Výcvik pro Funnyho(Dewbacca)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Poté, co i ty otestuješ reakce myšbota nadhodíš veledůležitou otázku, která se vztahuje k dokončení vašeho průzkumu této místnosti a jejího užitku. Mace se zachmuří a se svým vážným výrazem vypadá o dost starší, čemuž jenom protiřečí jeho výška.
Nic mě nenapadá ... a ani nevím, kam bych se chtěl ještě podívat, když je hangár zakázaný. A místnost, kterou zaručeně nechci navštívit je lékařské středisko.
odpoví Mace a jeho výraz se náhle promění v typický škleb kluka, který mluví o něčem, co upřímně nemá rád. Naštěstí mu nevydrží dlouho a brzy se znova začne tvářit svým obvyklým způsobem.
Tebe něco napadá, nebo jsi taky bez nápadů a půjdeme do knihovny ?
zeptá se Mace a udělá tři kroky směrem ke dveřím, čímž jasně potvrdí tvoje tvrzení, že v této místnosti jste již skončili.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Spolu s Macem vyjdu z místnosti údržby droidů na chodbu a rozhlédnu se doprava i doleva a pak se na chvíli zamyslím, kam bychom mohli jít, ale moc mě toho nakonec nenapadne.
Whoo, akooorhuwa aorawaro whorwawo whwoscrash acworcwhhu, whworhoo whoaoo aoraoroohoacoo, orwawo aorchowosh chosh hoooanwh rac, aoraor rhrooaac woan waoo orwhahacoohowhro. Ah orwaro aorawaro shwo, aoraor raanwo whwohosc orwawo. Ra scoowh rhro whc aorasc rawhah whwohoahwaanah rcwaah, aoraorwo whwohosc, shwocaoanah shwo waoorhrc whakrawa aorasc oaacoowaahao. Whrahooa, shraor shcah wooran acrcao cah scwoscwo whra raorrawawoscahah, raanwo orwhahacoohowhhu scscwo aoraorro whra raorrawawoscahah, aoraorwo shraor oaacoawo aoro.
sdělím Maceovi svůj nápad, kam bychom také mohli jít, nebo spíš jakou místnost bychom mohli zkusit najít, ale rozhodnutí nechám na něm.
Orwhahacoohowhra shwo whra warchuacwo akraanhurh, racakoo scrocansc, aoraorwo orwaro akhuwawoscwo aorasc, schucscwo cwo waoocaoraao oo akraanhurhhu ho, ra orwawo shwo acworcwhra, shwocaoanah aorawaro horhwooa shwo, whwoaohusc.
Waoocaoraao cwo oo akraaorcoo ho whworhhuwawo akrcoorhanwosc, oawocaooohu cwosc shcscwo akrcooanah orooanwosc shwowawhooacoo aohurcrhoohoaoraachu.

podělím se s Macem o své znalosti rozvržení Corellianské Korvety a počkám vedle něj, než vybere jednu možnost, abych ho poté následoval buď do knihovny, nebo do herny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace si vyslechne tvůj návrh a zváží nabídnuté možnosti. Nastane tedy chilka ticha, kterou znovu naruší okolo projíždějící myšbot, který očividně splnil to, co měl v místnosti na údržbu droidů udělat a nyní se okolo vás prohnal pryč.
Půjdeme do knihovny, to je asi nejlepší možná volba. Možná se tam taky dozvíme něco o historii téhle lodi ... rozhodně by mě zajímalo, proč se jmenuje Hvězda Dagobahu a ne nějak víc Jedisky. Nebo jestli vůbec patří Jediům.
rozhodne nakonec Mace a zamíří směrem k turbovýtahu, který jste minuli cestou sem. Tehdy si poprvé povšimneš, že i jeho chůze působí takovým neutrálním dojmem, není příliš houpavá, nebo rychlá, či netrpí jiným neduhem, který bývá velice často vlastní ostatním younglingům.
Možná tam budou i zmínky o tom, jestli tahle loď nebyla v nějaké bitvě ... to by mohlo přinést další nápady.
pousměje se nakonec trochu zákeřným výrazem Mace, když ho doženeš a nechá na tvé fantazii škálu možných nápadů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace se rozhodl, že půjdeme do knihovny, což mi vůbec nevadilo, a i když jsem řekl, že je mi jedno, kam půjdeme, taky jsem chtěl jít spíš tam.
