Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi:

Sedel si už peknú chvíľku v jedálni čakajúc na svoj obed. Vonku bolo nepríjemné počasie, zúrila totiž jedna z najväčších búrok posledných rokov. Jedáleň bola neobvykle prázdna a ty si mal konečne čas uvoľniť sa po náročnom každodennom výcviku. Vtom ti kuchynský robot prinesie tácku s tvojim jedlom, položí ti ju na stôl a odíde. Je to klasická výživná proteínová kaša. Je už poobede a preto sa tu nevyskytujú žiadni ľudia. Po chvíľke ako sa pustíš do jedla sa otvoria dvere, vôjde dnu mladý rytier Jedi. Usudzuješ to aspoň podľa toho, že nevidíš žiaden padawanský copík. Zamieri si to rovno ku tebe
Mace Hill?
spýta sa, zamračí sa a nečaká na odpoveď
Máš sa dostaviť do hlavnej veže. Veľmajster chce stebou prehodiť slovo.
povie a odchádza preč. Nezostáva ti teda nič iné ako dojesť a navštíviť Radu.


______________________________________________________________________________________________
veľa šťastia vo výcviku, v prvom rade sa neboj rozpísať, hlavne myšlienky, emócie a podobné.....nehraj za iné postavy!!!
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Corusant, Chrám Jedi

Jdu hlavní chodbou rovnou k místnosti, kde sídlí rada. Jdu pomalu a přemítám nad tím co mi řekl ten rytíř Jedi. Proč si mě Rada zavolala? Že by nějaký úkol, ale proč já? Můj výcvik není přece zcela u konce!! Nakonec přestanu přemýšlet neboť málem narazím do dveří. Jsem nervózní otevírám dveře a vcházím dovnitř místnosti.
Dobrý den Rado.
Jen tak tam stojím, přemýšlím a vzpomínám.
Jo když jsem tu byl poprvé hodně jsem se bál. Říkal jsem si, že to jsou jen další otrokáři, kteří mě budou vlastnit. Já vím byl jsem otrokem už před tím, ale v té době se mnou byla máma. Hned jak jsem si na ni vzpomněl, tak jsem se trošku uklidnil. Rodina mi byla vším po tom co mi umřel táta jsem prý hodně brečel. Nevím já si to nepamatuji!! Později jsem si řekl, že tohle už nikdy nedovolím. Jenže..
Nachvíly jsem se soustředil na Radu. Určitě věděli na co myslím. Řekl jsem si v duchu.
Hlavně klid uklidni svoje emoce, dýchej zhluboka, vnímej tu sílu kolem sebe.
Konečně to bylo dobré přestali se mi potit dlaně, tep se zmírnil. Čekal jsem. Stál jsem tam a čekal co mi chce Rada říct.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi:

Vôjdeš do okrúhlej miestnosti Rady Jedi, kde sú v kruhu rozmiestnené kreslá, avšak sú všetky prázdne až na jedno, v ktorom sedí veľmajsterka Rádu. Keď predstúpiš do stredu, ako si to už urobil mnoho krát, zamračí sa na teba.
Očakávala som tvoj príchod.
povie po chvíľke ticha, potom sa na chvíľku zamyslí a pokračuje
Už si dlhšiu dobu bez majstra, to musíme zmeniť ak chceš pokračovať vo svojom výcviku na rytiera Jedi.
ako dopovie posledné slová za tvojim chrbtom sa otvoria dvere, ktorými si vošiel a dnu vojde mladší twilek, ešte si ho nikdy nevidel. Pristúpi vedľa teba a ukloní sa majsterke
Presne na čas.
povie a usmeje sa
Toto je majster Zhar Vhen.
hovorí majsterka a ukáže smerom na twileka, ktorý sa na teba len okom pozrie
Bude tvojim novým majstrom a aby sme nestrácali čas mám pre vás prvú úlohu. Potrebujem, aby ste sa vydali na Kashyyyk. Naši wookieský priatelia majú problémy s organizáciou, ktorá sa volá CZERKA. Chcem, aby ste to vyšetrili a jednali v najlepšom záujme Rádu Jedi.
dopovie veľmajsterka a majster po tvojom boku prikývne
Budeme hlásiť náš postup, odlietame ešte dnes. Vedel som, že bude niečo treba, tak som pripravil svoju osobnú loď.
spustí twilek hlučným hlasom
Výborne, ak nemáte ďalšie otázky. Môžete odísť. Nech vás Sila sprevádza.
povie vám majsterka a kývne, aby ste odišli. Majster sa ukloní a odchádza z miestnosti spolu s tebou. Keď už ste za dverami otočí sa k tebe a hovorí
Choď si pripraviť všetky veci a počkaj ma v hangári za 30 minút.
povie ti a odchádza preč.


