Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Technikovi jsi už neodpověděla, i když se nezdálo, že by si něčeho všiml. Bylo na něm vidět, jak jsou k němu léta neúprosná a senilita si na něm také začala pochutnávat. I to mohl být jeden z důvodů, proč jsi se vydala dál k průzkumu střediska a zamířila před tréninkový sál. Větev komplexu s tréninkovými prostorami patřila k těm nejrozsáhlejším a ty ses zastavila hned u největšího cvičného sálu, který byl jako první na levé straně. Dveře do dalších cvičných prostor byly jinak zavřené nebo zapečetěné, takže by ses nemohla dostat dovnitř. Po pravé straně byly dvoje dveře dál, byť od sebe byly vzdálené skoro přes celou délku chodby. Za velkým tréninkovým sálem byly ještě dveře do dvou dalších, aby chodba končila ústím do poslední tréninkové místnosti.
Nahlédla jsi tedy do jediného otevřeného a měla to štěstí, že jsi mohla někoho spatřit trénovat. A co se nedělo, tak to byl sám lord Mortis, který právě ladně plul tréninkovým prostorem a bojoval s iluzorním nepřítelem. Netušila jsi proč, ale z lorda Mortise jsi mohla vnímat velkou spoustu hněvu, který ho doprovázel kamkoliv se při tréninku pohnul.
po chvilce rozcvičování se proti němu postavili hned čtyři droidi s cvičnými meči. Lord Mortis jim dopřál dokonce té výhody, že je nechal začít zaútočit, ale ani to jim nepomohlo od rychlého konce. Vše, co lord Mortis potřeboval provést byly pouhé tři údery jeho rudé čepele - dlouhý oblouk s úkrokem stranou, jímž přeťal dva protivníky, přetočení se na patě a bodnutí vpřed do třetího a zachycení ruky posledního, aby byla následně probodnuta jeho hlava. Po rychlém konci lord Mortis znechuceně kopnul do nejbližšího droida a podíval se směrem ke dveřím, kde ses stihla jen tak tak schovat. Nemohla jsi však tušit, zda-li jsi byla spatřena, nebo ne.
------------------
Teď bych byl rád, kdyby ses zaměřila na pocity z toho, co jsi mohla vidět v tréninkové místnosti, stejně jako to, co jsi podvědomě vnímala pomocí Síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Došla jsem do chodby vedoucí k tréninkovému sálu, když v tom jsem ucítila přítomnost někoho velmi silného a naštvaného.
Připomínalo mi to pocit z Lorda Mortise, který jsem měla na nástupu, jen to bylo mnohem silnější. Přišla jsem k hlavním dveřím tréninkového sálu.
Přes dveře jsem viděla Lorna Mortise, jak trénuje s droidy. Bylo to úžasné. Nejen, že je zlikvidoval přímo hyperrychlostí, ale ten pocit, ta síla, co jsem z něj cítila byla úžasná.
Lord je úžasný! Ta rychlost, ta síla...! Ty ostatní spratky by nejspíš zahnal už i jen ten pocit, který z něj vychází. Takhle silná bych taky chtěla být.
V té chvíli se Lord otočil ke dveřím a já jsem instinktivně ucukla, aby mě nebylo vidět.
Já jsem pako! Se svou silou mě musel cítit už když jsem přišla ke dveřím. To se asi neschovám. Nadávala jsem si vduchu.
Navíc neříkal, že se sem nesmíme podívat.
Zhluboka jsem se nadechla a prošla jsem dveřmi.
Lehce jsem se uklonila.
Omlouvám se za vyrušení, Lorde Mortisi.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Po chvilce váhání a úvah jsi nakonec předstoupila ven a vstoupila dovnitř, kde jsi se prezentovala omluvou. Lord Mortis si tě zvědavě prohlížel a mohla jsi cítit, jak se ten masivní hněv utlumil, ale jistá míra tu stále zůstávala. Bylo až s podivem, jak dovedl být tento muž neustále naštvaný.
Copak, zaujalo tě tu snad něco?
zeptal se rovnou a chvilku přemýšlel, jaký postoj má zaujmout. Nečekal, že by se některý z nových členů střediska troufnul takhle postavit před něj, zvlášť po tom co mohl před chvilkou vidět. Lord Mortis se ani příliš neobtěžoval skrýváním svých emocí a nezdálo se, že by mu to nějak vadilo. Nakonec si uklidil světelný meč a sehnul se k nejbližšímu poškozenému droidovi. Ti byli zkonstruovaní tak, aby jejich jednotlivé části šly velice jednoduše opravit, vyměnit nebo i jenom nasadit. To se povedlo u droida, který byl přeťat přesně v půlce svého trupu, druhý vedle něj však vyžadoval větší opravu. Probodnutí droidi museli být buď zaceleni nebo se jim mělo dostat výměny probodnutých plátů případně částí za nimi.
Vem druhou půlku toho droida a pojď se mnou.
nakázal ti nakonec a nanačil, abys uchopila menší, horní část trupu přetnutého droida. Lord Mortis posléze vyrazil směrem k technickému oddělení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Lord Mortis mi kupodivu neusekl hlavu, dokonce se trochu uklidnil.
Annno, bylo to rychllllé, vykoktala jsem.
Bylo to užasné, je tak rychlý, tak dokonalý.
Lord Mortis sebral droida a vyzval mě,abych vzala jiný kus.
Vzala jsem droida a šla za ním.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
V odpověď na Mortisovo otázku jsi ze sebe vykoktala hodně jednoduchou odpověď. Lord Mortis jenom pokrčil ledabyle rameny.
Bylo to nudné,
dodal k tomu, zatímco jste přecházeli přes chodbu. Nemohla sis nevšimnout, že po vás pokukoval jeden z dalších nováčků výcvikového střediska. No, spíše na vás zíral a nevěřil vlastním očím, že jsi doprovázela lorda Mortise, který vám pohrozil trestem v případě výrazné neposlušnosti.