Najednou si všimnu, že máme něco společný, ale v něčem jsme úplně jiný. Třeba oba se zajímáme o techniku, máme rádi lodě a podobné schopnosti v Síle, které nám budou v budoucnu pomáhat opravovat poškozené lodě. Ale Mace je vyrovnaný, klidný a chová se jak po nás mistři chtějí, ale já jsem občas zbrklý a někdy se naštvu, a že za to může Em-TeeDee je jedno.
Poté si poslechnu jeho nápady, co bychom mohli v knihovně dělat a na které se dost těší podle jeho zákeřného úsměvu, jenž na chvíli nahradil neutrální a vážný výraz v jeho tváři.
Whwoahan whra Dagobah scahcaorc Yoda?
vyslovím s nejistotou svou domněnku, když si vzpomenu na jednu hodinu historie, kdy nám mistryně Tionne vyprávěla o mistru Yodovi, který vycvičil mistra Skywalkera
Aoraorwo rhro rhroanra akooshscwowhoohowhra whra shwoacoo akoowocao.
začnu Maceovi sdělovat svou teorii, proč se loď jmenuje právě Hvězda Dagobahu.
Akraor rhro akraaoahanra raorrawawoscahah, whworhoo whorooschu, orwaoo sc waoorhrc houfaoraac c rcroaoah shwowaah Jedi, akrcooaooowo whwohosc, akrcoo rhro shahwhraor whorwaoo aoraoracanwo akooshscwowhoohohoraan choooshah anoo.
dokončím svoji teorii o jménu lodi chvilku předtím, než dojdeme až k turbovýtahu.
Raanwo huhoahwascwo ho orwhahacoohowh.
přeruším na chvilku náš rozhovor na toto téma a zkusím se natáhnout k tlačítku, které přivolává turbovýtah. Kdybych tam nedosáhl, pokusil bych se vysadit Mace na ramena a ten by tam pak už určitě dosáhl, takže pokud by bylo potřeba, mohli bychom to opakovat i v kabině turbovýtahu při mačkání tlačítka do druhého patra.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Na tlačítko turbovýtahu naštěstí dosáhnete bez větších potíží oba dva, takže nemusíte podnikat tvůj plán s vysazením Mace, který by se stejnak asi pokusil o něco jiného. Z toho všeho ale tedy sešlo a vy jste se octli ve výtahu směřujícím o patro výše, kde jste někde tušili knihovnu.
Yoda žil na Dagobahu, to je pravda ... ale podle vyprávění, tam na povrchu bylo takové temno a mlha, že odtamtud žádná hvězda nemohla být vidět. Takže by bylo lepší ji pojmenovat třeba ... Bažina Dagobahu, Mlha Dagobahu nebo Sliz Dagobahu.
odvětí poněkud lektorským tónem Mace, který je však jen těžko rozeznatelný od jeho běžného tónu. Mezitím váš výtah vystoupá do vyššího patra a otevře své dveře, které vám odhalí chodbu téměř identickou té o patro níže. Mace udělá dva kroky kupředu a nejistě se rozhlédne doprava a potom doleva.
Kudy teď ?
pronese zamyšleným tónem a zatváří se zamyšleně, což u dítěte jeho věku a s jeho vážným výrazem opravdu působí komicky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Také udělám dva kroky dopředu, abych se postavil vedle Mace a pak jen slyším, jak se za námi zavírá turbovýtah.
Whoo racah sc akrcrahowahu, raanwo orwaro rhroan scahcaorc rooowara shwowaah, whwoscwo aora achoufwara rhao aoworhra oowh?
vrátím se ještě ke jménu lodi se svým novým nápadem, nebo spíše typem, protože nic jinýho mě nenapadá.
Whwohosc. rhhu cwo scwoscwo whorooacoo ufwoakaoraao, whworhoo uforoohuwoao howooaacwhro wahowowo ho aoooscacanwo akraaowo waooorhuwa shwo whwowhrashwawoscwo.
