Výcvik pro Jerot Darsten (Maggor)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Jerot Darsten (Maggor)

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, Carid.
Stál jsi na můstku jednoho destruktoru, a díval jsi se okénkem na planetu před váma. Byl to Carid, kde jsi nedávno složil důstojnické zkoušky, a dneska jsi čekal, kam tě pošlou. Upřeně jsi sledoval planetu, bez sebemenších náznaků emocí, což ovšem přerušil příchozivší voják, který před tebou zastavil v pozoru, a zasalutoval.
Pane, volá vás kapitán, máte za ním hned dojít bez otálení, pane.
Opět zasalutoval, a vydal se mlčky pryč z můstku. Rozhodl jsi se teda vydat za kapitánem, ale ale ten ti šel nejspíše naproti, protože než jsi stihl někam dojít, on stál před tebou.
Takže ty jsi ten nový co? Tebe sem měl někde tady ve spisech...
Projede svůj datapad.
...a ano, tady seš. Jerot Darsten, muž, dvaadvacet let. Ale moc informací o tobě tady není. Na jaký typ lodí jsi vůbec zaměřen? Hmm... a výsledky lehce průměrné. Dobře, ehm, Darstene. Takže, než dostaneš přidělení k flotile, trochu si tě proklepnem. Běž do projekční místnosti, a počkej na mně. Budeš tam mít společnost několika dalších důstojníků, se stejným cílem jako ty. Z těch, ehmm...z těch 5 důstojníků se ke flotile dostane pouze jeden, tak se snaž. Odchod, rád sděluji instrukce osobně, ještě mi zbývají dva.
Tím ti nepřímo řekne, že to, že si tě našel nebylo exklizivně pro tebe, že tě bere jako jednoho z mnoha, který jsou na jeho lodi každou chvíli, a z kterých musí vybrat ty nejlepší. projekční místnost byla prakticky na druhý straně lodi, takže jsi měl co dělat, ale kapitán na tebe působil dojmem, že ani spěchat nemusíš, protože on si svojí práci dělal pomalu a v klidu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, Carida.

Stál jsem na můstku hvězdného destruktoru a z orbity pozoroval Caridu. Na té planetě jsem strávil poslední tři roky svého života, teda přesněji na Imperiální akademii.
Konečně jsem to dokázal! Po třech letech tvrdého výcviku jsem důstojník. Otec by na mě byl hrdý. Bohužel se toho nedožil. Z mých myšlenek mě vytrhl stormtrooper který ke mně přistoupil a v pozoru zasalutoval.
Pohov, máte pro něco vojíne?
Sdělil mi, že se mám okamžitě hlásit kapitánovy.
Konečně teď se dozvím na jakou loď mě pošlou. Už bylo načase. Rozhodl jsem se že nenechám kapitána čekat. Chtěl jsem vyrazit přes můstek do kapitánovy kanceláře, ale kapitán už mi šel naproti. Když jsme se potkaly srazil jsem podpatky k sobě a zasalutoval.
Kapitáne, hlásím se do služby.
Kapitán si mě proklepl v datapadu. Moc informací tam o mě asi neměly. Protože se mě zeptal se mě, na jaký typ lodi jsem zaměřen.
Pane, prošel jsem základním výcvikem na TIE Fighterech a na Lambda raketoplánech. Ale mým cílem je sloužit na Imperiálním destruktoru stejně jako sloužil můj otec.
Moje výsledky z akademie ho moc neohromily, ale sdělil mi že se mám přesunout do projekční místnosti, kde mám ve společnosti dalších důstojníku čekat na jeho příchod. Tam se rozhodne kdo se znás se dostane k flotile. Kapitán mi zavelel odchod. On prý musí zajít za dalšími 2 kandidáty.
Rozkaz pane!
Takže ještě jedna zkouška. Zajímalo by mě kdo budou ti další 4 co mi stojí v cestě.
S těmito myšlenkami jsem se vydal na druhou stranu lodi kde byla projekční místnost.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, Carida.

