Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horské jezero:

Docela mě překvapilo, že si Lord Tuss vůbec všiml mého pokusu a ještě více, že se k němu obtěžoval vyjádřit, přišlo mi , že ho nijak moc nezajímáme.
Dokonce mi i nevědomky poradil. Přemýšlela jsem o jeho slovech a došla na shromaždiště.
Překvapilo mě, že i moje blonďatá "přítelkyně" dorazila a vypadala kupodivu celkem živě. Cpala se bobulemi a vypadala skoro spokojeně.
Po proslovu Lorda Tusse o táboření jsem se vydala sebrat ještě nějaké plody. Hledala sem hlavně takové, které by byly podobné těm, které baštil tvoreček.
Pak jsem se vydala ke stromu, kde sme měli tábořit, jelikož se mi zdál podezřele daleko od jezera, lehla jsem si poblíž blonďaté "kamarádky, tak aby většina dětí byla mezi mnou a jezerem, ale abych neležela na kraji, po nocí stravené na téhle planete jsem chtěla být opatrnější. Jen sem v klidu ležela a hrála si s tvorečkem pokoušela se ho krmit a ochočit.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horské jezero:
Krmivo pro tvorečka se ti nakonec najít nepovedlo a musela ses nakonec spokojit s tím, co jsi již měla v zásobě. Odhadem jsi mohla říci, že jsi měla zásobu ještě na zhruba dva dny, než by ti měly dojít.
Ohledně místa přespání sis vybrala tentokrát takové, které bylo zhruba uprostřed a byla jsi tak co nejdále od případného nebezpečí. Vzhledem k tomu, že jste se neustále nacházeli v divočině, tak bylo více než pravděpodobné, že by vám tu mělo něco hrozit.

Ještě před spánkem nebo umístěním se u stromu jsi si prohlédla okolí a hledala jsi i jiné potraviny, než ty, které by byly pro tvorečka, kterého sis předcházejícího dne ulovila. Povedlo se ti nalézt několik různých bobulí a dalších plodů, které se zdály být jedlé a navíc si je ulovila i většina tvých kolegů. Dva z nich se rozhodli hledat nějaké menší savce a jeden se i chvilku pokoušel najít a ulovit nějakou rybu, ale bez valnějšího úspěchu. Všichni ostatní se spokojili s různými plody a ani lovcům nakonec nic jiného nezbylo, když se nedostavil žádný úspěch v tomto směru.
Na rozdíl od tebe si většina kolegů nijak výrazněji nehlídala pozici, kde budou ležet, možná až na výjimku blonďaté dívky, které už spala v době, kdy ostatní teprve ulehávali.

Ze spánku tě probudil křik jednoho kluka, aby následovalo vzplanutí rudé čepele světelného meče a dvě máchnutí. Lord Tuss byl na nohou dříve, než by se zdálo být možné a když ses více probral, stejně jako ostatní, tak již bylo po všem. Obojživelná šelma byla o hlavu kratší a tvému spolužákovi se naštěstí nic nestalo.
Mrchy, takhle drzé snad ještě nebyly,
zatrucoval lord Tuss a vyhlížel směrem k jezeru, jakoby tu snad těchto dvoumetrových obojživelníků mělo být více.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horské jezero:

Probudil mě křik jednoho z dětí, naštěstí lord Tuss vyřešil všechno efektně a velmi rychle. Opět mě fascinovala práce zkušeného válečníka s mečem. Také jsem se v duchu pochválila, že sem se uložila tak, abych měla z ostatních dětí živý štít. Trochu jsem se zvedla a pokusila jsem se prohlídnout si věc co nás navštívila. Už jen proto, že lord Tuss naznačil že by jich tu mohlo být víc. Po chvíly jsem se zase uvelebila ke spánku a usnula.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horské jezero:
Z noční příhody sis toho nakonec moc nedělala, protože tebe se bezprostřední nebezpečí netýkalo a lord Tuss si s ním poradil způsobem, o jakém se nikomu z přítomných ani nezdálo. Ještě než jsi usnula, tak jsi mohla vnímat, jak se lord Tuss vypravil hlouběji k jezeru a něco tam zkoumal, než se navrátil k ostatním, aby ulehl. Ne všichni však byli schopni usnout stejně jako ty nebo lord Tuss, protože čerstvá zkušenost je přiměla k bdělosti nebo prostě jen ze strachu nemohly usnout.