V technické sekci jste jen prošli úvodní místností, aby se lord Mortis zastavil metr před pracovním stolem, kde byl tvůj starý známý. Položil půlku droida před sebe a počkal, až uděláš totéž a stáhneš se za něj.
Querre, potřebuju to opravit.
řekl až nečekaně hlasitě, byť by to nejspíše nebylo zapotřebí. Querr - jak se technik jmenoval, což jsi se dozvěděla, až nyní, se otočil a chvilku si prohlížel lorda Mortise, tebe a potom droida.
Už se to zase porouchalo? Hroznej krám. Nebo to rozbil tady mladej wookie, když studoval techniku?
poznamenal Querr a ukázal na tebe, čímž prozradil, že jste se už viděli. Lord Mortis se tázavě natočil na tebe.
Ty už jsi se s Querrem někde setkala?
zeptal se napůl hrozivým, napůl normálním tónem. Když sis to uvědomila, tak bez té hrozivé části jsi ho snad ani nikdy neslyšela mluvit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Bylo to nudné? Možná, pro někoho tak silného jako on, ale pro mě to bylo rychlé a uřasné. Chtěla bych být silná jako on.
Přemýšlela jsem o mistrově tréningu a jeho slovech.
Když jsme procházeli chodbou, postřehla jsem nějakého s těch lidských zmetků, ale byla sem na tolik ponořená do přemýšlení o mistrovi, že mi nepřišlo na mysl se sním zabývat.
Přišli jsem do technické části a položily droida na opravářův stůl. Pak mě starouš obvinil z rozbití droida.
Jako bych něco takovýho dokázala.

