Výcvik pro checkmana (Rick Chakrin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Velitel jednotky Saleucamské bezpečnosti tvou nabídku přijak pokynutím hlavy. Trvalo jen chvilku a velitel na tvou nabídku odpověděl.
No dobrá… ale pamatujte si, že pokud jste mi nyní lhal, tak si vás najdu a pomstím se, pak by vás potkal osud horší než smrt.
Při těchto slovech ti velitel hleděl do očí a mluvil s neuvěřitelným důrazem, bylo jasné, že nežertoval. Vše ještě zdůraznil výhružným gestem v podobě vztyčeného ukazováčku před tvýma očima. Mírně se zasmál a poté se rozhlédl po svých podřízených. Při pohledu na ně jsi zjistil a také pocítil, že mají ke svému veliteli neobvyklou důvěru, což jen posilovalo to, co sám před chvílí tvrdil. Když jsi se rozhlédl po okolí ty, tak jsi spatřil celou skupinku Stormtrooperů, jak zabočila na západ od paláce Huttů, do kterého jsi měl nejprve zamířeno. Přestože jsi měl být každým okamžikem propuštěn, tak landspeeder nezastavoval a nic nenasvědčovalo tomu, že by tak měl v blízké době učinit.
Nuže pane Chakrine, můžete jít, ale nepočítejte s tím, že vám zastavíme. To víte spěcháme.
Velitel tě propustil a dal se do smíchu, avšak nic nevěděl o tvých tajných schopnostech, které by jsi mohl použít k opuštění landspeederu. Nyní by nebylo dobré použít své schopnosti na veřejnosti, pak by jsi se mohl dostat do mnohem větších problémů, než které tě potkali před pár minutami.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Trochu nahraji strachu a potom se rozeběhnu a skočím jako nějaký obyčejný člověk nepoužívající Sílu a spadnu na zem - na nohy - a svalím se...
Dělám,jako že mám zlomenou nohu či něco podobnýho...
AAAAAGGGGGGGGHHHHHHHHH...Sakra moje noha...
Vykřiknu a počkám,až landspeeder odletí a potom se zvednu a namířím si to tam,okud jsem cítil Sílu...
Dobře...Tak tohle by snad bylo...Teď jen najít Stass Allie a můžu vypadnout...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Tvůj skok z landspeederu dopadl přesně podle představ - bezpečně jsi dopad na zem a pak zahrál divadlo pro přihlížející. Tvému pádu a následnému výkřiku se vojáci Saleucamské bezpečnosti zasmáli a pokračovali v jízdě. Když zabočili za roh, tak jsi se postavil na nohy a ponořil do Síly, aby jsi se pokusil vycítit přítomnost mistryně Stass Allie. Bohužel jsi nic, nebo spíše nikoho necítil. Ať už byli věznitelé mistryně Allie kdokoli, dokázali jí skrýt v Síle. To pro případ, že byla stále naživu, samozřejmě. Z ničeho nic do tebe vrazil nějaký muž, starý maximálně čtyřicet let. Po nárazu mu spadla taška s nákupem na zem a z ní se vysypalo několik kusů ovoce a zeleniny. Muž se hned sehl, aby začal sbírat svůj nákup.
Moc se omlouvám pane, nechtěl jsem do vás srazit.
Omluvil se ti muž a postavil se. V ruce již držel tašku s celým svým nákupem. Vašemu incidentu věnovalo pozornost několik občanů, či turistů. Když se však nic nedělo, tak od vás odvrátili zrak a šli si po svých.
--------------------
Pokus se trochu rozepsat, co ti na to mám odpovět? Zkus také vymyslet něco jiného, stále spoléhaš jen a jen na Sílu...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Dobře...Oklamat stráže se pocedlo...Teď už jenom najít Stass Allie...
Pomyslím si a v tom do mě vrazí ten muž...
Pomůžu mu zvednout ovoce a zeleninu dát zpátky do tašky a kývnu na něj...
Dobrá...Nic se neděje...A nevíte náhodou,kde je tady nějaký huttský palác nebo něco podobnýho???Víte rád bych se tam dostal za jedním mým přítelem...
Řeknu tomu muži a v duchu se pousměji...
