Výcvik pro checkmana (Rick Chakrin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Výcvik pro checkmana (Rick Chakrin)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Na Škole Skryté Moudrosti jsi strávil více jak patnáct let. Nejprve jsi většinu svého času věnoval svému bojovému výcviku. Brzy jsi projevil velké nadání v manipulaci s předměty a v ovlivňování mysli, kterým tě provázel jeden z přeživších Jediů. Avšak další schopnosti v Síle si již neovládal, tedy ne na takové úrovni jako předešlé dvě. Dnes jsi se ihned po snídani vydal k turbovýtahu, do kterého jsi o chvilku později nastoupil a zmáčkl jedno tlačítko. Turbovýtah začal pomalu klesat a po chvilce jízdy se zastavil, dveře se otevřely a ty jsi vystoupil na chodbu. Následně jsi chodbou zamířil přímo do výcvikové místnosti, kde ti měl za okamžik začít další bojový výcvik. Když se otevřely dveře, spatřil jsi svého učitele pro boj se světelným mečem, Ephaana Kenzona, jak na tebe již čeká. Mistr Kenzon se ti na pozdrav uklonil. Zdálo se ti, že dnes ráno vypadal víc zamyšleně než kdy jindy.
Jak se dnes cítíš Ricku?
Pozdravil tě tvůj učitel, vyslechnul si tvou odpověď a poté ti něčekaně sdělil důvod, proč je tak zamyšlený.
Je to už více než 15 let, co jsi tady započal svůj výcvik, přesto si nejsem jistý jestli jsi připraven na svou první misi. Proto jsem si pro tebe připravil test, skládající se ze tří částí, pokuď zvládneš všechny, tak ti svěřím tvou první misi.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Přišel jsem za mistrem Kenzonem...Děkuji mistře...Cítím se skvěle...A udělám vše potřebné k poražení impéria a znovu obnovení míru...
Řekl jsem a připravil jsem se fyzicky i psychycky...
Ano mistře...Jsem připraven na všechno,co mi dáte za otázku či úkol...
Řeknu a zasměju se...Konečně první mise...Konečně budu moci vkročit do souboje proti impériu...
Pomyslím si kývnu hlavou...Dobře mistře...Co je první úkol???
Řeknu a podívám se na mistra...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Tvůj Mistr se jen pousmál, když si vyslech tvé odpovědi a Sílou si do své ruky přivolal tvůj světelný meč, aby zkontroloval jestli je nastaven na nejnižší intenzitu. Poté ti meč hodil zpět a Sílou ještě otevřel dveře. Následně se otočil k tobě zády a pomalou chůzí zamířil do rohu místnosti, při chůzi ti začal odhalovat obsah testu.
Ve všech částech budu tvým oponentem já, ale nebudu využívat všechny své schopnosti. Jeden z úkolů vyzkouší tvé schopnosti v Síle, druhý ze znalostí dějin řádu Jedi a ten poslední… z boje.
Než dořekl Mistr Kenzon poslední slovo, tak vyskočil téměř až ke stropu místnosti, ve vzduchu udělal salto a ještě stihl aktivovat svůj světelný meč. Když dopadl na zem, tak na tebe začal útočit. První úder směřoval na tvůj krk, další útok z opačné strany na nohy. Zatím si neměl čas podniknout nějaký protiútok, protože na tebe Ephaan stále útočil. Poté se od tebe trochu vzdálil, aby se rozeběhl a následně tě přeskočil. Poté, co se ti snesl za záda, tak se ani nezastavoval a švihl za sebe světelným mečem, takže tento útok směřoval na tvá záda.
------------------------------
Nechal jsem ti prostor, aby jsi popsal jak jsi odrazil nebo jak jsi unikl Kenzonovým útokum, tak toho využij.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Pousměji se a aktivuji světelný meč a zelená čepel rázem ožije...
Můj za ta léta vycvičený reflex mě přinutil se úplně skrčit před ranou na krk a potom jsem bez problému vykryl úder na nohu z opačné strany...
Mistr se rozběhl a přeskočil mě a dopadl mi za zády ale to už jsem s tím počítal a jeho útok jsem vykryl...
