Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, výrobní hal č.1
Po tom co jsem si vyslechl od toho muuna, jsem byl naštvaný víc a víc. Nenávist mě zžírala, a já, i přes celý výcvik v ovládání, jsem se nemohl uklidnit, cítil jsem nenávist ke všem otrokářům.
Proč jsem se ocitl zrovna tady, já je nenávidím, tu špínu otrokářskou, být po mém všechny bych je vyvraždil.
V duchu jsem si je počítal.
U transportéru jich bylo asi 10, cestou sem dalších 30, s tím co nás vezl a stráži na ředitelství to dělá asi 60. Vím, asi bych to všechno nezvládl, ale můj mistr by mě určitě pomohl, nebo ne? Asi ne, on neví jaké je být otrokem, myslí si, že je to tu vše v pořádku, ale není. Mýlí se!!
S nenávistí v očích jsem se koukal na výrobu transportérů a lodí. Špína z Czerky stála u každé lodi a hlídala wookie. Přišel jsem blíže, abych se podíval na práci. Jeden z wookiů si mě všiml a koukl se na mě očima s výrazem bezmoci. Tohle už jsem nemohl vydržet, okamžitě jsem chtěl vytasit světelný meč. Ještě naposledy, jsem si ale v duchu uvědomil.
Není to správné, nedělej to Maci! Ne! Už to nejde vzít zpět, každý si zaslouží, co mu patří.
Koukl jsem na mistra, myslím, že on ví co přijde. Zapnul jsem světelný meč a chystal se ke smrtelnému úderu.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk - Výrobní hala č. 1

Obraz, který běžel před tebou tvé vnitřní rozpoložení jen zhoršil a hněv tě začal spalovat. Tvůj mistr to velmi dobře cítil. Následoval tě až k jednomu z frachťáků, na kterým pracovali Wookiee. Na tvůj pohled zareagoval všeříkajícím zavrtěním hlavy. Emoce ovšem celým tvým tělem i myslí bouřily natolik, že jsi nedokázal sám sebe zastavit. V okamžiku,kdy jsi vytáhl z pláště světelný meč a aktivoval jej, chytil tě za ruku mistr a silným stiskem si vynutil odevzdání meče do jeho vlastnictví. Tato událost nemohla zůstat bez povšimnutí. Jeden ze zaměstnanců se rozběhl až k poplašnému zařízení, ale tam ho pohledem zastavil Muun a gestikulací mu naznačil, že situace je pod kontrolou.

Omlouvám se za svého padawana, máme drobnou technickou závadu na světelném meči.
Pokusil se vysvětlit rozruch Zhar Vhen a vyvedl tě dveřmi před halu. Tam před tebou poklekl a jednu ruku ti položil na rameno.

Nebudu ti lhát. Nedokáži si představit, jak pro tebe musí být náročná tato mise. Vím, kde jsi žil předtím, než jsi přišel k nám. Ale to, co jsi chtěl udělat před chvílí, není chováním ani Jediho, ani někoho, kdo ví, jaké to je být něčím otrokem.
Mistr se na chvíli odmlčel, aby si srovnal slova a tak jsi měl čas, přemýšlet o tom, co se ti snaží mistr říci.

Pokouším se vyřešit problém s Czerkou mírovou cestou. Ale k tomu se potřebuji ujistit, že jsme na stejné lodi. Pokud ale nedokážeš ovládat své emoce, budeš se muset vrátit na Coruscant a možná budeš donucen opustit akademii. To bude ale záležet na posouzení Rady. Pokud ale už nebudou s tvým chováním žádná komplikace, nikdo se o této slabé chvilce nedozví, můžeš se na mne spolehnout.
Po těchto slovech se pokusil o slabý úsměv a trpělivě čekal, co odpovíš.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, výrobní hala č.1

Přemýšlel jsem nad tím, co mi mistr řekl.
Ano nedokáže vnímat, to co vnímám já. On nežil na planetě, kde jsou jediní přátelé Skaldeři. Nedokáže to pochopit.
Podíval jsem se na mistra s očima plnými nenávisti. On se na mě koukal s pochopením a lítostí. Mooje srdce tlouklo, jak o život. Malý, tichý hlásek mi v hlavě našeptával.
On ví, jak se cítíš. Je to tvůj mistr. Musíš ho poslechnout.
V ten okamžik se v tobě bily dvě touhy. Uposlechnout a zanechat pocit odplaty v sobě, nebo jednoduše zabít.
Zhluboka jsem se nadechl.
Ano mistře, byla to jen porucha na meči, nevím, co se to stalo. Já chci být rytíř jedi. Omlouvám se za to.
Podíval jsem se mistrovi do očí, chtěl jsem, aby v mích očích viděl upřímnost, se kterou jsem mu odpověděl. Šlo to je těžko, ale snažil jsem se. Pořád jsem měl touhu pomstít všechny a zabít. Ale, už jsem se cítil lépe, než před tím. Věděl jsem, že mi mistr, aspoň částečně, rozumí, a že moje vybočení nebere jako ten nejvážnější přestupek, kterým on opravdu byl.
Děkuji mistře a ještě jednou se vám omlouvám.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, výrobní hala č.1