Hehe...Tenhle muž mne může k mistrini zavíst...Teda pokud ví,kde to je...A potom můžu letět zpátky na Baltimn a splnit svou misi...Vlastně je hodně divný,že nemůžu v Síle nic najít,když by měla být mistrině hodně blízko...Moje smysly nejsou však úplně vycvičené...Možná je to tím...Nebo ji odvážijou někam jinam z této planety...Hlavně nesmím potkat stormíky nebo něco z té imperialní havětě...
Pomyslím si a počkám na odpověď toho čtyřicetiletého muže...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Muž se na tebe nechápavě podíval, jako by přemýšlel co je tvým pravým důvodem hledání Huttského paláce. Muž si přehodil tašku s nákupem do druhé ruky a poté ti odpověděl.
Pane, nejsem hloupý. Kdyby jste šel za svým přítelem, tak byste buď věděl, kde se palác nachází, nebo byste se alespoň ptal na určitý palác. Vím o každém Huttovi na Saleucami, řeknu vám, kde mají svá sídla, ale jen pokud mi vy řeknte o co opravdu jde.
Muž pak natáhl ruku, kterou měl nyní již volnou a potřásl si s tebou.
Mimochodem, jmenuji se Rayf Sellamby. Těší mě.
Ryaf se ti představil a nyní bylo to samé i na tobě, tedy pokud jsi se chtěl zachovat slušně. Také ti přednesl svou férovou nabídku, s jemným úsměvem ve tváři čekal na tvou odpověď. Okolo vás projely rychle za sebou dva landspeedeři Saleucamské bezpečnosti, avšak tebe si ani nevšimli. Nejpravděbodobněji se hnali za nějakým jiným zločincem. Že tě Saleucamská bezpečnost nehledá, pro tebe byla dobrá zprává, protože ti hledání již dokázali zkomplikovat.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Porozhlídnu se kolem,jestli se nikdo nedívá a tak...
No...Nejdříve bych se chtěl zeptat,jestli patříte k imperiu nebo v něčem proti němu...Je to opravdu moc důležité pro můj velice důležitý úkol a jinak bych vám nemohl zdělit můj úkol...
Řeknu a podívám se mu do očí...
Snad je proti imperiu...Abych mu mohl říct,že patřím k jedium...Tak snad...
Pomyslím si a podívám se mu pomocí Síly do hlavy,kdyby náhodou lhal...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Muž si jen lehce povzdechl a pak ti odpověděl.
Ne. Nepatřím k Impériu ani k organizacím proti němu. Viděl jsem, jak s váma zacházela Saleucamská bezpečnost, takže podle toho k němu nepatříte ani vy. Jsem pouze zaměstnán v organizaci jednoho Hutta jako kuchař, abych osvobodil svého syna. Víte, oni ho drží v zajetí jako otroka. Ale něvědí, že jsem jeho otec, kdyby to věděli, tak už bych byl asi dávno mrtvý. Pokoušel jsem se ho od nich vykoupit za normální cenu, avšak oni za něj chtějí mnohem víc a já nikdy tolik peněz nenašetřím, proto jsem se rozhodl ho osvobodit tímto způsobem. Takže teď, když jsem vám řekl svůj příběh, byste mi mohl říct naopak vy svůj.
Rayf ti vylíčil svůj příběh, zároveň se ti také dostalo vysvětlení, proč má v tašce tolik ingrediencí potřebných k vaření různých pochoutek. Při vyprávění jsi také nepocítil žádnou lež od Rayfa, ale mohlo to být částečně způsobeno tvými schopnostmi v Síle, které ještě nejsou na takové úrovni. Čím jsi si však byl jist, že jsi pocítil, byl smutek. To ale nebylo nic překvapujícího, když mu Huttové vězní syna.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Dobrá...Asi pravěpodobně nelže...
Pomyslím si a rozhlídnu se kolem,jestli se nikdo nedívá...
Dobře...Jsem Rick Chakrin a patřím k odboje proti impériu...Jsem jedi a prý huttové vězní jedijskou mistrini Stass Allie...Proto potřebuju zjistit,kde mají huttové ten palác a jestli něco o tom nevíte...
Řeknu Rayfovi dostatečně potichu,aby to slyšel jen on a já...
Snad mne nepodrazí...To by mi teď vážně chybělo...
Pomyslím si a počkám na jeho reakci nebo odpověď...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Muž na tebe vytřeštil oči, jako by nemohl uvěřit tomu, co jsi právě řekl.
Vy jste Jedi? Ale jak je to možné, Impérium všechny Jedie zabilo.
Kuchař se na chvíli odmlčel, aby popřemýšlel o mistryni Allie.
