Jacen Ma'ase - Výcvik

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat, kozmoport
Spolu s Kyleom ste bezpečne dorazili do kozmoportu. Už z diaľky ste si všimli skupinku ľudí stojacu pri vchode do vašej lode. Bol už večer, čiže kozmoport bol omnoho prázdnejší ako na obed, keď ste prileteli. Pri vchode stál Majster Vos, Majsterka T´ra Saa, dvaja vojaci republiky a jedna devaronianská žena v urodzených šatách, ktorú si ešte nevidel. Všetci viedli vášnivú debatu. Keď ste dorazili, najprv si vás vôbec nevšimli a tak ste stihli počuť kúsok ich rozhovoru.
"...vláda nie je celkom presvedčená o správnosti tohto konania. Demokrati stále presadzujú protiargumenty, keďže tvrdia že žiadnu vojnu tu nechcú" povedala devaronianská žena.
"Lenže my neprinášame vojnu ale mier! Republika je len jedna - nie je proti komu bojovať" povedal Quinlan Vos a potom mu padli oči na teba. "Aha! Naši mladí pomocníci dorazili. Jacen, predstavujem ti senátorku Elsah´sai´Moro z Devaronu" povedal hrdo Vos a ukázal na devaronianskú ženu. Tá sa trochu usmiala a jemne sa uklonila na pozdrav, zrejme miestny zvyk.
"Vidím že ste úlohu splnili. Zatiaľ môžete ísť do lode, určite ste unavení a hlavne hladní. Senátorka Moro nás láskavo pozvala na večeru vo svojom dome. Kyle, to platí aj pre teba a tvojho brata kapitána" povedal Vos a naznačil vám aby ste išli do lode. Zjavne teraz nebola vhodná chvíla na to aby si Majstrovi oznámil svoj objav, Kyle nepovedal ani slovo a vošiel do lode.

____________________________
Teraz máš zase raz voľnú ruku. Môžeš robiť čokoľvek chceš, pričom máš asi 30 minút kým sa stretneš s Vosom a zvyškom a pôjdete na spomínanú večeru. Môžeš skúsiť debatovať s Kyleom, alebo čokoľvek iné na lodi, máš k dispozícií aj svoju kajutu. S Majstrom sa stretneš pred platformou ktorou sa vstupuje do lode.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat, kosmoport
U naší lodě jsme se setkali s Mistrem Vosem a Mistriní T´ra Saa a senátorkou Elsah´sai´Moro, vedli tak vášnivou diskuzi, že si ani nevšimli našeho příchodu, tak jsme postřehli alespoň částečně o čem mluví.
Válku tady? Republika je jen jedna? Z toho opravdu nejsem moudrý.
Během představení jsem se pokusil napodobit senátorčinu úklonu.
Poté nám Mistr oznámil, že nás senátorka pozvala na večeři ve svém domě.
Senátorka nás pozvala? To vypadá slibně, snad mě Mistr nepošle nakupovat ubrusy nebo podobné blbosti...
Musím být připraven a Kyl by měl být také, Mistr Vos se o tom také musí dozvědět, i když dosud na to nebyla vhodná příležitost..
Zamířím za Kylem do lodě a uvnitř ho zastavím.
"Kyle prosím tě nezapomeň si sebou vzít tvůj blaster a být připraven, vzhledem k našim informacím by bylo také dobré aby to stejné udělal tvůj bratr, osobně bych si nejraději vzal ještě pár vojáků, ale obávám se že pro ty bychom pozvání nesehnali"
Po rozhovoru s Kylem jsem začal procházet lodí, s jedinou myšlenkou jak bych uskutečnil atentát na senátorku Elsah´sai´Moro kdyby to bylo mým záměrem.
Naposledy upravil(a) Sealen dne 14.1.2013 14:30:28, celkem upraveno 2 x.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat, kozmoport
Kyle na teba trochu udivene pozrel.
