Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Toho? Toho? Ta malá olysalá prašivá krysa řekla toho? Co si ta ubohá lidská troska myslí?
Tak ono se to bojí malé wookie, zamručela jsem a ušklíbla se.
Tak dobře ať se máš čeho bát.
Protože oba hlídači byli v doslechu,nemohla jsem udělat něco pořádného. A tak jsem se jen otočila k ni a tiše zavrčela.
Taky jsem nasadila nejstrašnější výraz, jakého jsem byla schopna.
Chvíli jsem se kochala jejím strachem, pak jsem se otočila k okýnku, ušklíbla se a dělala, že vedle mě nikdo není.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď:
Rozhodla jsi se dívku sednuvší si vedle tebe postrašit a to pokud možno nějak nenápadně. Chvilku jí trvalo, než si všimla tvého výrazu, protože se mermomocí snažila dívat kamkoliv jinam, než na tebe. Nakonec se však přeci jen podívala, když jsi předvedla to nejhorší, co v tobě bylo. Pohled na tvoje tesáky a děsivý výraz ji polekal natolik, že nadskočila a spadla na zem, což si vysloužilo hněvivý pohled od vašeho mistra, jenž na vás dohlížel. Rychle si sedla zpátky na místo a snažila se předstírat, že to byla jenom chyba toho, jak si špatně sedla. Byť z tebe měla strach, tak jeho se bála pořád o poznání víc, byť měl mladou a pro lidský druh přitažlivou tvář, jako by byl nějaký aristokrat či urozený. Takový ekvivalent mladým wookieům, z nichž by mohli být dědičně prominentní wookieové kmene.
Ty jsi se zatím mohla věnovat výhledu na přibližující se planetu. Už na první pohled byla odlišná od Kashyyyku - měla velké množství vodních ploch a dva kontinenty, které jsi mohla vidět, byly zcela odlišné. Jeden se zdál být zelený, zatímco ten druhý vypadal spíše jako pustina s množstvím hor. A právě k němu jste začali směřovat. Čím blíže jste byli, tím členitější ti povrch připadal a kromě pustiny a menší pouště jsi mohla vidět i řeku protékající buď kamenitým nebo bažinatým prostředím. Chvíli jste sledovali její proud, než se transport stočil trochu doleva, přelétl nad jedním vrškem a přistál v prostředku menšího skalního údolí před mohutným vchodem do jeskyně.
Všichni ven a seřadit.
rozkázal muž a čekal, až všichni vylezete ven, aby vyšel i on.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Vesmír, Loď:

Po přistání lidské dívka vyskočila se sedadla a evidentně se snažila dostat co nejdále ode mě.
Děti pomalu vystupovaly z raketoplánu a seřazovali se u vchodu do jeskyně.
Počkala jsem, až vystoupily skoro všechny děti a s posledními vyšla ven.
Také v řadě jsem se postavila úplně dozadu.
Byla jsem rozhodnuta nenechat žádnou s těch potvor dostat se mi do zad.
Pomalu jsem se rozhlížela po okolí a zkoušela vycítit, jestli už je mistr za mnou.
Krajina se mi nelíbila a společnost taky nebyla nic moc, ale rozhodla jsem se, že si tím nenechám zkazit náladu.
Ba naopak, rozhodla jsem se zkazit pobyt těm lidským spratkům.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Všechny děti se seřadily do řady včetně tebe a čekali jste, než před vás předstoupila dvojice, která vás sem zavezla. V ten moment se objevila ještě třetí postava - starší muž, původem durosan, který se připojil k této dvojici a jenž přišel směrem od jeskyně.
Tohle je Krayiss Two, od nynějška místo kde budete bydlet a kde z vás udělám buď Sithy nebo malé vyděšené mrtvolky.
začal se svým proslovem a bylo vidět, že hlavně v pasáži o mrtvolkách se vyžíval. Nijak neskrýval, že nikoho z vás nemá rád a dával to i patřičně najevo.
Pro vás jsem něco jako bůh, ale spokojím se s tím, když mi budete říkat lord Mortis. Tohle jméno si zapamatujte, protože kdo ho nebude umět vyslovit, se to bude učit osobně pod mým dozorem.
zazubil se nadšeně a trochu ustoupil do pozadí, aby předstoupila žena.
