Výcvik pro Mrs. Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Tvůj parťák už vylezl celý bílý, ale to utřel o polštář někoho jiného.
Tak tedy jdem.
Řekl a vzal ti bágl a nahodil ho na svá mohutná sexy ramena. Společně vyjdete na shromaždiště kde se přidáte k další skupině přibližně dvouseti vojáků a necelé stovce sithů. Ty společně s tvým parťákem a dalšíma deseti jsi byl zařazen do speciálního týmu, který má najít ztracenou průzkumnou skupinu a poté se přidat k hlavnímu útoku a levé linie republiky.
Jdeš poprvé do boje? Jde to na tobě vidět. Já už jsem v pár bitvách byl, ale tahle je snad největší. Budu tě krýt a ty mě, jasný?
Řekne ti.
Jinak jmenuju se Sam, a ty?
Dodá a otočí se do směru pochodu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Já jsem Dawe.
Odpovím mu, a potěžkám si v ruce světelný meč. Sleduju dvanáctičlenou skupinku, jak si to valí cestou za ztracenými průzkumníky.
Do takovýho boje jdu opravdu poprvé. Na akademii jsem bojoval na život a na smrt mnohokrát. Stejně je toto jiné. Už se těším až zabiju pár Republikánů.
Co myslíš, bude proti nám silnej odpor?
Zeptám se a jdu dál cestou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Sam se na tebe zamýšlivě podívá a řekne.
To nevím. Ale těsně než jsme odešli, tak republika prolomila blokádu a dosadila nové jednotky a zásoby na Ruusan, poté byla ale však zničena. Takže to znamená že jsou o něco silnější, ale né tolik, jako my. Nesmíme přehlížet to, že to znají lépe než my a jsou dobře schovaní a zakopaní. Ze strátama musíme počítat.
Odpoví na tvou otázku a jdete dál. Asi po třech hodinách jste urazily přibližně 60-70 kilometrů ale stále žádný odpor. Ale v tom se zastavý první ze skupinky a ukáže stát. Do komlinku nahlásí, že je před vámi asi 15ti člená skupina vojáků a ihned vydá rozkazy. Ty se Samem a dalšíma čtyřma obejdete vojáky zleva, zbytek zprava. Čeká se na první výstřel, poté se vrhnete do boje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Se ztrátama počítám vždy, a pokud nás dovedou k vítězství, jsou vždy přijatelné...
Povím svojí sithskou moudrostí a jdu, teda běžím rychlostí 30km/h, občas se tedy svezu i speedrem. V tom velitel zavelí a všichni zastavíme. Potichu obcházím vojáky a soustředím se. Cítím jejich přítomnost, a jsem plně připraven. V pravé ruce držím meč, v levé blaster, abych jich mohl co njevíc zabít ještě z dálky.
Počkáme až vystřelí první, pak mně bude krýt, já vyskočím, a budu se k nim snažit přiblížit. Budu po nich střílet a až budu na dosah meče, tak začnu sekat. Jasný?
Řeknu svůj plána připravím se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Všichni nadšeně s pérama v ruce přikývnou a poté ti postříkají zadek. Jelikož si byl tak krásně ohnutý že ti šli vidět oholené čtvrtky (původně sem chtěl napsat půlky, ale to je ohraný, tak sem to rozdělil na čtyři čtvrtky).
Velitel poté vystřelí a všichni opakují palbu. Nepřátele se schovaly za skalky a keře a teď je ten pravý čas vyrazit s pérem, ehm, teda mečem do boje.
Zabijteeeeee je.
Křičí Sam a střílí jako kdyby tam pobýhal milión kreditů

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Vyběhnu a obrovským force jumpem skočím mezi těch patnáct republikánů. Pět jich zabiju při dopadu a následném otřesu, pět jich zabiju když se otočím co na mně volá velitel a přitom zapomenu meč vypnout a zbytek už zabiju ve férovém boji!
Tak a je to!
Do posledního si utřu mrdku z prdele a vydám se zpět.
Hotovo, jdeme dál. Brnkačka!
Uložím zpět meč a vzpomenu si, jak mi zde pomohli tajný hodiny Nagy!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


V tom tam ale naběhne Sam a začne řvát a střílet všude dokola.
Nakopu Vám tu vaši černou prdel zmrdiiiii.
Jeden z mrtvých vojáků vstane a řekne.
Tak ty chceš freestyle battle hajzle.
Zařve na Sama a začne tam rapovat, všichni odchází, pouze ty, Sam a ten raper tam zůstáváte. Vlastně ty ani nevíš proč tam čekáš, asi chceš vidět, jak Sam nakoper republikánovi zadnici v rapu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Do toho Same! Nakopej mu prdel.
A neboj, pokud tě bude dávat, tak ho rozsekám mečme!

