Výcvik pro Gnost Kohn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Gnost Kohn

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Sithská akademie

Šel jsik východu z akademie, kde na tebe již čekal jeden z mistrů.
Chodby rozhodně nebyli prázdné, všude běhalo spousta různých bytostí za svými cíli.
Hodně se mluvilo o útoku na Republiku. Ty jsi zatím nebyl vybrán, aby jsi šel na frontu, neboť ještě nebyl ukončen tvůj výcvik, ale dalo se očekávat že jednoho dne i ty vyrazíš.
Šel jsi zrovna na nějaký výcvik co pro tebe připravil. Jeho pohled když ti oznamoval toto cvičení nevěstil nic dobrého, ale neměl jsi na výběr.

Začni prosím hlavně svými pocity a emocemi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Pomalu jdu za mistrem který mi byl dnes přidělen.
Jsem trochu vyveden z rovnováhy ,zrovna kolem mě proběhla nějaká vytost neurčené rasy, která nevypadala zrovna přátelsky.Zamyslel jsem se jaké to asi bude pro ostatní na frontě a když jsem si představil,jaké to asi bude,až mě tam jednou pošlou také,řekl jsem si,že budu každou chvíli věnovat studiu abych přežil v každě bitvě která nastane.
V zamyšlení jsem zapomněl,že mám jít za mistrem a na chvíli jsem se zastavil.
Po chvilce jsem si uvědomil,že spěchám na výcvik a rychle jsem doklusal za svým mistrem který se netvářil zrovna nadšeně.
Radši jsem se ani neptal co mě čeká,nechal jsem první slovo na mistrovi.Snad to přežiju.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Sithská akademie

Když jsi přišel k mistrovi čekajícímu u vchodu tak se vůbec pozdravem neobtěžoval.
Zde jsou tvé instrukce. Máš to jednoduché, pro začátek.
Podal ti datapad a odešel.
Když jsi se podíval co na datapaduje tak jsi se dozvěděl:

Kód: Vybrat vše

Ěnyksej ej allap ytnuja ykborh do ěndohcýv úrtemolik tesed.
Nezbývalo ti než to rozluštit a zařídit se podle toho.

Až zjistíš co tam bylo tak to prosím přepiš normálně, abych měl jistotu že ses trefil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Jednoduché,toto,že je jednoduché?Ten mistr to snad nemyslí vážně,ta slova nedávají smysl,takový jazyk snad ani nemůže existovat.
Vzal jsem si datapad do levé ruky a znova se na něj opět podíval.Ani teď jsem nepokročil,v překladu toho textu.
Šel jsem se proto projít po akademii abych si provětral hlavu.
Po chvíli mi opět sklouzl pohled na datapad a prozřel jsem.
Úkol byl napsaný pozpátku a zní tahle:

Kód: Vybrat vše

Deset kilometrů východně od hrobky Ajunty Palla je jeskyně.
Ajunta Pall?Hm.... vůdce padlých Jediů?Zajímavé.Tak,teď už jenom najít tu hrobku,mám pocit že by měla být v Údolí Temných Pánů,tak do toho....kde to teď vlastně jsem?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Sithská akademie

Chvíli ti trvalo než jsi pochopil onu, zpětně překvapivě jednoduchou, šifru. Bohužej jsi po tvých toulkách po akademii nedával pozor kam jdeš a tak ses ocitl před dveřmi do dívčích pokojů.
Věděl jsi tedy kam máš jít, ceta mohla být však složitější.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Když jsem zjistil kde jsem,už bylo jednoduché najít cestu do mého pokoje a poté k východu akademie.
Začal jsem tedy,že jsem si zabalil pár věcí na cestu.Než jsem vyšel ze dveří raději jsem si ještě poupravil dýchací masku.
Po té co jsem vyšel z akademie,tak jsem se nasměroval k hrobce a vydal se pouť.
To bude dálka,když k tomu připočtu ještě těch deset kilometrů a to půjdu ještě nazpět.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Sithská akademie

Poté co sis zbalil pár věcí ve svém pokoji jsi se vydal na cestu.
Cesta do Údolí temných pánů nebyla nejhorší, zrovna tam začínali vykopávky, a tak byla cesta celkem průchodná.
Před hrobkou jsi stanul zrovna v okamžiku kdy slunce bylo nejvýše na obloze a řádně pálilo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Hm... mám se jít schovat někam do stínu nebo pokračovat dál,když zůstanu tak se mi cesta hodně prodlouží,když půjdu dál tak to bude nesnesitelné
Chvíli jsem přemýšlel co udělat,nakonec jsem se rozhodl jít dál,ale protože byl za nějakou dobu odpad .Rozmotal jsem plášť hodil ho přez sebe a nasadil si kápi.
Už jsem měl i jinou ochranu před sluncem,než jen masku,která mi stejně nezakrývá celou hlavu.
A tak jsem pokračoval Už jen deset kilometrů,štěstí,že mi ty vykopávky cestu alespoň trochu ulehčili.
Slunce stále bylo vysoko na obloze a nezdálo se mi,že se někdy chystá zapadnout.
Ušel jsem asi čtvrtinu cesty,než se mi do hlavy zase vloudili myšlenky,tentokrát jiné.To na tuto únavnou cestu poslali jen mě,nebo i někoho jiného.Jestli jsem jediný,kdo se na tuto poť vydal
Myšlenky se mi vytratily,klesl jsem na kolena a chvíli klečel na rozpálené zemině.Ale musel jsem se zvednout,slunce se už bylo níže a tolik nepálilo,alespoň nějaká dobrá zpráva.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Sithská akademie