Jsem lady Boria a budu vaší vyučující v historii Sithů, manipulaci a boji myslí. Pokud se vám o mně bude zdát, tak si přejte, abych byla na vaší straně.
usmála se laškovně až z toho běhal mráz po zádech. Jako poslední předstoupil durosan.
Jsem lord Tuss, váš učitel boje, přežití a vedoucí fyzického výcviku.
dodal stroze lord Tuss a znova ustoupil nazpět. Nezdál se být příliš výřečný.
Nyní každý z vás dostane vlastní ... jeskyni. Středisko je poměrně, takže jsme ještě neměli čas ho trochu ... zvelebit. Výcvik vám začne zítra ráno, pod vedením lorda Tusse. V sedm budete nastoupeni před jeskyní a vyčkáte jeho příchodu. Ve středisku nestrpím žádné hloupé spory a pitomosti - a vězte, že tresty jsou pro mě potěšením. Jinak máte volno, nevzdalujte se od jeskyně, jídelna je otevřena od šesti do půl osmé. Nyní vám lady Boria ukáže vaše ... jeskyně.
předal lord Mortis další instrukce, aby se na konci pobaveně uchechtl a s lordem Tussem vyrazil napřed. Lady Boria si vás ještě chvilku prohlížela, než vás vybídla k tomu, abyste ji následovali.
Krátce po vchodu do jeskyně jste narazili na velká vrata umístěná tak, aby zvenčí nebyla jen tak vidět a neprozrazovala tak toto místo. Za nimi se táhla dlouhá a široká chodba. Hned zkraje vám lady Boria ukázala pravou chodbu do zbrojnice a levou do místa, kde bude hangár a garáž. Další odbočka vpravo vedla do ubytoven lordů a jejich kanceláří, další vlevo do jídelny. Následná vpravo vedla do tréninkových prostor všeho druhu. Naproti ní byla chodba vedoucí do technického oddělení, následovala až další chodba vlevo vedoucí do vašich ubytoven. Kdybyste pokračovali až na konec dlouhé chodby, dostali byste se do prostor skladišť a budoucí knihovny.
V chodbě do vašich ubytoven bylo mnoho dveří, každé pro jeden samostatný pokoj. Tobě byl přidělen hned jeden z kraje - byla to opravdu spíš taková jeskyňka, jak se pochichtával lord Mortis. Do skály vydlabaná místnost s nerovnoměrnými stěnami, pryčnou na spaní a jedním boxem na zemi pro tvůj majetek. Na stropě svítila luma a elektrické vedení bylo nahoře pouze přilepeno ke stropu a nijak výrazně kryto nebo něco podobného. Tohle byl nyní tvůj nový domov a měla jsi do zítřejšího rána víceméně volno pro to, aby ses 'zabydlela'.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Rozhlížela jsme se po pokoji a říkala si, že je všechno divné.
V podstatě už jsem věděla o co tady jde a co se děje, ale pořád jsem s toho byla zmatená.
Proč si vybrali zrovna mě? Stalo by se to i kdyby vyhrál ten druhý? Mám šanci přežít v téhle divné společnosti? A máme to vubec přežít?
V duchu sem se zaobírala neradostnou budoucností.
A tahle část planety ..........žadné stromy, jen kamení.
Náhle sem zatoužila být zpátky doma, prohánět se ve větvích a ničím se nezabývat.
Pomalu jsem vyšla z pokoje abych se rozhlídla po svém novém domově.
Šla jsem opatně, abych na nikoho nenarazila.
Došla jsem do jídelny vzala si jídlo a po očku koukala po ostatních jedlících.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Ze svého nového ubytování jsi rozhodně nebyla unešená a opakovaně sis pokládala otázku, cože tu vlastně děláš. Navíc jsi začala hodnotit i planetu, která se stala tvým novým domovem a její vzhled tě přiměl si postesknout po Kashyyyku, ráji života v porovnání s touto pustinou.
Po krátkém uvažování jsi radši hodlala zaměstnat svou mysl průzkumem střediska, byť jenom cestou k jídelně, kdy ses vyhýbala jakémukoliv kontaktu. Cestou jsi mnoho osob nepotkávala - vlastně jenom okolo tebe prošel až nečekaně rychle lord Tuss, jinak se jednalo především o množství droidů.
