Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chodby chrámu Jedi

Sedej, někdo přichází!
Špitne, a rychle klekne. Hned na to do místnosti vkročí Luke. Usměje se.
Poctivá meditace? To rád slyším. Ale mám pro vás nyní ten trest. V jedné jeskyni, na Tatooinu se usadil poustevník. Podle mnohých z něj vyzařuje temná síla. A na vás je o tom zjistit více. Je to úkol přesně pro vás. Přesně pro vaší povahu. Vyjíždíe oba. A sami. Pokud se nepletu, privilegia už máte. Odleťte jak nejdříve to pujde. Odchod.
Ukáže vám Luke dveře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Chodby chrámu Jedi




Z vyvalenými očami som sa pozrel najprv na Majstra Luka a potom na Michaela, zobral som si svoj plášť, postavil som sa a prehodil som si kapucňu cez hlavu. Z miestnosti som vyšiel ako prvý a hneď som smeroval do svojej izby. Počas chôdze som len tak premýšľal. Tak na Tatooin nás poslal? To bude ale cesta. Keď som dorazil do svojej izby, tak hneď som podišiel k umývadlu a opláchol som si tvár.
Sakra, nemám ani čas na oddýchnutie....
To nedopadne najlepšie...

Prehovoril som sám pre seba. Podišiel som ku svojej skrine a vybral som si tie najdôležitejšie veci, ktoré som uznal za vhodné, že budem potrebovať. Potom som si na chvíľočku sadol na postel a zhlboka som nadychoval a vydichoval.

Moja izba nebola nejako výnimočná. Mal som tam jednu veľkú skriňu, malí nočný stolík, vŕzgajúcu posteľ, ktorá nebola moc pohodlná, ale za ten čas čo som bol na akadémii tak som si na ňu zvykol. V rohu sa nachádzal pomerne malý stolík na ktorom som mal rôzne haraburdie. A napravo od vstupných dverí sa nachádzala maličká kúpelňa spolu z veckom.

Po maličkej pauzičke, ktorá trvala zhruba 15 minút som si zobral ruksak a vybral som sa do hangáru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chodby chrámu Jedi

Pomalu, s ruksakem na zádech vstupuješ do hangáru. Nevíš kam se přesně vydat, ani která loď je tvoje, ale tvoje spása je paradoxně Michael, který je opřený o jeden "Cadillac", lépe řečeno starou kraksnu, pomatující ještě nejméně starou republiku.
Už ses rozkoukal mladej?
Řekne Michael s úsměvem na tváři tak nahlas, že se na vás otočí celý hangár, Když zjistí o co jde, obrátí se a opět pokračují ve své práci.
Poď, dělej. Deš první, kdyby bylo nějáké nebezpečí, tak ať to první schytáš ty, lepší musí přežit.
Ukáže ti rukou cestu do lodi, když se vydáš na rampu, tak jedním skokem jsi v letounu dříve, než jsi doufal, příčina tohoto všeho byla nastrčená noha tvého "kamaráda", který se navíc zasmál nad tvým pádem.
Dělej, lez, nemáme na tebe celej den. Ať tam sme alespoň do Tatooinskýho večera
Naposledy upravil(a) Pear dne 19.3.2009 15:41:18, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Hangár chrámu Jedi


Veď už idem!!!
Nervózne som mu odpovedal. ...On je vážne neznesitelný debil!...Postavil som sa z tej špinavej zeme, oprášil som si plášť a vnišiel som do lodi. Ako som sa tak na ňu pozeral, tak to naozaj nebola žiadna výhra.
Myslíš, že s touto kraksňou vôbec poletíme?
Spýtal som sa Michaela.
Všade zo stien lode vytŕčali rôzne zväzky káblov a vŕzgalo to v nej, ako keby sa práve išla rozpadnúť. No tak Majster Skywalker nám teda doprial....pomyslel som si, keď som z údivom čumel na ten kus šrotu. Vnišiel som do svojej kajuty a zložil som si s chrbta ruksak hneď vedľa toho, čo vyzeralo ako posteľ. Poriadne som nemal čas si kajutu poobzerať, pretože som sa hneď vydal do kokpitu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hangár chrámu Jedi

