Jacen Ma'ase - Výcvik

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Montellian Serat
"Samozřejmě budu poslouchat Vaše příkazy Mistře a budu dělat jen to co vy budete chtít."
"No mám jisté pochybnosti ohledně plánu, nebo snad máte nějaký konkrétnější plán jak toho lovce odměn hledat? Dle mého názoru by nebylo vůbec špatné připravit past a počkat až on přijde za námi, pokud by například neměl prostředky jak se dostat z planety mohli bychom mu připravit nějakou loď s povolením odletu jako past a pak ho sledovat nebo ho jen zastavit na oné loďi.. Ale detailně jsem nad tím nepřemýšlel, samozřejmě věřím vaší moudrosti a tedy vašemu plánu."

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy, loď Frostcrawler
"Máš pravdu. Bolo by rozumnejšie pripraviť lesť, problém je v tom že my nemáme nič čo by on mohol chcieť. Nevieme či má spôsob ako ujsť z planéty, teda nemôžeme čakať že skočí na loď ktorú mu ponúkneme. Cad Bane nie je hlúpy. Má senátorku a nás tlačí čas. Keď dorazí Bolla Ropal bude už neskoro - máme deň maximálne dva", povedal Quinlan Vos utrápene a sadol si do jedného z kresiel, ktoré boli na mostíku.
"Napriek tomu si vážim tvoje nápady a som rád, že máš konštruktívnu myseľ" dodal Vos a usmial si. Práve ste prilietali do pásma vysokých hôr a skalísk, ktoré však neboli zalesnené a rástla tam iba kosodrevina a rôzne druhy tráv. Zvierat tu taktiež moc nebolo a celé toto miesto pôsobilo výrazne mŕtvym dojmom. Vtom začala na lodí pípať akási kontrolka.
"Pane, zachytili sme niekoľko bojových stíhačiek v sektore 3C" oznámil jeden z pilotov.
"Bojové stíhačky? Devaroniania vedia o našej operácií ale pomoc neprislúbili..." povedal trochu znepokojene Quinlan Vos.
"Nie sú devaronianské, pane. Tieto stíhačky som nikdy nevidel - zjavne bezpilotné. Akoby celá stíhačka bola jeden droid" oznámil pilot, no vetu sotva stihol dopovedať, ozvali sa tri veľké výbuchy vzadu na lodi a videli ste ako niekoľko blasterových projektilov preletelo okolo vás.
"Je to pasca!" povedal vystrašene T´ra Saa. Stíhačky neznámeho pôvodu vás obleteli, otočili sa a ostro vyrazili oproti vám. Piloti nestihli ani spustiť ochrannú paľbu a vás zasiahla ďalšia spŕška strieľ. Loď sa zatriasla a prudko ju stočilo doprava, až ste sa museli chytiť aby ste nespadli.
"Zasiahli stabilizátory a chladenie motorov! Ideme k zemi!" Zakričal pilot a hekticky stláčal rôzne tlačítka na prístrojovej doske.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy, Loď Frostcrawler
Stíhače? Kdo mohl vědět o naší misi vyjma vlády? V tom musí být něco víc.. Co by vůbec dělal ministr s uneseno u senátorkou, zabít ji přece mohli mnohem snáz a proč útočit na republikovou loď aby zastavily tu záchranou misi? Něco zásadního nám uniká...