Ty už jsi se s Querrem někde setkala? zeptal se mě mistr svým obvyklím tonem.
Ano, už jsme tu byla, učit se, ale něměl na mě náladu.
Odpověděla jsem a čekala na mistrovu reakci. Nezdálo se, že by s toho chtěl dělat problém, sice byl naštvaný, ale to byl zřejmě pořád, takže jsem ani neměla strach.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Odpověděla jsi mistrovi a prozradila svou předchozí návštěvu zde. Mistr jenom přikývl, že pochopil a otočil se ke Querrovi.
Querre, tohle je Tarral, jedna z učednic tady ve středisku a je to ona. A tohle, tohle si budeš pamatovat!
pronesl mistr Mortis a ty jsi pocítila vzedmutí jeho emocí, které skončily na Querrovi. Ten se jenom chytl za hlavu, chvilku si něco mumlal pro sebe, než se vzpamatoval a podíval se opět směrem k vám.
Jistě mistře Mortisi, učednice Tarral.
odpověděl Querr, jakoby se nic nedělo. S tím se mistr Mortis spokojil a vyrazil směrem pryč, což naznačil i tobě. Zastavili jste se až venku na chodbě, kde se k tobě ještě otočil.
Jemu už to stejně nemůže víc uškodit, starému bláznovi. Ty by ses nyní měla vrátit do svého pokoje, protože lord Tuss vás zítra notně potrápí.
pousmál se zlověstně lord Mortis a tím tě de facto propustil z povinnosti následovat ho. Nečekal na tvou odpověď a vyrazil zpět do tréninkového sálu, aby poklidil i zbytek droidů a dělal kdo ví co ještě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Odešla jsem s technické části. Pomalu jsme došla do pokoje.
Svalila jsme se na postel, abych šla spát a odpočinula si, před zitřejším těžkým dnem, ale měla jsem hlavu plnou myšlenek.
Dokážu být někdy, tak rychlá a silná jako lord Mortis. A jaktože věděl jak se jmenuju? A proč si to pamamatoval?
Hlavou se mi honily zmatené myšlenky až jsem usnula.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Dnešní den, spousta nového, spousta nových vjemů a především nové prostředí tě nakonec unavily do takové míry, že jsi usnula skoro hned, jakmile jsi se svalila na postel.

Když jsi se probrala, tak jsi neměla absolutně žádné tušení o tok, kolik je právě hodin. V paměti ti utkvěl však jednoznačný údaj - v sedm máš být nastoupená před jeskyní pro zahájení výcviku pod vedením lorda Tusse. Podvědomě jsi však tušila, že máš k dispozici ještě nějaký čas na to, aby ses připravila a případně nasnídala. Mohla jsi zajít do koupelny společné pro dívky, kterých vás tu stejně nebylo mnoho a tam provést ranní hygienu, či rovnou vyrazit do jídelny. Tušila jsi, že nemusíš výrazně spěchat a přebíhat z místa na místo, ale zase výrazné flákání by určitě nepřipadalo v úvahu. Potíž byla v tom, že jsi vůbec netušila, co přesně po vás bude lord Tuss chtít, nebo co vás čeká. Jestli si máte vzít něco s sebou, nebo vám postačí holé ruce, rozum, nohy.
------------------------
Abychom zapracovali na délce příspěvků, tak ti budu nyní poskytovat jakousi nápovědu, nebo to - co mi přijde jako vhodné.
V tomto případě se zaměř na svou ranní hygienu, na první noc(klidně nějaký sen, který nebude vizí), na myšlenky k tomu, co tě čeká, odhady, dohady a dále. Klidně se můžeš posunout až do jídelny, nebo jen stručně popsat, co bys tam měla v plánu dělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

V noci se mi zdálo o Lordu Mortisovy, jak bojuje při tréninku.
Pak se mi zdálo o mě, jak bojuju z droidy. Vůbec mi to nešlo.
Vzbudila jsem se a doufala, že ve skutečnosti to bude lepší. Po chvíli jsem zase usnula a spala až do rána.
Ráno jsem se vzbudila brzy. První pocit vůbec nebyl dobrý.
Byla jsem pod zemí a ten pocit se mi nelíbil, neboť to není vhodné místo pro wookieho.
Rozmrzele jsem vstala a přemýšlela, co dělat dál.
Instinktivně jsem tušila, že ještě není těch sedm hodin, v kterých mám stát před jeskyní na nástupu k cvičení.
Vlastně ani nevím, co se bude dít. Vlastně pořád moc nechápu co se tady děje. Asi jsem hloupá, ostatní děti vědí, co se děje a co se bude dít.
Stale rozmrzelejší jsem se vypravila do koupelny a provedla ranní hygienu a vydala jsem se do jídelny, abych se najedla.
Byla jsem tak rozmrzelá, že mi bylo jedno, jestli potkám ty lidské otrapy.
V jídelně jsem si vzala první jídlo, které mi přišlo pod ruku a šla si sednout ke stolu, co byl u stěny a opřela se zády o stěnu.
Rozhlížela jsem se po jídelně a pomalu jedla svou snídani.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:
Pocit z toho, že jsi se probudila na zemi a ne kdesi ve stromech, jak jsi zvyklá, ti byl po otevření očí velice nepříjemný. Ale brzy jsi se s ním srovnala a co nevidět jsi už byla v jídelně, ukusovala chleba bez výrazné chuti a k tomu přežvykovala jakousi zeleninu. Celé to bylo stravitelné, ale nic extra. Kromě tebe se v jídelně nacházelo i několik dalších dětí, ale žádný z vyučujících. Většina dětí se držela od sebe dále a nebavila se spolu až na dva kluky, kteří si byli nečekaně podobní. Bylo zajímavé, že sis té podobnosti nevšimla dřív. Nebyla to taková klasická podobnost mezi druhy, ale i v jistých detailech, kterými se jedinci obvykle od sebe lišili.