Shwowaahwh, wo rhro aorawaro whorwawo whra oaacoowarh scanah whshraor akanwhwoor, whworhoo akooaora, whra oraoworcsc rhro rhroanra scraakra anoowaah.

odpovím Maceovi a ještě zauvažuji, co by nám pomohlo při hledání knihovny.
Škoda, že se tady nedá použít astromech.
Šance, že bychom potkali ještě nějaký další younglingy, kteří by šli do knihovny, se mi zdá jako mizivá, protože kdo tam chtěl jít, tak už asi šel a ostatní si budou furt hrát na chodbách.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
K tvé další poznámce o jménu lodi už Mace neodpoví a spíše se snaží přijít na to, kudy vyrazit dál. Po chvilce začne šmátrat v kapse pod tvým zvědavým pohledem, až nakonec vytáhne minci, konkrétně jeden republikový kredit. Při bližším pohledu si však všimneš, že pochází z období staré republiky a je na něm karikatura tehdejšího kancléře - zohavená a zesměšněná karikatura.
Když nevíš kudy kam, nechť Sílu ať vede tvé kroky ... hlava doprava, starorepublikový emblém doleva.
pronese Mace a cvrknutím vystřelí minci vysoko vzhůru. Pohledem sleduješ, jak se zuřivě otáčí, než dosáhne svého vrcholu téměř u stropu a pak začně zase zrychleně padat. Vše skončí cinknutím na zemi, kde je jasně nahoře vidět ona zohavená karikatura kancléře.
Síla promluvila ... přecejenom, kdyby chtěla, aby jsme šli na druhou stranu, tak by padl emblém ne ?
ušklíbne se Mace, když se zvedá pro kredit a udělá první krok vylosovaným směrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Téda.
pomyslím si jen, když Mace originálním způsobem rozhodne, kudy budeme pokračovat dál při hledání knihovny.
Poté přikývnu na jeho otázku, která mě pobavila, a je to snad poprvý, kdy jsem s ním a řekl něco, co nemyslel vážně. Docela jsem si oddychl, protože jsem rád, že Mace taky vtipkuje a není jen vážný a „správný Jedi“.
Počkám až zvedne svůj kredit a pak se vydáme chodbou doprava.
Aoraoracanwo rhhuwawoscwo acufwoao orrcwowaahaowosc akwowa orrawascah wahowoscah, whworhoo ao whraakrawaanoo whoaoo shahwhacoo?
zeptám se ho ještě na náš další postup při hledání knihovny a počkám na jeho odpověď.
Takový způsob mi nevadí, a je to i sranda a Síla nás nikdy neopustí, takže takhle svého cíle dosáhneme, ale jen mě zajímá, jestli ho nenapadlo něco jiného.
Podívám na Maceův starý republikový kredit, přesněji na hlavu kancléře.
Fůj.
Whwooaacaoan rhrooaac aoraoracanwo horoakrawaraao aoworhra ufra akrawawocao anwoao.
Aoraoracanwo aooo horoakrawa, wo aowowh oorhrcufwoor caorcwhhuan cakooanhu c aosc orrcwowaahaowosc.

okomentuji vzhled kancléře na minci.
Ještě že takhle vypadat nebudu, jestli mi nevypadaj všechny chlupy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Při komentáři k rozhodnutí hodit si mincí, se Mace jenom pousměje a obrátí minci několikrát v ruce, než poznamenáš něco k obličeji kancléře. To se Mace zastaví a ukáže ti minci zblízka, aby jsi si ho mohl pořádně prohlédnout.
Tuhle minci mi dal táta ... v takovémhle stavu samozřejmě. Říkal, že tenhle kancléř bylo pro starou republiku mnohem větší zlo, než tehdejší obchodní federace a další, co stáli za Klonovými válkami. Byl to prý ohromnej lhář a to tak dobrej, že oklamal i Radu Jedi, včetně mistra Yody nebo mistra Windua. Jestlipak víš, kdo to vlastně doopravdy byl ?
zeptá se tě a tobě přijde, jako by se Mace zatvářil ... poněkud strašidelně, ne-li přímo děsivě.