Jiné to nebylo ani v jídelně, kde seděl u jednoho z kamenných stolů jeden z tvých spolužáků. Stoly byly prakticky vytesané ze skály, stejně jako lavice, což samozřejmě neposkytovalo skoro žádný komfort, pouze plnilo svůj účel. Obsluhu zajišťovali opět droidi, ale povedlo se ti spatřit živého kuchaře - asi metr a půl vysokého, podobného člověku, ale se čtyřmi končetinami. Další výraznou odlišností byly jeho špičaté uši a výraz v obličeji podobný dravému zvířeti.
Co se stravy týkalo, tak zde jsi neměla moc na vybranou - jakousi kašovitou stravu a oproti tomu neznámé žluté koule s jakýmsi masem zalité mírně nazelenalou omáčkou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Jedla jsem zelenožluté jídlo a pozorovala kuchaře.
Jídlo navzdory vzhledu nechutnalo špatně.
Taky kuchař vypadal zajímavě, takového tvora jsem ještě neviděla.
Měl čtyři ruce a obratně je používal všechny za ráz, což mě udivovalo. Dokonalá souhra celého těla, mohl by to být dobrý válečník a on se zahrabe v kuchyni.
Nešlo mi to na rozum, a tak jsem ho pozorovala.
Pozorovala jsem ho docela dlouho, až mě z té kamenné sedačky začal bolet zadek.
Rozhodla jsem se, že se projdu po komplexu, abych ho trochu poznala.
Zvedla jsem se a odnesla špinavé nádobí na místo.
Pomalu jsem odcházela s jídelny. Nejprve jsem se vydala chodbou k technickému oddělení.
Jako každého Wookieho mě zajímala všelijaká technická udělátka.
Došla jsem ke dveřím, a opatrně nakoukla dovnitř.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Poté co jsi se vypořádala s jídlem, které na svůj vzhled chutnalo nejlépe co to bylo možné a poté, co jsi urputně sledovala kuchaře a snažila se o něm něco zjistit, jsi se rozhodla vyrazit do prostředí, které by ti snad mohlo být bližší než ta ostatní. Prvního rozčarování jsi se dočkala hned po vstupu do technického oddělení. Napravo jsi viděla dva staré pracovní stoly, přičemž jeden měl navíc místo jedné nohy podložený kámen, a vlevo se válelo spousta haraburdí. Skoro všechny ty součástky v jedné hromadě byly na odpis, což jsi poznala už od pohledu. Až to budilo pocit, že to tu zde bylo jen proto, aby to tu nevypadalo tak prázdné, protože v první místnosti jsi nic dalšího už nemohla spatřit. Mohla jsi projít víc dozadu, kde byla další místnost, o dost větší, která však byla také skoro prázdná. Skoro, až na dva přístroje a jednoho staršího člověka. Ten zrovna seděl shrbený u většího počítače, který už taky měl svá nejlepší léta za sebou, zatímco druhým strojem v místnosti byla tavící pec, jež vypadala doposud nejlépe ze všeho, co jsi mohla spatřit. Starší muž si tě všiml až po notné chvíli a se mžouravým pohledem se na tebe otočil.
A ty chceš co?
pronesl značně sípavým hlasem a snažil se na tebe zaostřit. I jeho věk by se dal přirovnat k míře opotřebení současného vybavení technického oddělení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Hledala jsem technické odděleni, ale tady tohle .... Ani jsem nedopověděla.
O co se snažím, stejně mi nebude rozumět.
Ach jo, povzdechla jsem si, konečně to vypadalo , že tu bude něco zábavného a zase nic.
Naposledy jsem se rozhlédla po místnosti.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Promluvila jsi ve svém jazyce, kde jsi se ani nesnažila skrýt své zklamání z toho, co jsi našla. A teprve poté sis uvědomila, že zde opět nemáš záruku toho, abys se ti dostalo rozumné odpovědi. Už jsi si zase myslela, že jsi narazila na jazykovou bariéru, která se ti vzhledem k tvé fyziologické struktuře bude jen těžko překonávat.
Starý muž se na tebe snažil stále chvilku ostřit, než nahmatal na stole jakousi čočku a podíval se skrze ni.
Ha, wookie. A mladý k tomu.
poznamenal, když tě mohl konečně vidět pořádně a sklíčko zase vrátil na své původní místo.
