Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

<Tvoje štěstí.> zašklebila se. <Užitečný nevím, a pokud jde o loajalitu - twi´lek žádné banthoviny dělat nebude, pirát působí dojmem, že asi taky ne. Tou holkou si nejsem jistá, je dost divná. A působí to, jako by ti dva se ji snažili nějak chránit.>

Co se týkalo vlka a vyžlete, vypadali bezproblémově. I když mladá ani ne před půl vteřinkou zmizela směrem k toaletám a mrtvoly tahal pouze postarší pán.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Kdo ta holka je? Plavčík určitě ne. Už jen pro reakci kterou předvedla při představování. Že by někdo důležitější? No to ještě zjistíme.
Přemýtal jsem a rozvažoval další postup. Kdo je vyžle mě opravdu začalo zajímat.
Skusil jsem se naladit na Sílu a zachytit myšlenky co se přeživším honili hlavou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Rozhodl ses naladit na to, co se jednotlivým přeživším honí hlavou.
Začal jsi Twi´lekem. Jeho myšlenky působily poněkud ustaraným dojmem, ale jeho pozornost se soustředila na ošetřování pilotčina zranění a konstatování, že ta lidská žena má výjimečně hezké nohy.
Postarši pirát si myslel cosi o tom, jak k tomu přijde, že uklízí mrtvoly, ale že když přihlédne k okolnostem, dopadlo to ještě dost dobře... jinak se z jeho vědomí dalo vyčíst silné znepokojení celou situací, vztekem na vzbouřeneckou část posádky počínaje, přes kapitánovo zmizení (Snad ho nezabili!) a výstupem vyžlete konče (hloupá holka! takhle na sebe upoutávat pozornost!).
Plavčice podle všeho zvracela a byla tím zaujata natolik, že neměla žádné konkrétnější myšlenky. Z jejích pocitů ses dozvěděl jenom, že chce vědět, kde skončil strejda a že až potká prvního důstojníka, co tuhle opičárnu vymyslel, narve mu do řitního otvoru blaster a zahájí palbu. K dotyčné osobě podle všeho cítila téměř hmatatelnou nenávist - až příliš hmatatelnou, než jaká by se dala čekat u člověka jejího věku (a možná nejen jejího věku).






Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Chce vidět kde je strejda. Že by myslela kapitána? Zajímavé. Každopádně, pozvracet se z pár mrtvol? Moc teda nevydrží. Ale chtělo by to zjistit jestli se na lodi neschovává ještě někdo.
Zamířil jsem zpět k pilotce a vrátil jí meč.
Ale zvrací ta holka opravdu z mrtvol? A proč tak nesnáší prvního důstojníka? Ale popořadě. Nejdřív jestli tu ještě někdo nepobíhá.
Zašel jsemza třetím důstojníkem.
Máte tu nějakej bezpečnostní kamerovej systém? Funkční, pokud možno?
Otážu se ho přímo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

No jo. Máme.
Po těch slovech si tak trochu rozpačitě přihladil plnovous a váhavě podal doplňující informaci:
Sice jen ve dvou třetinách lodi, ale máme.
Pokud si chcete projít jeho záznamy, tak ty se shromažďují v centrálním lodním počítači... tedy v patře nad náma.

Nezdálo se, že z tohoto směru rozhovoru má zrovna dobrý pocit, a brzy se ukázalo proč (nebo alespoň část proč).
Předpokládám, že to tam drží naši.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Hmm, tak tim by se nám vyřešila otázka jestli je tu ještě někdo na živu. Sakra. To nemohli všichni mírumilovně pochcípat?
Začal jsem přemýšlet jak to vyřídim.
<Necham tě tu na chvíli samotnou. Pudu vyřídit posátku co je v bezpečnostnim centru.>
Řeknu skrz Sílu pilotce.
Fajn. Tak je půjdeme navštívit.
Řeknu důstojníkovi a plácnu ho po zádech.
Můžete jít. Jsem hned za vami.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

