Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk

Mistr chvíli mlčel, než odpověděl na tvou teorii. Zdálo se, jakoby se v něčem rozhodoval. Nakonec se jeho pokrčené čelo narovnalo mistr se na tebe otočil.

Jedijové nebo Sithové jsou si ve skutečnosti blíže, než si je většina ochotná připustit. Podle některých se liší jen tím, za jakým účelem svého talentu, schopnosti nebo daru využívají. To, co tě v noci probudilo mohla být jen iluze, která nás měla rozdělit. Proč, to se možná nikdy nedozvíme. Lépe ti to vysvětlí Rada.

Odpověděl ti mistr. Dál už nepokračoval, protože k vám přistoupil místní ředitel, se kterým jste se již včera setkali.
Zdravím vás. Mám na vás prosbu. Bylo by možné dopravit tady padawana na Coruscant? Je nutné, aby se tam dostal co nejdříve a já zde mám ještě neodkladné úkoly.
Pokračoval v mluvení mistr, tentokrát ale k Muunovi. Tret Blanc je podíval do datapadu, který měl v ruce a po chvíle ťukání promluvil.

Jedna nákladní loď odlétá asi za hodinu. Bude mít jednu zastávku na jednom našem překladišti, ale další letí až pozítří. Nebude to sice nejpohodlnější, ale nic lepšího pro vás nyní bohužel nemám.
Odpověděl Blanc.

Myslím, že to bude stačit.
Odpověděl Zhar, přestože se to týkalo víc tebe než jeho. Poté tebe i mistra doprovodil k velké nákladní lodi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk

Šel jsem s mistrem za Muunem. Byl jsem smutný, že musím odletět zpět na Corusant. Taky jsem se bál o mistra, který sice vypadal, že má vše pod kontrolou a je nad věcí.
Ale co když je to něco, co mistr nedokáže sám. Ne! Takové myšlení musím nechat od cesty. Mistr má pravdu. Musím z této planety. Takové myšlenky jsem opravdu ještě neměl. Rada mi to určitě vysvětlí lépe.
Mistře a co mám vzkázat Radě? V této misi jsem neuspěl.
Zarmoutil jsem se a taky jsem se bál toho, co mi řekne rada na toto selhání. Zastavili jsme se u velké nákladní lodi. Podíval jsem se na mistra. Nevěděl jsem, co už říci.
Ať Vás provází síla mistře.
Nastoupil jsem do lodě. Můj mistr zůstal na planetě sám. Cítil jsem celkovou úlevu. To jsem cítil naposled před misí na Kashyyyku.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, nákladní loď

Mistr se na tebe podíval a řekl.

Já Radě zprávu pošlu a taky je požádám, ať tě někdo přiveze do Chrámu. Neměj z ničeho strach, máš před sebou ještě spoustu misí a tato taky není úplně ztracena.
Dodal několik povzbudivých slov. Poté tě doprovodil do jedné z kajut, kde ti položil tvoje věci. Pak se rozloučil a vyšel z lodi ven. Přibližně po 20ti minutách k tobě přišel jeden člen posádky.

Jestli nebudeš chtít tady celou cestu trčet, tak můžeš jít za náma do kokpitu a můžem ti ukázat loď a tak.
Nabídl ti, a ty sis mohl všimnout takového zvláštního pohledu. Pak pilot opět zmizel a ty sis mohl odpočinout nebo jít na prohlídku lodi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, nákladní loď

Pozorně jsem poslouchal mistra.
Měl pravdu, mám před sebou spoustu misí a jeden malý neúspěch by mě neměl rozhodit. Síla nás obklopuje, prostupuje námi a určitě s námi má jistý záměr.
Tak jsem to viděl já. Po chvíly nic nedělání ke mně přišel pilot. Koukal na mě zvláštním pohledem a zeptal se mě jestli nechci prohlídku kokpitu.
Proč ne. Třeba se něčemu přiučím.
Nebo něco pozjišťuji. Přece jenom tahle loď a posádka patří k Czerce.
Šel jsem za ním do kokpitu.
Opravdu dobrá loď, spoustu takových už jsem viděl. Mám pocit, že v jedné takové mě přivezli i Zyngeriani na svojí planetu.
Naschvál jsem řekl zrovna tohle. Pozorně jsem sledoval, jak se oba členové posádky zachovají.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Nákladní loď

No určitě to bude lepší, než hnít tady. Můžeš mi říkat Trep.
Usmál se pilot a odvedl tě do kokpitu. Kokpit byla poměrně velká místnost, ale většinu místa zabíraly palubní přístroje a tři křesla. Dvě pro piloty naproti čelnímu sklu a jeden na straně pro navigátora. Mezi bezpečnostními dveřmi a křesly byl prostor pro stání tak pro tři lidi. Levé křeslo bylo obsazené dalším pilotem, který v něm spíše ležel než seděl. Když uslyšel zvuk otvírajících dveří, zaklonil hlavu dozadu a natáhl k tobě ruku na pozdrav. V druhé měl plechovku Ale, nedalo se ovšem ani zdaleka říct, že by byl opilý.

Tady toto je Riam.
Představil tě Trep dalšímu členovi posádky.

No Zygerriani tě určitě nepustili sem do kokpitu předpokládám.
Ozval se Trep za tebou a podal ti plechovku limonády.

