Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Pokud bereš za zabíjení ze sebeobrany za potěšení, jsme vini všichni. Bláhoví lidé se snaží zastavit silnější jedince, než jsou oni. Je to proti přírodě.
Poprvé po dlouhé době se pohne. A to pouze, aby vypl meč, připnul si ho k opasku. Poklekl. Byl k tobě otočen bokem, stál v té celé prázdné a proto i docela prostorné místnosti uprostřed. Za dveřmi, kde stáli obyvatelé vesnice, a utečivší návštěvníci kantýny, se ozýval křik. Většinuou to byly jejih poznámky, aby jsi ho zabil, aby jsi to s nima skoncoval. Většinou to byly notoričtí pijáci, gambleři, kteří s nim neměli co dočinení, pouze nemohli vydržet bez své "drogy"
Síla je ve všem. I v těch, kteří jí využívat neumějí. Znamená teda, když chtějí zabíjet pro uspokojení, jako ti tam venku, že propadli temné straně?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna

Ten dav som ignoroval ale Michael sa mi zdal nejaký zvlášny. Za tú krátku dobu čo som mal možnosť ho spoznať tak toto boli jeho najmúdrejšie slová ktoré jeho štíhla tvár dokázala vysloviť. Taktiež som odložil svoj meč, pretože jeho použiťie nebolo treba a už som aj tak začínal pociťovať ako sa mi potí ruka.
Áno máš pravdu, že Sila obklopuje aj ich ale oni ju nevedia používať a preto nemôžu spadnúť do tej temnej strany. A teda si musel použiť svoj meč v sebaobrane? Nebola iná možnosť? Či to ťa už tvoj nový majster nenaučil?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Nový...starý...všichni mi dali co mohli, nyní je to na mně. My jsme se ani neměli setkat. Měl jsem odletět, pryč, a nikdy se nevrátit. A nyní přichází to, na co tě ani největší mistři z Chrámu nemohli připravit. Volba. Jenom na tobě je, jestli zde budu ležet mrtvý, tvojí rukou, a tudiž zabiješ bez důvodu, nebo mně necháš jít, a pustíš tak, pro Jedie, potencionální hrozbu. Oboje bude mít dopad jak na mně, tak na tebe, ty musíš zvolit menší zlo. Zabiješ tedy bezbranného sitha, jak říkáš...upustí meč na zem...nebo mně necháš jít, a necháš mně řádit v galaxii, jak si jistě představuješ? Záleží to jen ta tobě, a následky dorazí až za mnoho let, v obouch případech budou ovšem tvrdé. Jak jsi řekl, neexistuje žádná třetí volba, ale narozdíl od síly, je zbytek všechen špatný. Nuže?
Povstane, shodí ze sebe plášť. Rozpaží ruce. Celou dobu se ti dívá do očí, nesnaží se ovšem použít sílu, spíše naopak, máš pocit, jako kdyby v téhle mítnosti byla síla slabá. Potlačovaná...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna




Stál som tam ako zabitý a len tak civel na toho chlapca. Chvíľku som sa nezmohol ani na pol slova. Počul som ako sa mi rozbušilo srdce. Mám ho zabiť? Je taký bezbranný. Nezachoval by som sa ako pravý Jedi, keby som to spravil. To neurobím.Posledná veta my stále znela v hlave. Nakoniec som prehovoril ale veľmi tichým a slabým hlasom.
Nie nezabijem bezzbraného človeka. Uvedomujem si čo to prináša ale pre tento krát ťa nechám ísť.
Tentoraz som už zvýšil tón hlasu.
Dúfam, že naozaj veríš, že je tá tretia možnosť a nebudeš konať zlo!
Ale ak sa nám v budúcnosti skrížia cesty, tak to už nebudeš mať také ľahké.