Tak...Ted se musím soustředit a nedělat chyby a jenom čekat na útoky a odrážet je a občas se pokusit o protiútok...
Pomyslím si a odrazím další úder tentokrát mířený na hlavu...
Pak se oba dva proti sobě rozeběhnem a začneme bojovat ale spíš se kryju než útočím...
Kryt,úder,kryt,úder,kryt,úder a nečekaně úder...Mistra to skoro vůbec nezaskočilo a jen jsem vykrýval další nával útoků směrovaných každý jinam...
Pak udělám kotoul k mistrovi a zaútočím na nohy a hned vyskočím do vzduchu a zaútočím pro změnu na hlavu...

------------------------------
Udělal jsi jednu chybu a to, že jsi hrál za jinou postavu (za Ephaana Kenzona), takže edit a budeme pokračovat.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Mistrův útok na tvou hlavu jsi bez problémů odrazil a mohl jsi se soustředit na další sérii úderů. Mistr Kenzon střídal jak výšku tak i stranu a razanci všech svých útoků. Tvé útoky Mistr Kenzon zatím bez problémů odrážel a pokračoval ve svých tentokrát lehkých útocích, aby se příliš neunavil. Kotoulem jsi se dostal do těsné blízkosti svého učitele a hned jsi zaútočil na jeho nohy, Ephaan Kenzon tvůj útok v klidu zablokoval čelepí svého světelného meče. Posléze jsi vyskočil a mečem máchl do míst, kde měl před pár okamžiky Mistr Kenzon hlavu, teď už tam ale nebyl. V době, kdy jsi prováděl svůj útok, tak se pod tebou podkutálel a unikl tvému úderu. A když jsi zjistil, že tam již není uslyšel jsi za sebou Mistrův hlas a také smích.
Dobrý pokus Padawane, ale příště zkus být rychlejší.
Následně využil své výhody, když jsi byl zaskočen a začal svou těžkou ofenzívu. Po několika úderech, jak tvých tak i Kenzonových, se vaše meče zaklesly do sebe, a tak jste se začali přetlačovat. Avšak bylo jasné, že Mistr Kenzon je silnější a dřív či později tě přetlačí, musel jsi rychle jednat. Možná byl čas na boj beze zbraně.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Když se meče zaklesly,nadechl jsem se a začal jsem přetlasčovat mistra...
Sice mě přetlačí ale musím se snažit...tak jo...Možná beze zbraně bych mohl mít větší šanci na úspěch...Patnáct let jsem se jenom učil a ted konečně mohu vyzkoušet jak moc jsem se učil...
Pomyslím si a podívám se na mistra...
Mistře...Co si to rozdat beze zbraně???Řeknu a vypnu meč a zárověň použiji force speed,abych uhnul případnému úderu mistrova meče,když nenarazil na nějaký odpor...
Dám si vypnutý meč do tuniky a rozeběhnu se proti zdi a vyběhnu po zdi nahoru až ke stropu a když tam jsem,seskočím dolů a přitom udělám salto a s lehkostí dopadnu na zem...
Tak...Ted jsem připraven...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Ephaan Kenzon tvou nabídku kývnutím hlavy přijal a tvé obavy ohledně Mistrova útoku se ukázaly jako mylné. Mistr Kenzon deaktivoval svůj světelný meč a zavěsil si ho na opasek. Tvůj Mistr tě sledoval, jak jsi elegantně vyběhl přes stěnu a strop a následně dopadl před něj, poté tě pochválil.
Výborně Padawane, je vidět, že se lepšíš.
Mistr Kenzon se zřejmě rozhodl, že nebude plně využívat Sílu, aby jsi ho mohl porazit. I tak byl silný soupeř. Když se chystal zahájit druhou část souboje, tak se k tobě mírně přiblížil. Nejprve se tě pokusil podkopnout, ale v čas jsi dokázal patřičně zareagovat. Jeho další útok však přišel nečekaně rychle, a tak tě úder do hrudníku poslal k zemi. Protože jsi byl otřesen, tak jsi se nestihl zvednou a pouze jsi sledoval, jak k tobě letí Mistr Kenzon. O chvilku později nad tebou již stál a snažil se tě chytit, aby tě následně začal dusit, jen aby tě omráčil ne zabil. To se mu ale nepovedlo, poněvadž jsi se z jeho sevření vyprostil a po chvilce bojování jsi Mistrovi dokonce vykopl jeho světelný meč, který přistál pár metrů za ním. Nyní se ti naskytla možnost, jak vyvézt svého Mistra z klidu a donutit ho se vzdát.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
tak jo...Zažhavit meč by nebylo čestné...