Když jsi se ráno probrala, tak nebylo těžké uhodnout, kdo se vyspal a kdo zbytek noci probděl. Rozhodně nebylo překvapující, že mezi dotyčnými byl napadený kluk, který ještě teď svíral kus klacku, který někde našel a koukal na mrtvolu velkého plaza, jež ležela nedaleko od něj. Možná trochu překvapením byla dívka, která během posledních dnů měla označení jako té poslední, protože vypadala vyspalá a odpočatější než ostatní. I ona si sice mrtvolu zvířete prohlížela, ale poznala jsi v jejím pohledu úplně jiný druh zájmu.
Když se zjevil lord Tuss, tak byli již všichni vzhůru a čekali, co si pro vás připravil dnes, jestli budete pokračovat ve vašem pochodu, nebo vás snad čekalo něco jiného.
Do oběda nás čeká ještě kus cesty, pak přijde změna v programu,
řekl lord Tuss, když se přihlásila blondýnka, která byla pravidelně tou poslední. Lord se na ni překvapeně podíval, ale vybídnul ji k tomu, aby promluvila. Ukázala na mrtvého tvora a sbírala odvahu, aby promluvila co nejklidněji.
Jsou jedlí?
pronesla nakonec dívenka stroze, ale pevným hlasem. Všichni napjatě čekali, co se bude dít, než se lord Tuss hromově rozesmál.
Výtečně Gillian, pravě jsi prokázala, že se učíš a proto si můžeš odříznout sama jako první. A ano, jsou jedlí a dokonce relativně lahodní,
uklidnil se a vytáhnul z batohu velkou mačetu, kterou zabodnul do tvora a odloupnul část jeho kůže, aby odhalil masovou hmotou a pokynul Gillian, aby přistoupila a odřízla si dle libosti. Viděla jsi na ní, že se musela přemáhat, ale nakonec to udělala a odřízla si několik plátků, které poté zabalila do velkých listů rostliny, jež se nacházela opodál a se svolením lorda Tusse si tím doplnila batoh. Jakmile byla spokojená se svými odřezky, tak mistr poodstoupil opodál, aby přenechal ostatním možnost si také odříznout kus. Všichni začali nejprve po sobě nervózně pokukovat, jak nikdo nevěděl, kdo by měl jít první. Viděla jsi však, že zrzek se už chystal vyjít vstříc, aby získal prominentní pozici a mohl si ukrojit z toho nejlepšího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horské jezero:

Raní pohled na tábor byl osvěžující, tolik nevyspalých jedinců, kteří po dalším pochodu nejspíš padnou. Vůbec sem s nimi neměla soucit, bylo bezpečné spát, to nám Lord Tuss jasně předvedl, takže to byly blbci. Jak jsem se rozhlížela, všimla jsem si, že moje kamarádka patří k těm chytřejším. Když se oběvil Lord Tuss, ukázala že je nejchytřejší z nás.
Jsou jedlí?
Výborný nápad, aspoň nebudeme muset nic hledat. Pochválila sem ji v duchu.
Po té co si Gillian naplnila batůžek masem, nastala chvíle kdy všichni čekaly, sledovala jsem ostatní a vyčkávala, nechtěla sem se pro jistotu plést do cesty těm větším . Najednou se rozešel zrzek. Ten nebyl větší a navíc mi ukázal jak se mám jako Sith chovat. Rozešla jsem se take, Po cestě jsem ho odstrčila a přišla k mrtvému zvířeti. Dávala sem si na něj neustale pozor a čekala jak zareaguje, ale zároveň sem si vyhlížela nějaký chutný kousek .
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horské jezero:
Když vyrazil zrzek, tak jsi ho nechtěla nechat jít před tebou a rozhodla se mu vrátit lekci, kterou jsi obdržela prve. Rozešla ses tedy také a to takovým způsobem, že jsi jej poměrně ostře odstrčila, div, že nespadl. Chvilku balancoval, ale povedlo se mu to ustát. Krátce na to jsi v zádech mohla pocítit jeho bodavý pohled, ale to bylo nakonec vše, k čemu se odhodlal, díky čemuž sis mohla vybrat tu nejvhodnější část z tvora, která ještě nebyla vybrána. A protože tvor nebyl zrovna malý a Gillian byla drobná a nepotřebovala toho tolik k jídlu, tak jsi měla pořád královský výběr.
Zrzek se však nenechal odradit a přistoupil k tvorovi z druhé strany, kde si dával pozor na to, jak si ukrajuješ ty, ale zároveň si odkrajoval i on sám. Rozhodně tím dával najevo, že se jen tak před nikým sklánět nebude, byť není tím úplně nejsilnějším. Pokud by ses podíval směrem k lordu Tussovi, tak bys viděla pobavený trochu pokřivený úsměv, ale něco i jako jakousi spokojenost nad vývojem situace.
Nicméně v klidu sis mohla nakrájet, kolik jsi potřebovala a mohla si unést, což nebylo až tak velké, vzhledem k tomu, že velkou část batohu jsi už měla zaplněnou. Jakmile jsi skončila, tak se k tvorovi vydávali i další a nakonec se dostalo na každého a ještě dost zbylo, byť někteří neměli úplně nejlepší maso, ale pořád to bylo maso.

Jakmile všichni skončili s porcováním, vyrazili jste opět rychlým tempem kupředu, bylo to tempo úměrně tomu včerejšímu a opět se ho rozhodla držet od počátku stejná skupina jako předchozího dne. Gillian, byť vypadala odhodlaněji než na počátku vaší cesty, vyrazila vpřed vlastním tempem a nikterak se neohlížela na tempo kohokoliv jiného. Mohla jsi odhadovat, že cesta bude relativně kamenitá a mělo by být možné se po ní pohybovat rychle, tedy až na místa, kde by se mohla cesta drolit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horské jezero:

Zrzek se sice nekrčil a nečekal a drze se nacpal k jídlu. Nevadilo mi to, stačilo mi to, zvlaště když sems e koukla na lorda Tusse. Ukrojila sem si pořádnou porci a dal asi ji do batohu. Pak sem si ukrojila pořadný kus a ukusovala ho odchazejic od mrtvoli. Všichni si nabrali a vyrazily jsme na další cestu. Nasadila sem stejné tempo jako vščera, zase tak abych viděla na vedoucí pozice, ale nebyla u nich.Po cestě jsem se zamyslela. Bylo mi trochu líto, že jsem do Zrzka strčila
Není moc dobré ukazovat sílu. Vlastně je to hloupé. Stejně hloupe jako to stím kamenem. Musím se držet vic ve středu, být víc nenápadná. Bylo by hloupé provokovat ostatní.
Trochu sem zpomalila a propadla se až na pozici se které sem viděla Gillian.
Jde jí to dobře, vypadá lepe než na začátku. Taky je hodně chytrá. Občas sem se na ni nenápadně ohlédla, ale jinak sem šlapala dál a dávala si pozor na tempo i na cestu.
Vlastně jsem vůbec nevěděla co se bude dít a co se po mě chce, ale rozhodla sem se, že dokud to nezjistím, budu se snažit nevyčnívat.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horská cesta:
Jakmile jste skončili s porcováním, opět jste byli na cestě a to zhruba v podobném rozpoložení jako v předcházejících dnech. Přesto se daly sledovat různé posuvy, což se ti dařilo sledovat hlavně díky tomu, žes tak trochu cestovala v pořadí, byť sil jsi měla stále dost.
Z čelní skupiny postupně odpadly všichni kromě dvou - tou byla zabracká dívka a zrzek, trochu jim jenom sekundoval Zaro, jehož sis pamatovala z cesty na Krayiss a měla s ním společnou snídani. Překvapivě však začal ztrácet twi'lek, který byl předchozí den na čele s ostatními a hodně dozadu se propadl i nejspíše kluk tobě neznámého hmyzího druhu.

