Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Mistryně nad tvou odhodlaností nepromarnit žádnou další vteřinu jen pokrčila rameny a vyrazila tedy jako první dolů po schodišti. Bylo dostatečně široké a při stěně nabízelo více než dobrou možnost se opírat, pokud bys měl ztratit rovnováhu. Jakmile jste dorazili dolů, čekala na vás chodba mírně klesající a kroutící se pod dům. Za chvilku jste navíc mohli zaslechnout, jak se tajná cesta uzavírala, když nejspíše nějaký automatický mechanismus ukončil odpočet a zahájil uzavření.
Mlčky jste kráčeli nějakou tu minutu, než jste vešli do velké místnosti se stáním na landspeeder. Byl tu sice nějaký opuštěný a prázdný nábytek, jedna deaktivovaná konzole bez paměťového zařízení a stopy po nedávné činnosti, ale jinak skoro nic. Spousta prostoru, kde by něco mohlo být, ale prakticky nic jste zde nenalezli.
Podivné, co si o tom myslíš Ptere?
poznamenala mistryně, když to vše vyhodnocovala a rozhodla se prozkoumat možné stopy na podlaze nebo v blízkém okolí. Pozorně zkoumala podlahu a naznačila ti rukama, abys byl opatrný a některé ze stop nepoškodil. Byly totiž velice špatně rozeznatelné i díky tomu, že je tvořilo pouze malé množství špíny a tenounká vrstva prachu. Pokud by sis prohlédl stoly, nebo některou ze skříní, tak bys našel mnoho důkazů o tom, že tu ještě nedávno bylo mnoho věcí a vybavení.
Jako jediná cesta ven se tvářil výjezdový tunel napojený na landspeederové stání. Bylo pravděpodobné, že ústí ven nedaleko sídla a to tak, aby jej nebylo možné jen tak spatřit. Nejspíše byl zakrytý nějakým porostem a otvíral se pouze při správném ovládacím impulzu, ale to by bylo zapotřebí ověřit u výjezdu z tunelu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia,Sídlo Gannesových
Potom co jsme sešli, se za námi zavřela chodba a po chvíli jsme došli k prázdnému stání na landspeeder. Kromě stání tu byl i nějaký nábytek a deaktivovaná konzole bez paměti.
Zvláštní, na to jak je to tu velký, tu není skoro nic. Pomyslím si při pohledu na obrovský prostor. Tu se mě mistryně zeptá co si o tom myslím. Když se na ní ohlédnu, vidím jak prohledává podlahu, po možných stopách a naznačuje mi abych byl opatrný.
No, vypadá to že někdo někdo odsaď odjel i se vším vybavením. Odpovím a rozhodnu se prozkoumat konzoli, ale tak abych nezničil stopy.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Středem tvého zájmu se stala konzole, zatímco se mistryně věnovala okolním stopám a jejich zkoumání. Než se rozhodla pokračovat ve vašem rozhovoru, měl jsi dostatek času na prohlídku zařízení.
Co se samotné konzole týkalo, tak ta byla v nejvyšším pořádku, pouze jí chybělo paměťové zařízení. S trochou manipulace by se ti nejspíš mohlo podařit ji i zprovoznit, ale nejspíš by pouze naběhl systém konzole uložený v systémové krystalické paměti, která je natvrdo součástí hardwaru zařízení. V rámci spuštěné konzole bys mohl použít systémové aplikace, kterých mnoho nebylo. Konektor pro datové karty a další externí zařízení byl však plně funkční a mohl by sis tak například číst datové karty, nebo si připojit datapad. Otázkou však bylo, zda-li by to k něčemu vedlo.
Stáří stop bych odhadla na dobu zmizení Gannesových. Ale většina těch věcí okolo zmizela už mnohem dřív, což mě přivádí k jednomu jedinému závěru,
rozvažovala mistryně, zatímco přišla blíže k tobě, aby zjistila, čímž ses zabýval. Postavila se vedle tebe a sledovala, jak se ti vedlo.