"Naozaj to neplánuješ povedať Majstrovi? Myslím že by nám to pomohlo. A o mňa a môjho brata sa báť nemusíš. Vieme sa o seba postarať" povedal Kyle a odišiel bez ďalších debát preč. Ty si sa stretol s Majstrom Vosom pred vstupnou platformou. Už tam čakal aj Kyle a jeho brat, kapitán lode. Obaja boli podobne oblečení a všimol si si že sú aj ozbrojení. Pár minút na to dorazila majsterka T´ra Saa a Vos naznačil že môžete pokračovať v ceste. Prechádzali ste pomaly nočným mestom Montellian Serat. Ulice boli takmer prázdne, sem-tam nejaký žobrák či nočná policajná hliadka. Kyle vyzeral dosť nepokojne a držal sa tesne pri bratovi. Majster Vos a T´ra Saa boli očividne v dobrej nálade. Celou cestou sa bavili a Vos sa usmieval. Dorazili ste do aristokratickej štvrti. Dom senátorky Elsah´sai´Moro vyzeral ako malý palác. Vos pristúpil k elektronickému zvončeku a stlačil ho. Povedal pár slov a automatická brána sa otvorila. Prechádzali ste cez záhradu plnú krásnych vôni a nádherných kvetín a inej flóry z mnohých planét celej galaxie. Nádherné a honosné sídlo stálo uprostred tejto krásnej záhrady. Vošli ste dnu veľkými drevenými dverami a tam vás privítal komorník a služobníctvo. Elsah´sai´Moro práve schádzala dole po majestátnych schodoch, v nádherných dlhých fialových šatách. Zvítala sa so všetkými návštevníkmi a zaviedla vás do jedálne. Bol tam stôl prestretý pre osem ľudí. Okrem vás tam už sedeli dve osoby. Devaroniania, muž a žena. Boli rovnako luxusne oblečení ako Elsah. Keď ste dorazili, obaja sa k vám s úsmevom otočili.
"Predstavujem vám senátorku Vien´sai´Malloc a toto je minister zahraničia Dhirh Mollek" povedala Elsah a obaja hostia sa uklonili. Všetci ste sa usadili, pri tebe z jednej strany sedel Quinlan Vos a z druhej zase Kyle. Dvere z kuchyne sa otvorili a služobníctvo prinieslo prvý chod.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat, kosmoport
"Samozřejmě že to plánuji sdělit Mistru Vosovi, ale až na to přijde vhodná chvíle a tu zatím nemáme."
Mistr Vos na mě čekal před vstupní platformou spolu s Kylem a jeho bratrem. Během naší chůze jsem stále přemýšlel, jak bych zabil senátorku a tak jsem si ani neužil krásné zahrady nebo pohled na "dům" senátorky, který vypadal spíše jako malý palác.
Takových možností jak ji zabít...
Po té co jsme byli představeni se senátorkou Vien´sai´Malloc a ministra zahraničí Dhirh Molleka, jsme se posadili ke stolu. Já seděl vedle Mistra Vose a Kyla. A tak jsem okamžitě tuto situaci využil abych mu pošeptal svůj objev.