V proječkní místnosti byly už tři ze čtyř tvých "oponentů", kdy poslední, čtvrtý přišel za chvilku. Všichni jste si našli svá místa, a kapitán přišel zanedlouho. Stoupl si před řečnický pult, a zapl projekci za sebou. Zatím se zobrazilo pouze tělo destruktoru, na kterém jste.
Jsem rád, že jste si všichni našli cestu. Zde oddělíme piloty destruktorů od pilotů výletních lodí. Bude se to skládat z několika otázek. Každý bude individuálně mluvit. Kdo se mi nebude líbit, bude vyhozen. Každý si vylosuje jinou otázku. Lépe řečeno, otázku má již připravenou na datapadu. Dám vám pár minut na promyšlení, pak chci, aby jste mi na ní odpověděli, kdo odpoví špatně, pujde o uroveň níž, to je pilot transportérů, kdo ani tam neuspěje, pujde k TIE letkám. Tam uspějete všichni, kdo nebude souhlasit, může si zopakovat akademii. Dobře, někdy těďka by se vám měla na datapadu zobrazit vaše otázka, dobře si jí přečtěte, a pak mi problém pěkně popíšete a vyřešíte. Budu to brát podle svých kritérií, a i když to bude podle příručky, můžu vás vyhodit, a kdo bude protestovat, toho můžu vyhodit z námořnictva. takže, první půjde tady Kottan, poté Terkis, Darsten, Palpen a nakonec Gate. Na rozmyšlení situace máte deset minut.
Všichni se koukli na své datapady, a od té doby zavládlo v místnosti ticho. Všichni přemýšleli. Na tvém datapadu bylo napsáno:

Kód: Vybrat vše

Situace:
S vaším destruktorem jste se dostali až do vnějšího pásu, ve kterým jsou v hojném počtu piráti. Když to vypadalo jako obyčejná potyčka, přiletěli jim napomoc rebelské lodě. Byly jste ve velké přesile, proti vám bylo několik stovek až tisíc stihačů a bombardéru a několik těžších lodí. Všichni byly připraveni vás poslechnout na slovo. Máte otevřeny všechny myslytelné i nemyslytelné možnosti.
Doufám, že se mi budou vaše verze líbit.
Podepsán Kapitán Jerrkins.
Po chvilce, což rozhodně nebyl odeset minut, vás kapitán přerušil.
Takže, pánové, začnem. Ať přednese svojí otázku a její řešení první, é, pan Kottan...První začal říkat něco o taktickém utoku na vesmírnou stanici...ano, vy jste první kandidát na řízení transportních lodí Kottane. Můžete hned odejít. A prosím, pane Terkisi, doufám, že vás nezdržuju...druhý, sice trochu červený, ale také předstoupil, a začal zajímavé povídání o taktických manévrech...výborně, zvládl jste to skvěle, bohužel, někdy v době přeskupování by jste ztratil většinu lodí, teda se u transportů ani nemusíte zastavovat, zamiřte hned k TIE letkám. Tam tolik škody nenaděláte A kdo je třetí? Ach, ano Darsten, předstupte před nás, a začněte.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, Carida.