Nejistě se podívám na Mistra Vose.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy, loď Frostcrawler
Pilotovi sa nepodarilo vyrovnať stabilizátory a loď sa prudko rútila k zemi. Vos sa rozbehol do zadnej miestnosti, kde stiahol aj teba. Majsterka T´ra Saa sa kdesi stratila a kapitán sa ujal riadenia aby loď pred nárazom vyrovnal. O chvíľu ste počuli obrovský hluk a loď sa začala prudko triasť. Séria výbuchov a tvrdý náraz konečne zastavili pohyb lode. Vos sa postavil a chcel prejsť do prednej kajuty, no výbuch ho odhodil dozadu a on zostal ležať pri stene kúsok od teba. Pred vami boli kusy pokrúteného kovu, ktoré kedysi predstavovali dvere do prednej kajuty a na kapitánsky mostík. Naľavo bol východ z lode - pristávacia platforma ktorá vyzerala neporušená a dala by sa otvoriť, napravo bola zase chodba do jednotlivých kajút avšak z tejto chodby stúpal hustý čierny dym. Zvonka sa ozvali ďalšie výbuchy a loď sa opäť zatriasla. Z kokpitu lode v prednej kajute ste počuli výkriky a stonanie. Na prvý pohľad Vos nevyzeral zranený, mal iba drobné škrabance avšak bol v bezvedomí a nehýbal sa.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy, loď Frostcrawler
"Mistře!" Vykřikl jsem vyděšeně, po té co výbuch odpálil Mistra Vose zpět do zadní kajuty. Naštěstí mě hned uklidnilo, když jsem zjistil že je jen v bezvědomí. Z kokpitu bylo slyšet sténání a výkřiky. Kouř vycházející hlouběji z lodi prozrazoval že zjevně nemám příliš mnoho času.
Musím jednat rychle! Rychle vynést Mistra Vose ven z lodi levou chodbou a pak se okamžitě vrátit do kokpitu podívat se kdo tam zůstal a také ho vytáhnout.. pokud tohle zvládnu musím zamířit hlouběji do lodi a podívat se po dalších přeživších, bez ohledu na nebezpečí jakému se tímto jednáním vystavím, nakonec jsem jedi, s pomocí síly bych měl být schopen zadržet dech na dost dlouho abych se snad neudusil v tom dýmu.
Bleskově chytám Mistra za ramena a táhnu ho levou chodbou ven z lodi.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy, loď Frostcrawler
Zdvihol si majstra a vydali ste sa k východu. Platforma nebola poškodená a hlavný vchod do lode sa pred vami otvoril. V tej chvíli keď dnu preniklo prvé svetlo sa však prebral aj Majster Vos a práve včas, aby ťa pohotovo stiahol do strany pred ranou z veľkého blasterového dela. Tá vletela dovnútra a zdemolovala interiér lode. Hneď za ňou vbehli traja droidi typu B-1, ktorých používala Obchodná Federácia a mierili na vás blastermi, avšak vtom ich zasiahli tri rany z iného blasteru. Všimli ste si že na druhej strane miestnosti, sa rovnako ako vy krčí Kyle. Nič to však nemenilo na tom, že vonku pred loďou sa k vám blížilo asi dvadsať rovnakých droidov B-1, ktorých sprevádzal modrý tank typu AAT, z ktorého pravdepodobne vystrelili ranu ktorá vás takmer dostala pred chvílou.
"Ideme na nich! Drž sa pri mne a hlavne pozor na ten tank! Netuším čo tu robia ani prečo na nás útočia ale to necháme na neskôr! Za mnou!" povedal Quinlan Vos, zapol svoj zelený svetelný meč a vrhol sa oproti droidom, odrážajúc ich strely priamo na nich a sekajúc ich hlavy. Kyle strielal spoza úkrytu v lodi a mal naozaj presnú mušku.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy
Dvacet s tankem ku třem, tohle ještě bude komedie.
Zažehnu svůj modrý světelný meč a vyrazím za Mistrem.
Ale na rozdíl od Mistra Vose se nevrhnu okamžitě na droidy tak aby mě hned zaměřily, ale zacílím obloukem, s využitím Ataru tak abych byl co možná nejnenápadnější k tanku několika svižnými akrobatickými skoky, abych se byl schopen vyhnout případné palbě zaměřené na mě.