"Mistře je tady něco co by jste měl vědět, proběhne atentát na senátorku Elsah´sai a obávám se, že se z její vraždy pokusí obvinit nás, pokud je tedy naše mise diplomatického aspektu. Dále jsem se dozvěděl o existenci Devorianského hnutí, nebo možná jen menší organizace, která se snaží zničit plány republiky jakékoliv mohou být. Předpokládám, že útok na senátorku proběhne fyzicky ačkoliv nemohu vyloučit travičství v dnešní večeři, bylo by vhodné poslat třeba Kyla a jeho bratra do kuchyně, aby se ujistili že potencionální travič neunikne, pokud to tedy dosud neudělal, bylo by dále vhodné upozornit senátorku o tomto riziku, ovšem jen ji a tak abychom ji mohli i nadále využít jako volavku, také bychom se měli ujistit že se do místnosti nedostane zabiják, jedná se mimochodem zřejmě o lovce odměn, a to zajištěním vchodů do této jídelny, doporučil bych také nastražit nějaký alarm nebo past do větracích šacht komplexu a ostatních nepřirozených vstupů do místnosti. A abych nezapomněl ohledně toho travičství měli bychom použít nějakého ochutnávače, navrhl bych sebe nebo Kyla, ale je vitální aby to byl Devorian, špatné by možná nebylo pozvat všechny ostatní osoby, které se podíleli na výrobě večeře aby ji ochutnali před tím než ji bude jíst senátorka. Nejsnažší bezpečností zařízení jaké bychom však mohli udělat by bylo sebrat senátorku a schovat ji u nás na Frostcrawleru. Záleží však na Vašem rozhodnutí Mistře. "
Pak jsem se otočil ke Kylovi a pošeptal mu
"Chci aby ses ty a tvůj bratr nebo jen jeden z vás dostal do kuchyně, aby v případě že útok na senátorku povedou jedem během večeře neunikl tento travič, pokud tak samozřejmě už neudělal. Jen si musíš vymyslet nějakou záminku, být kreativní... "

Po té co jsem domluvil jsem se podíval na senátorku a věnoval jí potěšený pohled.
Otevřeli se dveře a dovnitř přinášeli první chod.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat, dom senátorky Elsah´sai´Moro
Quinlan Vos vyzeral trochu znepokojene, no zachoval si chladnú hlavu.
"Musíme sa porozprávať v súkromí" povedal a pohľadom naznačil čosi majsterke T´ra Saa. Ona aj Vos vstali naraz od stola.
"Ospravedlňte nás senátorka, ja a môj padawan sa potrebujeme porozprávať v súkromí" povedal Vos s úctivou poklonou a úsmevom a vzal ťa do vedľajšej miestnosti kam dorazila okamžite aj T´ra Saa.
"Uvedomuješ si že toto sú veľmi vážne obvinenia? ja si nemyslím že..." začal hovoriť Vos, no vtom sa ozval z vedlajšej miestnosti krik a niečo ako výbuch. Vos a T´ra okamžite zapli meče a skočili naraz do miestnosti. Keď ste sa tam dostali, uvideli ste scénu ako z hororu. Minister vnútra a druhá senátorka sa krčili za skriňou na jednej strane, zatiaľ čo Kyle sa skláňal pri stole nad svojím bratom, ktorý mal na hrudi veľkú krvavú ranu. V stene napravo bola veľká diera a v nej stál vysoký muž, vlastne to nebol človek. Mal modrú pokožku a velké červené oči bez zreničiek. Na hlave mal hnedozelený klobúk a v jednej ruke držal malý blaster a v druhej senátorku Elsah´sai´Moro v bezvedomí. Bolo však jasné že žije. Bol to muž ktorého si videl na holografe v kanáloch. Majster Vos zakričal a chcel sa k nemu vrhnúť, no muž sa len zasmial a vypálil obdivuhodne rýchlo spŕšku blasterových striel po všetkých troch Jedioch v miestnosti a kým ste sa spamätali, bol preč a zostala po ňom len diera v stene a oblak dymu.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat, dům senátorky Elsah´sai´Moro
Vběhl jsem do místnosti spolu s Mistry a po shlédnutí situace jsem rozzuřeně zařval.
"Zatraceně! Ten bastard utekl i se senátorkou! Neměli jsme opouštět místnost!
Pak jsem ukázal na Kylova bratra a vztekle zařval.
"Někdo se postarejte o tu mrtvolu!"
"Nemůže být daleko jestli utekl tamtou dírou! Za ním!!"
A rozeběhl jsem se směrem, kterým jsem si myslel že se vydal lovec odměn.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat, dom senátorky Elsah´sai´Moro
"Jacen! Vráť sa! To je rozkaz!" zakričal Quinlan Vos a znel celkom nahnevane. Dobehol až za tebou a chytil ťa za rameno.
"O tomto sa porozprávame neskôr! Ja pôjdem za ním, poznám toho muža. Ty sa okamžite vráť na loď a majsterka T´ra Saa sa postará o zvyšok. Vypadni odtiaľto o chvílu tu bude domáca polícia. Nebude dobré ak Ťa tu nájdu" povedal Vos a vyskočil von cez dieru v stene. T´ra Saa zatiaľ pristúpila ku kapitánovi a položila mu ruku na srdce.