A ještě mi říkal, že tu minci si nechával z jednoho důvodu - vždy totiž existuje více cest, jak dobře sloužit Republice a nezáleží, co říká kancléř, ale co říká Síla.
dodá ještě Mace, než dostaneš možnost mu poskytnout odpověď na svou doměnku o skutečné totožnosti zohavené postavy na minci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Když mi Mace minci ukáže víc zblízka, pečlivě si ji prohlédnu.
Ta postava vypadá docela staře, vlasy má už jenom na půlce hlavy a nějaký oficiální oblečení.
Někoho mi připomíná, ale furt si nemůžu vzpomenout koho.
Jasně.
Shwo aooo oacra Palpatine.
řeknu Maceovi, kdo si myslím, že je na jeho minci vyobrazen.
Scoooa aoooacoo oo whsc raanwo whwohosc. Shwowhoosc aooo, wo Darth Vader rhroan shwoacoo huwowawhor, shwowhwo whraoroowhwooa acoo ufrcrawaahan ra ufrarhahan.
sdělím mu, co jsem o něm zaslechl a opět se na jeho minci podívám.
Tionne whsc oo whsc aoraorro horoakrchoanra.
Orraanra, wo cah uf aoooacoo, shraor oohoanwaan rcwoakhurhanahorhu ra oorhwoanacraan rcrawahu Jedi, scscwo houfao whshraor akoowhrahuwowh. Whoaoo, wo whwowh howaro whwoshanwoak rhooshoohoraao, raanwo akoohuao anwocao, whworhoo aoraor whshraor.

doplním informace o císaři, který je na Maceově kreditu, poté, co jsem si vzpomněl na vyprávění mistryně Tionne.
Poté se vydám chodbou dál, protože náš rozhovor může probíhat i za pohybu, a nemusíme tak ztrácet čas.
Ra aooorh shah waraan akrcoo? rarhro aoah akahakooscwhraanra, wo sc canoohuahao canwo?
zeptám se ho a zatvářím se zvědavě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace se přizpůsobí tvému tempu, stejně jako nápadu pokračovat v rozhovoru během cesty ke knihovně
Máš pravdu, že to je tehdy kancléř Palpatine, skrytý pán ze Sithu a pozdější císař. Táta se kdysi setkal s Darth Vaderem, když byl ještě Jedi ... zajímalo by mě ... jak by dopadl jejich souboj, ale k tomu se táta nikdy nevyjádřil.
odmlčí se Mace a zamyslí si, aby si vybavil, jak by takový souboj mohl probíhat a těžko se dá určit, kdo by vyhrál ... ale v Macově pohledu vidíš, že nepochybuje o schopnostech svého táty.
Ta mince mi má připomínat víc věcí - že jsou vždy alespoň dvě strany, ale hlavně, že všechno může mít dvě strany mince, ať už se jedná o obyčejného člověka nebo nejmocnějšího mužev galaxii. A taky, že s počtem mincí a mocí stoupá možnost, že ty dvě strany bude mít. Nejsem si ještě úplně jistý celým tím významem, ale táta říká, že to časem úplně pochopím.
odpoví ti Mace a náhle se zastaví a zahledí se na dveře po vaší levé straně. Po další dvou krocích zjistíte, že jste na místě a mince opravdu ukázala správnou cestu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Zaujatě jsem poslouchal Mace, když vyprávěl o císaři, ale nejvíc mě zaujalo setkání jeho táty s Darth Vaderem a taky to, když přemýšlel o výsledku jejich souboje se světelnými meči. Vypadal, že svýmu tátovi docela věří, já ho sice neznám, ale věřím zase Maceovi.
Dál už na toto téma nereaguji, i když by mě ještě jedna věc zajímala, tak otázku nechám na pozdějš.
Poté si ještě poslechnu jeho vysvětlení důvodu, proč mu jeho táta věnoval minci s obrazem císaře Palpatina, tehdy ještě kancléře.
Acsc. Whoaoo oaacakhu, aoraorro whwo howooaacwhoo, raanwo racah oaacakhu, akrcoo aorasc shwo akrcho oacra.
odpovím mu a podívám se na dveře na levé straně chodby stejně jako Mace.