Na mistrově tváři byl znát kámen, který mu padl ze srdce. Po celém objektu byl naprosto normální ruch, landspeedery převážely různé bedny nebo zaměstnance Czerky.

Zní to sice zvráceně, ale emoce zatemňují úsudek a nemůžeš uvažovat a konat tak, jak je v daný okamžik nejvhodnější. Proto je to napsáno v kodexu a proto je to jeden z pilířů učení, kterého se ti dostává na Coruscantu. Zkus si toto vrýt do paměti a podvědomí, věřím, že ti to v mnoha případech usnadní práci a také nejen tobě i život.
Dodal mistr. Poté se postavil a natáhl k tobě ruku s otevřenou dlaní ve které byl tvůj meč, aby sis jej mohl vzít zpět.

Musím se vrátit dovnitř. Jestli chceš, můžeš zůstat tady, nebo jít se mnou.
Nabídl mistr a čekal, jak se vyjádříš.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, výrobní hal č.1

Děkuji mistře
Poděkoval jsem a s radostí jsem si vzal svůj světelný meč zpět. Cítil jsem se mnohem lépe, uvědomil jsem si co mi mistr řekl a snažil jsem se udělat to co mi poradil.
Má pravdu Kodex mi může ulehčit život, navíc kdybych to udělal a zabil, naprosto v ničem bych se neodlišoval od otrokářů.
Až teď jsem si uvědomil, že bych se stal jedním z nich.
Být součástí něčeho, co nenávidím.
Zamrazilo mě při pomyšlení nad takovou myšlenkou.
Mistře, máte pravdu, Kodex má pravdu. Nikdy bych se nechtěl stát, tím, čím jsou oni. Víte, považuji se za strážce míru a kdybych udělal, to co jsem udělat chtěl, stal bych se špatným. A to já nechci.
Podíval jsem se na mistra, ale ihned jsem pokračoval.
Tahle mise je pro mě opravdu těžká, ale když jí dokážeme vyřešit a uspějeme, uděláme velký kus práce a pomůžeme i wookieům. A z toho já mám největší radost. Víte?
Najednou jsem se cítil lépe a věděl jsem, že teď už mi strach a zloba mysl nezvrátí.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, výrobní hal č.1

Mistr, z něhož téměř viditelně zářila spokojenost nad výsledky jeho snahy vešel zpět do haly, kam jsi ho následoval. Uvnitř se práce na frachťácích nikam výrazně neposunuly, což ovšem nebylo způsobeno nedávným incidentem, ale spíše kvalifikovaností pracovníků a hlavně náročností práce. Když jste vešli zpět do haly, Tret právě dokončil rozhovor s jedním pracovníkem Czerky, pravděpodobně se jednalo o vedoucího výroby této haly.

Už jste zpátky? Vidím, že jste problém vyřešili.
Řekl Muun s úsměvem při pohledu na tvůj meč, připevněný na opasku. Vzal mistra kolem ramen a odvedl vás do další haly. Tam čekal naprosto jiný obrázek. V zadní stěně byl obrovský otvor, kterým byly dopravovány několikametrové klády. Na pásech byly Wookii řezány na desky či trámy. Jednalo se o jednotné rozměry, takže je bylo jednoduché naložit a přepravit kamkoliv v galaxii.

Jak vidíte, nabízíme místním zaměstnání a jako odměnu mají jejich vesnice zajištěnu lékařskou pomoc, dodáváme jim také techniku, zjednodušující jejich život.
Řekl Muun. Mistr jen mlčky přikývl a ty sis mohl zcela jasně vzpomenout na překladatelského droida, který bude mít určitě logo Czerky.
Děkuji za prohlídku, nyní si půjdeme vyslechnout i druhou stranu, ale jistě vás ještě navštívíme.
Odpověděl Mistr Zhar.
Zde budete vždy vítáni.
Odpověděl Muun a poté jste s mistrem mohli volně opustit halu a celý komplex. Mistr byl cestou zahloubán do svých myšlenek.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, komplex Czerky