Když jsem přišel do projekční místnosti už tam tři ze čtyř mích protivníku seděly. Ani jsem se nestihl posadit a už dorazil i poslední. Několik minut jsme musely čekat, než dorazí kapitán. Když dorazil automaticky jsme se všichni postavily do pozoru, ale kapitán nám rukou pokynul, že se máme zase posadit. Kapitán se postavil k řečnickému pultu a začal nám vykládat o poslední zkoušce a tom jaké jsou kriteria a odměna za vyřešení úkolu.
Koukl jsem na svůj datapad a kde mi naskočila otázka.
No není to špatný, útok na pár pirátů a rebelské špínu bych měl zvládnout. Pomyslel jsem si a začal vymýšlet bojový plán.
Ani ne po necelých 6 minutách nás kapitán přerušil a vyzval Kottana aby přešel k pultu. Kottan spustil něco o útoku na orbitální stanici. Jeho výklad netrval dlouho a kapitán hned vynesl ortel stejně tak i u dalšího v pořadí.
Teď byl čas na mě. Kapitán mě vyzval ať se ujmu slova. Došel jsem k pultu, na projekci za mými zády jsem nahrál nákres bitvy, který jsem si stihl načrtnout na datapad a začal jsem:
Podle zadání mám popisovat situaci kdy je se můj destruktor účastní potyčky s piráty a se skupinou povstalců. Přešel jsem k projekci a ukázal jsem pozici mojí lodi stejně tak i nepřátelských sil. Budeme vycházet z toho, že nepřítel má několik set a tisíc stíhačů a bombardéru a několik těžších lodí. Počítám s tím, že by se mělo jednat o Z-95 Headhuntery nějaké X-Wingy a Y-Wingy plus několik pirátských frachťáků. Corellianské korvety a Nebulon-B fregaty by měli tvořit jádro těžších lodí nepřátelské flotily.
Můj plán je tento.
Projekce se dala do pohybu a postupovala stejně jako můj komentář. Nařídím, aby se posádky TIE Fighterů připravily na start. Loď stočím na únikový vektor, aby si nepřítel myslel že ustupuji ale díky tomuto manévru dokáži odvrátit dok od nepřátelských sil a moje stíhačky mohou startovat bez rizika napadení hned u lodi. Nepřítel by se měl vydat mě pronásledovat, aby stihl zničit hypermotory destruktoru než stihnu uniknout. To bych teda udělal já, kdybych byl v jejich kůži. Až by byl nepřítel v dostatečné blízkosti stočit bych loď na pravobok aby mohl využit turbolaserových baterií. Spolu s tím by vyrazily letky TIE Fighterů a TIE bombardérů zpoza lodi aby se připojily k bitvě. Na projekci se destruktor stočil a vystavil se tak nepřátelské palbě stejně tak i moje zbraně spustily střelbu na cíl. TIE se pustí do nepřátelských stíhačů a bombardéry se zaměří na nepřátelské lodě, aby jim vyřadily štíty na důležitých místech jako je můstek a hlavní reaktor. A o zbytek by se měli postarat turbolasery. Na projekci začali mizet jedna nepřátelská loď za druhou, až zbylo jen několik menších lodí a stíhači, kteří se rozutekly do hyperprostoru. Počítám že by moje ztráty budou okolo 40% stíhačů a menší poškození lodi. Dokončil jsem rozbor situace na projekci se znovu objevil plán destruktoru stejný který tam byl předtím.
Sešel jsem se stupínku a čekal na kapitánův ortel.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, Carida.

Ano, ano, takhle by to fungovalo. Tvůj návrh se mi líbí, máš budoucnost hochu. Dobře, Ty zůstaň, prosím dalšího, kdo je na řadě, ať přestoupí...další začal vyprávět něco o bránění planety před nálety...výborně, toto se mi také líbí. Postupujete. A poslední? Předstupte, a předneste nám svůj návrh...tento začal mluvit o podpoře pozemních jednotek...ano, popsal jste to nádherně, vy se přesně hodíte pro TIE letky. Možná i na nějákou lepší funkci, ale zde vás nechci vidět. Takže kolik nás zůstalo? Hmm, dva. To splnilo moje očekávání, teda přejdem dále. Následujte mně.
Kapitán vyšel z projekční místnosti, následován tebou a dalším důstojníkem.
Takže, těďka každý máte svojí kajutu. Novou. Takže se tam přestěhujte. Zítra budem pokračovat. Dneska jsme skončily. Palpene a ehm...a, jo, Darstene, vedli jste si dobře, ale to neznamená, mže mi nebude potěšením vís v příští zkoušce vyhodit. Bude to u ž trocha více prakce, tak se na to připravte. Těďka si vyberte věci ze svých starých pokojů, a zabydlete se v nových. Chvilku si tam pobudete.
Kapitán se vydal jinou chodbou, rukou vám ukázal, že můžete jít. Když jste šli do starých pokojů, prošli jste kolem hangárů, kde právě několik praporů stormtrooperů nastupovalo do transportů, několik tvých konkurentu naopak do jiných. Nový důstojníci přijeli, a všude byl zaveden řád.
Vedl jsi si dobře.
Plácl tě tvůj konkurenčí důstojník po zádech.
Mimochodem, sem Michale.
A vydal se do svého starého pokoje.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, Carida.

