Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine, Jeskyně poustevníka, "Současnost".

Tak jsem při cestě zpět do lodi objevil tuto jeskyni. V tu chvíli mně přišlo jako dobrý nápad zůstat zde. Za nějákou dobu jsme do do domu vrátil, šlo vidět, že se lidi o druhé příliš nezajímají. Našel jsem je, kde jsme je nechal. Zabalil jsem je do látky, a před touto jeskyní jsem je spálil. A poté...Nejdřív to byly Imperiálové, potom ti, kteří si říkají Novo Republikání. Dělal jsem jím potíže. Znepříjemňoval jejich cestu, pokud se na Tatooinu ukázali. Byl jsem celým řádem znechucen, byl jsme znechucen každým, kdo dělal špinavou práci pro jiné. Jako já. Byl jsem znechucen sebou. Michael by se nikdy nedokázal vzdát jenom kvůli mému povídání. Měl vlastní zkušenosti. Nyní přišla řada na tebe. Splň rozkazy rady, a zab mně. Jak jsem já vždy před tím plnil rozkazy. Sám uvidíš, že že nezabíjíš kvůli radě, ale kvůli sobě.
Dokončil svojí historku. Přišel k tobě blíž, spadl na kolena, a roztáhl ruce, odhalujíc ti tak svůj hrudník, a připraven na smrt.
Nechť tvoje duše zhyne stejně pomalu jak hynula moje duše po desetiletí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa pustovníka, "Súčasnost"


Vstaň starec!
Chytil som pustovníka za rameno a snažil som sa ho zodvihnúť.
Mojou úlohou nebolo zabiť ťa! Ale pouze zistiť čo tu robíš a čo si zač.
Dúfam, že som to povedal dosť presvedčivo. Potom som kúsočcek cúvol a môj pohľad smeroval na východ z jaskyne.
Toto je iná doba. A tá Rada Jedi ktorej si slúžil tak tá už dávno nieje. Teraz je nová Rada na čele s Majstrom Lukom Skywolkrom.
Keď som to dopovedal znova som sa otočil k pustovníkovi. A jemným hlasom povedal.
Starec ja ťa nezabijem, už len s tvojho rozprávania som zistil, že si dobrý človek aj keď si musel zabíjať.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine, Jeskyně poustevníka

Tady nejde o osobu, ale o sílu. A o kodex.
Poustevník se otočí.
Ale jak myslíš. Možná budou mít otázky. Na.
Podá tu jeho světelný meč.
Ale stejně nikdy nemáš na vybranou. Všechny cesty vedou k jednomu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa


Zložil som si s chrbta ruksak a vložil som svetelný meč do toho najväčšieho vrecka čo tam bol a apäť som si ruksak prehodil cez plece.
Dobre starec, tak ja teda pôjdem.
Nech je Sila s tebou.

A pomaly som sa otočil a smeroval som ku východu.

Tatooin


Keď som bol dosť ďaleko od pustovníkovej jaskyne, tak som vytiahol svoj komlink a zavolal som si transport. Tak im to bude trvať dáke dve hodiny...Už sa neviem dočkať svojej postielky. Zhruba o dve a pol hodiny dorazil konečne očakávaná novorepubliková transportná loď.
Konečne!!
Radostne som vykríkol.
Keď pristála hneď som sa vybral dnu.

Novorepubliková transportná loď, kajuta

Prišiel som do kajuty, ktorú mi pridelil kapitán lode. Bola vybavená štandardne. Žiadna sláva ale konečne posteľ. Pomyslel som si a hneď som zo seba zhdil svoj plášť a prevesil som ho na stoličku. Z ruksaku som vytiahol pustovníkov svetelný meč a prevalil som sa na posteľ. Chvíľku som si ho prezeral, obdivoval tú dokonalú prácu ale nakoniec ma premohol spánok. Zobudil som sa až keď sme pristáli na Yavine 4. Už sme tu? To bolo nejako rýchlo. Zobral som si všetky svoje veci a išiel som opustit kajutu. Pri dverách som zastal a ešte raz som sa poobzeral po miestnosti, či som si naozaj nič nezabudól a nakoniec som opustil loď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi.