Pomyslím si a skočím pro mistrův meč,který se mi naštěstí podaří chytit ve skoku přes mistra a následném přitažení...
Dopadnu za mistra s jeho mečem v ruce a pousměji se...
Meč chytnu pořádně do ruky,aby mi ho mistr nemohl vzít přitažením...Dám si mistrův meč k opasku a vydám se proti němu a střídám údery pěstí na břicho,na hlavu,na krk a zase na břicho...
Mistr to všechno kryje a tak mi nezbývá nic jiného než ho přeskočit a ve vzduchu se mu pokusím kopnout do hlavy ale netrefil jsem se...
Znovu jsem začal střídat údery pěstí na hlavu a na hruď ale nevycházelo to...
Nezbývalo nic jiného než mu podkopnout nohy...
Rozeběhl jsem se a nohou jsem se mu snažil kopnout do nohy...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

V okamžiku, kdy se na Mistra Kenzona pousměješ a držíš jeho meč v ruce, tak se na tebe podívá káravým pohledem. Vypadal, jako by ho trochu mrzelo, že jsi nevyužil své výhody, přestože bojoval proti tobě, chtěl aby jsi vyhrál. Sérii tvých následujících útoků Mistr ač trochu s obtížemi, tak přeci jen vykryje, šetřící své síly se nepokusil o žádný útok a posléze si vyhl tvůmu kopu po jeho hlavě. I další série útoků nebyla úspěšná. Tvá snaha o podkopnutí Mistrových nohou dopadla ještě hůře, nejenže se Mistr Kenzon dokázal útoku ubránit, ale také dokázal podniktnout protiútok. V době, když jsi se mu snažil podkopnout nohy, tak tvůj učitel vyskočil do vzduchu a bolestivě tě kopl do hrudníku. Snažil jsi se vstát a utéci dalšímu útoku, ale Mistr Kenzon tě na zemi přidržel Sílou. Cestou k tobě si svlíkl svůj plášť, aby byl ještě obratnější. Když už se ocitl u tebe, tak tě začal dusit. Snažil jsi se lehkými údery a kopanci vyprosti se z Mistrova sevření, ale ten všechny tvé útoky viděl a ubránil se jim. Přesto jsi měl volné ruce a byl jsi inspirován Mistrovým použitím Síly, snažil jsi se najít předmět, kterým by si mohl Mistra Kenzona oslabit, alespoň na okamžik ho připravit o jeho pro tuto chvíli nejdůležitější smysl. Pak by jsi Ephaana možná překvapil natolik, že by se situace zcela obrátila.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Dobře Ricku...Co vymyslet???Jsem v sevření a ve velkým sevření a musím se z toho dostat...Co s tím???
Pomyslím si a chytnu do ruky světelný meč a pokusím se praštit mistra stranou,kde se meč nezažhavuje,abych mu nezpůsobil nějaké zranění...
Naštěstí se to povede a uniknu...Postavím se na proti mistrovi a rozeběhnu se proti němu...Meč mám v ruce a připravený údeřit jím někoho do hlavy a způsobit mu zranění...
Když jsem doběhl k mistrovi,tak jsem zaútočil rukojítkem meče na hrudník a ta rána byla následována druhou rukou ranou do hlavy a kopanci,které byly namířeny proti břichu...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Tvůj pokus o vyproštění ze sevření byl úspěšný, když jsi svého Mistra praštil jílcem svého světelného meče do žeber. Mistr Kenzon polevil ze své pozornosti jen na chvilku, ale i to stačilo, aby jsi se o pár metrů dál postavil na nohy. Mistr stále ještě trochu ovlivněn zraněním, které jsi mu před chvílí způsobil nestačil uniknout tvému útoku. Úderu do hlavy stihl ještě uniknout a ránu jílcem světelného meče do hrudníka zablokoval svou rukou, ale kopanec do břicha už ne. Po trdém direktu se svalil na zem, kde třikrát rychle za sebou plácl do podlahy na znamení, že se vzdává. Následně se postavil zpět na nohy a vydal se k tobě.