Na rozdíl od předchozích dní jste tentokrát nekráčeli nikterak dlouho, v podstatě jenom celé dopoledne, abyste se zastavili před stoupajícím skalním masívem. V něm jsi mohla spatřit v různých místech zatlučené kovové věci a to v nepravidelných vzdálenostech od sebe. Lord Tuss dole z bedny vyndal lana a pak jakési vesty a kalhoty ve vaší velikosti.
Nic však neříkal, dokud nedorazila poslední dvojice, kterou tvořila Gillian a twi'lecký kluk, byť na dívce jsi mohla pozorovat, že se s únavou už tak nějak naučila vypořádávat, zatímco twi'lek vypadal dost ztrhaně.
Je to prosté - tam nahoře je cíl naší cesty. Protože jste tak malí a neschopní, každý si oblečete tohle, což vás může trochu ochránit, když spadnete trochu dolů. Budete přivázáni k lanu a musíte se nějak vyšplhat nahoru, pokud spadnete, tak sletíte o kus dolů, namlátíte si a víc se unavíte. A ještě jedna věc, všichni to musí vylézt i se svým batohem,
dodal ještě a čekal, jestli se najde nějaký první dobrovolník, kdo se pustí do šplhání jako první.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horská cesta:

Cesta netrvala stejně dlouho jako předchozí dny, ale pro některé byla stejně namáhavá. Většina cesty nevyžadovala úplnou pozornost a tak jsem cestou přemýšlela. Přemýšlela jsem co udělat s tvorečkem. Měla jsem už jen pár bobuli a on nejevil touhu ani se přátelit a hlavně jíst cokoli jiného než jeden druh bobulí, které už tu nerostli a jejichž zásoba se velmi ztenčila. Když jsme došli ke skalnímu masivu, byla jsem rozhodnutá ho pustit. Zároveň sem ale nehodlala dopustit, aby ho někdo z mích kolegu snědl. Prohlédla jsem si okolí a pak samotnou stěnu. Spousta kovových věcí, které usnadňovaly lezení byly po celé délce.
Strom nebo skala, docela jsem si věřila že se dokážu dostat nahoru snadno, zvlášť, když nám Lord Tuss řekl že nám dá tu věc na lezení co nás v případě pádu ochrání. Stejně sem nevěřila, že bych spadla, ale nechtěla sem se předvádět a navíc jsem chtěla počkat až nahoru vyleze většina mých spolužáku abych mohla pustit tvorečka. Takže jsem čekala, kdo se přihlásí první. Doufala sem že to bude Zrzek a že si natluče.
Navíc čím víc jich půjde přede mnou tím líp se poleze mě, můžu se poučit z jejich chyb.
Rozhlížela sem se po ostatních jestli někdo najde odvahu a přihlásí se jako první. Zaměřila sem se pohledem na Zrzka. Pohledem, který říkal „proč to neskusíš srabe“.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Horská cesta:
Během cesty jsi dospěla k rozhodnutí pustit chyceného tvora, protože se nezdál náchylný k nějakému ochočení, ale i to s sebou neslo různé svízele. Jedním z nich byla nutnost počkat, až bude většina ostatních dětí nahoře, aby neměly tendenci si z něj udělat večeři, byť každý měl v batohu nařezané plátky masa.
I když jsou zkoušela pohledem vyprovokovat zrzka, tak tě zcela ignoroval a nikam se nehrnul. Nakonec vykročil odhodlaně Zaro, jenž se tak jako první vydal na stěnu. Pokoušel se zvolit si jednoduchou cestu a relativně se mu dařilo, i když v půlce v jednom místě trochu zavrávoral a málem ztratil rovnováhu. Vše ale nakonec ustál a dostal se tak nahoru. Jako druhá se k překvapení mnohých přihlásila Gillian, i když jsi viděla, že už se chtěla hrnout zabračka. Ta se však nakonec stáhla, aby se zájmem sledovala počínání blonďaté dívky.
Už z počátku byl patrný její handicap v síle rukou, kdy sice byla lehká, ale batoh ji značně tížil. I proto lezla pomalu a opatrně a dost věrně kopírovala cestu Zara, což se jí dařilo bez pádu zhruba do třetiny. Tam narazila na nepředpokládanou věc - a to, že Zaro byl vyšší a nevyšly jí tak chyty, což vedlo k podklouznutí a zhoupnutí se po laně. Do stěny naštěstí narazila přes batoh, ale i tak bylo jasné, že to s ní otřáslo. S jejím odhodláním to ale nehnulo - otočila se a pokračovala ve šplhání od záchytného bodu, aby tentokrát zvolila jinou cestu. Sice obtížnější a pomalejší, ale i tak pokračovala vzhůru. Nakonec se zhoupla ještě jednou, ale i tentokrát to ustála a dostala se nahoru jako druhá, byť na posledních metrech bylo vidět, jak jí scházely síly.
Po ní pokračovaly další děti - zabračka, zrzek a další, kdy už dole kromě tebe a lorda Tusse zbyli už jen dva studenti.
Využila jsi toho pro puštění tvora na svobodu, který nezaváhal a rychle se dostal do vzdálenosti od tebe, aby se až poté začal rozhlížet, kdeže to vlastně byl. Čekala ho náročná cesta nazpět, nebo do známého prostředí, ale před tebou brzy čekal výstup po skále.
-------------
Klidně můžeš posunout příběh do bodu, kdy se šplháš po skále, vzhledem k tomu, jaké má tvoje postava zkušenosti, to nebude výraznější problém.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Horská cesta:

Sledovala jsem ostatní jak šplhají nahoru a okoukla pro mě přijatelné záchytné body. Některým to šlo, jiným ne. Potěšilo mě , že Gillian to zvládla, na svou kondici docela hravě. I přes mé velké přání Zrzek nespadl a nerozbil se dole na kaši. ruzní kolegové volili různé způsoby lezení, podle své síly a velikosti. Ve vhodné chvíli jsem vypustila tvorečka . Po vypuštění tvorečka jsem dole zbyla už jen já, Lord Tuss a dva poslední kusy. Naposledy jsem se ohlédla po tvorečkovy, ale ten už dávno zmizel tam, kde tušil svou noru.
Oblékla jsem si postroj a začala lézt nahoru. Nebyl to problém, šlo to skoro tak dobře jako po stromě.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Kdesi v horách:
Jakmile tvoreček zmizel v pustinách Krayissu, mohla ses soustředit pouze na sebe a vyšplhání nahoru. S popruhy jsi však měla trochu větší problémy, protože jsi byla fyzicky mohutnější a popruhy byly chystané pro menší lidi. Nakonec se ti to povedlo a boj s popruhy byl nakonec nejvýraznějším problémem oproti lezení po stěně, což byla spíše třešinka na dortu. To tě nakonec přimělo šplhat výrazněji pomaleji, než jsi byla zvyklá, protože ti popruhy mnohdy překážely, než aby tě měly více jistit. Ale žádný větší problém jsi nakonec neměla a jako jedna z mála se dostala nahoru bez sebemenší chybičky.
Všichni ostatní nahoře již byli svlečení z popruhů a odpočívali, nebo se o to pokoušeli, pouze Gillian se rozhlížela okolo, ale nechodila tak daleko, aby ztratila z dohledu svůj batoh. I tys byla trochu unavená z lezení, ale nejednalo se o nic, co by chvilka odpočinku nespravila.