Šel jsem vedle mistra a pozoroval jsem ho. Byl zanořen do svých myšlenek.
O čem asi přemýšlí?
Moje zvědavost mi nedala a zeptal jsem se.
Mistře nad čím přemýšlíte? A co teď bude dál?
Šli jsme pořád dál, najednou jsem uviděl tu Twi-lečku, co nám podávala pití na ředitelství. Vypadal ztrhaně a unaveněji než na ředitelství.
Mistře, podívejte!
Poklepal jsem na rameno svému mistrovi.
Měli bychom jí vyslechnout a zeptat se jí na tohle vše.
Rozutíkal jsem se k ní. Vypadal, jakoby se bála. Rozpoznal jsem to a zvolnil krok.
Neboj se, já ti neublížím, chci ti pomoct. Jmenuji se Mace.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, komplex Czerky

Tvoje otázka přiměla mistra, aby své myšlenky vyslovoval nahlas.
Popravdě jsem neviděl nic extrémě podezřelého. Wookieeové neměli ani pouta, žádnou fyzicky náročnou práci, která neodpovídá jejich fyzickým předpokladům. Víc se snad dozvíme ve vesnici. Ale je jasné, že jsme neviděli všechno.
Další rozhovor přerušilo objevení Twi-lečky, která vás před nějakou dobou obsluhovala. To, že v době obsluhování nebyla příliš zahalena se nedá srovnávat s tím, co jste viděli nyní. Šaty potrhané a na sobě několik modřin. Když s vám neuviděla Muuna ani nikoho z Czerky, lekla se a vběhla zpět do budovy ředitelství, nehledě na tvoje slova nebo chování. Mistr šel volným krokem za tebou a doprovodil tě až ke dveřím, kde vám ve vstupu zabránila ozbrojená jednočlenná stráž. Jednu ruku měl varovně na pistoli a druhou udržovala rozestup mezi vámi a ním.

Zavolejte sem okamžitě Treta Blanca.
Přikázal nesmlouvavým hlasem Zhar a stráži nezbývalo nic jiného, než zavolat. Po několika minutách Muun přijel a mistr mu v krátkosti vysvětlil situaci.

Ano, vím docela přesně, co se asi stalo, ale jedná se o vnitřní záležitost společnosti a není nutné, aby jste se tím zabývali. Já situaci zvládnu bez vaší pomoci.
Odpověděl Muun a zmizel těmi stejnými dveřmi, jako před chvílí Twi-lečka.

Tak tady toho už moc nezmůžeme, můžeme ji ale vyslechnout až se vrátíme. Teď máme jiný úkol.
Řekl Zhar a nasedl do landspeederu, kterým jste přijeli, počkal až nasedneš i ty a vyrazili jste směrem k vesnici.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, prostranství vesnice

Celou cestu landspeedrem jsem přemýšlel na tím, co jsme zažili před tím. Věděl jsem, že něco není v pořádku od doby, co jsme sem přiletěli a všechno to, co jsem zažil a viděl, mě v tom utvrzovalo ještě víc. Navíc jsem začínal mít pocit, že se tady děje ještě něco jiného a mnohem více závažnějšího. Wookieská vesnice vypadala stejně, jako ostatní, stromy a na nich ochozy, které byly můstky spojeny do složitého komplexu.
Mistře, mám pocit, že se tu děje něco jiného, než jsou problémy s Czerkou. Možná to zní špatně a možná se jen mýlím, ale.
Musel jsem se nadechnout, abych něco takového mohl říci.
Ale cítím, zde sílu nějak zvláštně, nějak nejasně.
Myslel jsem si, že jsem sílu necítil díky hněvu, který ve mně byl, ale všechno mi to začalo dávat smysl. Proto jsem chtěl zabít toho Muuna, nejen díky tomu, že jsem byl otrokem, ale díky temné síle, kterou jsem zde cítil. Jinak bych se k tomuto činu nikdy neodvážil.
Vytrhl jsem se ze svých myšlenek a najednou jsem cítil, jak se mi zrychluje tep. Opět jsem cítil strach, ale tentokrát mnohem větší.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, prostranství vesnice