"Žije" oznámila, "potrebujeme ho ihneď dostať na loď. Zavolám pomoc. Vy dvaja ho odneste" ukázala na teba a Kylea.
"Rýchlo!" zakričal na teba Kyle, zatiaľ čo T´ra Saa sa spojila s posádkou lode. Kyle sa postavil k svojmu bratovi z jednej strany a chytil mu ramená, pripravený ho zdvihnúť.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat, dům senátorky Elsah´sai´Moro
Na místě mě zmrazil Mistrův příkaz abych se vrátil, zněl celkem rozčíleně.
Kdyby nepochyboval o tom co jsem mu říkal byli bychom v místnosti a v tuhle chvíli by tu neležel jeden mrtvý!
Pomyslel jsem si chladně.
Mistr mi přikázal abych se vrátil na loď, že se prý Mistrině T´ra Saa postará o zbytek.
Poté Mistr vyskočil dírou ven zjevně za lovcem odměn na útěku.
Mistrině najednou vykřikla, že Kyluv bratr žije.
Díky Síle, že žije, alespoň něco se dnes daří, na druhou stranu jeho život je ve srovnání se senátorčiným naprosto bezcenný alespoň pro republiku.
Podíval jsem se na Kyla, který stále držel svého bratra.
Ale pro někoho zjevně cenu má..
Mistrině řekla, že ho s Kylem máme odnést a tak jsem ho chytil za nohy a vyrazil i s tělem a Kylem.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat
Priniesli ste telo kapitána až do lode. Cestou na vás pozeralo len pár zvedavých očí, no nič vážne sa nestalo. Tam prebrali zraneného medici z posádky a Kyle zostal sedieť na pristávacej platforme a pozeral do prázdna. Nevyzeral smutný, skôr akoby utrápene premýšlal. Pár minút na to dorazil Quinlan Vos.
"Bude lepšie keď sa zídeme vnútri" povedal Vos a vy ste ho nasledovali do spoločnej miestnosti, kde ste sa stretávali.
"Takže... podarilo sa mu ujsť. Zdá sa že bol perfektne pripravený. Ide o nájomného lovca menom Cad Bane. Nemám potuchy kto ho mohol najať. Určite to bude mať čosi spoločné s tým, čo ste videli. Zatiaľ vieme to že Majsterke T´ra Saa sa podarilo odvrátiť diplomatický škandál. Prezidentka Aven´sai´Ulrahk zvolala na zajtra ráno výnimočné zasadanie parlamentu, na ktoré sme pozvaní. To je asi všetko... Kyle, môžeš ísť" povedal Vos a Kyle okamžite zmizol. Potom sa kiffar otočil na teba a netváril sa príliš nadšene.