Před hrobkou ses chvíli rozhodovat zda nepočkáš až bude chladněji, ale nakonec ses vydal ronou.
Abys chránil svou kůži před sluncem přehodil jsi přes sebe plášť s kápí. Tím ses sice ochránil před přímým světlem, ale co jsi nedomyslel bylo že tmavý těžký plášť není vhodný do horka. Strašně ses potil, bylo ti nesnesitelné horko a sotva jsi pletl nohama. Až jsi padl na koleno, zjistil jsi že slunce je již níže, šel jsi dosti pomalu byl jsi jen ve čtvrtině cesty a od zadání tvého úkolu uplynujo již několik hodin.
Jak slune bylo čím dál tím níže tak ti bylo již menší horko, slunce ti zářilo do zad, a tak jsi viděl, těsně před tím než slunce zapadlo, že asi kilometr před tebou je nějaká skála, dost možná že tam bude ona jeskyně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Sithská akademie

Slunce zapadlo a já už nepotřeboval svůj plášť,proto jsem ho smotal a uložil do batohu.
Po chvíli jsem došel ke skále,kterou jsem viděl z dálky.Snadno jsem našel vchod.Byl temný,ale co se dalo čekat.Chvíli jsem si odpočinul abych načerpal trochu síly.
Když jsem uznal,že bych se mohl podívat co je to za jeskyni,vztal jsem,do ruky si vzal meč a vkročil do vnitř.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Vcházíš do jeskyně, je zde chládek a okolo je již zcela tma.
Ovšem vevnitř byla tma totální. Po třech metrech jsi asi šestkát zakopl a dvakrát se udeřil do hlavy.
Náhle se ozvaly jakési údery do vzduchu, jakoby někdo vyklepával několik látek ve vzduchu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Sotva jsem vešel,už jsem tohoto místa měl plné zuby.Hlava mi třeštila z úderů do hlavy byly tvrdé jelikož jsem šel podivně kvůli překážkám na zemi.Navíc to vypadalo tak,že po několika dalších ranách buď přijdu o hlavu nebo upadnu do bezvědomí.
Najednou mě vyrušily zvláštní zvuky.Neváhal jsem aktivovat svůj meč a zaujmout bojový postoj.Ať už to je cokoliv bude to litovat že narazilo na mně.
Oranžová záře meče mi poskytovala alespoň trochu světla takže jsem viděl kousek před sebe.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Zapnout svštělný meč, byl rozhodně dobrý nápad. díky němu jsi viděl alespoň ty nejhorší překážky.
A tak trojici, Mynockům pobným, i když mnohem větším, stvořením.
Útočili na tebe Shyrackové.
Kvůli úzkému prostoru bylinuceni na tebe útočit jeden za druhým, postupně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Skrčil jsem se a první z Shyracků mi proletěl nad hlavou.
Následoval další,musel jsem uhnout stranou abych se mu vyhnul.Málem jsem udeřil hlavou do zdi.
Třetí z nich mi zaútočil na hlavu,stačilo rychle uhnout tělem doprava a mečem seknout doleva.
Tento manévr se mi povedl jen z poloviny.Protivník byl rozťat ve dví,avšak já zakop o kámen jako mnohokrát před tím a upadl na zem.
Ihned na mě zaútočil další.Chytil jsem ho za hlavu.
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 15.11.2009 18:50:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Prvního Shyracka se ti podařilo zlikvidovat celkem slušně. Zato pokus o likvidaci druhého bylo totální fiasko.
Chycení hlavy protivníka funguje možná pro menší tvory, ale vzhledem k rychosti a velikosti tohoto tvora jsi skončil tak že jsi několik metrů chodbou odletěl a tvrdě narazil na zem.
Třetí Shyrack, který následoval tě ješte napadl drápy a málem ti strhnul masku. Naštěstí pro tebe jsi si ji ještě stačil nasadit.
Oba Shyraci se mezitím otočili a opět zaútočili.

Prosím při soubojích nedávej celý souboj do jednoho příspěvku. Já souboje natahuji.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“