je někdo doma?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Zaklepal jsi a ze dveří vyhlédlo staré dobré oko vyhazovač.Když si tě všimlo, trochu se mu rozšířily jeho umělé zorničky a začalo něco mrmlat v Huttštině.Nemusel jsi čekat moc dlouho. Chvilku potom už tě čekal uvítací výbor - půl tuctu zabijáků s puškami.Hned začali s palbou a tobě nezbývalo, než uskočit a aktivovat svůj starý meč.
Bylo znát, že jsi byl pro své kořisti děsivým lovcem.Tvé roucho a tvé smrtící dovednosti vzbuzovaly strach i v těch nejodvážnějších.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Dolní město

Wow. Sem nějak známej.
Prolétlo mi hlavou a již jsem přecházel do protiútoku.
Hoši vy máte ale blbej den
Oznámil jsem jim mezím co jsem je stínal.
Ví o mě takže to vezmeme poklusem.
Rozhodl jsem se a vyrazil do útrob doupěte nechávaje za sebou šest nehybných těl.
Rozcvičku by jsme měli teď to bude trochu tužší.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Tušil jsi, že těch pár hlupáků, kteří ti nechtěli nechat volnou cestu, je jen začátek a taky se ukázalo, že jsi měl pravdu. Jen jsi vešel, už na tebe mířilo na dvacet pušek. Všichni zabijáci byli krytí v Sithských zbrojích, ale neměli helmy, pouze černý šátek na obličejích.Polovina z nich potom vatáhla vibromeče, a chvilku po nich i ta druhá.

Zabijem tě ty bastarde, nikdo nezabije našeho pána!ANI ty ne Xaviere!!

Zařval jejich vůdce.Poměrně malý, ale chytře vypadající ozbrojenec bez roušky.Hned na to vytáhnul dva vibromeče a vrhnul se do útoku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

Uvidíme.
Ucedil jsem a vyrazil do protiútoku.
Když to se dvěma meči pořádě neumíš jen si překážíš. Tenhle to celkem i umí.
Pomyslel jsem si nevesele a zrychlil tempo svých výpadů.
Chcípni už.
Křikl jsem na něj a Silou ho odhodil do zdi, vrhaje se hned za ním abych ho dodělal.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Všichni koukali, jak byl jejich velitel, nejtvrdší chlap z celé téhle party odhozen jako hadrová panenka na druhý konec zdi.To jej ale nepoložilo. Za letu se naklonil a nohama se odrazil od zdi, při tom udělal na normálního člověka slušný skok a znovu s tebou skřížil své meče a velmi zdatně odvracel tvé útoky a sám někdy útočil.Ostatní, povzbuzeni svým vůdcem taky zaútočili.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

Čím dál tím líp.
Odrazil jsem se nahoru a ještě ve vzduchu Silou udeřil na ozbrojence.
Hezky jste popadali.
Začal jsem redukovat jejich počet.
Je vás jak psů, ale všichni najednou stejně zaútočit nemůžete. Tak jen pojďte.
Chytil jsem jednomu ruku s mečem a než se stihl nějak bránit sťal jsem ho. Meč který mu z povolivší ruky vypadl jsem okamžitě uchopil a začal bojovat s oběma zbraněmi.
To neni špatný.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Poměrně úspěšně jsi zkosil asi tři čtvrtiny a potom už jsi pobil všechny, až na jejich velitele.Ten se najednou usmál. Odrazil lehce pár tvých útoků a potom odskočil dál, než bys u něj čekal. V dálce potom vytasil překvapivě světelný meč a vyrazil do útoku. Jeho mistrovsky ovládaný styl Makashi tě dosti zaskočil a tak jsi musel přejít z útoku v obranu, načež k tobě potom bojovník vyslal poměrně silné blesky a odhodil tě k blízkému potrubí, ze kterého najednou šlehala pára. Bojovník se zasmál tvé slabosti a promluvil.

Jako námezdní lovec jsi skvělý, to se ti musí nechat, ale jako Jedi za moc nestojíš. Můj mistr mě o Temné straně naučil skoro vše! Nemáš šanci.