A jestli se nudíš, tak si běž, já tu mám práce více než dost.
odsekl nakonec starý muž, nejspíš technik a správce tohoto oddělení a vrátil se zpět ke své práci. Těžko jsi mohla odhadovat, jestli byl mrzutý, unavený, nejevil zájem, nebo celkově jakoukoliv emoci. Z jeho starých rysů se totiž nedalo vyčíst nic jistého a vlastně jsi ani tolik takhle starých lidí nikdy nepotkala, jestli vůbec nějaké.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Ten starý člověk není moc přátelský, ale třeba by mě nechal něco zkusit na těch věcech, když jsou tak staré. No a taky mi rozumí.
Přece jenom mě trochu trápilo, že nemůžu s nikým mluvit.
Chvíly jsem pozorovala co dělá a pak jsem se odhodlala.
Mužu nějak pomoct?
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
S vidinou, že bys zde narazila na někoho přátelského, jsi se mohla pomalu loučit, když i tento starý muž nijak neoplýval vřelostí a ochotou. Ale nyní sis mohla být jistá tím, že ti rozumí a tak trochu jsi zadoufala, že by sis zde mohla ukrátit chvíli.
Muž se na tebe po tvé otázce překvapeně otočil a chvilku přemýšlel.
Co? Jo, ten wookie ...
zamumlal si spíš pro sebe, ale ty jsi to mohla dost dobře slyšet. Ozvěna zde vzhledem k skoro prázdné hale byla více než patrná. Starý muž se otočil zpět ke svým věcem a chvilku se v nich přehraboval, než z nich vylovil jednu válcovitou komponentu s třemi vývody. Ta zamířila tvým směrem a přistála hodně vedle od tebe.
Moc chytat neumíš, tohle mi najdi v té hromadě.
dodal k tomu ještě starý technik a znova se vrátil ke své práci. K čemu komponenta sloužila, jak se používala nebo co to vůbec bylo, to ti nesdělil. Ty jsi jenom věděla, že dost veliká na to, aby ji měl problém člověk sevřít po obvodu v dlani a že tahle byla směrem od jednoho vodiče výrazně zčernalá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Zvedla jsem součástku a prohlížela si ji.
Chvíli jsem uvažovala,že bych odešla, ale nenapadlo mě nic, co bych mohla na základně dělat.
Tak jsem se vydala k hromadě součástek a začala se v ni přehrabovat.
Po chvily jsme tu součástku našla.
Narozdíl od teévzorové, nevypadala poškozeně.
Došla jsem spátka k technikovy.
Tady to je. Natáhla jsem k němu ruku se součástkou.
A co to je? K čemu se to používá.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Rozhodla jsi se v zadaném úkolu pokračovat a součástku najít, což znamenalo návrat k "haldě" a ponoření se do ní. Některé komponenty jsi v ní i poznávala, většinou se daly použít do osvětlení nebo zbraní, ale valná většina jich pro tebe byla novinkou. Začla jsi s přehrabováním se v "haldě" a komponenty tobě neznalé nebo odlišné mířily ven z hromady a tvořily jinou vedle. Trvalo ti asi deset minut, než jsi komponentu našla, byť byla očividně od jiného výrobce. Přesto se zdálo vše stejné. S tímto úlovkem jsi se vrátila zpět.
Technik byl tvou přítomností opět překvapen a chvilku přemýšlel, cože mu to vlastně chceš, aby nakonec komponentu vzal a prohlížel si ji.
To je akustický zesilovač, ale dost opotřebovaný,
odpověděl nejprve a komponentu ti vrátil, aby se na chvilku vrátil k práci. Posléze se však opět zvedl a otočil se k tobě, aby zesilovač znova uzmul.
A hodí se mi to, co si s tím chtěl dělat?
poznamenal a začal komponentu zapracovávat do svého produktu. Byla to změť drátů a komponent, většinou i tobě neznámých až na počítačové jádro zapojené do krabice, která byla jakoby středem všech komponent.
---------------------
Dej si pro příště pozor na předbíhání prosím, součástka v haldě vůbec být nemusela! Tentokrát to prominu, protože to nic nenarušilo, ale příště to bude na edit ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Ještě chvíly jsem pozorovala sterého technika při praci, lae pak mě to přestalo bavit.
Musím se sem někdy vrátit, napadlo mě.
Zatím naschle, řekla jsem a odešla z místnosti na chodbu.
Pomalu jsem se ploužila chodbou a přemýšlela co dál.
Tak nějak se mi nic nechce.
Když jsem se rozhlídla, zjistila jsem, že jsem před tréninkovým sálem.
Zvědavost mi nedala a já nakoukla dovnitř.

---------------------
Omlouvám se, nedošlo mi to :(
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“