__________________________________________________________________________________________________
ako som ti vravel snaž sa vyvarovať chýb, ktoré som ti včera povedal. Nemusíš hneď pokračovať v deji, môžeš sa vyjadriť aj k veciam, ktoré popisujem ja vo svojom príspevku
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Chrám Jedi, Corusant

Po vyslechnutí úkolu co mi dala Rada jsem se cítil celkem dobře a navíc jsem dostal nového mistra.
Vypadal příjemně. Říkal jsem si v duchu.Zhar Vhen! Zní to přísně, ale každý mistr je přísný, navíc bez mistra bych nemohl pokračovat na rytíře a to jsem já nechtěl.Ten úkol byl velice zajímavý, o Czerka jsem toho mnoho neslyšel. Vím že je to společnost, která vyrábí zbraně. Nejvíce mě znepokojovalo to, že vyrábí i droidy. Proč teda máme pomoct s něčím, co je proti nám!! Tohle nemá logiku. Ale přece by mi Rada nezadala misi, při které bych se mohl dostat do vážných problémů ne? I když od toho mise jsou, aby se na nich člověk něco naučil, pokud vím, když jde o droidy tak podle plánu nejde nic. Takhle jsem na pochybách vždycky. Já to rád nemám!! Je to nepříjemné, ale musím se uklidnit. Maci!! Uklidni se, začni zhluboka dýchat, vyjasni si mysl. To je ono. Najednou jsem pocítil tu sílu, všechno bylo jasné. No a zjistil jsem, že už mám jen 15 minut na to, abych se sbalil a odešel do hangáru. Rychle jsem to udělal a utíkal. No snad to stihnu. Řekl jsem si.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám Jedi:

Už poctivo nabalený si bežal rýchlo do hangáru. Bežal si skrz všetky siene a všetci na teba len pozerali až si sa dostal k turbovýťahu, ktorý ťa má zviezť dole do hangáru. Nastúpiš a stlačíš gombík, výťahom trochu trhne a už ťa vezie dolu. Po pár sekundách sa výťah zastaví a ty vystúpiš v hangári. Vidíš tu mnoho pracovníkov ako už technikov tak aj droidov, ktorí im pomáhajú. Prechádzaš pomedzi nich a zastavíš sa až pri twilekovi, ktorého si spoznal pred chvíľou. Majster Vhen sa na teba otočí a povie
Dobre, si tu na čas.
prikývne hlavou a ukáže rukou na najbližšiu loď. Je to moderný transport, ktorý si ešte nevidel
Takže týmto poletíme.
oznámi ti a stisknutím gombíku, ktorý má pripevnený na predlaktí, otvorí nástupnú rampu. Obaja vbehnete dnu. Ty si zložíš svoj batoh v kajute a potom prebehneš do kokpitu, kde majster už zahajuje štartovanie motorov.

____________________________________________________________________________________________________
mám výhradu, v tom tvojom predchádzajúcom príspevku si mohol opísať aj ako si išiel do izby, čo si si pobalil a podobne, a skús prosím ťa oddelovať to čo si myslíš a činnosti, vieš každé do nového riadku , tak ako robíš priamu reč tak tak rob aj myšlienky
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Cesta na Kashyyyk, transportní loď