Kapitánovy se můj taktický plán líbil, tak jsem zatím jako první zůstal zatímco kolegové kteří byli přede mnou museli odejít. Po mně byli na řadě ještě dva důstojníci. První přednášel o obraně planety před nálety.
Zajímavý, takhle bych to nevymyslel ani já. Tenhle člověk by mi ještě mohl zavařit.
Kapitánovy Jerkkinsovi se líbil jeho plán stejně jako můj a oba jsme zatím zůstaly v projekční místnosti. I když druhý důstojník dobře vyřešil podporu pozemním jednotkám, kapitán jej poslal k letkám TIE Fighterů.
Kapitán byl zjevně potěšen tím, že odstranil zrno od plev a mě i Palpena vyzval, abychom jej následovaly. Během chůze nás kapitán pochválil za vyřešení prvního úkolu, a že zítra nás čeká další. Přidělil nám nové kajuty s tím, že na palubě ještě nějaký ten čas zůstaneme. Cesta ke sterým pokojům vedla kolem hangáru, kde se zrovna naloďovaly do transportérů oddíly stormtrooperů.
Není to nádhera. Pomyslel jsem si. Vyrovnané řady v býlích zbrojích, všechno má svůj pořádek a řád. Jak bez toho může někdo žít?
Z myšlenek mě vytrhl Palpen který mě poplácal po zádech a představil se jako Michale a pochválil mi můj útok na piráty.
Já jsem Jerot, a ten tvůj plán na obranu planety taky neměl chybu.
Michale zamířil ke své kajutě a já pokračoval ke své, kde jsem si sbalil svoji náhradní uniformu a osobní věci a vydal se ke své nové kajutě v důstojnickém bloku. Když jsem se zabydlel. Rozhodl jsem se vyrazit do důstojnické jídelny něco zakousnout.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, Carida.

V jídelně bylo poměrně prázdno, prázdno na poměry destruktoru. Také tam byly jen samí nižší důstojníci. U výdeje stál droid, který každému dal přesně jeho příděl růžovo-fialové kaše. Místa bylo všude plno, takže jsi si vybral to, které ti nejlépe vyhovovalo, ale ani jsi se nestačil pustit do jídla, a obejvil se tvůj "přítel", Michale. Po obdržení své dávky přejel pohledem po jídelně, když tě uviděl, přestal hledat, a přisedl si k tobě.
Snad ti tady nevadím.
Nabral kousek kaše, přičichl k tomu, trochu toho snědl, ale zbytek nechal ležet na stole. Šlo vidět, že je zvyklý na trochu něco jiného.
Já tady to jídlo nemůžu vystát. To že to nemá žádnou chuť, to bych ještě snědl, ale ta konzistence, to je na mně moc. Vždyť to ani se lžíce nemůžu sundat!
Snažil se sundat kaši ze lžíce, a po chvilce to vzdal. Odnesl jídlo zpět, a poté si k tobě přisedl bez ničeho.
Tak jak to jde jinak? Víš co budem dělat zítra? Prý na simulaci. To nikdy nebylo dobrý. Doufám že se z toho dostanem v pořádku.
Plácl tě do ramena, otočil se za sebe, protože tam na něj zavolal jistý, tobě neznámý důstojníček. Nejspíše jeho kamarád.
A sakra, na něj jsem mále zapoměl. Budu muset jít, tak ať se ti daří.
Zvedl se od stolu, a odkráčel, následujíc jeho kamarádem. Bylo poměrně pozdě, na lodi jsi ani nevnímal čas, takže jsi nepostřehl, jak pozdě jste tu zkoušku začali, a jak dlouho jste tam zůstali. To něco na zakousnutí byla vlastně večeře, a ani jsi nestihl dojíst, většina důstojníku se začala sbírat a odcházet. Tvůj pokoj byl, mimochodem, mnohem lépe zařízen, než tvoje předchozí, malá, stísněná kajutka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, Carida.