Zašeptám mu poslední řádek, a ekám jak budou battlit. Pro jisrtotu mám ruku na meči, abych to zastavil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


V tom ale Sam přestane a všimne si že jste se ztratili a nevíte kam jít, nikdo ani nezanechal drobečky jako Sithovské chaloupce. Jakmile republikán spatřil, že Sam přestal rapovat tak jenom řekl.
To je na hovno.
Mávl urkou a odešel, cestou si dával krutý rýmy až byl z toho nemocný, je dobře že Sam přestal jinak by prohrál.
Co teď? Kám máme jít? Nikoho nikde nevidím. Naše základna je na severu a šli sme na západ, takže musíme jít na jih.
Řekne Sam a ukáže na jih a jde rychlým tempem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Ok, jak je libo. Když tak se spojím telepaticky s kolegama a zeptám se jich na cestu.
Řeknu a utíkám za Samem, aby mi neutekl. Než sem se otočil a odešel, ještě jsem vystřelil po republikánovy, který tak byl podruhý mrtvýa doufám že te´d už nadobro! Pak jsem šel se Samem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Po hodině cesty narazíte na mýtinu, kde sou stovky mrtvol. Jak republikánů, tak sithů. Očividně tu byl velký masakr. Nad vámi najednou proletí skupina stíhačů, nevíš čí jsou, ale očividně Vaši, nic není jisté.
Rychle, musíme se schovat a počkat jestli proletí znovu.
Řekne Sam a schová se do keříku. Stíhači proletí opět znovu a začnou po Vás pálit, naštěstí minuli.
Sakra, to nejsou naši, odkud se tady vzali? Museli startovat ze země, nebo republika prolomila opět blokádu.
Zařve Sam a utíká do lesa aby se skryl.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Asi ze země! Ty kurvy mají určitě ještě hodně techniky a tohle byl jenom průzkum. Musíme je zničit. Zkusím je pomocí Síly zničit, anučil sem se pár triků. Ty po nich kdyžtak zkoušej střílet, třeba je sestřelíš.
Vlezu do lesa, tak aby na mně nemohli střílet, a pořkám si, až nějáká poletí kolem mně. Pomocí síly jí chytnu a nasměruju na zem, utrhnu jí křídlo, nebo jí jenom strčím, aby se v piruetě bouchal na zem!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Tvůj plán vypadal dobře, ale stíhači se už nevrátili, takže jste měli opět volnou cestu.
Lepší by bylo jít lesem, bude to bezpečnější.
Řekl Sam a šel podél mýtiny lesem. Uběhla už půlka dne a slunce pomalu zapadalo, takže by jste okamžitě měli najít někoho od Vás nebo se někde schovat. Sam si ale vzpomene, že má v batohu schovaný komlink pro případ nouze. Neváhá a okamžitě ho vytáhne a začne zkoumat kanály, jestli tam nenajde nějakou odpověď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Dej mi napit, když už seš v tom chlebníku!
Řeknu mu, vezmu si i nějáký žrádlo. Uděláme si v lese piknik a až dožerem, sednu si do meditačního postoje a započnu meditovat a snažím se spojit s někým kdo mi poradí kudy kam!
Tady ztracený sith 1, slyšíte mně, neztracení sithové 2, 3, 4, 5, ... začnu vyjmenovávat všechny sithy, skončím u čísla 100. Opakuji, tady ztracený sith 1, slyšíte mně, neztracení sithové 2, 3, 4, 5, ... začnu vyjmenovávat všechny sithy, skončím u čísla 100.
A dál se soustředím.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Pořád si to opakuješ dokola, když se ti objeví kvér u hlavy, byl to nový model, M5A1 s 204 granátometem, voptiokou kterou nemá ani Sith Norris. Naštěstí pro Vás to byla skupinka, se kterou jste šli od začátku a poté se ztratili. Nebylo jich už ale tolik, cestou narazily na vcelku silný odpor, takže Vás s vámi zůstalo 7.
Konečně sme Vás našli, kapitán dal rozkaz zaútočit na přední linii, kde se připojíme k další stovce sithů a asi pětistům vojákům. Jsme přibližně 5 kilometrů od nich a máme tam být do hodiny, takže abychom pohnuli. Dávejte si bacha, budou taky samé hlídky a pasti.
Dostal si instrukce od poručíka, který mome
ntálně velel, protože Váš kapitán padl v boji.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“