Posadil jsem se vedle mistra a pozoruji ho, jak připravuje vše potřebné pro odlet z planety a pro cestu hyperprostorem. Radši nic neříkám a jen sedím. Myslím na to, že se po dlouhé době podívám z planety. Corusant je velmi vytížená planeta. Tolik vznášedel jsem ,před tím než jsem byl tady, nikdy neviděl. Přece jenom Florum není místem, kde sídlí senát a Jediové. Najednou mě napadne zvláštní otázka.
Proč se proboha nezeptám mistra, proč letíme na Kashyyyk, dohlížet na Czerku?
Zhluboka se nadechnu a... Nejdeto. Z nějakého důvodu mám strach.
Ale proč? Vždyť jsem jeho padawan a nic špatného jsem neprovedl. Nemám důvod být nervózní.
Vše si ujasním a zkusím to znovu.
Mistře, proč letíme na Kashyyk hlídat droidy, kteří můžou být použiti na útok proti nám?
Dobře zeptal jsem se. Teď už jen čekám až mi mistr odpoví. Koukám se po kabině, která je opravdu moderní. V duchu si říkám:
Mistr má pravdu tento transport jsem opravdu nikdy neviděl a neznám ho.
Už teď vím, že to bude skvělý mistr cítím to a určitě se nemýlím.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Cesta na Kashyyyk, transportní loď

Majster po chvíľke na teba pozrie a povie
Nejdeme pomôcť Czerke. Čo si nepočul? Majster vravel, že zotročujú wookieov, ideme im pomôcť a vyriešiť tú situáciu.
trochu pokrúti hlavou a naplno sa venuje pilotovaniu. Keď doletíte k miestu vstupu do hyperpriestoru, trochu loďou trhne a prevediete skok.
Bude to chvíľu trvať. Ja si idem schrupnúť. Ty dávaj zatiaľ pozor, aby sme príliš skoro nevyskočili z hyperpriestoru.
povie a zívne. Potom sa odoberie do kajuty a počuješ už len zasyčanie dverí.

Kashyyyk, orbit

Po pár hodinách vystúpite z hyperpriestoru. Majster zdvihne komlink a povie
Žiadam povolenie pristáť. Tu Jedi-Transport 2XB3.
po chvíľke ticha sa ozve
Máte povolenie pristáť na plošine 1B.
majster sa len usmeje a navádza loď smerom k planéte a podľa navigačného systému aj k pristávacej plošine. Už z výšky vidíš osvetlenú plošinu medzi obrovskými stromami, ktoré sú typické pre Kashyyyk. Po pristávacom manévry kľudne dosadnete na plošinu a majster sa odpúta z kresla.
Zober si všetky veci. Vyrážame.
povie potichu a odoberie sa do svojej kajuty. Počká ťa pri nástupnej rampe, ktorú gombíkom otvorí.

Kashyyyk, pristávacia plocha 1B

Zbehnete dolu po rampe, kde vás privíta muž v čiernej uniforme. Na pravom ramene vidíš nápis CZERKA.
Zdravím majstri Jedi. Volám sa Khun Arghot.
predstaví sa muž a majster sa jemne ukloní
Teší ma. Rada nás vyslala vyriešiť jeden problém.
povie majster a pozrie na teba
A aký to je problém?
spýta sa muž a majster mu len potichu odpovie
To sa vás netýka. Je to tajné. Teraz už musíme ísť.
povie a odchádza smerom k výťahu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, přistávací plocha 1B


Nastoupil jsem do výtahu za mistrem. Znovu jsem začal přemýšlet.
Zotročování Wokieů!!! To je ta nejhorší věc, co mohla být. Takové lidi by bylo nejlepší zabít, ne nesmím tak uvažovat, nesmím podléhat svým citům. To je špatná věc.
Zase jsem si začal vybavovat, to jak byl můj otec zabit. Zyngeriani jsou velmi úlisní. Předstírají, že jsou vaši přátelé, a že jim vůbec nevadíte a nakonec vám pro bysnys vás bodnou do zad!! V době, kdy jsem u nich vyrůstal jako otrok, začal jsem je pomalu ze srdce nenávidět. Tato nenávist ve mně zůstala až do teď a zůstane do smrti.
Otrokářství je extrémně špatná věc.
Sevřel jsem pěst měl jsem chuť začít řvát, ale moje mysl a rozum mi říkal, abych se uklidnil.
Musím se uklidnit. Tak se chová správný jedi.
Polkl jsem. Koukl jsem se na svého mistra. Byl klidný a vyrovnaný. Nechtěl jsem ho znovu zklamat. Nechtěl jsem vypadat jako někdo, kdo špatně poslouchá radu a neví, že jde chránit Wookie a ne pomáhat CZerke. Příště musím dávat pozor a nezabývat se nesmyslnými věcmi. Tentokrát už se opravdu budu soustředit. Musím, je to důležitá mise.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Kashyyyk, pristávacia plocha 1B