Důstojnická jídelna byla skoro prázdná až na několik nižších důstojníku kteří se spolu bavily u jednoho stolu. Zašel jsem si pro příděl růžovo-fialové kaše a sedl jsem si ke stolu.
No, jídlo od maminky to není. Pomyslel jsem si, když sem si vzpomněl na mamčiny nerfí steaky.
Když jsem se chtěl pustit do jídla objevil se Michale a přisedl si. Ne klidně se posaď.
Palpen seděl u stolu ani ne dvě minuty a už mi lezl na nervy. Když odešel s tácem, tak jsem si bláhově myslel, že jsem se jej zbavil. Už je tu zas. Michale se vrátil zpět a začal vyzvídat, jestli něco nevím o zítřejší zkoušce.
Jde to. Nemám potuchy, co si kapitán vymyslí, ale pokud to bude simulace, tak to bude simulace s tím nic nenaděláme. Palpen se otočil, protože na něj nějaký mladík v důstojnické uniformě zavolal. Michale se zvedl a omluvil se, že se mi nemůže věnovat. Díky bohu. Tobě taky. Odpověděl jsem a začal se konečně věnovat jídlu. Během zkoušky jsem ztratil pojem o čase, a když jsem se koukl na lodní chronometr, co visel nad dveřmi. Zjistil jsem, že je už večer a většina důstojníků už odešla nebo se k odchodu chystá. Odnesl jsem nedojedenou večeři a vydal se zpátky do své nové kajuty. Kde jsem si dal sprchu a pustil si zprávy z HoloNetu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, Carida.

Ve zprávách nebylo nic zajímavého, opět další a další zprávy o slávě imperia, a jejich skutcích, které se snad opakovali, snad byly pokaždé stejné, ale nikdy jsi se nic nového nedozvěděl. Proto jsi uznal za dobrý nápad ulehnout, a dobře se vyspat na zítřejší závěrečnou zkoušku.
Usnul jsi poměrně rychle, byl jsi po dnešku poměrěn unavený. Vzbudilo tě ale něco, na tu denní dobu, hodně nepříjemného. Hlas kapitána.
Vstáávat! Jedu, jedu, nezdržuju. Až se připravíš, tak počkej před kajutou, jdu pro Pelpena.
Vzdálil se od tebe, a ty jsi už jenom slyšel jeho křik, jak budí Pelpena. Na převlečení, a ranní hygienu, pokud jsi nějákou provozoval, jsi měl málo času, protože se kroky kapitána poměrně rychle blížily.
Takže, hotovo? Těďka pujdem soplu vyzvednout Pelpena, taky sem mu musel nechat nějáký čas, aby se vůbec uráčil probudit.
Obrátil se, a šel naproti Pelpenovu pokoji, následován tebou.
Hotovej? Jdeme!
Vydal se dál, ale těď na můstek. Jak jsi si všiml, když jste přišli ma můstek, tak jste byly celou obu v hyperprostoru. Cuknutí tě ale přesvědčilo, žě jste z něj právě vystoupily. Před tebou ale tentorktá nebyla Carida, ale vesmírná bitva. Jeden destruktor, spousty cizích i spojeneckých stíhačů.
Trochu jsem pozměnil význam slova modifikace. Těďka na vašem rozhodnutí bude záležet náš život. Piokud uděláte chybu, tak zemřeme všichni. Proto važte vaše slova. Nejdřív je na tahu Darsten. Takže co uděláme? Jak vidíš, stovky stihačů, stejně tak u nás, jeden destruktor plus my, a jeden nebulon a jedna fregata. Nezapomeň, že tě´dka velíš, rozkazy dávej posádce. Pokud uděláš chybu, neopravím tě. Pokud uděláš chybu, zemřeš. My všichni, tak se snaž, nechci ještě ukončit svojí kariéru.
Rukou ukázal na okno, před kterým to vše probíhalo, v daleko větším zmatku, než jsi předpokládal, když jsi přednášel svůj návrh.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, hyperprostor