Proč vůbec letíš s náma a ne se svým mistrem?
Zeptal se Riam, který se mezitím posadil a otočil své i volné křeslo, aby ses mohl posadit. Trep se posadil do navigátorského.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Nákladní loď

Vzal jsem si plechovku a opatrně jsem z ní upil.
Kokpit je celkem velký, z venku loď vypadá spíše menší.
No to máš pravdu Trepe. V kokpitu jsem s nimi opravdu nebyl. A znovu bych takovou zkušenost zažít nechtěl.
Zdálo se mi, že jsou oba piloti trošku nervózní. Možná to byl jen klam a mohl jsem to brát tak, ale já nechtěl.
Mistr zůstal na Kashyyyku, aby hlouběji prozkoumal, co se tam opravdu děje. Než jsem odletěl přišli jsme na v celku zásadní věc. Mistr chtěl, abych to okamžitě tlumočil osobně Radě.
Samozřejmě, jsem trochu přeháněl, ale doufal jsem, že bych se něco mohl dozvědět tady.
Slyšel jsem, že budeme mít ještě jednu zastávku. Ten muun říkal i jméno planety, ale já to nějak pozapomněl.
Snažil jsem se to říct tak, jakoby na tom nezáleželo, ale doufal jsem, že mi jméno planety řeknou.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Nákladní loď

Nervozita, kterou jsi mohl pochytit byla spíš způsobena tím, že nevěděli, jak se k tobě jako Jedimu chovat. A také moc neví, o čem se s tebou bavit. Dozvěděl jsi se, že se zastavíte na jedné stanici v sektoru Alderaan, kde natankují palivo a proběhne drobná změna nákladu. Cesta až k Alderaanu proběhla bez větších komplikací, Trep i Riam se věnovali lodi a drobným opravám a údržbě a ty jsi měl naprosto volný pohyb po celé lodi. V nákladním prostoru nebylo nic zajímavého, obyčejný surový materiál, nebo jen hrubě opracovaný na univerziální součástky. Loď byla nákladem napěchovaná, takže jsi nemohl prozkoumat každou krabici či bednu, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se v lodi někdo nebo něco skrývalo. Dokonce ani v Síle jsi nic neucítil. Když loď parkovala ve stanici, byl jsi opět v kokpitu.

Jdeš s náma ven? Sice tam není nic moc na koukání, ale není na škodu vypadnout z téhle plechovky a trochu změnit prostředí. Jestli tu budeš chtít zůstat, tak jen zamkneme loď, krade se totiž všude a všechno.
Ozval se Riam, zatímco Trep se věnoval řízení a komunikaci se stanicí.

//Pokud se chceš vyptávat i během cesty ke stanici, tak klidně můžeš, máš víceméně volnou ruku.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Vesmírná stanice, sektor Alderaan

Byl jsem rád, že jsme se v systému zastavovali. Změna prostředí rozhodně nebyla špatná věc.
Půjdu s vámi pánové, upřímně cesty lodí moc rád nemám. Navíc jsem tady poprvé a nevyznám se tu.
Byla to klasická vesmírná stanice, trochu zašlá, ale neustále plná obchodníků a cestujích. Ve tmavých místech stanice bych určitě potkal pár známých námezdních lovců. Stanice je nedaleko Alderaanu a ten už je celkem blízko od Corusantu. Trošku jsem znervózněl.
Co mi asi řekne Rada na Corusantu, a co mistr? Jen doufám, že se mu nic nestane.
Trošku jsem se zasnil. No to všechno uvidím až na Corusantu.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Sektor Alderaan, vesmírná stanice

Pokud si budeš chtít vzít svůj meč s sebou, tak ho měj schovaný a raději si obleč něco méně nenápadného. Není nutné abychom přitahovali zbytečně pozornost.
Poradil ti Riam.

A drž se radši mezi náma. Jsou tu takoví, kteří ti seberou spodky a nevšimneš si toho.
Dodal Trep. O několik minut později jste přistáli v jednom z hangárů, Riam zarezervoval sousední místo pro loď, která měla převzít část nákladu a vydali jste se na obchůzku. Když jste procházeli kolem jednoho bistra, Riam se zastavil a výmluvným pohledem se podíval na Trepa.

Že mi neodepřeš pořádnýho steaka? Celý dny žeru ty tvoje blafy, tak mi dej hodinku či dvě a já tě pak doženu.
Zasmál se Riam.
Jdeš se mnou? To určitě v tom vašem chrámu nemáte.
Zeptal se tebe a čekal, jestli se k němu přidáš nebo půjdeš s Trepem.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Sektor Alderaan, vesmírná stanice

Schoval jsem si svůj meč pečlivě do oblečení, ale tak aby byl přístupný při nebezpečí. Nevěřil jsem tomuto místu a musel jsem být pořád ve střehu. Šel jsem za Trepem a Riamem do kantýny.
To vám vaří tak špatně? Naši jídlo v Řádu je náhodou moc dobré. Dodává veškeré potřebné složky do celého těla. Některým to sice nechutná, ale já jsem s ním spokojený.

Usmál jsem se a při pomyšlení na jídlo, jsem dostal hlad. Už to je delší dobu, co jsem něco snědl, naposledy na Kashyyyku, byly to nějaké místní kořínky, ale v celku dobré. Mistr si na nich celkem pochutnával. Problesklo mi hlavou a najednou další asociace.
Jak je na to mistr asi teď? Doufám, že se mu nic nestalo.
Těšil jsem se zpět na Corusant a možná na nové zprávy o mém mistrovi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“