Po jídla jsi měla akorát čas jít ven seřadit se do řady, v níž už čekali někteří z tvých spolužáků. Tentokrát tam byli všichni překvapivě včas, jakoby si někdo dal záležet na tom, aby první den nebylo příliš potíží. Lord Tuss přišel prakticky na čas a za ním kráčelo několik droidů obtěžkaných batohy. Ti je začali systematicky rozmisťovat před vás podle toho, kdo jak vypadal tělem. To znamenalo, že ty jsi dostala větší batoh než ostatní.
Tohle jsou vaše zavazadla. Nesmíte je otevřít, dokud neřeknu. Pokud tak učiníte, stihne vás trest. Teď si vemte na sebe batohy a pojďte za mnou.
nakázal lord Tuss bez jakýchkoliv oficialit, dopřál vám ještě deset-patnáct vteřin na oblečení batohů, které byly až nečekaně těžké, že byla potíž si je nandat a posléze vyrazil rychlým krokem kupředu. Nedal žádný prostor pro otázky, diskuzi nebo snad i stížnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Výcvikové středisko:

Z jídelny jsem došla ven, kde už čekaly seřazený ty malý prašivý krysy.
Zařadila jsem se a čekala co bude dál.
Přišel Lord Tuss a sním droidi, kteří začali před každého pokládat batohy.
Samozřejmě jsem vyfasovala ten největší, takže logicky ten nejtěžší, k čemu rasismus, když tvarismus je mnohem zajímavější.
Nesmíme je otevřít, jako by mě zajímalo, co je vevnitř.

Nahodila jsem si batoh na záda, a vydala se za Lordem Tussem.
Ještě že jsem wookie, tohle musí být pro ti lidský chudáčky docela problém, ušklíbla jsem se.
Hodila jsem pohled na Zara, abych viděla jak si ten protiva vede.
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:
i když byl batoh hodně těžký i na tebe, tak jsi s ním neměla takové problémy jako některé z dětí. Zaro si s ním poradil s nečekanou vervou stejně jako zrzek s nímž se dostal do sporu během cesty sem. Největší problém s batohem měla blonďatá dívka,kterou jsi tak škodolibě postrašila při sestup z orbity na povrch Krayissu Two. A právě ona měla problém stíhat tempu lorda Tusse, zatímco ty jsi kráčela těsně za ním. Povrch nebyl příliš příjemný pro chůzi, ale tobě to moc nevadilo. Tempo však drželo svou hodnotu několik hodin, což vedlo k rozdrobení skupiny, aniž by to nějak přilákalo pozornost lorda Tusse. Skupina se vždy srazila dohromady při přestávkách, které však pro opozdilce byly kratší nebo i prakticky žádné. Blonďatá dívenka přestávku skoro vůbec nezažila a byla neustále na nohou, unavená a přemáhající nutkání se rozbrečet. Nyní se vám blížil konec třetí přestávky, když vás jako poslední dohnala sotva popadajích dech. Ostatní děti ji ignorovaly, stejně jako sebe navzájem. Promítlo se to i do toho, že všechny děti seděly samostatně a nikdo se s nikým nevybavoval. Nejsilněji se v tomto ohledu zatím jevilo několik dětí - ty, zrzek, Zaro a zabracká dívka, kterou jsi doposud nešli pronést jediné slovo. Ostatní dokázali skoro vždy nabrat nějakou ztrátu.
Tohle bude poslední úsek cesty, než bude pauza na oběd. Takže se koukejte neflákat, protože začínám už být hladový.
zakončil pauzu lord Tuss a všichni si začali opět nasazovat batohy na svá záda. Blonďatá dívka nic neříkala, pouze zhluboka oddechovala a snažila se posbírat alespoň trochu sil do další cesty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Nyu29 »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:

Batoh byl těžký, ale dalo se to vydržet. Sledovala jsem, jak to jde ostatním, abych se pobavila. Zaro i zrzatá krysa si vedli docela dobře, k mé nelibosti. Zato ta malá bestie z raketoplánu, byla evidentně v potížích. Šly jsem docela dlouho a rychle, takže slabší kusy začali pomalu odpadat. Terén byl náročný, ale to mi hlavu nedělalo. Na druhou stranu, to nebyla zrovna krajina, kterou bych se toužila procházet. Samí kámen, horko, žádné stromy ani tráva. Lord velitel si nevšímal nás ani okolí a pořád pokračoval rychlím tempem v před, občas udělal přestávku. Snažila jsem se držet u za ním, ale zároveň nebýt úplně první. Zato ta malá holka nestíhala a neustále se ztrácela v zadu a z dohledu.
Ta to nevydrží, napadlo mě. Na vteřinu mě napadlo, že bych jí mohla pomoct, přece jenom byla malá, její batoh nemohl moc vážit, ale pak jsem si vzpomněla na raketoplán a na Zara a ten hloupí nápad mě hned přešel. Oni by mi taky nepomohly, navíc jak říkal Zaro, Sith se stará jen sám o sebe.
Když nastala další pauza sedla jsem si co nejdál od ostatních. Pak nám lord Tuss zdělil, že přichází poslední úsek cesty před obědem. Natáhla jsem si batoh a byla připravená vyrazit. Ta malá holky byla už skoro hotová.
Už je skoro po ní, ale když ji nepomůže její vlastní druh, proč bych měla já?
Co řekneme smrti, když ji potkáme???? .... Kde si byla tak dlouho!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Nyu29(Tarral)

Příspěvek od Jordi Linx »

Krayiss Two, Cesta skalním údolím:
Vzadu jdoucí blonďatou dívku jsi se nakonec rozhodla ignorovat a vyrazila jsi dál, opět vpředu. Cesta pokračovala stejným tempem asi hodinu, než jste dorazili k menší oblasti s vysokou trávou, kde lord Tuss zastavil a rozhlédl se po těch, kteří stíhali jeho tempu. Byla to opět čtveřice čítající tebe, zrzka, Zara a zabračku. Došel ke každému z vás a z batohu vám vyndal energetickou tyčinku. Držíte tempo, tohle je vaše odměna.
dodal k tomu a posadil se na větší kámen čekajíc, až dorazí ostatní. Netrvalo to dlouho a začali se postupně trousit opozdilci. Většina šla samostatně, kromě jednoho twi'leka a jednoho černovlasého kluka. Bylo očividné, že značnou část cesty museli jít spolu a zdálo se tedy, že se spřátelili. Chyběla už jenom blonďatá dívenka.
Jsme tu prakticky všichni - takže zde se naobědváme. K jídlu budete mít to, co si dovedete chytit nebo najít. Protože bych vás měl něco naučit, tak si pamatujte, že tamhleta modrá kytka je jedovatá a doporučil bych vám se vyhnout hadům. Jinak tady v těch travinách najdete nějaké ty plody a malá drobná zvířata, která jsou k jídlu. Každý z vás taky ode mě dostane litrovou nádobu s pitím, protože tady zdroj pitné vody není a nikoho z vás nenapadlo si vzít vlastní. Teď máte dvě hodiny na to, aby jste si obstarali potravu - kdo neví kolik, tak až stín z tohohle klacku dosáhne téhle čáry.
prozradil lord Tuss vaši současnou náplň vašeho výletu a sám si z batohu vyndal několik zabalených zásob. Bylo tedy jasné, že on se o obstarávání si potravy postaral už předtím.
Co se týkalo možností pro hledání potravy, tak zde byla především ta poměrně rozlehlá travnatá plocha. Nedaleká skála, kde se sem tam objevil i poměrně zakrslý strom, ale jinak nic dalšího. Většina ostatních dětí trochu nechápavě koukala lorda Tusse, s výjimkou zabračky, která rovnou vyrazila do travin, již bez batohu. Lord Tuss těm pohledům samozřejmě nevěnoval ani kapku své pozornosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“