Potom som mu odstúpil z cesty a ukázal som na dvere.
Ja im to dáko vysvetlím! A ponáhľaj sa kým si to nerozmyslím.
Robím správnu vec? Ako by sa asi zachoval Luk, keby bol v takejto situácii?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Pokud chceš, Poustevníka najdeš tady...hodí ti k nohám mapu, kde je křížkem naznačena nějáká lokace...Ale můžeš říct, že už tam nebyl. Nebo že zemřel. Co chceš...O ty veku se nestarej, s těma si poradím.
Pověděl ti, a i kdyby jsi ho chtěl zastavit, nemohl by jsi, něco tě drželo, nebyl to ovšem on, byl jsi to ty sám, podvědomně jsi se držel, aby jsi neudělal hloupost. Otevřel dveře, ale ti venku si toho ani nevšimly. Stále řvali, bouchali, dělali, jako kdyby byl stále uvnitř. Když odešel, zbytek zůstal na tobě, v síle jsi cítil, že byla použita síla, která ovlivnila zrak civilistům. Stejně jim musíš něco vysvětlit. A to jak se dostal pryč.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna



Zobral som zo zeme tú mapu, dobre som si ju prezrel, poskladal a odložil do ruksaku. Ruksak som si opäť nasadil na plecia, zhlboka som sa nadýchol a vybral som sa von s kantýny. Keď som vyšiel medzi tých ľudí obklopili ma samými otázkami. Napadlo ma použiť Silu, pretože to boli dosť primitívne stvorenia. Začal som sa sústrediť na Silu a zatlačiť na ich myseľ.
Pôjdete všetci domov.
Nič sa tu neodohrávalo.

Bol to len menší incident, ktorý vám nestojí za to aby ste naň mysleli.
Spravil som polooblúk rukov. A dúfal som, že sa mi podarý ovplivniť ich myseľ.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Z davu lidí se z prvu ozývalo pouze něco jako "Měly by sme jít opravdu domů", nebo "Dyť se vlastně nic nestalo", ale když se dav ještě více shromáždil, aby opustil místo, síla začala jakoby vyprchávat, vytrácet se. Právě síla davu dokázala z hlučku primitivů udělat myslící bytost, kteří se na tebe doslova vrhli, a křišeli na tebe, že jsi s ním spolčený, že jsi pohroma pro Tatooine, a že je chceš všechny zničit. Začali do tebe tlouct pěstmi, vším co měli při ruce, a neposlouchali co říkáš, i když na to jsi času neměl....
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Do šľaka, čo idem teraz robiť? Zapol som meč. Dav náhle ustúpil.
Nechcem nikomu ublížiť, proste ma nahajte v kľude odísť!
Ja niesom ten zlý. A pre Tatooin niesom žiadna pohroma. Prišiel som sem vyriešiť problémy ktoré Tatooin zužujú.

A pomaly, čelom otočený k ním som cúval von s tej mely. Pomocou Sili som zrýchlil svoj pohyb a rozutekal som sa preč z mesta. Keď som bol v bezpečnej vzdialenosti, tak som spomalil a vydal som sa na cestu, ktorá bola zakreslená na mape čo mi dal Michael. Tie jaskyne našťastie neboli ďaleko. Po zhruba polhodinovej cesty som natrafil na skalnaté kopce. V jednom s nich som zbadal vchod.
Pfuuu a som tu.
Vybral som sa do jaskyne.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Vstoupil jsi do jeskyně, která byla vlhká, úzká a tmavá. Jako každá jiná jeskyně, nic, co by naznačovalo přítomnost poustevníka nebylo cítit, vidět ani nijak jinak poznat. Po jeskyni se ovšem ozývali hlasy. Pobízeli tě, aby jsi šel kupředu, jejich zdroj se ti zdál, že je za tebou, ale vždy, když jsi se ohlédl, nikoho jsi ovšem neviděl. Došel jsi až do velké místnosti, kde byla v rohu deka, sloužící nejspíše jako postel, a malá truhlička. Vešel jsi do středu místnosti.
Čekal jsem na tebe...
Ozvalo se za tebou. Když jsi se otočil, stál za tebou postarší muž. Byl jistě starý, a jeho vlasy byly řádně prokvětlé. Na jeho protáhlem obličeji tě mimo malých očí mohl zaujmout také křivý nos, který odkazoval na mnoho zlomenin, stejně jako šrámy na dalších částech těla odkazovali na vojenskou historii. Když čas od času otevřel pusu, aby si oblízl své rychle se vysíchající rty, jeho pár křivě poaszených zubů nemohlo nikoho okouzlit. Působil spíše odpudivým dojmem, ovšem, cítil jsi se u něho komfortně, jako kdyby jsi nebyl ani v jeskyni, ale někde doma, v klidu a harmonii, pokud z něho vyzařovala temná síla, rozhodně ti to v tuto chvíli takto nepřipadalo. Když tě obcházel, mohl jsi ho prohlédnout více z blízka, a jeho oblečení, které bylo chytře a kvalitně zhotoveno ze starých kuží by na lecjakého koželuha udělalo dojem. Obličej, ale i ruce a nohy měl velice zvrásčené, ale netřepali se mu, i jeho chůze by mohla leckoho zmást, a vydávat ho za mladíka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa



Necítil som od toho starca žiadne problémy ale stále som ostával ostražitý aj keď strach som nepociťoval. Prvý dojem niekedy klame. Pomyslel som si pri tom ako som sa poškrabal po líci. Nespúšťal som ho zo svojho zorného poľa.
A konečne si sa aj dočkal!
Kto si starec? A čo tu robíš? Tu v jaskyni?
A hlavne by ma zaujímalo čo si spravil Michaelovi?!

Bolo vydieť, že jaskyňa je rozsiahla, pretože môj hlas sa v nej ozýval hodnú chvíľu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Jaskyně

Ostatní mi říkají Poustevník. Tohle jméno bude i to, jak mně budeš oslovovat ty.
Poté se na tebe vyčítavě podíval.
Republika za ty léta co jsem tady na Tatooinu snad zakázala bydlet v jeskyni? Nebo už musí každej občan povinně trpět bordel a hluk ulic?
Poté se na tebe podíval nejvíce vyčítavěj, ale hned oklonil zrak.
Michael je v pořádku pokud se nemýlím. Pouze objevil pravdu...prozřel...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyna



Pohŕdavo som na neho zazrel a odpovedal mu.
Ja ťa budem oslovovať ako uznám za vhodne!
Zachichotal som sa.
Ale neprišiel som sem aby som sa s tebou hádal o tvojej prezývke ale aby som zistil, že čo tu robíš.
Ale pohľad som s pustovníka stále nespustil.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Jaskyna

Mám mít respekt k děcku, co se chichotá, když poví něco rádoby tvrdého? A co tu dělám je očividné. Bydlím zde. Žiju zde, pokud teda vy v chrámu víte co je žít. Užívat si života.
Pověděl, a narovnal si košili.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Jaskyňa




Áno vieme čo je to žiť.
A ako si tu ty môžeš užívať život?
Tak to by ma veľmi zaujímalo.
Donieslo sa nám, že vraj tu robíš niečo nekalé a ja som tu na to aby som to zistil.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Jaskyně.

Potřebuješ k životu spoustu lidí kolem sebe? Hluk města, nebo chrámu? Já mám rád svůj klid. Někdy začne být člověk unaven lidskými nedostatky, přestane ho bavit hlučný život. A mně přestal bavit už dávno.
Natáhl se na svojí provizorní postel.
Nepotřebuju zbytečný luxus, stačí mi to, co jsme si sám vytvořil, nebo našel. Nemusím se přiživovat na lidských výkyvech jako červ, kterými všichni jsou. Jako jediové, nebo sithové, pokud chceš, i když většina lidí v tom rozdíl nevidí. Nic nekalého, když už jsme u toho, zde nedělám. Nebo snad jo? Něco konkrétního? Nebo spíše začal Jedie zajímat šedý Jedi s pochybnou historii?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“