"Musím ťa upozorniť, že to čo si predviedol určite nie je to čo od teba očakávam. Vlastná iniciatívna je dobrá, ale naozaj si neželám aby si robil veci na vlastnú päsť! Táto záležitosť veľmi skomplikovala našu misiu, pôvodne malo ísť o diplomatickú misiu aby sme presvedčili vládu aby nám dovolili vybudovať Jedijsky Chrám a základňu v údolí Eedit na Devarone. Toto je omnoho obtiažnejšia misia, na ktorú by som ťa so sebou určite vziať nemohol. Preto ťa dôrazne žiadam aby si plnil rozkazy, inak ťa pošlem späť na Coruscant! Nemôžeš konštatovať smrť u človeka, ktorého zranenie si ani nevidel. Si snáď lekársky droid?! A kto ťa vyzval aby si prenasledoval toho muža? Mohol ťa zabiť. Nájomní lovci nie sú obyčajní vojaci! A kedy si mi chcel spomenúť to čo ste zistili v tom kanáli? Na dnes sa už týmto nebudeme zaoberať. Zajtra ráno pôjdeme na rokovanie vlády a uvidíme čo sa dá ešte robiť. Každopádne musíme únos senátorky vyšetriť a ak to bude možné, oslobodiť ju. Polícia Devaronu mapuje všetky odlety z planéty, takže odletieť tak ľahko nemôžu. Teraz odíď... stretneme sa ráno" povedal prísne, niekedy až nahnevane Vos, no na konci vyzeral až smutný. Vyšiel von z lode a zapálil si cigaretu.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat
"Se vší úctou Mistře to Vy se chováte nelogicky, už od té večeře, řekl jsem vám spoustu alternativ které by fungovali a také jsem vás žádal aby jste řekl senátorce o hrozícím riziku, místo toho jste mi vy nevěřil a pro to jsme museli opustit místnost, přestože senátorce hrozilo bezprostřední nebezpečí..A co se týče oné smrti, nechal jsem se ovládnout hněvem za což se omlouvám, vše co jsem viděl byla velká rána a žádnou ztrátu to, že jsem to řekl nezpůsobilo a dále nechápu proč jste trval na tom, že budete pronásledovat toho lovce odměn sám, když jsme tam byli tři schopní vám pomoci minimálně v tom ho vyhledat, když už ne pomoci vám v boji i kdybych já zůstal u zraněného pořád by jste měli větší šanci.."

Poté co jsme skončili s naší hádkou a Mistr mě propustil jsem nahněvaně zamířil do své kajuty.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat
"Nie! Tvoje plány boli možno sofistikované ale to v prípade keby sme neboli na neutrálnej pôde! Nemôžeš rozbiehať operácie na diplomatickej misí len na základe pár slov! Dohovoril som" odvetil ti ešte Vos, predtým ako vyšiel von.

Ráno už bol Vos v o niečo lepšej nálade, dobrá však stále nebola. Všetci traja ste sa stretli pred loďou okolo pol desiatej a vydali ste sa do budovy parlamentu. Rokovanie sa zo začiatku vlieklo neznesiteľne pomaly. Prezidentka Aven´sai´Ulrahk sa dostala k téme unesenej senátorky až po hodine rokovaní.
"Devaronská vláda nepodporí plány Republiky na vybudovanie vojenskej základne v našom sektore, kým republika dôkladne nevyšetrí prípad únosu senátorky Elsah´sai´Moro. To je moje posledné slovo. Chcete sa k tomu vyjadriť, Majsterka T´ra Saa?" povedala slávnostne prezidentka Aven a otočila sa na T´ra ktorá predstúpila pred parlament.
"Vážení poslanci, pani prezidentka," oslovila a uklonila sa, "včera večer sme sa spojili s vedením Rádu. Majster Yoda vám posiela pozdravy a svoju najvrelejšiu sústrasť s vašou situáciou. Republika prislúbila pomoc a na ceste je špeciálna jednotka pod vedením Majstra Jedi Bolla Ropala. Ich príchod sa však zrejme oneskorí a dovtedy budú mať na starosti vyšetrovanie Majster Quinlan Vos a jeho padawan Jacen Ma´ase" oznámila T´ra Saa informácie, ktoré boli novinkou aj pre teba. Majster Vos predstúpil pred parlament a naznačil ti aby si ho nasledoval. Keď ste boli pred prezidentkou, Vos sa uklonil.
"Urobíme všetko pre to aby sme senátorku oslobodili, prezidentka Aven´sai´Ulrahk," povedal úctivo.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat
Nemůžu operovat na neutrální půdě? Ha to se ještě uvidí.. A že prý na základě pár slov, no to je pravda tohle jsem asi zkazil, předpokládat, že budou mít dostatečně velký vliv aby senátorka zvýšila bezpečnostní opatření na základě výpovědi dvou očitých svědků, příště asi budu muset jednat úplně na vlastní pěst koneckonců kdybych to Mistru neřekl tak jsme nemuseli odejít z místnosti..
A možná že by místo jednoho zraněného na zemi leželo sedm mrtvých.. probleskla mi hlavou myšlenka, kterou jsem však okamžitě zahnal.