Michael na tvojí otázku neodpověděl, když jsi se po něm ohlédl, neviděl jsi ho. Po hození ruksaku do kajuty, jsi vešel do kokpitu. Tam se na tebe hned otočil jeden z pilotů, a rozkřičel se.
Co tady děláš sakra! Sem nemáš přístup! Tahle loď jede do šrotu. No, máš nějáký vysvětlení, co tady v tomhle transportéru děláš?
Jeho křik byl velký, ale ne tak velký jako smích Michaela, který stál před lodí, a smál se tak silně, až se za břicho popadal. Po chvilce se vzchopil, a za stálého, ovšem stálého smíchu se vydal do standartního transportéru republiky, který byl váš pravý.
______________
Promiň, ale neodpustil sem si :D
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Hangár chrámu Jedi

V nemom úžase som na toho pilota vyvaľoval oči skoro tak, že akoby mi chceli vypadnúť z jamiek.
Teeeen k............, to je ale hnusný smrad..
Nahlas som prehovoril sám pre seba. A odkráčal som naspäť pre svoj ruksak. Vzal som si ho a vyrazil som vonka z toho vraku. Keď som višiel von z lode, tak som zbadal ako Michael s prenáramným smiechom smeruje do štandartného transportéru republiky. Rozbehol som sa za ním a dostihol som ho rovno pred dveramy. Chytil som ho za rameno a trhol som s ním. Michael sa otočil a v tom moja pravá päsť smerovala priamo na jeho velikánsky nos. Udrel som ho, bolo počuť zachrapšťanie kostí. Servisný technici, ktorý pracovali na oprave X-wingu si to všimli ale nevenovali tomu nejakú pozornosť.
To máš za ten hlúpy žart!!!!
S úsmevom a dosť chladným tónom som prehovoril. Potom som nastúpil do transportu. Ten už vyzeral v oveľa lepšom stave ako tá kraksňa.




_______________________________________
To je úplne v pohodičke, a inak o dva riadky vyšie máš chybu! LOKACE JE PODTRŽENA...to len tak 8)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hangár chrámu Jedi

