Výcvik pro Gwendolin

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Ziost, palác, hlavní místnost

No jo, tak jdu pozdě! Aby ne, když jsem musela shánět poskoky!
Pomyslím si jako reakci na velitelovu rozmrzelost. Šum, který byl v místnosti do teď rázem utichl. To když nám velitel oznámil jméno planety, na které se nalézáme. Jediné co rušilo hrobové ticho byl ledový průvan prohánějící se po chodbách chrámu.
Ziost?! Tenhle šutrák pokrytý ledem je domov sihtů?
Nemohu tomu uvěřit, ale přítomnost temné strany a chrám, ve kterém se nalézáme je víc než dostatečný důkaz.
Samostudium. Nic co bych do teď neznala. Mistr, který měl na starost můj výcvik a zahynul rukou toho vraha, tento způsob studia často využíval. Říkával, že ne vždy budu mít za zadkem někoho, kdo mě povede a že se musím naučit o sebe postarat sama. A pokud jde o popravy, tak jsem nikdy nebyla zastánce bezmyšlenkového zabíjení. Zmrzačit klidně, ale pokud je člověk schopný sloužit nemá cenu ho zabíjet.
Mistr dokončí monolog a znovu se otočí k nám. Na jeho otázku jen nesouhlasně zavrtím hlavou a podívám se okolo sebe, zda se nenajde někdo, kdo by chtěl muže obdařit dotazem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Ziost, palác, hlavní místnost

Nikdo žádný dotaz nemá.
Fajn, jestliže nikdo nemá žádný dotaz tak se všichni zase vydejte po svých povinostech. Musíme to tu zprovoznit.
Rozpustil vás.
Vyšli jste ven z místnosti. Všude pobíhali lidé a snažili se nainstalovat různé vybavení, a celkově se snažili zobytelnit budovu.
Vám tady začínal neznámý, a jistě dosti nebezpečný život.

KONEC
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“