Mistr pozorně vyslechl, co ses mu pokoušel říct a pak pokýval hlavou.
Také to cítím. Už od samého začátku a proto také potřebuji, aby jsi své emoce kontroloval. Musíme dávat pozor.
Prozradil ti mistr a poté jste vyšli do domku náčelníka vesnice. Ten tam právě horlivě diskutoval s jiným wookieem, ale když vás uviděl, poslal jej pryč a věnoval se plně vám. Aktivoval překladatelského droida a usadil se ve svém křesle.
Nějaké nové zprávy?
Zeptal se náčelník.
No zatím jsme nenarazili na nic nekalého, což ovšem v případě Czerky je příliš podezřelé.
Vysvětloval mistr.
Mistře Jedi. Členové vesnice mizí a já nemůžu jen přihlížet.
V hlase náčelníka byla znát zoufalost i vztek, droid ovšem hlas tlumočil bez známky emocí.
Mizí i v okolních vesnicích?
Pokračoval ve výslechu Zhar. Bylo na něm vidět, že cítí stopu k vyřešení záhady.
Ano, ale ne tak moc, jako v naší. Právě před chvílí zmizel další. Nevrátil se z práce v lese, kde pracoval pro Czerku. Vyřešte to rychle, nebo vypukne násilí.
Upozornil náčelník.
Uděláme, co bude v našich silách.
Slíbil mistr a odešli jste.

Pro dnešek už končíme, ohlásím se Radě a ty můžeš jít spát.
Řekl Zhar cestou k vám přidělené budově ve vesnici. Byla to velmi skromná místnost, ale bylo tam sucho a teplo. Mistr venku, aby tě nerušil ve spánku, začal připravovat komunikační zařízení.
Síla s tebou, dobře si odpočiň, zítra nás čeká spousta práce.
Popřál ti dobrou noc mistr.
V noci ses probudil a něco ti nutilo do hlavy vyjít ven, směrem k lesu.

//Skonči jen tím, že buď půjdeš zase spát, nebo jdeš do lesa, nebo se rozhodni jinak.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, vesnice Wookieů

Poté, co jsem si šel lehnout jsem ještě chvíli přemýšlel nad tím, co jsem vyslyšel od Wookieů. Všechno mi to procházelo myslí.
Ztracení Wookievé, Czerka, temná strana síly, otrokářství
Během toho všeho mě přemohl spánek a nejspíše jsem usnul. Vzbudil jsem se, když už měsíc byl vysoko a osvětloval tak celou vesnici. Měl jsem chuť se projít. Podíval jsem se na mistra, který spal. Šel jsem lesem a přemýšlel nad tím vším.
Je to divné Wookiové mizí a přitom Czerka nic nepodniká, vše vypadá, že je v pořádku, a i když to nerad přiznávám ten Muun nevypadá na to, že by zabíjel wookie, nemá k tomu žádný důvod, pokud tu jsou nějaké nepravosti tak se je snažím, co nejvíce ututlat a ne sem mít zájem přivést řád jedi. Ne.ne, ne v tom bude něco víc, něco temného.
Při té myšlence jsem si strašně přál, abych se mýlil. Tato myšlenka mě nahlodala, ale už jsem to nechtěl řešit, vrátil jsem se zpět do vesnice a lehl si, brzy potom jsem i usnul.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk - vesnice

Brzo ráno tě probudil mistr. Celá vesnice byla na nohou a zdálo se, že se něco vážného děje. Připojili jste se k hloučku Wookieeů a spolu s ostatními jste dorazili k jednomu ze stromů, u kterého ležel mrtvý Wookiee. Když jste se přiblížili blíže, viděl jsi jasné známky po desítkách povrchových zranění a bodných ran způsobených světelným mečem, nebo něčím podobným. Na kůře stromu, pod kterým ležel, bylo zachyceno několik chomáčů chlupů, jak se jeho tělo sesulo. Pravděpodobně byl ke stromu připoután, protože nikdo by nedokázal takto utýrat mohutnou postavu Wookieeho na jednom místě. Pouta ovšem nikde v okolí nebyla, ani nic podobného. Strom byl mnohem dál, než jsi zašel během procházky po lese, takže těžko říct, kdy se to mohlo stát. Jeden z Wookieeů na tebe ukázal a něco zařval. Ostatní se na tebe otočili a vytvořili kolem tebe a mistra neprostupnou hradbu těl a ne zrovna přátelsky se na tebe šklebili.

Prý váš padawan byl viděn, jak v noci jde do lesa.
Přeložil přenosný překladatelský droid náčelníkova slova naprosto bez emocí, což v této chvíli působilo obzvláště divně.

Kdyby Mace udělal něco takového, věděl bych to. Cítil bych to.
Odpověl jistým hlasem Zhar.

Opravdu?
Opět umělý hlas droida. Mistr chvíli zaváhal. Zaváhání se zdálo být nekonečné, možná to byla jen pauza na nadechnutí.

Ano, jsem si jist.
Odpověděl mistr a položil ti ruku na rameno na znamení, že ti důvěřuje.