Následně jsem usnul a vzbudil se až ráno.

Ráno ze mě hněv už vyprchal a znovu jsem dokázal myslet jasně.
Mistr zjevně dosud úplně nepřekousl mou včerejší drzost a pro to jsem se vyhýbal rozhovoru s ním.
Kolem půl desáté jsme vyrazili do budovy parlamentu na jednání. Jednání bylo velmi nudné a k unesení senátorky jsme se dostali až po celé hodině.
Samotné jednání o únosu bylo velmi rychlé..
Nepodpoří plán republiky? Kurva, to by docela dobře mohlo znamenat že vůbec!
Speciální jednotka? To pomyšlení se mi vůbec nelíbí, je to naše chyba tak bychom to měli vyřešit my snad ne?
Poté však prezidentka oznámila že se vyšetřování ujmeme než dorazí, a já tiše zajásal.
Předstoupili jsme před prezidentku a Mistr se uklonil.
Pokusil jsem se napodobit jeho úklonu a poté jsem mlčky poslouchal jeho řeč k prezidentce.
Uděláme všechno, a pokud to bude potřeba.. pak ještě víc.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat, budova parlamentu
"Nech sa tak stane!" vyhlásila slávnostne prezidentka Aven´sai´Ulrahk a na znak dohody mávla rukou. Všetci ministri a poslanci vstali a pomaly sa rozišli.

Späť na lodi ste už poobede boli zhromaždení na kapitánskom mostíku. Bol tam už aj kapitán, ktorý mal obviazanú celú hrud a jednu ruku mal v špeciálnom púzdre pri zlomenine. Quinlan Vos stál za vrchom stola, kde ste všetci sedeli a zapol holografickú projekciu celej planéty Devaron.
"Takže situácia sa má tak. Policajné zložky podnikli záťah do katakomb pod mestom a zistili, že zradcom bol minister Dhirh Mollek. Bol zatknutý a vypočutý. Pri jeho výsluchu som zistil že senátorku uniesol nájomný lovec Cad Bane, ktorého najal on sám. Dôvody ani kto mu v tom pomáhal zvonka sme nezistili. Cad Bane by mal senátorku držať v Modrých Vrchoch južne od mesta Montellian Serat. Presne tam teraz pôjdeme. Nájdeme Banea, získame senátorku späť a jeho zatkneme a deportujeme na Coruscant. Pamätajte že prioritou nie je zatknutie Cad Banea ale život senátorky a ten je pre nás prvoradý. Má niekto nejaké pripomienky?" spýtal sa Vos na záver svojej reči a loď práve naštartovala.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat, budova parlamentu
Po ukončení jednání vlády jsme zamířili na můstek Frostcrawleru, kde na nás čekal I kapitán s ovázanou hrudí a jednou rukou.
Posadili jsme se ke stolu a Mistr Vos zapnul holografickou projekci Devaronu. Po té co nám sdělil svůj plán jsme se nás zeptal zdali máme nějaké připomínky.
Takhle si zrovna brilantní plán nepředstavuju...
"Ne Mistře." odpověděl jsem však.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Montellian Serat
Loď naštartovala a vzniesla sa nad mesto. Piloti otočili loď smerom na juh a vyrazili. Rýchlosť a letová výška boli prispôsobené hustej atmosfére planéty Devaron. Kapitán a Kyle odišli do prednej časti lode a T´ra Saa pokojne stála na mostíku a pozerala ako loď letí medzi oblakmi. Quinlan Vos sa otočil k tebe a prihovoril sa ti.
"Chcel by si k tomu ešte niečo dodať, Jacen? Ak máš nejaký nápad rád si ho vypočujem. Ale teraz ťa musím naozaj požiadať aby si detailne počúval rozkazy nadriadených. Táto akcia je pre teba veľmi nebezpečná - ešte sa tvoj výcvik neskončil a do tej doby by si sa do bojových misií zapájať nemal, no ja by som bol rád keby si získal skúsenosti už teraz" povedal Vos a úprimne sa usmial.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“