A to, že odsud nebyl proveden zběsilý úprk, ale promyšlený přesun. Otázkou je, proč by někdo odsud chtěl odejít, když mu zdánlivě nic nehrozilo. Navíc je téměř samozřejmě předpokládat, že v téhle jeskyni přebývali sami Gannesovi. Těžko si představit, aby měli pod domem něco podobného a netušili vůbec nic,
zveřejnila Voba svou teorii a začala se rozhlížet po stropě místnosti. Nakonec přeci jen našla místa, kde kdysi bývaly kamery, ale ty zmizely stejně jako všechno ostatní. Majitelé této jeskyně tu za sebou skoro nic nenechali, pouze prohlubující se záhadu, jejíž řešení bylo dle všeho v nedohlednu.
Něco mi říká, že bychom k celé věci měli začít přistupovat trochu jinak,
poznamenala ještě, když kapitulovala na hledání dalších stop a přenesla svou pozornost na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Po prohlídce konzole jsem zjistil, že je vesměs v pořádku, jediné co jí chybí je paměť.
Škoda, už jsem doufal, že něco najdu. Pomyslím si zklamaně. V ten moment přichází mistryně s překvapivými novinkami. Sdělí mi svůj názor a prohlásí, že bychom k celému případu měli přistupovat jinak.
Myslíte tak, že to nebyl únos ale útěk? Zkusím myšlenku, která už mi dlouho ležela v hlavě.
Ale v tom případě, proč o tom neřekli Nerovi?
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Názor mistryně a její nová teorie tě poměrně dost překvapily. Po úvaze jsi dospěl k pochybnosti, která se zdánlivě stavěla proti tušení mistryně, ale ta se tím nenechala rozhodit, jen se spokojeně usmála tvé odpovědi.
Přesně tak. A proč o tom neřekli Nerovi, to je další dobrá otázka, která se tu nabízí. Nicméně se domnívám, že tady toho už mnoho nenajdeme,
shrnula mistryně vaši současnou situaci a věnovala ještě pohled okolní prostoře, dokud nespočinula na ústí ven, které bylo určeno pro únik ve vozidle. Chvilku nad tím přemýšlela, dokud se neotočila zpět k tobě.
Pořád bychom ještě měli prohlédnout cestu ven, ale zase by si někdo mohl všimnout, že jsem už nějakou dobu pryč. Něco mi říká, abychom zatím Nerovi neříkali zjištění v našem pátrání. Nelze vyloučit, že bychom ho jinak mohli uvrhnout v případné nebezpečí, protože celé tohle je krajně podezřelé,
pokračovala dále mistryně a nepřímo naznačila, že byste se měli rozdělit. Vycítil jsi z ní, že tím nápadem také není nijak výrazně nadšená, stejně jako jsi mohl vytušit, kdo by nejspíš měl jít tunelem.
V mém případě nebude problém se vrátit nahoru, říci, že jsem tě poslala splnit nějaký úkol a pokračovat dál v pátrání dotazováním služebnictva. Otázkou však je, zda-li se cítíš pokračovat tudy v pátrání sám. Pokud ano, tak bych ti doporučila pasivní postup, tedy jen hledat a nevstupovat do případného přímého konfliktu. Tedy nepředpokládám něco podobného, ale je lepší být připraven,
dodala ještě Voba a čekala, jaký se rozhodneš k situaci zaujmout postoj. Samozřejmě existovala šance, že si už někdo všiml vaší nepřítomnosti, ale pořád by se daly najít důvody, jak to vysvětlit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Mistryně přišla s návrhem, abychom se rozdělili, tedy tak že já prozkoumám chodbu a mistryně se bude vyptávat služebnictva.
Hmm, to nezní jako špatný nápad. Pomyslím si, a rychle se zkontroluju, jestli účinky tý elektrický rány už odezněly,
Mistryně mi dále doporučí, abych se do toho nevrhal bezhlavě.
COŽE, já a bezhlavě? Podivím se, ale pak si vzpomenu na předchozí misi, kterou jsem tak trochu zkazil a rychle zchladnu.