Načež vyšla ze stínů postava zahalená v černém plášti a s maskou na obličeji. Teprve teď sis pořádně všiml vzhledu tohoto bojovníka. Byl to plešatý, poměrně mladý muž, byl vysoký a jeho obličej byl smíchaninou Temné strany, ale také mladické nevinosti - právě jsi stál před Sithským pánem Revanem a jeho učedníkem Malakem(v době, kdy ještě nepřišel o hubu :) ) Malak se na tebe vrhnul v děsivě vypadající katě a tobě nezbývalo moc času - musel ses mu už konečně postavit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

Odkulil jsem se stranou a hodil po něm vibromeč.
To by tě mohlo na chvilku zdržet.
Hned za mečen jsem vyrazil i já snaže se najít mezeru v jeho stylu.
Do čeho jsem se zase namočil?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Darth Malak tvůj útok vytušil a proto pro něj nebylo problémem, aby tě odrazil, naopak, musel ses stěží vyhnout vibromeči, který se chvilku po hodu obrátil proti tobě, přesto jsi se zmohl na útok, jenže Malak to vykrýval. Jeden po druhém tvé útoky selhávaly.
Darth Revan sledoval souboj s jistým zaujetím. Ještě se nestalo, aby obyčejný Jedi dokázal takhle dlouho vzdorovat jeho učedníkovi, nedobrovolnému. Revan se pod svou maskou usmál. Bylo to zvláštní, Malak se s pokřivením Temné strany velice změnil. Už to zdaleka nebyl jeho přítel, spíš konkurent v Sithském boji o moc. Tušil to, tušil, že až zjistí, že je silnější, než jeho mistr, utká se s ním v souboji, kde přátelství mezi dvěma rytíři Jedi bude dávno zapomenuto. Přesto mu to nevadilo. Tohle byl způsob Sithů, tohle jej učil a tohle od něj může očekávat. Byl to věrný pes, a jistě by i byl, kdyby nebyl učedníkem, ale pobočníkem jako druhý Sithský pán. Tušil, že se Malak s rolí učně nesmíří, ale nevadilo to.
Nyní se zajímal jen o váš souboj a přemýšlel.
Malak znova obrátil defenzívu v útok a tys měl znova na mále.

Tady tvá cesta končí Jedii!

Vykřikl Darth Malak při jednom ze svých útoků.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant - Deederova základna

Seš hloupější než vypadáš. Já nejsem Jedi.
Udeřím Silou na jeho koleno abych ho vyvedl z rovnováhy.
Já jsem já.
Zaútočil jsem ještě tvrději.
Tak udělej nějakou chybu sakra.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Deederova základna

Malak se nad tvou odpovědí zasmál, ale tvůj útok na jeho koleno vyšel. Jenže jej rozzuřil ještě víc a tak jsi brzy ležel na zemi taky.Malak se zasmál a hněvivě odpověděl:

TY, jsi mrtvý!

Opáčil s odkazem na tvou odpověď. Při tom už natahoval ruku s tím, že tě dorazí, už jeho ruka vedla meč po tvém krku, naštěstí se nad tebou roztočil jiný světelný meč - meč jeho mistra.Malakův meč do něj narazil a vypadnul svému pánovi z ruky.

Ne, nezabíjej ho. Slyšel jsi, není Jedi, mohl by se nám hodit...

Pronesl Revan klidným, ale autoritativním hlasem, který se k Sithovi moc nehodil. Když Jediové mluvili o vášnivosti těchto lidí, hodilo se to k Malakovi, ale Revan se tomu vymikal. Bylo to, jako by stále pořádně neuznával Sithský kodex, ale neuznával pořádně ani ten Jedijský.

Xaviere...

Pronesl Darth Revan významě, abys poznal, že před ním své myšlenky neskryješ...

Cítím z tebe, že ses s Řádem nepohodl. Nejsi sám, ani my dva jsme se s nimi neshodli. Následovali jsme své ochráncovské instinkty a díky těm nás Řád zavrhnul. Poznal jsi jistě, že Jediové se bojí širších učení... že drží nadané jedince zpátky. Přidej se k Sithům. Tam tě nikdo omezovat nebude.... Pokud budeš dost silný.

Pronesl Temný pán a sledoval tě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“