Majster na teba len zazrie okom lebo pocíti tvoju zmenu nálady
Kľud, mladý padawan.
povie potichu, keď nastúpite do výťahu. On stlačí gombík a veziete sa dole smerom k transportu, ktorý na vás určite bude čakať. Po pár sekundách vystupujete z výťahu a uvidíte statného wookieeho ako na vás máva od malého speedru. Má vedľa seba malého droida, ktorý mu poletuje okolo hlavy. Wookiee niečo zareve a z droida sa ozve
Prosím, priatelia, nastúpte rýchlo.
povie a vhopne do speedru spolu s vami a veziete sa preč.

Kashyyyk, wookieeská dedina

Po asi pol hodine cesty sa doveziete do dediny, kde na vás už čaká náčelník. Majster k nemu podíde a ukloní sa
Rád Vás opäť vidím.
povie formálnym tónom a predstaví ťa
Toto je môj padawan.
povie len toľko a nechá na tebe, aby si sa predstavil.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, wookieenská vesnice

Chvíly se koukám na mistra a poté se taky ukloním a řeknu:
Rád Vás poznávám.
Jdu za Mistrem a mlčky pozoruji náčelníka.
Vypadá velice přísně, ale také majestátně, není divu, že je to náčelník. V obličeji vypadá skoro jako můj mistr.
Pousměji se nad touto myšlenkou, která se mi zdá zábavná.
No páni, to je za poslední dobu poprvé, co se opět směji, možná se mi to jen zdá, ale cítím se uvolněný.
Vtrhnu se z myšlenek a začnu se rozhlížet okolo. Je tu krásná příroda a hlavně lesy.
Je velmi osvěžující dostat se z Corusantu, tam jsou jen stavby a moc míst se zelení tam nenajdete.
Vrazil jsem do mistra, který se zastavil.
Asi jsme došli na místo.
Velmi pozorně jsem se soustředil, aby mi něco neuniklo.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Jazen »

Kashyyyk, wookieenská vesnice

Nasledujete náčelníka smerom do stredu dediny. Všade okolo vás vidíš mnoho wookieov, ktorí na vás hľadia zvláštnym pohľadom. Náčelník vás zavedie do najvyššej budovy v dedine a vy vstúpite dnu. Vo vnútri pocítiš vôňu, ktorá ti niečo pripomína. Avšak nevieš čo. Veľký wookie vám pokynie ku kreslám. Usadíte sa a on zapne malého droida na stole. Ozve sa len chrapčivý hlas a potom wookie začne hovoriť
Ako viete, zavolali sme vás sem, kvôli Czerke. Robia nám problémy už dlhé roky. Potrebujeme, aby ste nám pomohli, lebo oni už mojich ľudí zotročovať nemôžu.
ozve sa z droida a tvoj majster len prikývne
Pomôžeme vám. Teraz odídeme a pôjdeme rovno za hlavným predstaviteľom organizácie a skúsime mu dohovoriť.
wookie len zavrčí a z droida sa ozve
Dobre teda, urobte to ale čo najskôr.
droid sa vypne a tvoj majster sa postaví z kresla a zamieri si to k východu, kde na teba počká. Keď sa k nemu pridáš, tak potichu povie
Bez boja to asi nepôjde. Toho som sa obával. Poď ideme tam.
spolu prejdete k transportu a nastúpite dnu, majster šoféruje. A ty sa necháš viezť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kshyyyk, wokieenská vesnice