Dobře, mám vás průběžně informovat, co jsem našel? Zeptám se ještě, a zkontroluju jestli je můj světelný meč na svém místě a v pořádku.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
S návrhem své mistryně ses rozhodl bez zdlouhavého přemýšlení souhlasit a to nehledě na zkušenosti z minulé mise, které pro tebe nebyly natolik příjemné. Voba Starfall tedy nakonec souhlasně pokynula, že bude tento plán uveden v chod.
Pouze, kdyby to bylo něco výrazné důležitosti. Věřím, že to dovedeš posoudit odpovídajícím způsobem. Případně mi dej vědět, kdybys narazil na východ a nemohl es skrze něj dostat ven, abychom tě nějak případně propašovali skrze dům, když oznámím, že jsi již odešel. Jinak buď opatrný,
pravila ještě mistryně, než se ti lehce uklonil a rychlým krokem zamířila zpátky. Otvírání vchodu jsi mohl zaslechnout až po nějaké chvilce, kdy se nejspíš tvá mistryně ujišťovala o tom, že v knihovně stále nikdo nebyl. Když byla tedy pryč, mohl jsi sám přejít ke své části úkolu a vyrazit do tunelu.

Z počátku nebylo nikde okolo tebe nic řádného k vidění - matně osvětlený tunel vyražený do kamenného podloží vinoucí se dále. Cesta nebyla nijak výrazně hladká nebo upravovaná, i proto, že landspeeder se pohyboval nad povrchem a pešky tu nejspíš nikdo nechodil.
Po pěti minutách cesty jsi dorazil do ostřejší zatáčky, kdy bylo při stěně několik škrábanců. Podrobnější průzkum by ti odhalil, že byly původem červené barvy, což mohlo být nejspíše zbarvení landspeederu. Škrábanec byl poměrně značný, tudíž to muselo být na vozidle dost vidět. Co víc, o kus dále se na zemi povaloval na první pohled těžko znatelný předmět. Bylo skoro až štěstí, že jsi ho našel, když jsi ho ucítil pod svým chodidlem. Díky Síle se ti jej nepovedlo nikterak poškodit a mohl jsi tak o něco později v ruce třímat datovou kartu s neznámým obsahem. To tě přimělo se ještě jednou podívat na místo škrábance na stěně, abys odhalil rozvířený prach, jak tu landspeeder nějakou dobu stál na místě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Mistryně mi ještě dodala pár instrukcí a pak odešla.
Tak, Ptere, teď si v tom sám. Řeknu si nahlas a rychle odolám pokušení začít si pískat.
Po pár minutách jsem dorazil k zatáčce, kde bylo vidět pár škrábanců.
Hmm, zjevně spěchaly a nestihly to vytočit. Pomyslím si po bližším prozkoumání škrábanců.
Po nějaké době ucítím jak na něco šlápnu. Co to... Podivím se a předmět blíže prozkoumám.
Hmm, datová karta, to se ještě bude hodit. Řeknu si, a prozkoumám škrábance na zdi. Zdá se že tu landspeeder chvíli stál.
V tu chvíli si vzpomenu na konzoli na začátku chodby.
Pokud si správně pamatuju, tak to ještě zvládlo číst karty. Vzpomenu si a rychle vyrazím zpátky, abych to vyzkoušel, cestu si raději kontroluju pomocí Síly, abych o něco nepřišel.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Krátce po nalezení karty sis vzpomněl na konzoli, která by ještě mohla být funkční a hlavně schopná číst datové karty. Neváhal jsi příliš dlouho, než ses otočil nazpět a rychle vyrazil kupředu. Cestou jsi ještě dbal opatrnosti na to, aby ti něco dalšího neuniklo, ale nepovedlo se ti na nic obdobného narazit.
Místnost s konzolí byla stejně opuštěná jako předtím a zamířil jsi proto rovnou k zařízení, které bylo tvým cílem. Nemohl jsi jej však hned spustit, protože vyžadovalo úpravu nastavení a zapojení několika věcí. Naštěstí to nebylo nic složitého a stačily ti základní znalosti o konzolích, které patřily do okruhu předmětů a vědomostí, jež byli povinni se učit všichni členové Řádu nehledě na to, jestli se jednalo o younglingy, padawany nebo rytíře. Heslo Nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit, bylo v přístupu k předmětu Základní technické znalosti dobrým přístupem.