O žádné mistryni Stass Allie nevím, ale mohl byste mi pomoci osvodit mého syna, ještě nevím jak, ale na něco určitě přijdeme. Třeba přitom zjistíte i něco o mistryni Stass Allie. Ale Huttů žije na Saleucami mnoho a každý má svůj vlastní palác, víte co? Pojďte, dovedu vás k paláci Hutta, u kterýho pracuju.
Rayf ani nečekal na tvou odpověď, popadl tě za ruku a začal tě vláčet ulicí k paláci, u kterého jsi již byl. Nečekaně však zabočil do stejné uličky jako před několika minutami Stormtroopeři v bílém brnění. Ulička byla oproti té minulé úzká a na každé straně byly stánky, kde se prodávalo ovoce nebo zelenina, ale také talismany. Několik minut jste se úspěšně proplétali davem, který se buď valil proti vám, nebo se pohyboval příliš pomalu. U jednoho stánku Rayf zastavil a po chvilce dohadování s prodavačem se k tobě vrátil i s třemi kusy rudě červeného ovoce, jenž bylo přímo k nakousnutí.
Omlouvám se, ale musel jsem to koupit. Kdybych se vrátil bez toho, tak by mě Dreco nejspíš nechal zabít, je strašně háklivý na svůj jídelníček. K paláci dojdeme zhruba za patnáct minut, do té doby zkuste vymyslet, jak byste se do paláce mohl dostat.
A skutečně jste se po dalších patnácti minutách chůze v přeplněné uličce ocitli před mohutným palácem, byl podobný tomu prvnímu. Oproti němu však u dveří do tohoto paláce stály stráže. Rayf se k tobě otočil se svou otázkou.
Tak co, napadlo vás něco? Jak jsem říkal, jsem jen kuchař a nemůžu si tam přivést kdekoho.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Prohlídnu si stráže a potom se podívám na Rayfa...
No...Jedie nevibili úplně...Někteří z nás přežili a mistrině Stass Allie možná taky...Proto jsem tady ale jsem jedi...Jsem ochráncem míru na zbraní na zabíjení...A ohledně těch stráží,na něco určitě přindu...
Řeknu potichu Rayfovi a podívám se těm strážím do mysli...Ještě nikdy jsem nedával iluze do dvou hlav zároveň ale všechno je někdy poprvé...
Použil jsem oklamání mysli a řekl jsem jim:Nemusíte tu držet stráž...Palác se ochrání sám...Teď můžete jít do města a odletět z této planety...
Podívám se na Rayfa a doufám,že to vyjde...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Poté, co jsi se snažil oklamat mysli obou dvou vojáků, kteří drželi stáž u vchodu, se jeden z nich začal vzdalovat od paláce. Ten druhý ho hned doběhl a začali se spolu hádat. K tobě, přestože jsi nastražil své smysly na maximum, doléhali jen části hádky odehrávající se právě před Huttským palácem.
Ka… si mysl…, že …eš, co?!
V …avě se mi ro…něl hla.., kte… mi říka…, že se pa…c …rání sám a my můž… odle… na …lenou.
Ty s… …ak …bej. Odkd… se palác ochr… sám, hm? A n…íc za…mněl jsi na Dreca, k…rej ti platí za …dání vcho…. Když o…jdeš, tak ti …bude platit, ale mís… toho tě …bije. Tak zase ne…čínej s těma …ýma před…vama.

Jeden voják tvému oklamání podlehl, ale druhý měl silnější vůli a trik na něj nazapůsobil. Rayf, osobní kuchař Hutta jménem Dreco, sledoval celou a hádku, a když skončila, tak se k tobě otočil.
Nevím o co jste se pokoušel, ale bohužel to nevyšlo. Musíte vymyslet něco jiného, napadá vás něco?
Rayf ti vlastně jen sdělil informace, které jsi věděl. Navíc jsi si vzpomněl na Stormtroopery, kteří možná směřovali právě k tomuto paláci. A pokud sem skutečně Stormtroopeři skutečně šli, tak již nejspíš jsou uvnitř. Šance na záchranu mistryně Allie se menšila každou vteřinou. To, že Rayf o mistryni Stass Allie neví, neznamená, že tu není. Jen jí třeba hodně dobře skrývají i před svým personálem.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Sakra...Nevyšlo to...
Pomyslím si a podívám se na Rayfa...