Po skončení zpráv, které byli jako vždy velmi “užitečné“ jsem se rozhodl jít spát.
Vzbudil mě hlas kapitána, který mi přišel udělat budíček. Už jdu pane, jen na sebe hodím uniformu. Řekl jsem ještě rozespale a začal si navlékat svoji uniformu. Potěšilo mě, že kapitán má větší problémy dostat z postele Palpena ale na škodolibou radost nebyl čas. Kapitán se už vracel, tak jsem rychle vyšel před svoji kajutu. Pane, jsem připraven. Oznámil jsem kapitánovy a následoval jsem ho k Palpenově kajutě. I Palpen už vylezl, takže jsme se s kapitánem vydali na můstek soudě podle směru, kterým jsme se vydali.
Na můstku panoval ruch a hned bylo jasné, loď už nebyla na oběžné dráze Caridy ale v hyperprostoru. Najednou loď cukla a přešla z hyperpohonu na podsvětelné motory.
Místo výcvikové planety se před destruktorem odehrávala vesmírná bitva. U všech Vaderu co to má bejt? Ale z přemýšlení mě vytrhl kapitán, oznámil mi, že tohle je naše poslední zkouška a pokud ji udělám přežiji pokud ne zemřu stejně jako zbytek posádky.
Na přemýšlení nebyl čas kapitán mi pokynul rukou k průzoru, kde se spolu s Imperiálním destruktorem rýsovaly nepřátelské lodi.
Podporučíku, nahoďte deflektorní štíty. Zařval jsem na podporučíka, který sloužil u štítu. Přešel jsem ke kapitánskému křeslu a usadil se. Odsud se mi bude velet líp, ale doufám, že tím nenaštvu kapitána. Zmáčkl jsem tlačítko lodního intercomu a oznámil jsem posádce.
Tady prozatímní velící důstojník Darsten. Loď se ocitla v blízkosti nepřítele všichni na svá místa, piloti TIE fighterů ke svým stíhačům. V ten moment se na lodi rožla rudá světla oznamující pohotovost. Poručíku spojte se s kapitánem druhého destruktoru a zeptejte se, jak jsou na tom. Řekl jsem poručíkovy u komunikační stanice. Konečně přišel čas začít myslet na útok. Hmm, jen jedna fregata a Nebulon. To je snadná práce pro jeden destruktor ale musím se vytáhnout před kapitánem.
Povstalci začaly reagovat na naši přítomnost a Nebulon se začal přibližovat k naší pozici.
Palte na ten Nebulon. Přikázal jsem veliteli turbolaserů. Turbolasery začaly chrlit laserové výboje směrem k přibližujícímu Nebulonu. Všem letkám, vystartujte k cíly a pozor na jejich stíhače. Vydal jsem rozkaz velitelům letek. A teď jen čekat než se střetnout…