Konzole po čtvrthodinové práci nakonec naskočilo, byť její obraz pravidelně problikával. Nastala chvíle pravdy, když jsi dovnitř vložil datovou kartu a vyčkával na to, co se bude dít. Chvilku se terminál tvářil, že by snad jeho čtecí zařízení nemuselo pracovat, než konečně naskočila obrazovka informující o probíhající samoopravě souboru. Ta trvala skoro minutu, než jsi se konečně dostal k obsahu karty.
Z počátku ti to nedávalo moc smysl, ale pak sis uvědomil, že ona pestrá směsice čísel a výrazů musela souviset s jakýmisi obchodními záležitostmi. Nejspíš se tedy mohlo jednat o nějaké účetní záznamy, byť jsi to nemohl s jistotou tvrdit, protože v portfoliu tvých předmětu se základy galaktické ekonomiky nenacházely. Takže ani po pečlivém zkoumání jsi z čísel nedovedl vyčíst nic souvislého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Konzole po mně sice chtěla nějaké změny nastavení či co, ale díky svému tréninku mi to nedělalo žádný problém.
Jooo, Základní technické znalosti, jedinej předmět při kterým jsem dával pozor. Konečně konzole naskočila.
No, jediné co se objevilo byla nějaká čísla, asi měla něco společnýho s obchodem.
Hm, tak to mi k ničemu nebude... Ale počkat!!! Vzpomenu si, Vždyť Nero říkal něco o incidentu s tím, jak se to jmenoval? S Groolou!!! Pomyslím si a rychle začnu v těch číslech hledat něco, co by mělo něco společného s Groolou nebo s jeho parkem.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Byť jsi nebyl z množství čísel příliš moudrý, přesto ses rozhodl v nich něco najít. Nesoustředil ses však na čísla samotná jako na případné popisky nebo návaznosti na konkrétní osobu. Tou byl hutt Groola, který byl dle všeho vysoko na tvém seznamu podezřelých. Právě po záznamech, které by s ním mohly souviset ses rozhodl hlouběji pátrat a pokusit se o nich něco více zjistit.
Konzoli chvilku trvalo, než zpracovala tvůj požadavek na hledání konkrétního výrazu, ale nakonec se opravdu nějaké výsledky dostavily.
Prvně jsi mohl spatřit několik transakcí, které vypadaly jako běžné obchodování v rámci reklamy, výměny majetku a podobných záležitostí, které by dle všeho mohly vypadat na legální transakce. Jistý sis samozřejmě být nemohl, protože ti k tomu chyběly odpovídající vědomosti, ale souhrnné označení této skupiny výsledků jako transakce nasvědčovaly reálnost.
Ve zbývajících oblastech hledání, kam patřily třeba pravidelné měsíční transakce, mimořádné transakce, stavy účtů ke konkrétním datům, stavy úvěrů a tak dále se ti již nepovedlo najít žádnou přímou spojitost se jménem Groola, ani Grola, jak systém začal vyhledávat, když jsi jej špatně zadal při prvním pokusu o vyhledávání. On správný zápis huttských jmen mohl být vždy složitým oříškem, pokud o tom jedinec neměl nějaké výrazné tušení.
Mohl jsi pokračovat ve vyhledávání nějakým dalším způsobem, protože konzole ještě nabízela možnosti jako porovnávání v rámci různých časových období, bylo možné si zobrazit seřazení různých transakcí vzhledem k času a ještě několik dalších variant pro různé vyhledávání a porovnávání. Také jsi se mohl vrátit zpět k prozkoumávání odjezdového tunelu, které jsi doposud nedokončil nebo se snad pustit do něčeho jiného, co by tě napadlo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Na dotaz Groola (či Grola, ach jo ty huttský jména) mi toho nevyšlo moc, teda aspoň nic nelegálního. Tedy až na podivné pravidelné a mimořádné poplatky. Skoro to vypadá jako plat za ochranu. Dojde mi, a jen tak pro jistotu zkusím vyhledat nějaké platby asi tak měsíc zpátky.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
První výsledky hledání se ti z nějakého důvodu nezdály jako úplně přesné a proto ses rozhodl o druhý pokus. Tentokrát jsi se soustředil na hledání ve starší časové době a to přesně o jeden měsíc.