Jakmile se dostanu dostatečně blízko zarazím světelný meč hluboko do spodní části rampy tanku a v rozběhu s mečem stále uvnitř tanku vyběhnu až nahorů k anténě, nečekám abych se ujistil zdali je tank dosud funkční a rychlou otočkou s mečem stále v tanku se rozeběhnu směrem k Mistru Vosovi bojujícímu se zbývajícími droidy. Z rozběhu vyskočím tak abych překvapil nepozorného droida a přímou ránou z leva do prava na jeho hruď ho přepůlím na dva samostatné nefunkční celky.
Ataru začíná být pořádně vyčerpávající, asi je vhodná chvíle abych změnil postoj, snad jsem svým útokem nějaký tlak z Mistra Vose dostal ..
Změním postoj na Soresu a teď již pomalu, tak abych se dokázal krýt světelným mečem postupuji směrem ke zbytku droidů..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy
Vos celkom úspešne odviedol spolu s Kyleom pozornosť od teba a tak sa ti relatívne nepozorovane podarilo dostať sa k tanku, pričom si musel odraziť len zopár strieľ. Po tom čo si vyliezol na tank sa jeho repulzorové vznášanie pokazilo a nefunkčný tank klesol na zem, pričom zo zadnej časti sa ozval menší výbuch. Otočil si sa k Vosovi, ktorý už znížil počet nepriateľov na menej ako polovicu. Jeho štýl bol okúzlujúci - nikdy si nič podobné nevidel. Počul si síce o siedmej forme boja so svetelným mečom, no toto bolo niečo celkom iné. Vyzeralo to akoby Vos mal nie dve ale dvanásť rúk a nie jeden ale minimálne šesť mečov, tak rýchlo sa pohyboval. Odrážal strely droidov a pritom súčiastky lietali všade naokolo. Zapojil si sa o boja a pripravil si o funkčnosť prvého droida, ktorý bezvládne padol na zem, no zabudol si na podstatný fakt že tank AAT má dvoch pilotných droidov. Práve jeden z nich, ktorý tvoj útok na tank prežil práve vyliezol cez vrchný kryt a jedna z jeho blasterových strieľ ťa nečakane zozadu zasiahla do ľavého ramena. Podlomili sa ti kolená a stratil si koncentráciu. Nad hlavou ti preletel tam a späť svetelný meč Quinlana Vosa ktorý na diaľku takto zlikvidoval droida za tebou. Práve keď sa mu meč vrátil do ruky však pri tebe stáli dvaja ďalší droidi a mierili ti na hlavu. Vtom sa však objavil znenazdajky Kyle a skočil zozadu na jedného droida. Pomocou jeho vlastnej zbrane zastrelil druhého oproti nemu. Potom vytiahol z púzdra na opasku krátky vibronôž a zapichol ho droidovi na ktorom sa držal zozadu do hlavy. Ten skratoval a spadol na zem. Kyle pomaly pristúpil k tebe a podal ti ruku.
"Si v poriadku?" spýtal sa trochu znepokojene pozerajúc na tvoju ruku. Veľmi to bolelo no šlo len o povrchovú popáleninu z blasteru. Vos ďalej bojoval a zostávalo asi osem droidov.

_______________________________
Urobil si menšiu chybičku a za chyby sa platí, len aby si bol nabudúce pozornejší :) Teraz zlikvidujte ten zvyšok.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy
"Samozřejmě že jsem v pořádku !!! A teď mě pust a sejmi ty zatracený droidy!!!" Zavrčel jsem vztekle a vytrhl se Kylovi.
Ruka mě stále strašně bolela, ale hnán hněvem, jsem byl schopen vstát a znovu se postavit do postoje Ataru, se vzteklým zavrčením jsem se bleskově vrhl na nejbližšího droida a několika diagonálními údery meče ho rozbil na kusy, poté jsem z otočky odrazil blastrovou střelu, jenž se ke mě blížila přímo do hlavy droida který na mě vystřelil. Zaznamenal jsem, že Kyle v mezičase rozstřílel jiného droida a Mistr Vos svým specifickým stylem zničil další tři droidy. Zbývající dva droidi se zaměřily na mě. S využitím Síly jsem si jednoho z nich přitáhl a ve chvíli kdy se ke mě blížil jsem mu nastavil meč naproti jeho hrudi.
Meč droidem projel skrz, ale v té chvíli jsem byl nucen přejít do defenzívy protože mě zbývající droid zasypal střelbou a já začínal mít velký problém s blokováním jeho střel. Naštěstí pro mě ho Mistr, který byl sám příliš daleko, Silou odhodil ke mě a já jej čtyřmi zuřivými ranami ze čtyř otoček přesekl v místě hlavy, hrudi, pánve a nohou, tak že se rozpadl téměř na jednotlivé končetiny. Poté jsem zůstal stát a snažil se znovu získat kontrolu nad svým hněvem..




_______________________________
Se vší úctou šéfe tank AAT podle Wookipedie obsahuje tři droidy :-) a co se týče té "chyby" na ujištění se že je tank zničen není dost času pokud by má postava chtěla ještě pomoci Vosovi :-) nemluvě o faktu že se ta postava pokusila zničit oba droidy (jak toho nahoře tak toho dole) tím že se zaraženým lightsaberem vyběhla až k anténě nahoře, no snad se nemusí mé postavě dařit pořád to jen pro objasnění :-).