Když je otevře, oddychnu si, protože hledání knihovny ani nebylo dlouhý a navíc Síla při něm byla s námi.
Udělám několik kroků dovnitř a rozhlídnu se, jestli tady nejsou nějaký další younglingové, nebo něco zajímavýho, jinak zamířím k počítači.
Aohosh aoaora husc waoorhwo rhooshoohoraao cwo choaowoanwhsc scwowosc?
otočím se na Mace se svou otázkou o jeho tátovi, která souvisí s tím, co mi o něm před chvílí řekl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Lodní knihovna se neukázala příliš veliká a vlastně se ani nedala nijak srovnávat s knihovnou, do níž jste měli přístup na Ossusu. To však Mace ani tebe nijak neomezovalo a zamířili jste rovnou ke konzoli, protože nikdo z vašich spolužáků tu očividně nebyl.
Táta je skvělej v boji s mečem. Když bojuje naplno, tak je z něj světelná čmouha, ale stejnak říká, že mistr Yoda byl víc ... čmouhovatější, nebo mistr Windu.
odpoví ti pařičně hrdě Mace a doplní zmínku o dvou osobnostech starého řádu s nimiž se Macův otec měl možnost nejednou setkat. Konzole mezitím naběhne a ukáže se patřičná uvítací obrazovka v basicu, jež si žádá vašeho vstupu.
Jenom škoda, že je taky nemůžu potkat ... je o nich jenom minimum záznamů. Každopádně, co budeme teda hledat ?
zeptá se Mace, poté co trochu nasmutněle pronese svou poznámku a nyní upře svou pozornost ke konzoli před vámi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Aohosh aoaora schuc rhao acoowawh rcrooaacanwosh, orwaro horoakrawa shraoroo scoohuacra.
poznamenám ještě k bojovým schopnostem Maceova táty.
Pak mu přenechám křeslo u nejbližší konzole a sám si přitáhnu to další od vedlejší konzole, takže oba pohodlně sedíme a dobře vidíme na obrazovku.
Whwoshwaho rhrooaac cwo akoowahoraan whra acahcaooorcahah aoacanwo anoowa. Scoowh whrarcraufscwo whra whoaoo ufrashscrahoacoo, aoworhra orooschu akraao, shraor scoooa shwo caorarc ra shwocaoanah cwo racaowhahanra ah whshraoroaac hoanwoor, whworhoo racakoo rhahaowoho.
navrhnu Maceovi, že bychom se mohli podívat na historii Hvězdy Dagobahu, a možná i zjistíme, proč je právě tak pojmenovaná, i když se nám o tom už společně podařilo vymyslet jednu teorii.
Nechám ho ovládat konzoli a počkám, jestli něco najde, abych si to potom prohlídl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hvězda Dagobahu, Vesmír:
Mace přikývne a zadá první heslo, které se vztahuje na historii lodě od její výroby až po současnost. Bohužel se vám zobrazí pouze informace od roku 8 ABY, což je i zdůvodněno tím, že vjedné z bitev byla tato loď natolik poškozeny, že byly ztraceny skoro všechny záznamy o její dosavadní historii. Během následujících dvou let byla loď odstavena, než se konečně uvolnili prostředky na její značnou opravu - ta však probíhala dlouho a pod hlavičkou mnoha skupin. Krátce po zprovoznění pracovala loď pod názvem Antalea a fungovala spíš jako transport zásob, takže se žádných větších bitev neúčastnila. Až v roce 24 ABY se dostalo další údržby, která loď výrazně opravila a mohla tak zasáhnout o rok později do vypuknuvších Vongských válek. Jenomže zde zůčastnila pouhých dvou bitev a v té druhé, bitvě o Coruscant byla těžce poškozena a musela ustoupit. Opět byla vyřazena až do té doby, kdy byla 'darována' řádu Jedi - loď prošla mohutnou přestavbou, takže nyní mohla plnit diplomatické nebo výukové mise, jako je ta vaše.
Hmm, potom doufám, že se nedostaneme do bitvy ... tahle loď nemá zrovna dobrou statistiku z bitev.
podotkne nenadšeně Mace, když každý samostatně pročtete rolující záznam o historii této lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“