Doplňující výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Za dveřmi soubojové místnosti
Mistr Solusar vejde a pošle Roshe pryč a poděkuje mu.
Kývnu na pozdrav:
Těšilo mě... byl to dobrý boj. Snad se někdy dočkám spolupráce.
Prohodím a vejdu do místnosti.
Hmm tak co?... JO!!!
Děkuji mistře... i vám ostatním zvlášt vám mistře. kývnu směrem k mistru Solusarovi. Nemám otázek... E ještě kde to bude? To pasování....
Zeptám se počkám si na odpověd a pak se s úklonou odeberu do svého pokoje a začnu se připravovat... Zajdu si do prádelny pro čisté roucho a zanechám tam to v kterém jsem bojoval tedy to se kterým jsem byl ve vesnici Massasiů. Poté se vrátím do pokoje vezmu břitvu a oholím se ručně abych vyplnil čas do dopoledne. Poté se ještě shlídnu naposledy s padawanským culíkem a zasednu k meditaci ve které setrvám do doby pasování.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Nádvoří před chrámem:
U dveří na nádvoří na tebe již čekal tvůj mistr, který tě až doposud prováděl výcvikem a učil tě vše, co jsi doposud využíval.
Je čas jít.
pousměje se Kam a otevře dveře. Společně bok po boku vyrazíte kupředu kolem dvou skupin plně obsazených sedaček, kdy na těch vpravo seděli rytíři řádu a případní zástupci republiky, zatímco na druhé straně seděli padawani a mladší členové řádu. Mezi těmito dvěma skupinami jste společně kráčeli k vyvýšenému pódiu, kde v černém stál mistr Luke Skywalkerem. Po jeho boku stál kontrastující tobě neznámý Jedi v bílém rouchu, třetím mezi nima se stal tvůj mistr Kam Solusar, který tě zanechal stát pod pódiem.
Předstup blíže, padawane Giriku Narthe.
pronese Luke a na jeho podnět vystoupíš na pódium a po jemném náznaku gestem ruky poklekneš před mistrem Skywalkerem. Nyní všichni přítomní rytíři aktivují své světelné meče a drží je kolmo vzhůru, stejně tak i Kam Solusar a rytíř v bílém na druhé Lukově straně, jen Luke jej drží skloněný.
Síla je všude okolo nás a ve všem. My, Jediové ji užíváme ve prospěch spravedlnosti a míru, ve prospěch Republiky. Dnes mezi nás Síla přivedla tohoto muže, Girika Nartha, který ji naslouchal a poté začal žít v souladu s ní.
pronese Luke úvodní frázi ceremoniálu a přiloží ti svůj meč téměř až na pravé rameno.
Giriku Narthe, z vůle Síly, tě tímto jmenuju rytířem řádu Jedi.
pronese oficiálně tvé jmenování Luke, překmitne mečem nad tvé levé rameno a potom jej i on uchopí kolmo.
Povstaň rytíři a uchop svůj meč.
pobídne tě Kam Solusar a ty bez váhání uposlechneš, uchopíš meč dle vzoru ostatních a otočíš se čelem k všem seřazeným účastníkům ceremoniálu.
------------
Tímto prohlašují tvůj výcvik za ukončený - brzy přibyde hodnocení, které umístím jak sem, tak do předchozí fáze, o zahájení mise v pozdějším termínu jsem ti již říkal. Máš nyní prostor pro případné námitky či komentáře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

No... byl to dobrý... ne vynikajcí výcvik. Dostal jsem jednoho z nejlepších moderů co se našli a no... radši nic :D ... Jordi cvičil jsi mě dobře a vím že jsem dělal spoustu chyb ale cybami se člověk učí... děkuji za skvělý vácvik a těším se na misi... jiank misi bych prosil nejmíň tak o 3 roky dále abych stih cvičit ty věci co mám v plánu... jinak ještě jednou dík... jinak anskytly se změny v mém životopise které jsem sem nepsal... hlavní tam je asi to že sem byl radista v Rebelský armádě(jj je to tak Mande :D) a teď se rozhoduji mám-li napsat Girika na Wikii

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Z počátku to bylo poměrně bídné a ke konci byli mnohem obsáhlejší. Býval špatný popis(ne-li žádný), což se ke konci výrazně zlepšovalo, ale stále tam byli mezery pro příspěvky při souboji.
Chování charakteru: Na svůj pokročilý věk působí občas docela dětinsky a je patrný rozdíl mezi charakterem na počátku výcviku a na konci, takže tady se pokusit o větší rovnováhu(pro hodnocení to není zat tolik významné ale)
Postup v příběhu: Z počátku to bylo hodně kritické - snaha příliš posouvat příběh, předbíhat děj, prostě věci z nichž mi vstávaly vlasy na hlavě - a předem rozhodnuté souboje, později se to teda o dost zlepšilo, uvidímě jak v misi.
Reakce na podněty: Tady to bylo vesměs v pořádku, jakmile se vyskytlo něco podezřelého, tak jsi reagovalo vesměs i inteligentně nebo s rozmyslem.)

*LOCK*
Využití Síly: Tady to taky bylo vesměs v pořádku, občas se možná dalo využít Síla pro některé další úkony, ale to kdyžtak rovineme v další misi.

Takže celkově shrnuto to bylo z počátku na odseknutí několika prstů, ale v závěru už se to o dost zlepšilo a i přes dodatečný výcvik, vzhledem k nepřesvědčivému výkonu z prvního vážnějšého souboje, jsi úspěšně zakončil výcvik. Doufám, že v zlepšování budeš pokračovat, abych příště hodnotil mnohem lépe, tentokrát tedy jen za 63 procent.

Následky výcviku:
+ Lépe vytrpíš bolest a jsi odolnější vůči mučení
+ Zlepšení Telekyneze
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“