K tvému údivu se nejprve objevil ještě menší počet výsledků, než z prvního hledání, aby sis teprve poté uvědomil, že to první bylo omezeno na poslední kalendářní rok a tudíž se ti nyní zobrazila pouze jejich část. Upravil jsi tedy parametry hledání na rok předešlý tomu poslednímu a počkal si na výsledky, abys je mohl opětovně projít a pokusit se odhalit něco, co by mohlo dát nějak do spojitosti Groolu s Gannesovým na jiné úrovni, než té obchodní.
Jenže jsi nalezl pouze záznamy podobné těm z roku posledního. Navíc sis uvědomil, že třeba s dodavateli potravin do hotelů, povlečení nebo třeba servisními službami, bylo uzavřeno mnohem více plateb a to jak jednorázových, tak pravidelných měsíčních. Navíc "výměna" financí s Groolou fungovala oboustranně, protože i on Gannesovým za něco očividně platil - a i zde se vše tvářilo naprosto legálně a bez problémů. Byla tu samozřejmě možnost hledat i dále ve starších záznamech, ale protože jsi doposud v uplynulých dvou letech nenašel žádnou stopu nelegálního navázání na Groolu a vlastně ani na nikoho jiného, tak se zdálo dost nepravděpodobné, že by se tam mělo ještě něco někde vyskytnout. Navíc jsi tímto hledáním strávil už více jak dobrou půlhodinu místního času a pořád jsi nesplnil úkol, kterým tě pověřila tvá mistryně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Sídlo Gannesových
Výsledky mi nic moc neřekli. Taky mi konečně došlo že ty výjímečné poplatky mohly být dodavatelům apod. Vzhledem k tomu že jsem nic nenašel, rozhodl jsem se pokračovat chodbou, teď už budu dávat pozor a radši se rozhlížet pomocí Síly.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Sídlo Gannesových:
Dospěl jsi do bodu, kdy by další studování účetních záznamů bylo jenom ztrátou času, protože jsi neměl po ruce nikoho, kdo by ti to mohl řádně vysvětlit nebo alespoň nějakou příručku, která by tě navedla na správné čtení v těchto záznamech. Výsledkem bylo zabalení datové karty a navrácení se zpět do tunelu vedoucího kamsi.
Tentokráte jsi nenarazil na nic dalšího podezřelého až do doby, kdy ses dostal na samotná konec tunel. Nebylo příliš překvapující, že vrata byla zavřená, protože jinak by se sem mohl vplížit prakticky kdokoliv. K tomu, aby ses přes ně dostal však nebylo zapotřebí nějaké extrémní síly, ale stačilo pouhé stisknutí rezervní konzole vedle dveří. Předtím, než bys to mohl udělat, ses pokusil po místě porozhlédnout, jenže jsi dospěl pouze k tomu, že landspeeder zde nestavěl a většinou vyrazil rovnou ven již otevřenými dveřmi a to díky dálkovému ovládání, kterým jeho majitel nejspíše disponoval.

Když jsi opustil tunel a vykročil ven, octnul jsi se v hustém porostu, který byl široko daleko, kam ses mohl rozhlížet. Landspeeder měl tu výhodu, že mu postačilo prostě a jednoduše vzlétnout vzhůru a volnou cestou mezi korunami stromů se vymotat ven. Nalézt tuto cestu ti netrvalo příliš dlouho, i když cesta pěšky slibovala možné potíže. Husté křoviny, jeden menší močál a množství stromů zrovna nepůsobily jako lákadlo pro turistiku. S trochou snahy se ti také povedlo nalézt drobnou pěšinku, která však vedla výrazně do boku a směrem od odletového koridoru landspeederu. Bylo nyní na tobě, kudy by ses rozhodl vydat a jak by sis to mohl případně odůvodnit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“