Když jsi vystoupil z lodi, čekal tě tam Luke.
Přijel jsi brzo. Mohu teda předpokládat, že tvá mise byla úspěšná? Je poustevník mrtvý? Kde je vůbec Michael?
Rukou tě navedl, aby jsi šel za ním. Měli jste namířeno do části, kde se setkávají nejvyšši z řádu, a probírají zde problémy. Když jsi tam došel, místnost byla kupodivu plná těma nejvyššíma.
Cítím v tobě pochybnosti, mladý padawane. Pověz mi svýmy slovy, co se stalo na Tatooinu.
To už si ale stál uprostřed mistrů, kteří byly, i s Lukem, posazení na svých místech...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chrám Jedi.


Z hlboka som sa nadýchol a začal som rozprávať.
Keď sme pristali na Tatooine tak som sa z Michaelom pohádal a následne sme sa rozdelili. On musel nájsť pustovníka skorej ako ja, pretože keď som prišiel do mesta tak som sa s ním tam stretol a bol odhodlaný opustiť Jediov. Ale nie preto, že by prešiel na temnú stranu ale preto, že chcel byť neutrálny. Aspoň tak to tvrdil. Dal mi mapu, ktorá ma doviedla k pustovníkovi. Ten starec vôbec nepôsobil temne čo ma dosť prekvapilo. Ale vyrozprával mi príbeh ako musel zabíjať v mene Rady Jedi ešte keď bola Stará Republika. Rozhodól sa, že nebude pre nich zabíjať. Ja som ho zabiť nedokázal a nemal som na to ani najmenší dôvod. Mám tu aj jeho svetelný meč na znak toho, že chce normálne žiť. Žije úplne sám a z vonkajším svetom nekomunikuje.
A vytiahol som z ruksaku meč a podával som ho Lukovi. Bol som veľmi nervózny ale snažil som sa to nedávať na javo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi.

Ve jméně rady se nezabíjí, určitě propadl temné straně! Stejně jako Michael. Věř našemu úsudku!
Pověděl Luke.
Ale i přesto...svojí misi jsi splnil, v jistém slova smyslu. Nyní ti nic nebrání v tom, stát se Jedi. Jsi tedy připraven?
Moc dlouho nečekal, jak odpovíš, ta byla totiž poměrně jasná. Tedy, všichni se postavily. Místnost se zateměla. Každý jeden člen rady rozsvítil světelný meč a zklonil jej k zemi. Luke s ním přostoupil před tebe. Rukou ti naznačil pokleknout.
My všichni jsme Jedi. Skrz nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje a stejně tak co je reálné. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala
Luke sklonil meč do kolmé polohy, ostatní jediové meče vzpřímili, Luke k tobě přostoupil blíže.
Stassi Khoone, jménem Vrchní Rady řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim...
Začne Luke odříkávat formuli, která ti tak libově zní v uších, zatímco téměř přiloží svůj světelný meč na tvé levé rameno, poté na pravé a zpět na levé.
Rytířem republiky.
Dokončí svou frázi Luke, aby poté ovládlo místnost na chvíli ticho.
Pozvedni svůj meč Stassi Khoone, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla.
Dokončí oficiální obřad slovy Kyle Katarn, vystoupivší z řady, zatímco ty aktivuješ svůj meč a zvedneš jej kolmo, jako nyní všichni přítomní.
----------------------------------------------
Tvůj výcivk skončil. Pokud budeš chtít něco říct, můžeš to napsat ještě sem. Zanedlouho sem pošlu shrnutí tvého hodnocení, celé si to můžeš přečíst v sekci "Bodování misí".
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Shrnutí:
Výcvik mně někdy od středu začal dost bavit. Předbíhání děje mně ovšem moc nepotěšilo. Z výcviku mám divný pocit, ale konec a má snaha o ukázku řádu v jejich horší podobě, navíc tvoje místné odpovědi mně přesvědčily. Když to vezmu z jedné i druhé strany, nedám ti víc než 75%, máš to za poslední, asi 3 stránky, které mně přesvědčily, že v tobě něco bude.

Gratuluji.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“