Ty svině! Radši si hlídej záda, protože já to dělat nebudu!
Procházel kolem tebe do své kajuty, a neodpustil si do tebe strčit. Ani jsi nestačil dostat rovnováhu, a on tě zatáhl za ruksak, která ti schodil na zem, a z něhož se vysypalo něco málo z obsahu. Zavřel za tebou dveře, a ve skrytu duše snad i doufal, že se s tebou nebude muset nikdy setkat, ale pravda byla jiný, mise byla společná.
Cesta na Tatooine byla tichá, pomalá a klidná. Svůj čas jste trávily meditacemi nebo čistěním a kontorlováním nářadíčka, které jste si sebou donesly.
Někdo zaťukal na tvé dveře, a když jsi otevřel, před nima nestál nikdo jiný než tvůj nový nedobrovolný společník, držící ruksak. Vlastní.
Je čas nicko, vystupujeme! Nezdržuj to, ať z tohohle bordelu, ať ti to jakchce připomíná domov, vypadneme.
Vyskočil z lodi, a rozhlížel se po hangáru s otevřenou střechou, v barvách Tatooinského písku a spoustou nářadí a bordelu všude kolem.
Pro svojí moudrost a sílu jsme ze sebe učinil velitele, a tím pádem jsem vlastně ze sebe učinil i tvého mistra na této planetě. Něco proti??
____________
Opraveno ty detailisto :D A neboj se použít trochu sprostčí jazyk, lepší než luštit tečky ;) není to na AS přímo zakázaný.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Akonáhle sme vystúpili z lode, tak Michael prehovoril. Navrhoval, no skôr prikazoval, že bude veliteľom tejto misie. Že niečo proti? To rozhodne áno! Pomyslel som si. Otočil som sa priamo k Michaelovi a podráždeným tónom som povedal.
Šéfovať môžeš akurát tomu červíkovi, čo nosíš v nohaviciach a rozhodne nie mne!!!
Ja navrhujem, každý na vlastnú päsť. A hlavne sa vydaj inou cestou ako ja! Čo ty na to?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Ano, díky ti, že ze mně dobrovolně sejmeš břemeno, jako jsi ty. A nezapomeň potom Lukovy říct, kdo to celé vyřešil.
Otočil se, a vydal se pryč. Ty jsi musel pouze zjistit, kde by se nejlépe zjištovali informace. Když jsi se podíval po chvilce po Michaelovy, ak už byl dávno pryč.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Skvelé, konečne odišiel.
Porozhliadol som sa po okolí, okolo mňa nič len piesok. Musím nájsť nejaké mesto, skôr kým sa zotmie alebo kým ma prepadnú dáky darebáci. Prehodil som si kapucňu cez hlavu a vydal som sa na severovýchod, opačne ako kráčal Michael, pretože ešte kým sme boli v lodi, tak som si prezrel mapu tohto bohom zabudnutého miesta. Po asi tak štyroch hodinách brodenia sa pieskom som zahliadol kdesi v dialke obrisi budov.
Konečne! Už som si začínal myslieť, že som snaď zablúdil.
Pridal som na tempe chôdze až kým som nedorazil priamo do mesta. Chvíľku som sa tam rozhliadal a od prvého tvora, ktorého som stretol sa mi podarilo zistiť, že sa nachádzam v najväčšom pašeráckom meste v celej galaxii. Ja som sa len nad tým výrokom pousmial a išiel som ďalej. Kde by som sa asi tak dozvedel najviac informácii, keby som niekoho hľadal? Pomyslel som si. Nad jednými dveramy som zbadal nápis KANTÝNA.
To je ono!
Keď som ten nápis zbadal tak sa mi až rozjasnili oči od radosti. Pred dverami som si všimol ešte jednu varovnú tabuľu ZÁKAZ VSTUPU DROIDOM!! Ráznym krokom som vstúpil dnu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Hned jak jsi vešel do kantýny, všichni její hosti, čítajíc od těch nejneznámějších ras až po ty které nesměli chybět v žádném bordelu, se podívali na tebe. Tvůj rázný vchod zaujal většinu hostů kantýny, až na několik individuí, které si všímali jen svých sklenek nebo bitek mezi sebou. Moc dlouho na tebe ale nezírali, nebyl jsi pro ně zajímavý. Kantýna, na poměry Tatooinu, byla prostorná, špinavá a špatně osvětlená. Tu a tam byl někdo přehozen půřes stůl, tu a tam někoho potkala sprška drinků, na zemi byla spousta bordelu, jejihž původ bylo nejlepší nezkoumat. Bar byl uplně na druhé straně, na pravo od něj bylo podium, na kterém hrala kapela...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Zložil som si z hlavy kapucňu a oprášil som si plášť. Bez váhania som prišiel až k baru a zvolal som na barmana.
Jedno pivčo, barman.
Oprel som sa o barový pult a len tak som sa obzeral, kto by my mohol poskytnúť dáke informácie o temnom mužovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Barman k tobě poslal po špinavém baru pivo ve sklenici o něco méně špinavější než byl samotný bar, vypadající spíše než jako zlatavý mok, jako zakalená voda.
5 kreditů. Něco dalšího?
Podíval se na tebe barman, který byl svojí prací už spíše znuděný.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Z vrecka som vytiahol 5 kreditov a podal som mu ich. Mávnutim ruky som mu naznačil aby podišiel bližšie a po tichu som prehovoril.
Hej a náhodou si nepočul o nejakom mužovi, ktorý sa skrýva v jaskyniach?
A nevieš kde nájdem tie jaskyne?

Nebolo treba hovoriť potichu, pretože to vyzeralo, že každý návštevník sa stará len sám o seba.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Ukazováčkem ruky ti barman naznačil, ať se nakloníš ještě blíže. Když jsi to udělal, místo aby byl diskrétní, řekl na plnou hubu, že i když si tě nevšímal nikdo, slyšet to šlo přes celou kantýnu.
Jak moc si té informace ceníš?
Vzal korbel, kterých měl několik naskládaných na baru, a započal je čistit, jen jedním očkem někdy po tobě pokoukl.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“