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Na úvod k tomu čo si napísal - z časti máš pravdu lenže AAT čiže Armored Assault Tank (Obrnený útočný tank) bol schopný pojať až 6 pilotných droidov typu OOM, avšak na plnú funkčnosť stačili dvaja - jeden pilot a druhý strelec/navigáto, ktorý mohol sedieť hneď za ním teda by na neho pri tvojom zásahu meč nedočiahol. Bežne však posádkou boli štyria droidi (pilot, navigátor a ľavý a pravý strelec). Ak si videl diel Clone Wars 1x1 (prvý séria, prvý diel) tak vieš o čom hovorím a ako Yoda zneškodnil tento tank. Napriek tomu ti to nevyčítam ani ťa nehreším také veci sa stávajú o tom je výcvik.
____________________________________________________________________________

Devaron, Modré vrchy
Tvoj výbuch bol pre Kylea prekvapením, no Majster Vos si zachoval chladnú hlavu a pristúpil k tebe, pričom ti položil ruku na rameno ale nič nepovedal. Cítil si ako hnev vyprcháva a zaplavuje ťa pokoj vyžarujúci práve z neho. Potom sa otočil ku Kyleovi.
"Kyle, bol si vnútri. Je tam ešte niekto kto potrebuje pomoc alebo..." začal hovoriť, no zarazil sa keď uvidel výraz v Kyleovej tvári.
"Všetci ostatní náraz lode neprežili... je mi to lúto" povedal sklúčene Kyle a pozrel do zeme. Vtedy si si všimol že medzi vami nie je ani majsterka T´ra Saa. Vos sa nestačil ani nadýchnuť a hneď ho minula ďalšia strela. Havarovali ste v neprístupnom údolí a z jedinej únikovej cesty, ktorú predstavovalo horské sedlo, práve vychádzali nie desiatky ale hádam dve stovky ďalších droidov. Títo však boli iní, boli to droidi typu B-2 a sprevádzali ich ďalšie dva tanky AAT. Medzi tankami sa pohyboval speeder, vpredu na ňom sedel Cad Bane a vzadu bolo prehodené telo. Bola to senátorka Elsah´sai´Moro. Cítili ste že žije, no bola v bezvedomí. Predné rady armády droidov, tvorili ich asi 50 droidov B-2 sa približovali veľmi rýchlo, pričom zadné rady zastali stáť pred východom z údolia.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy
Když mi Mistr položil ruku na rameno cítil jsem jak mě opouští hněv, co mě ale neopouštělo byl pocit bezmocnosti z přicházejících zástupů droidů.
Takové množství droidů, kdo by pořizoval takové množství jenom kvůli jednomu únosu? Zdá se, že je to mnohem větší než jsme čekali..
"Ať počítám jak počítám pořád je jich o trochu víc než nás, pokud budeme bojovat doporučil bych se stáhnout do vraku, v úzkém koridoru jim početní převaha tolik nepomůže, se štěstím můžeme zničit první stovku těch plecháčů než nás dostanou, nebo máte nějaký plán Mistře?"
Protože pokud ne a dojde k boji pak jsme zřejmě mrtvý.
Přestože Mistr Yoda říká raduj se pro ty kteří se spojí se Silou, nijak v tom spojování nespěchám, pravda jsou horší osudy než smrt, třeba věznění..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy
Vos rýchlo reagoval lebo ste nemali príliš veľa času, droidi sa blížili no ešte neboli na dostreľ.
"Nie.. loď je nebezpečná a môže vybuchnúť. Teraz mám pre vás úlohu. Ty a Kyle - obaja si vezmete tieto detonátory a budete bežať okolo droidov ako len najrýchlejšie dokážete a umiestnite ich do zeme vedľa nich. Kyle ty potom zmizneš a Jacen, ty mi pomôžeš silou usmerniť výbuch do stredu, v ktorom budú droidi. Ja ich čelne na chvíľu zdržím. Daj mi svoj meč, Jacen" povedal Vos a jeho riskantný plán naozaj neznel zle. Obom vám podal päť malých detonátorov na dialkový spínač, ktorý mal Vos pri sebe a čakal kým mu dáš tvoj meč. V diaľke ste videli Cad Banea, ako zastavil speeder uprostred svojej armády droidov a zosadol z neho, otáčajúc sa dozadu k senátorke. Keď Vos dostal tvoj meč, oba ich zapol - modrý a zelený a rozbehol sa priamo proti droidom, využívajúc svoj špeciálny štýl na omnoho vyššej úrovni s dvoma mečmi. Bol to naozajstný majster meča.