Neboj se Rayfe...Tvého syna i mistrini Stass Allie pryč dostaneme...
Prohlásím tiše a podívám se na stráže...
Něco vymyslet...Něco vymyslet...A rychle...
Promyslím situaci a potom se podívám na nějakýho tvora velikosti slepice nedaleko mě...
Pomocí síly toho tvora zvednu a pomalu s ním manipuluju k stráži...Potom manipuluju směrem od paláce a od dveří paláce...
Potom ve stejný okamžik použiju sílu a toho strážce,kterej podlehl mým schopnostem i minule a do hlavy mu nasadím úkol,vydat se za tím tvorem pryč od paláce...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Bez problémů jsi Sílou uchopil neznámého tvora, podobného slepici. Tvor začal hned křičet, a tudíž si ho stráže hned všimli. Protože tvor při tvé manipulaci jeho tělem nejen křičel, ale také mával křídly, takže si stráže mysleli, že pták k nim letí sám. Tvá snaha o ovlivnění mysli strážce, který ti minule podlehl, vyšla naprázdno. Alespoň jsi tak usoudil po půl minutě, kdy jsi vyslal Sílu a nic se nestalo. Tedy vlastně ano, když byl pták od stráží jen několik metrů, tak ten druhý strážce namířil svou blasterovou pušku na tvora, kterého jsi nesl pomocí Síly a který se nemohl hýbat. Ptáka jsi pohotově pustil, když ho zasáhla rána vypálena blasterem. Stejný nebo přinejmenším velmi podobný trik se ani na podruhé nepovedl, bylo na čase vyzkoušet něco jiného. Podíval jsi se na Rayfa, jenž jen smutně zakroutil hlavou a snažil se vymyslet nějaký jiný plán.
Čas se nám krátí Ricku, za chvíli budu muset jít do paláce buď sám, nebo s vámi, abych uvařil jídlo pro Dreca a jeho hosty.
Rayf, kuchař Hutta jménem Dreco, ti oznámil další špatné zprávy, anebo dobré? Možná jsi vůbec nemusel používat Sílu, aby jsi proklouzl do paláce, možná to šlo jinak.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
No...No ovšem...
Řeknu Rayfovi a usměju se...
Vlastně můžete mne vzít jako nějakého pomocníka nebo tak něco...Ukažte...Vezmu ten nákup a vy jděte nějak jakoby se nic nedělo a potom bum bác,bude moje mistrině i váš syn na svobodě...
Řeknu Rayfovi a prohlídnu si palác...
Po pravdě řečeno může to vyjít...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Wartag, Huttský palác:

Rayf se usmál a s radostí ti předal tašku nákupem. Jak jsi sám poznal, tak taška byla poměrně těžká, takže jsi se ani moc nemohl divit, že ti Rayf nákup předal tak rychle.
No jistě, mělo mě to také napadnout. Tak pojďte a nezapomeňte nechat mluvit mě.
S Rayfem jsi došel až ke vchodu do paláce, kde vás zadržela stráž.
Počkejte! Kdo jste? Rayfem ten chlap je tady s tebou?
Zeptal se muž, na kterého ani jednou tvé ovlivnění mysli neplatilo a namířil na tebe svou zbraň. Pocítil jsi, že Rayf je nervózní z toho, jestli váš plán vyjde, protože pokud by nevyšel, neměl by jsi problém jen ty, ale i on.
Jo, to víš Dreco chce dneska extra hostinu pro své hosty, tak potřebuju pomocníka.
Rayf se zapotil při své lži, ani jeden strážný si toho však nevšiml a gestem vás pustili dál, oba dva. Ke tvé veliké radosti na tebe už také nemířil žádný blaster. Velkými dveřmi jste vstoupili do paláce a zamířili dlouhou a širokou chodbou ke kuchyni. Po asi pěti minutách chůze jste došli do míst, kde se chodba trojila.
Vlevo je hangár, dílny a sklady. Vpravo kuchyň a obytné místnosti. No a když pudeš rovně dál, tak narazíš na hlavní halu a vůbec místnosti, který mají Huttové rádi. Tam se většinu času nachází Dreco. No já pudu do kuchyně, abych uvařil tu hostinu.
Rayf ti sdělil kam jaké cesty vedou s tím, že sám pude do kuchyně. Ještě si od tebe převzal tašku s nákupem a čekal, kam půjdeš ty, aby tě v případě potřeby mohl najít.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“