Celou cestu jdu za mistrem a poslouchám, co říká droid. Přemýšlím, co se asi bude dít dál.
Obávám se, že to bez boje nepůjde. Nemusím se bát jsem s mistrem a mám svůj výcvik.
Na chvíly se ztratím ve své mysli. Mistr se najednou zastaví a nastoupí do transportu, následuji ho. Řídí, tak jako vždy. Já jen sedím a mlčím. Najednou mě napadne zhoubná myšlenka.
Co když mistra zabijí!! Ne to se přece nemůže stát, je to mistr s podobnými situacemi má určitě hodně zkušeností. To je pravda, ale co já? Jsem schopen takovou to situaci zvládnout?
Opět pociťuji ten známý nával nervozity. Snažím se uvolněně dýchat, ale moc to nepomáhá.
Takové ticho a klid. To je hrůza. Radši boj, abych věděl na čem jsem. Ne tohle nesnesitelné čekání.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, cestou k ředitelství Czerky

Společně s mistrem jsi vyšel ven, kde na vás již čekal stejný člověk, který vás uvítal na přistávací plošině, další se opíral o landspeeder.

Vidím, že se váš problém týká místních. Šéf mne pověřil, abych vás k němu doprovodil a byl vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy zde na Kashyyyku.
Oslovil mistra Khun a rukou ukázal k připravenému landspeederu.
To je ale náhoda, zrovna jsme se k němu chystali.
Odpověděl mistr, v hlase bylo poznat určité podezření. Mistr se vydá směrem k vašemu transportu, Khun automaticky sáhne po omračovacím obušku. Mistr se na něj usměje jako na malé dítě a ukáže mu světelný meč, připevněný u opasku.

V pořádku, pojedeme před vámi. Prosím, následujte nás, ať se vyhneme zbytečným ...ehm ... komplikacím.
Dodal Khun a vydal se směrem ke svému kolegovi. Vy jste mezitím nastoupili do svého transportu a všichni společně se rozjeli po cestě zkrz obrovské a husté stromy pryč z vesnice. Po cestě jste viděli desítky wookie, kteří stahovali stromy z lesa pomocí obrovských strojů za dohledu zaměstnanců Czerky. Asi po hodině cesty jste v dálce viděli rozsáhlý komplex budov, ohraničený vysokou zdí s věžemi. Bez problémů jste projeli přes bránu a zastavili u nejvyšší budovy areálu. Krom zmíněné budovy tam bylo několik velkých výrobních hal, nějaké ubytovací prostory a několik menších budov, o jejichž význam můžeš jen odhadovat. Uprostřed areálu je velká přistávací plocha s několika nákladními loděmi.

Nic neříkej, jen pozoruj okolí a snaž se uklidnit své emoce. Soustřeď se na harmonii v Síle, ale vím, že to nebude lehké. A drž se blízko mě celou dobu.
Tlumeným hlasem, jak je to jen u Twi'leka možné ti mistr řekne instrukce. Krátce na to vás Khun odvede do nejvyššího patra a bez čekání přímo do kanceláře šéfa Czerky. Kancelář je oproti chodbám přepychově vybavena, na stěnách nejrůznější trofeje jak zvířat, tak nejrůznějších zbraní. V rohu stojí vycpaný Shistavanenv hrůze nahánějící póze. Za stolem sedí, Muun ve středního věku.
Vítám vás v mém skromném sídle. Mohu vám něco nabídnout?
Při těchto slovech se zvedne a nabídne křesla, kde se můžete posadit. Hned na to ale pokračuje, tentokrát namířeno ke Khunovi.
Pro mě a Rytíře Jedi nějaký drink, tady pro padawana čaj.
Khun jen přikývne a zmizí za dveřmi. Než se stačíte posadit, již přichází mladá Twi-lečka, spíše vyslečená než oblečená a na stůl postaví drink a čaj. Ucítíš, že toto setkání vzbouřilo negativní emoce u tvého mistra, ale navenek nenechal nic poznat. Pak Twi-lečka opět zmizí a místnosti zůstanete jen vy tři.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk,cesta na ředitelství Czerka
Celou cestu jsem sledoval svého mistra. Vypadal napjatě, ale to jsem byl i já. Vím, že bych se takovým emocím neměl poddávat, ale najednou jsem si v paměti vybavil vše, co jsem zažil na vlastní kůži. Musel jsem se ovládat, abych neudělal něco nerozumného. Koukl jsem opět na svého mistra a potichu jsem se zeptal.
Mistře, proč něco neděláme?
Byl jsem hodně naštvaný, když jsem to všechno viděl.
Proč jsem se dal k řádu jedi? Slíbil jsem si, že nic takového už nedovolím.
Moje myšlenkové pochody byly hodně spletité, protože když jsem se znovu soustředil na cestu, vcházeli jsme do budovy ředitelství.
Kashyyyk, ředitelství Czerka
Budova to byla vcelku neokázalá, žádné trofeje,nic. Byl jsem velmi podiven, protože u otrokářů tohle není zvykem. Zastavil nás nějaký Khun, mistr ho ihned následoval a já také. Vyvedl nás až do nejvyššího patra. Najednou jsme se dostali do přepychově vybavené kanceláře.
Hmm tohle už se těm hnusným otrokářům podobá.
Byl jsem naštvaný. Vtom nás uvítal Muun. Zlostně se na něj dívám, vypadá jakoby nedělal nic nezákoného. Snažím se uklidnit.
Nech proudit sílu, cítíš tu harmonii?.
Ale mě to nejde. Posadíme se a vyčkáváme. Po chvíly nám zubožená Twi-lečka donese pití. Vidím na svém mistrovi, že tohle už se nelíbí ani jemu. Tohle už bylo moc. Už jsem jen čekal až mistr začne diplomatické rozhovory.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, cesta k ředitelství