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír

Jak jsi vydal rozkazy, tak se také stalo. Spousty stihačů se vydali vstříc nepříteli, a i když se sestřelovaním stihačů neměli X-wingy žádný problém, zanedlouho byly přečísleni, a X-Wingy se dali na ústup. Tie fightery utočit na nebulona, ale ten se urputně bránil, začal střílet jak po Tie, tak po tvém destruktoru. Za nedlouho se ozval ten druhý destruktor.
Jsme těžce poničeni. A přišli jsme o většinu stihačů. Motory jsou zničeny. Nemůžeme se hnout! A tak-ššššššššš-......
Komunikaci najednou něco přerušilo. Někdy v tuto dobu se už první nebulon začal stahovat, ale hyperprostor se otevřel, a vyletěly z něj další dva nebuloni, začínající hned utočit na tvůj destruktor. Síla štítu rychle klesala. Letky měli velké ztráty. Kapitán, snad bezmyšlenkovitě stál za tebou, a mlčel, Palpen sledoval tvoje jednání, a neměl se k promluvě. Kapitán to od něj ani nevyžadoval. Čekal, aby jsi vyřešil problém sám, a zdálo se, že mu dokonce ani nezáleží, jestli tam zemře nebo ne. Destruktor neustále utočil na první nebulon, ale ten se stále držel, a střílel po vás, i když s již omezeným počtem zbraní, a těžce poškozeným trupem.
Pane, letky mají těžké ztráty. naše štíty jsou na 70%, a klesají. Jaké jsou vaše další rozkazy?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Bitva se od začátku nevyvýjela podle mích představ. Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon, který už v té době utrpěl škody od našeho destruktoru.
Druhý destruktor, který sváděl tuhou bitvu s fregatou se konečně ozval ale byl na tom ještě hůř než sem čekal. Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Pošlete zprávu velení o naší situaci ať nám co nejdříve pošlou posily kdyby byli nutné. Poručík u komunikační stanice vzhlédl a tvářil se, že neví kam dřív skočit. Ta zpráva o evakuaci počká, hlavní je porazit Rebelii. Poručík kývl, že rozumí a začal se věnovat novému úkolu.
Najednou mi hlavou blýskl nápad jak ulevit na chvíli štítům a zajisit nám trochu času na přeskupení zbylých stíhačů. Obsluha tažných paprsků ke mně! Přiběhl starší důstojník. Dokážete chytnout do tažných paprsků ten poničený Nebulon? Důstojník přikývl, i když podle jeho reakce to vypadalo, že si tím není jisný. Zkuste to. Vtáhněte ten Nebulon přímo do palby těch dvou nových co teď přiletěli. Uvidíme, jestli na to skočí.
Důstojník odběhl ke svému stanovišti a začal rozdávat rozkazy svým podřízeným. Jestli tady mám zemřít, tak zemřu se ctí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Pane spojení nejde navázat. Vypadá to na chybu v našem spojení.
Nahlásí ti komunikační poručík, a dál se snaží navázat spojení. Poté jsi jenom viděl, jak do toho panelu několikrát zoufale bouchl.
Váš paprsek naopak odvedl svojí práci dobře, ale rebelové si uvědomily, že jim taháš do palby jednu z jejich lodí až moc pozdě, a nepřestali střílet, až svojí vlastní, a řádně poničenou loď rozstřílely. Když loď bouchla, tak šikovně, že si s sebou vzala i několik X-wingů, tak ostatní nebuloni přestali střílet, překvapení tímto tahem. Jeden zapl motory naplno, a snažil se tě obejt ze strany, dostat se ti do zad. Druhý tě začal zaměstnávat slabší laserovou palbou, a vystřelil i s několika iontových děl, které vám daly zabrat.
Pane, vyslal jsem několik transportérů k tomu destruktoru. Sme odříznuti od komunikace. Štíty slábnou, a letky jsou pomaly zničeni. Další rozkazy pane?
Důstojník před tebou stál, ale než jsi ze sebe dokázal něco dostat, přerušil tě kapitán, který celou tu dobu mlčel.
Takže, aby jsme dali šanci tady Palpenovy co? Klidně si zůstaň sedět. Takže? Palpene?
Palpen přestoupil, podíval se z okna na situaci, a začal přednášet. Pozorně jsi poslouchal. Mluvil krátce, ale konkrétně o odpoutání pozornosti nebulonů zbytekem Tie letek, a poté dolětět co nejblíže k poničenému destruktoru, který by vám poskytl štít, a začal by střílet na toho prvního nebulona, vy by jste se zatím postarali o toho, který se vás snažil obletět. Všechny letky by byly zničeny, a vaše loď by obdržela velké ztráty, ale zničily by jste nepřítele, a přežily. Když skončil, což skončil poměrěn rychle, protože se to ve vzniklé situaci snažil ze sebe vychrlit, kapitán před tebe předstoupil.
Takže si vyber. Pokud máš nějáký lepší plán než zde Palpen, tak ho přednes, jinak pojedem po jeho.
Řekl to překvapivě klidně, což Palpena více znervoznilo, protože vědlě, jak málo času máte.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální destruktor, vesmír.