Ztratili jste naši důvěru. Nedokázali jste nás ochránit. Musím vás požádat, aby jste opustili vesnici a nejlépe i planetu.
Odpověděl náčelník. Slyšel jsi, jak mistr těžce vydechl. Tímto mise končí neúspěchem. Mistr se omluvil, poklekl u mrtvého wookieeho a pak v doprovodu několika Wookieeů jste si ve vesnici sbalili věci a nastoupili do své lodě.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, wokieská vesnice

Byl jsem překvapen, tím, co jsem viděl. Tělo bylo naprosto bez života. Položil jsem si otázku.
Je možné, že jsem něco v noci cítil?
Srdce mi začalo hlasitě bušit. Začal jsem si to celé uvědomovat, byl jsem naštvaný sám na sebe.
Jistě, že jsi něco cítil, cítil jsi to celou tu dobu tady, ale už jsem tomu nevěnoval pozornost, Byl jsem tím tak pohlcen, že jsem to bral jako normální věc. Proto jsem chtěl zabít toho Muuna, proto jsem cítil tu nenávist ve svém nitru, proto jsem se v předešlý večer najednou vzbudil. Byla to síla, snažila se mě varovat, před tím, že se děje něco špatného.
Byl jsem naštvaný sám na sebe, krev mi vřela.
Měl jsem si to uvědomit, ale teď už je pozdě, teď už musíme pryč. Ztratily jsme zde veškerou důvěru.
Mistře, byla to moje chyba, celou tu dobu jsem tu cítil něco špatného.
K další větě jsem se musel nadechnout, abych si dodal odvahy.
A včera v noci, mě probudilo, něco intenzivního, myslel jsem, že jsou to špatné sny, ale až teď jsem to všechno pochopil. Byla to síla, snažila se mě na to upozornit. Měl jsem vás na to upozornit. Ale, teď už je pozdě.
Po těchto slovech jsem už nic neřekl, jen čekal, museli jsem jít.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Marinho »

Kashyyyk, wokieská vesnice

Mistr tě poslouchal, zatímco balil věci a začal se mračit ještě víc, než předtím.

Zvláštní, já nic takového v nci necítil, spal jsem dokonce velmi dobře. Možná je to ale tím, že jsem se soustředil na něco jiného než ty, nebo máš větší talent, než jsem si všichni na akademii mysleli.
Odpověděl Zhar a na konec přdal trochu nucený úsměv. V doprovodu s ostrahou jste se vydali ke své lodi a mist běhemkrátké doby zvedl stroj ze země.

Neopouštím Kashyyyk, ale přesunu se jinam. K Czerce. Máme za úkol pracovat v nejlepším zájmu Řádu a ztráta důvěry Wookieeů nebo šíření pomluv ze zavraždění nevinného k tomu rozhodně nepatří. Pokusím se ti zajistit odvoz na Coruscant, je to tu více nebezpečné než Řád předpokládal.
Promluvil ve chvíli, kdy loď změnila nad mraky kurz a začala opět klesat, tentokrát na jiném místě. Mistr se věnoval řízení a jen krátce informoval řídíci věž o vašem přistání. O několik minut jste dosedlina zem a společně jste se vydali směrem k řediteli, který vám řicházel naproti.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: Výcvik pre Mace Hill (Phill01)

Příspěvek od Phill01 »

Kashyyyk, wookieská vesnice

Vyslechl jsem mistra a při tom přemýšlel.
Je možné, že se mi to jen zdálo, můj mistr je mnohem znalejší a zkušenější než já. Koneckonců tohle není tak úplně standardní situace. Většinu času, co jsem byl mimo Corusant, byli v celku prosté mise. Ale jsem jedi a takové věci nesmím opomínat. Může to být náhoda a nemusím tomu věnovat pozornost, ale pokud není.
Při této myšlence mě zamrazilo v zádech.
O Sithech jsem toho moc neslyšel. Vím jen, že se rozhodli pro jinou cestu než jedi. Na cestu sebeuspokojení a vlastní touhy po moci. Nechtěl jsem si nic takového připouštět, ale i já jsem chtěl uspokojit své touhy po odplatě. Možná jsem díky tomu vycítil Sithi, a při tom jsem to byl já.
Mistře, je možné, abych vycítil Sithi a při tom to byl já?
Těžko jsem vyslovoval tuto otázku, ale chtěl jsem si v tom udělat jasno.
Vím, že jsem ještě padawan, ale chtěl bych tu zůstat s vámi. Víte tohle je pro mě velká zkouška. Po tom všem, co jsem zažil v dětství. Chtěl bych vám dokázat, že to dokážu, a že jsem připraven.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“