Nic neděláme? Jsme tu teprve chvíli a nevím přesně, o co se tu jedná. Navíc máme jednat v nejlepším zájmu Rady, což taky děláme. Nechci tu rozpoutat konflikt, ze kterého zůstane jen spousta mrtvých a zničená planeta. Jsme diplomati, ne válečníci, ikdyž se to teď tak nejeví.
Odpověděl Vhen na tvou otázku. Byl překvapen tvým dotazem, ale částečně tě chápal, proto se ti snažil vysvětlit váš postoj.

Kashyyyk, ředitelství Czerka

Muun tě chvíli pobaveně pozoroval.
Ó, copak mladý padawan se zlobí? Myslel jsem, že jsem pozval Jedi a oni mi přivedou ... ani nevím co.
Promluvil na tebe hlasem, jakým se mluví na batolata a rukama rozhodil v řečnickém gestu, když nemohl najít správný výraz. Nechá chvilku pauzu, při které pozoruje tvé chování.
Zeptám se na otázku k zamyšlení. Zlobí vás to, že jsem vašimi mistry vykreslen jako největší padouch galaxie, nebo to, že s tím nemůžeš vůbec nic dělat? Nebo je v tom něco dalšího?
Zeptal se tě a v jeho pohledu bylo něco, jakoby o tobě toho věděl víc než tvůj mistr.

Můžeme přejít k tomu, proč jsme vlastně tady?
Skočil do vašeho očního souboje mistr.
Já jsem rytíř Jedi a jmenuji se Zhar Vhen, toto je můj padawan Mace Hill. A vy jste?
Představil vás oba Jedi a upozornil vašeho hostitele, že se nepředstavil stále.
Promiňte za mé nevhodné chování. Mé jméno je Tret Blanc a jak víte, jsem prezidentem pobočky společnosti Czerka zde na Kashyyyku. Je to příliš nadnesený titul pro někoho, kdo řídí pár továren. Co vás sem přivádí Jedi? Maximálně se vynasnažím, abych vám jakýmkoliv způsobem pomohl.
Na oplátku se představí Muun a nabídne i svou pomoc.
Mne zaujaly ty vaše továrny. Mohu je vidět? Během prohlídky mi můžete říct váš názor na situaci Wookieů zde na Kashyyyku.
Chytí se hned první stopy mistr.
Pokud nemáte nic proti, můžeme jít ihned.
Odpoví Tret, mistr přikývne a vyjdete z budovy. Venku nastoupíte do menšího vozidla, které řídí další zaměstnanec Czerky. Vozidlo slouží pravděpodobně jen k přesunu uvnitř areálu.

Kashyyyk, výrobní hala č.1

Uvnitř velké haly byla výrobní linka na výrobu lodí, pravděpodobně frachťáků a dalších menších lodí, především těch na zakázku. Byly tam tři rozestavěné lodě, každá obsypaná deseti až dvaceti wookii v malých skupinkách, práci každé hlídal jeden zaměstnanec Czerky. Tret vás chvíli nechal, ať se díváte.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“