<Jasně, užij si to.> popřála ti pilotka úspěch.
A tak jste vyrazili.
Cesta byla chvíli pustá, chvíli sem tam nějaká loužička krve, ale pro jistotu jste postupovali velmi opatrně.
Dorazili jste již skoro na místo (resp. na ono patro, přičemž bezpečnostní centrum bylo za dvěmi rohy), když se na tebe pirát obrátil s otázkou: Ehm... asi nebudete Jedi... ale nevadilo by, kdybych při vyjednávání tvrdil, že Jedi jste?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Zaskřípal jsem zuby.
Bude! Pokaždé když řeknete že sem Jedi zemře jeden člen posádky. Asi začnu s tím vyžletem co bylo s vámi na ošetřovně.
Schválně jak zareaguje.
A věřte že klidně posádku vyvraždim.
Upozorním ho, a popostrčím aby šel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Pirát bez řečí sklapl a vypadalo to, že celou záležitost s tvým jedijstvím už považuje za vyřízenou - nebo o něčem alespoň velmi usilovně přemýšlí. Asi dospěl k nějakému závěru, protože vzápětí se na tebe obrátil znova, mnohem opatrněji.
Vadí vám jenom to slovo? Nebo kdybyste byl za... ehm... to... považovaný?
Působilo to dojmem, že si radši napřed vysonduje detaily a pak teprve začne pokoušet osud, respektive tvoji maličkost.
Jeho myšlenkové pochody se daly vyjádřit asi takto - musím mít něco, co přiměje ostatní k rozumnému chování, aby je ten psychopat se světelným mečem nezlikvidoval jako ty vzbouřence!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Prostě nejsem Jedi, Tečka! Nemam rád když mi tak říkají. Srovnej se s tim.
Zavrčel jsem na něj a dal tak najevo že tato konverzace skončila.
Už mi začínáš lézt na nervy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Netrvalo dlouho a z chodby vaším směrem vyšlehl varovný výstřel.
"Co jste zač?" následovalo úsečné vyštěknutí.
Třetí důstojník až příliš rychle překročil vpřed. "To jsem já, Aretas."
"To vidím," ozvalo se znova. Mluvčí se držel ve stínu dveří a tak jsi na něj pořádně neviděl. "A o tebe nejde. Hej, ty -" obrátil se k tobě. "Co se stalo s kapitánem? A taky se představ."
Bylo to tak trochu drzé, zvlášť u někoho, kdo patrně pozoroval část tvého řádění na obrazovce a kdo by nemohl střílet, aniž by zlikvidoval svého kolegu, ale to jej zřejmě nezajímalo.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Já? Já jsem pan "Rozseknutěvejpůlkdyžbudešdělatkraviny"
Představil jsem se a popostrčil jsem piráta před sebou.
A tobě bych doporučoval složit zbraně.
Poradil jsem mu.
Nebudete-li dělat blbosti, tak máš solidní šanci že to bez újmy přežiješ.
Seznámil jsem ho s jeho situací.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Pirát, otrokář či za co konkrétního se dotyčný považoval, na tebe koukal jako mistr přistihnuvší padawana v nevěstinci.
Já bych mu věřil, konstatoval třetí důstojník. Museli jste vidět, jaký udělal na chodbě bordel... a s těma sviněma vzbouřeneckejma není.
Co jsi vnímal, chlápka s blasterem to rozhodně nepřesvědčilo - ne o moc víc než divadlo, které jsi předváděl dole. Ale zbytek bezpečnostního centra působil víc přístupně.
Po pěti minutách kratšího šumu byla hlídka odvolána dovnitř a ven vyslán parlamentář s čímsi, co dříve bylo bílou ponožkou, leč teď to hrdě vlálo na zbytku násady od koštěte - obdoba bílé vlajky, nadnárodního a nadrasového to znamení kapitulace.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Moudré rozhodnutí.
Okomentuji jejich rozhodnutí a popostrčím piráta a dojdeme k nim.
Dávám si pozor, aby si to někdo nerozmyslel a nepokusil se o něco hloupého.
Raději nepřemýšlím jak získali onu ponožku.
Kolik je ještě lidí poschovávanejch po lodi?
Zeptal jsem se jich a spočítal jsem kolik jich zde je.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Napočítal jsi celkem dvanáct živých lidí (respektive šest lidí, dva twi´leky, tři rodiany a jednu bothanku), plus sebe, plus třetího důstojníka.
Od nás? Už nikdo, odpověděl parlamentář. Pokud jde o rebely, dvacet i s prvním důstojníkem jsou u řízení lodi. Zbytek se povraždil navzájem. S vaší drobnou výpomocí.
Podle tónu se zdálo, že ten chlap je zcela nad věcí.
Kdyžtak se můžete kouknout na obrázky, ukázal na obrazovku přenášející dění na můstku. Ta svině právě zjistila, že to je to jediný, co na lodi má pod kontrolou.
V bezpečnostním centru to vypadalo jako po boji, což vzhledem k celkovým okolnostem pobytu na otrokářské lodi bezpochyby vystihovalo, čím se obyvatelé kutlochu před tvým příchodem bavili.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“