Povstalci si zničily vlastní loď a na chvíli vypadli z koncentrace ohromeni, co se teď právě stalo.
Situace vypadalo trochu lépe zničení Nebulonu vneslo do nálady na můstku trochu motivace, ale bitva zdaleka ještě nebyla vyhraná. Koukl jsem se přes průzor na dvě nepřátelské lodi, které se už oklepaly z šoku a znovu začínaly plivat našim směrem laserovou palbu. Sakra, tahle se nám pokusí dostat do zad.
Uvědomil jsem si v momentu co jeden Nebulon na plný výkon vyrazil a snažil se nám dostat do zad.
Hlášení, které jsem dostal, bylo stručné a jasné jsme na tom bledě. Konečně se do bitvy zapojil i kapitán ale jen s klidem předal velení tentokrát Palpenovi.
Zajímavé ale nevyjdeme to. Pomyslel jsem si o jeho nápadu využít i druhý destruktor a zničit loď, která se nám pokouší dostat do zad.
Pane, nápad je to dobrý ale podle mě nevyjde. Než kapitán stačil něco říct pokračoval jsem. Pane, s tím destruktorem nemůžeme počítat, co víme, tak sou na tom špatně a nebudou schopni ten Nebulon zničit včas než se nám dostane do zad. Já bych využil stíhače, jak už říkal tady poručík k zaměstnání jedné lodi. My se postaráme o ten Nebulon co se nás pokouší přechytračit. Budeme mu věnovat minimální pozornost až do doby kdy bude v postavení kdy bude mít vůči nám nejhorší postavení a zničíme mu přesnou palbou motory. Jede na plný výkon a tak bude mít míň energie ve štítech. Pak už postačí jen se postarat o nepřítele po jednom.
Tohle vyjde jsu si tím jist. A ten cucák Palpen se může jít vycpat už na něj čeká místo u letek.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální destruktor, vesmír.

Kapitán mávnul na řízení lodi, aby počínaly podle tvého plánu. Všichni se hned dali do práce, kapitán ani neměl snahu ti něco říct. Zbytek stíhačů sebevražedně vyrazil na nebulon, který nehybně stál, a měl snahu vás ostřelovat, váš destruktor se zaměřil na ten, který se vás snažil objet. Zatímco stíhačky sou bezmilostně sestřelovány, tak vy se snažíte sundat nebulon, který letí okolo vás, ale zpomaluje, a snaží se otočit na co nejvýhodnější pozici. Několik menších výbuchů poukazuje na to, že je blízko ke zničení. Na druhé straně probíhá nnemilosrdná bitva, kdy sou stihači bezmocně oddáni palbě z nebulonu.
Pane, letky žádají o povolení k ústupu.
Nahlásí ti jeden z posádky, když dostane zprávu od letek, jejihž řady rychle klesají.
Druhý destruktor nevykazuje žádnou aktivitu. Několik střel z turbolaseru ale dopadá i na něj, a ten se začíná rozpadat před tvýma očima. Nebulon se poté zaměří na ten pomaly zničený destruktor, a dá tak letkýám na chvilku pryč. Několik dalších desítek střel definitivně skončí nejistotu posádky, a velkým výbuchem se do okolí rozletí kusy těžkého kovu, do kterého narazí jak pár tie fighterů, tak samy kusy narážejí do vašeho destruktoru, ale i do nepřítelského nebulonu. Nebulon, s který se vás snažil obejt, těď definitivně zastavil, vy jste do njě ovšem střílely bez přestání, kdy výbuchy lodi vás ujistily, že mu bude brzo konec.
Viděl jsem i lepší.
Odvětil na tuto podívanou kapitán, čím nevyvedl z rovnováhy jenom tebe, ale i palpena.
Teďka se postarej, aby sme to skončily definitivně.
Opře se rukou o křeslo, na které jsi se usadil, a sledoval, co se před váma děje.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“