Lord Tuss vylezl nahoru až jako poslední a jako jediný z vás neměl na sobě popruhy. Pokud jsi ho sledovala, tak bys mohla vidět, že k lezení používal mrštné skoky mezi pevnými záchyty a vypadal na stěně živěji, než kdokoliv z vás. Nahoře si vás obhlédl a nakonec relativně spokojeně pokýval hlavou.
Dobře, uspěli jste ve vaší první zkoušce. Dostali jste se sem a prokázali, že máte naději. Teď si můžete z batohu vysypat veškeré kamení. Batohy a to, co jste si pro sebe získali je nyní vaše. Poslední částí téhle zkoušky je průchod támhletou jeskyní. Až se setmí, tak budete jeden po druhém vyrážet, do té doby máte volno,
prozradil lord Tuss a ukázal na užší vstup do jeskyně nedaleko, která se netvářila příliš pohostinně a vypadala nepříjemně. Každopádně do západu slunce ještě nějaký čas zbýval, který jste mohli využít dle svého. V okolí toho ale moc k dělání nebylo, pár stromů, jinak další skaliska směrem vzhůru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Kdesi v horách:

Když sem vylezla nahoru, napadlo mě že bez tech popruhů bych nahoře byla rychlej a s menšímy problémy. Sundala sem si je a položila je na hromadu kam je dali ostatní. Přišla sem ke kraji a sledovala jak Lord Tuss leze nahoru.
Ten je mnohem lepší než já, povzdechla sem si v duchu, vůbec neleze spíš jako kdyby po stěně vyskákal.
Koukla sem se po ostatních, všichni se váleli, jen Gillian se procházela okolo a rozhlížela se. Sedla sem si kousek o jejího batohu a položila si svůj. Lord Tuss nám vyložil co nás čeká.
Takže projít jeskyní a přežít to. Třeba to půjde.
Vyházela sem si z batohu kameny a vytáhla si plátek masa a začala ho baštit. Sledovala sem ostatní a krajinu okolo a pohrávala si ze světelným mečem .
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Kdesi v horách:
Rozhodla ses zvolit nejprve odpočinek a až poté cokoliv dalšího. K tomu jsi využila část připraveného masa, do něhož ses pustila hned poté, jakmile jsi vyprázdnila z batohu kamení. Vzhledem k váze batohu jsi věděla, že ho tam bude dost, ale když jsi si uvědomila, že jsi nesla prakticky batoh plný kamení, tak tě to mohlo možná trochu překvapit. Vše však bylo teprve první zkouškou a k večeru vás měla čekat další, kterou mohl být zdánlivě jednoduchý průchod jakousi jeskyní.
Už po chvilce jsi vnímala, že odpočinek přišel vhod a podle pozice slunce a vědomí délky dne z předcházejících dní, jsi věděla, že do setmění zbývalo ještě několik hodin, která jsi mohla využít dle vlastní libosti. Pro možnou inspiraci jsi zkontrolovala, co dělali ostatní.
Naprostá většina se věnovala odpočinku a někteří to rovnou zalomili a rozhodli se zkusit spát v nějakém dostupném stínu. Pár dětí ani tohle neřešilo a prostě si tak nějak ustlalo na svém batohu. Mezi pár výjimek patřili ti doposud nejzdatnější členové skupiny, kteří následovali tvého příkladu a využili času k posilnění a poté nějakému procvičení. Pouze reptilian, který patřil mezi nejslabší se usadil na kraji skály a sledoval prostor pod ní a někam do dáli, jakoby snad mohl každou chvíli odletět. Gillian mezitím pokračovala v prozkoumávání okolí a vlastně se neustále udržovala v pohybu, jen jednou se zastavila u svého batohu a taky uzmula kus masa, aby se posilnila.
Po chvilce sis mohla všimnout, že si tě občas podezíravě prohlížela tatáž twi'lečka, která tě viděla předchozího dne, jak ses pokoušela o projev Síly v tom lesíku u jezera. Jen těžko jsi však mohla vědět, nač vlastně myslela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“