Trénink pro uživatele Andre Relev

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Trénink pro uživatele Andre Relev

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Bylo ráno, velkými okny chrámu Jediů prosvítalo Slunce a všude kolem se mihala spousta speederů. Andre stál kousek od místa, kde se bavil jeden mistr s Qui Gonem. Měl dojem, že si jej nevšimli, ale určitě museli cítit jeho přítomnost v Síle. Zaslechl pouze část jejich rozhovoru.

Qui Gon: ... je to syn senátora? Divím se, že nezůstal u politiky, když...
Zbytek opět přeslechnul, prošlo kolem několik padawanů, kteří mezi sebou rozmlouvali v rodianštině. Andre byl předchvíli přiveden do chrámu, byl zvědav, zda bude moct zůstat a započít svou cestu jako Jedi.
Naposledy upravil(a) Kapitan.Solo dne 26.8.2007 19:24:01, celkem upraveno 1 x.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Ohlédl jsem se za padawany a v duchu jsem si řekl: "Hmm, stejně jim nerozumím", poté jsem se otočil a vykročil směrem k mistru Qui-Gonovi. S trochou nervozity se ho zeptám: "Mistře, neměl byste pro mě nějaký úkol?"
Naposledy upravil(a) Andre Relev dne 27.8.2007 10:53:03, celkem upraveno 1 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Mistr Qui - Gon se usmál.
Qui - Gon: Nemůžu být tvým mistrem, mám už svého učedníka. Chvíli počkej, určitě se tě někdo ujme a odvede před radu.
Po těchto slovech přikývl na mistra, s nímž ještě před chvíli debatoval a odkráčel.


__________________________________________________________________


Edit: Nezapomínej doplnit lokaci.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Mistr Qui-Gon se na mě přívětivě usmál a řekl: "Nemůžu být tvým mistrem, mám už svého učedníka. Chvíli počkej, určitě se tě někdo ujme a odvede před radu.". Po chvíli kývl na mistra, se kterým před chvílí mluvil a odešel. Něco mě říkalo, že to bude můj budoucí mistr.

Po chvilce přemýšlení jsem se ho zeptal: "Mistře, vy mě budete trénovat?"
Naposledy upravil(a) Andre Relev dne 27.8.2007 10:52:26, celkem upraveno 1 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Mistr byl poměrně dost vysoký, mohutné postavy. André chvíli předtím zvažoval, o jakou se jedná rasu. Byl to Kiffar. Rasa velmi podobná člověku.
Quinlan-Vos: Je mi líto, chlapče, mou padawankou je Ayla Secura.
Usmál se na chlapce.
Vos: Pojď, odvedu tě k radě.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Po krátkém rozhovoru jsem následoval Vos k radě. Tak teď budu mít mistra, jen musím vyčkat dokud si mě rada nezavolá...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Vos zmizel za dveřmi rady a během krátké chvíle se vrátil.
Vos: Není tu mistr Yoda, to je mrzuté, doufal jsem, že ho tu najdu.
Bylo vidět, že se snaží vymyslet řešení. Nakonec řekl:
Vos: Počkej tady, někoho sem pošlu.
A po těchto slovech odešel.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Mistr Vos vyšel z místnosti rady a říká: Není tu mistr Yoda, to je mrzuté, doufal jsem, že ho tu najdu. poté odešel někoho hledat. Sedl jsem si opodál na jednu z laviček a začal meditovat.

Po chvíli meditace jsem se šel projít kousek po chodbě a neustále přemýšlel o mém budoucím mistrovi a prvním úkolu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Po chvíli procházení potkal Anakina, který čekal na svého mistra. Chvíli zvažoval, zda jej má oslovit, či ne. Nevěděl samozřejmě, o koho se jedná, viděl pouze dalšího mladého člověka, který však měl učednické roucho a u pasu mu visel světelný meč.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Po chvilce chůze jsem narazil na dalšího čekajícího člověka, ale byl to již padawan čekající na svého mistra. Přišel jsem k němu a přátelsky ho pozdravil a zeptal se ho: "Zdravím Tě, nevíš kde by mohl být mistr Yoda? Mistr Vos ho šel hledat, ale ještě se tady neukázal."

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Anakin se otočil na chlapce, který jej požádal o informaci.
Anakin: Netuším, čekám tu na svého mistra. Nevypadáš, že bys byl padawan, proč čekáš na mistra Yodu?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Anakin se otočil na chlapce, který jej požádal o informaci.
Anakin: Netuším, čekám tu na svého mistra. Nevypadáš, že bys byl padawan, proč čekáš na mistra Yodu?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Padawan mi řekl: Netuším, čekám tu na svého mistra. Nevypadáš, že bys byl padawan, proč čekáš na mistra Yodu? a já mu jednoduše odpověděl: Ano, ještě nejsem padawan, proto čekám na mistra Yodu, aby mě zasvětil do řádu Jedi a přiřadil mi mistra

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Jedi Temple

Anakina po těchto slovech napadla myšlenka, jak se chlapce zesměšnit.
Anakin: Pojď, zavedu tě do patřičné místnosti, kde ti pomohou.
Mířili spolu přímo k místnosti rady Jediů.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Padawan mi řekl ať ho následuji do místnosti rady. Proč mě vede do místnosti rady? Vždyť tam nikdo není.... Ještě před dveřmi rady jsem se ho podezíravě zeptal: Proč mám jít do té místnosti, když tam nikdo není?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“