Mike Charge (výcvik pro Dufka)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaada

Zmobilizoval jsi všechny síly, o Síle nemluvě, k takřka hrdinskému útoku.
Jednal jsi rychle a přesně; ani Anakin nebo Jacen by si nemohli v podobném boji vést lépe.
Navzdory zraněné ruce ses odhodlal pustit do ofenzivy.
Matně sis uvědomil, že jsi něco opomenul.
Něco... dosti důležitého.
Nedalo říct, že by tě Síla varovala - ale z toho divného chlapa, co ho nebylo možno jejím prostřednictvím zavnímat jinak než jako černou díru, jsi měl hodně špatný pocit. Zvlášť, když se někam ztratil...
Po nepatrném zaváhání ses s výkřikem Za Akademii! Za mistryni! pustil proti nepříteli.
V každém případě to bylo velkolepé. Vlastně mohlo být, kdyby tě nepřerušila rána jakýmsi, patrně kovovým, kovovým předmětem do týla. Jeden prudký, tvrdý úder, zákmit tupé bolesti - a svět se rozpadl do černobílých střípků.

---KONEC TOHOTO DÍLU---

Bezprostřední pokračování najdeš v misích. :) Přišlo mi to tady jako vhodný předěl, od původní verze příběhu se to oddělilo fakt hodně a přerostlo to v zárodek dosti samostatné epizody.

Hodnocení:

Tvar příspěvků: ucházející, občas vyloženě pěkné (jako tvůj poslední), občas moc krátké

Chování charakteru:
Asi největší zádrhel. Nad některými Mikovými reakcemi mi zůstával rozum stát a občas jsem se vyloženě děsila, s čím zase přijde... nicméně se to zlepšovalo a myslím si, že v průběhu posledních příspěvků došlo k jakémusi upevnění.

Postup v příběhu:
Zajímavý, především odtržením od mistryně a následným připojením leccos dosti zkomplikoval. Ale nestěžuju si. :)

Reakce na podněty:
Chaotická. Občas měl sklon předbíhat, občas se něčeho chytil a letěl za tím, aniž by se pořádně zamyslel.

Využití Síly: Sílu využívala na odpovídající úrovni.
Suma sumárum: Můj nejkvalitnější výcvik, na který mě bavilo odpovídat.

Následky výcviku:
+ citlivější při vnímání okolí Silou, zejména pokud jde o zaregistrování Vongů
+ základy bojové mysli (Battlemind) - Technika pro navýšení bojového ducha a morálky skrze maximální soustředění, což vedlo k celkovému zvýšení schopností uživatele
+ procvičení bojových dovedností
+ posílil si předpoklady překonávat fyzickou bolest
- i s mistryní v nepřátelském zajetí
- těžký otřes mozku a poraněná ruka

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“