_____________________________
Teraz si dávaj dobrý pozor a splň rozkazy - kludne môžeš prejsť pasážou ako si pripravený za droidami a používaš silu. S Kyleom počítaj a po ceste môžeš zlikvidovať pár droidov.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy
Odpálit detonátory kolem droidů? To je šílené, postřílí nás dřív než položíme první výbušninu a nezabije to senátorku?
"Dobře Mistře, věřím vám".
Podal jsem Mistru meč a sledoval jak se rozeběhl k armádě droidů.
Následně jsem se podíval na Kyla a oslovil ho.
"Nejrychlejší bude Kyle, když je oběhneme každý z jedné strany, setkáme se až na tam, tak hodně štěstí" s těmi slovy jsem vyrazil svou trasou, tak blízko k droidům jak jsem se odvážil a pečlivě pokládal detonátory tak jak mi Mistr řekl. Ve chvíli kdy jsem chtěl položit poslední mě však zaskočily dva droidi typu B-2, kteří se oddělili od hlavního tělesa, ani na moment nečekali a jak jim programování nařizovalo oslovili mě blasterovou střelbou.
"Vy mi nebudete stát v cestě.. Zavrčel jsem a Silou jimi škubl, tak aby mě nezasáhli, ale aby namířili na sebe navzájem takže se střelbou z krátké vzdálenosti zničili. Pak jsem rychle znovu vyrazil a dokončil svoji práci.
Jen doufám, že se Kyle dostal pryč, ten plán by ještě taky nemusel vyjít...

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré vrchy
Ukázalo sa, že Kyle dokáže bežať omnoho rýchlejšie ako sa predpokladalo. Keď sa ti postavili dvaja droidi, on bol už bezpečne ukrytý pod pristávacou rampou lode. Droidi, ktorí sa ti postavili sa zrazili a obaja vybuchli. Potom už bolo zakončenie vášho plánu len na Vosovi. Vos ti dal signál, odskočil saltom dozadu od droidov a odpálil výbušniny. Výbuch to bol teda poriadny, čiže ste okamžite musel zatlačiť silou do stredu. Miesto explózie sa teda vytvorila implózia, ktorá stlačila všetkých droidov do stredu a potom vybuchla. Mala však väčšiu silu ako Vos odhadoval a tebe začali potrebné sily ubúdať omnoho rýchlejšie až si na konci vášho plánu bol celkom unavený. Vos bol na tom podobne, keďže stláčal väčšiu časť explózie ako ty. Konečne to prestalo. Na zemi pred vami zostal menší horiaci kráter a z droidov nezostalo nič, iba pár kusov plechu. Stalo sa však niečo ešte horšie. Zatiaľ čo ste bojovali, obklúčili vás droidi zo všetkých strán. Na každej strane bolo asi päťdesiat droidov zoradených do línie a zo štvrtej strany bola loď a za ňou iba skaly. Medzi droidami boli aj dva tanky, pričom na jednom z nich stál Cad Bane a za ním kľačala na zemi senátorka, ktorá sa asi preberala z drogy ktorú jej dali.
"Chytaj!" povedal Quinlan Vos, vypol tvoj modrý meč a hodil ti ho vzduchom. Kyle bol už pripravený po jeho boku a teraz mal v rukách už dva blastery. Vos sa prudko zahnal a hodil svetelný meč smerom k druhému tanku. Ten sa rotačným pohybom rýchlo blížil k Baneovi. Ten len tak tak stihol uhnúť a meč ho popálil na ľavom ramene a vrátil sa k Vosovi do ruky. Všetci boli pripravení na peklo, ktoré malo začať.

_____________________________________
Teraz buď opatrný a pozor na nejaké tie hrdinstvá - mohlo by to stáť niekoho z vás život.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré vrchy
Předpokládám, že na vyjednávání je už teď asi pozdě co...
Zachytím svůj hvězdný meč, který mi hodil Mistr Vos a zažehnu jeho čepel.
Poté se rychle postavím před Kyla, ve formě Soresu, zády ke skalám tak abych ho dokázal krýt před možnou palbou.
Dva tanky a hromada droidů..
Mohli bychom se zmocnit nějakého tanku, ale nejsem si jistý jestli droidy B-2 nemají také raketomety, nemluvě o tom jak bychom se vůbec k tomu tanku dostali.. Navíc pokud bych v bitvě opustil Kyla tak ho za chvíli rozstřílí, takhle možná rozstřílí nás oba, ale jakkoliv iracionální to je já se ho rozhodně nechystám opustit..
"Doufám Mistře, že máte vymyšlený nějaký další geniální plán. Protože jinak na to vidím špatně.."
Možná s využitím Síly na nás sesypat ty skály, alespoň je vzít sebou.. S těmito černými myšlenkami jsem se podíval na Mistra Vose..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“