Výcvik pro Gwendolin Wanderer (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, chrám rytířu Jedi.

Co by jsi udělala jinak, kdyby jsi mohla? Kdyby jsi měla ještě jednu možnost? Změnila by jsi svoje jednání? Zachránila by jsi Kiu?
Kdyby jsi věděla že to v tom případě nepřežiju?
Doplnil tvůj mistr otázku.
Nebo by jsi šla za mistrem, i když víš, jak by dopadla Kia?
Položí další otázku Skywalker. Člověk by až řekl, že se svýma otázkama je přímo otravný.
Kdyby jsi byla na našem místě, na místě mistrů, udělala by jsi s sebou něco? Potrestala by jsi se? Odměnila by jsi se? V jaké míře?
Položí Skywalker další otázku, a nyní tě už nechá mluvit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin 4, chrám rytířu Jedi.

Další lavina otázek. Na chvilku jsem doufala, že už bude konec.
Kdybych mohla něco změnit, tak asi to, jak Kia začala jíst to maso. Chtěla bych se vrátit a zabránit jí v tom. Říct, že... že to zavání malérem. Ale pokud bych to nestihla a stála před volbou vrátit se s Kiou k lodi a nebo jít vám mistře pomoct. Tak bych se rozhodla stejně. Jak už jsem řekla, nedokázala bych nás dostat do bezpečí. A kdybych zůstala s Kiou. Stálo by to více životů. Možná by se nevrátil nikdo.
Nové otázky.
Copak je to baví?! Nejradši bych vyběhla pryč.
Já...
Zarazím se, ale když zahlédnu jejich pohledy pokračuji.
Já nevím. Cítím se strašně za to co se s Kiou stalo. Nevím jestli existuje ještě přísnější trest, který by mě zbavil toho co cítím. Který by mi vrátil klid.
Tentokrát to vím jistě. Zaplavuje mě vlna vzteku. Chtěla bych jí pomoct!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, chrám rytířu Jedi.

Trest, který by něčeho zbavil, neexistuje. Tresty pouze přitěžují. Zbavit tě techto myšlenek může použe síla. Proto se soustřed na ní. Nicméně, ať jsi udělala cokoliv, usoudily jsme, že jsi se zachovala správně. Udělala jsi co jsi měla. Udělala jsi to správně. Chyby dělají všichni. Ani síla není neomylná a ani zvířata nejsou chyb oproštěni. Z tohoto problému si odneseš jenom poučení a nepěknou vzpomínku.
Poví ti Skywalker. Usměje se. Což není typické.
Také jsme usoudily, že pro tebe bude nejlepší, když si rozmyslíš věci pěkně v klidu. Máš volno jak dlouho budeš potřebovat. Neuspěchej to. Někdy je lepší stáhnout se do ústraní a přemýšlet o všem v klidu.
Dokončí tvůj mistr. Před dveřmi se objeví jeden jedu-lékař. Znáš ho dobře, setkali jste se mnohokrát. Hodí po tobě úsměv. Když za nim dojde tvůj mistr, slyšíš jenom poslední větu tvého mistra.
"Dobře, já jí to řeknu."
Mistr k tobě dojde a snaží se, aby vypadal klidně.
Je mi líto, že ti to musím oznámit, ale Kia právě zemřela.
Jakkoliv se mistr snažil, nakonec na něm bylo vidět, že ho ztráta svého padawana zasáhla těžce.
Přijde k tobě Skywalker, a nečekaně ti položí ruku na rameno.
Její smrt je ztrátou pro celý řád. V nejbližší době uspořádáme pohřeb, ty se ovšem dej do pořádku. Znáš Kiu, nechtěla by, aby jsi takto vypadala. Nyní splynula se Sílou. Je jí líp, než by jí bylo, kdyby musela přežívat na posteli. Věř mi.
Teď bude asi nejlepší vzít tě zpátky na pokoj. Asi je toho na tebe moc.
Poví mistr. Aniž by jsi protestovala, vzal tě do pokoje.
Odpočiň si, medituj...to ti pomůže. Tomiko...
Povi ti mistr, a odvede Tomiku pryč z pokoje.
Doženem resty.
Poví jí a vezme jí k výcivku. Ty máš nyní možnost přemýšlet o všem, co se stalo v poslední době. A urovnat si to v hlavě.
Naposledy upravil(a) Pear dne 16.8.2009 20:07:54, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin 4, chrám rytířu Jedi.

Bez odporu se nechám odvést do pokoje.
Kia je mrtvá! Jak se s tím mám srovnat? Mistr Skywalker říkal, že mi pomůže Síla, ale...
Než stačím dokončit myšlenku úplně mě ovládne smutek. Lehnu na postel a obličej skryju v polštáři. Ticho v pokoji ruší jen mé vzlykání. Když se trochu uklidním snažím si utříbit myšlenky. Přemýšlím kolik jsem toho o Kie věděla. Není toho moc. Stačí to však, abych jí mohla považovat za kamarádku. Tedy teď už jen, že BYLA má kamarádka. Brečím dokud mi i poslední slzy nedojdou. Pak už jen bezeslova sedím. Rozhlédnu se po pokoji. Teď tu bude nějakou dobu smutno. Ale pak se to přežene. Jako, když se vzduch po pořádné bouři očistí a osvěží! Poposednu si a nohy stočím do tureckého sedu.
Meditace. Vždy mi pomohla, snad zabere i nyní.
Pohodlnou pozici, pomalu a zhluboka dýchat, vyčistit mysl. Nechat Sílu prostoupit každičkou část mého těla.
Síla mi pomůže. Doufám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Gratuluji, výcvik byl úspěšně dokončen.
Celé znění hodnocení najdeš v příslušné sekci Nové Republiky, zde je sourhn.

Souhrné hodnocení:
Můj oblíbený výcvik. Dobrá hráčka, spousta nápadů, kvalitní odpovědi. Neměl sem s ní problém, pokud teda nepočítám to uhánění, ale postupem času, když jsem si uvědomil kam mířím, jsem odpovídal rád a těšil jsem se na pokračování. Výcvik hodnotím krásnýmy 95%, stovku nedávám z principu, nikdo není dokonalý, a tady se navíc objevilo pár ošklivých pravopisných chyb.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Protože mě Pear přesvědčil dávám sem svou reakci na hodnocení, kterou jsem mu původně napsala na icq:

Sedím a čtu si hodnocení svého modera. Malou chvilku jsem doufala, že uvidím něco co mě naštve a budu mu to moc vytmavit. Nic však nenalézám a jedinou mou reakcí je úsměv na tváři. Myslím, že kdybych byla na Hothu, tak bych ho ohřála. 95% připadám si jako starej veterán fóra. Jedinou chybyčkou na kráse byli pravopisné chyby. Mrzuté, ale očekávala jsem to. S gramatikou jsem měla odmala problémy, ale snad to příběh nehyzdilo příliš.

+ Pear je super moder :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“