Gratuluji Padawane, první úkol jsi splnil. Nyní přistoupíme ke druhé části…
Mistr Kenzon si ze schodů Sílou přitáhl do ruky malou kovovou kuličku a podívá se na ní. Sílou ji pomalu spustil na zem, těsně před tebe.
… tvým úkolem bude udržet kuličku na mém plášti.
Cestou k tobě z podlahy sebral svůj plášť, nadzvedl jednou rukou kuličku a druhou pod ní vložil plášť. Pak ti pokynul hlavou na znamení, že můžeš začít.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Ano konečně...První úkol splněn...Zanedlouho budu mást stormáky a odrážet blasterové výstřely...
Pomyslím si a usměji se a když mistr mě dá úkol podržet kuličku na jeho plášti,nastavím ruku a pomalu trpělivě a chytře pomocí síly začnu kuličku udržvat na plášti aby nespadla nebo se nepřekulila...
Tak...Kulička by se ted neměla pohnout či spadnout nebo překulit...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Poněvadž podlaha byla rovná, tak se kulička nikam ze začátku nekutálela, až náhle do ní Sílou začal tlačit Misttr Kenzon a kulička se začala posouvat blíže k okraji pláště. Malá kulička se stále pomalu, ale jistě kutále pryč z pláště. Spatřil jsi usmívajícího se Mistra Kenzona, který si sedl naproti tobě, zatímco jsi se na něj nedíva a věnoval jsi pozornost stříbrné kuličce. Měl zavřené oči a soustředil se pouze na to, aby dostal kuličku pryč ze své hnědé tuniky. Bylo jasné, že bude potřeba se ponořit hlouběji do Síly, jen tak jsi mohl udržet kuličku na plášti a splnit druhou část testu. Kovová kulička se opět pomalu posunula o další centimetr k okraji a situace byla kritická. Na začátku testu byla kulička od okraje Mistrovi tuniky vzdálena zhruba čtvrt metru, avšak nyní to bylo slabých pět centimetrů a kulička stále mířila pryč. Ještě jednou jsi se podíval na Mistra Kenzona, který se usmíval ještě více než před chvilkou.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Ponořil jsem se ještě více do síly a použil jsem k tomu obě své ruce...
No tak...Soustřeď se Ricku...Pomyslím si a kulička se začíná pomalu posouvat od kraje ale skoro ani ne...
Vnímal jsem jenom tu kuličku a nic víc z okolí...Kdyby se ke mně někdo přiblížil a chtěl mě uhodit,nejevil bych žádný odpor,protože jsem se soustředil víc než za celý svůj život...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Zapojení tvé druhé ruky do snažení udržet kuličku na plášti nemělo žádný vliv, snad jen ten, že jsi se více snažil. Kvůli tvému většímu soustředěni se kulička začala vzdalovat od kraje, poté opět přibližovat a několik minut jste se takto s Mistrem Kenzonem přetahovali. Mistr Kenzon nečekaně Sílou pustil stříbrná kulička a ta se náhle a stejně rychle přesunula do úplného středu pláště.
To postačí Padawane, nyní přistoupíme k poslední části testu - znalost řádu Jedi. Pověz mi celý kodex řádu Jedi. Je to tvůj poslední úkol, pokuď ho splníš, tak poletíš na svou první misi.
Mistr Kenzon ti odhalil zadání poslední úkolu. Poté si přitáhl Sílou malou kuličku z pláště do ruky a uložil si jí za opasek. Následně si přitáhl i svůj plášť a oblékl si ho. Vše se událo během několik sekund, maximálně půl minuty. Mistr Kenzon na tebe pohlédl a trpělivě vyčkával odpověď. Úkol se mohl zdát na první pohled jednoduše, ale ve skutečnosti byl o něco složitější, trochu ti vrtalo hlavou proč tvůj Mistr vyřkl slovíčko celý"?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“