Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Děkuji vám, mírně jsem se svým „společníkům“ i po jedinkém způsobu uklonila, což obvykle nedělávám, neboť na podobné opičiny, které značí dobré způsoby, příliš nemyslím. Dobrou noc. Definitivně jsem se s nimi rozloučila, otočila jsem se a odešla k vlastní posteli.
Super. V každým případě tu nebudu marná.
Dříve, než jsem si vůbec lehla, nezapomněla jsem si natáhnout budík, neboť zaspat by asi nebylo příliš dobré.
Jen ten chlap mi dělá starosti… ale co, ty si budu dělat až zítra. Teď mne čeká jen spánek…
Nebyl důvod odkládat to, co jsem chtěla udělat už pěkně dlouho, prostě si lehnout a spát. Posadila jsem se na postel a automaticky si začala rozvazovat boty.
Jen aby mi je neukradli…
Na chvíli jsem s touto „prací“ přestala, ale nakonec jsem v tom pokračovala, neboť spát se mi v nich moc nechce. Nakonec jsem si ze sebe svlékla jen plášť, který jsem si smotala.
Tak ten zítra brát nebudu. Stejně by mi zavazel.
S touto poslední myšlenkou jsem se schoulila na posteli, přitáhla si deku až pod hlavu.
Vash mne zabije.
Ačkoliv jsem to nechtěla, přes to se mi do hlavy vloudila tato myšlenka.
Hlavně aby mne nevyloučili… Ale kdyby se akce povedla, tak mi v podstatě nebude moct nic pořádně vyčítat, tedy kromě té hádky. Ale jestli se něco pokazí… Ne, nesmí se nic pokazit. Musím to zvládnout.
S těmito neveselými myšlenkami jsem v podstatě i usla.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Relativně spokojená s výsledkem své aktivity jsi ulehla do postele a to po mírném přemáhání nakonec i bez bot. Sice nebyla nějaká výrazná zima, přesto ses prakticky celá skryla pod dekou a velice rychle usnula.

Co bylo naplní tvých snů, to bylo určeno jen pro tebe. Když jsi se probrala po hledání budíku a jeho pacifikaci, tak se teprve začínalo pomalu rozednívat. První dojem, který na tebe však padl byla tuhost všech tvých svalů a mírná bolest ze včerejší námahy, jak si na ni tvé tělo opět po delší době muselo zvykat. V jistém ohledu ses dokonce mohla cítit rozlámanější, než když jsi uléhala do postele.
Dobrou zprávou bylo, že tvé body, batoh včetně jeho obsahu i vše ostatní nezměnilo majitele a setrvávalo na svém místě. I když se situace zde mohla zdát zoufalá v mnoha ohledech, v tomto si očividně místní zachovávali svou slušnost a rozvážnost.

Místnost byla už ze značné míry vyprázdněna a pospávaly převážně už jen tři dívky a dva starší muži. Několik dalších se ochomýtalo okolo svých lůžek, ale nikde se žádná konverzace doposud nevedla.
Ke své smůle jsi nemohla zahlédnout nikoho z tvých "nových známých", ale to neznamenalo, že by tě nějak podrazili. Na zmíněném lůžku totiž doopravdy ležela mapa, jak bylo slíbeno a to s docela rozumně zakreslenými poznámkami. Muž se dokonce pokoušel naznačit i nějaké zřícení budov, dle toho, co měl k dispozici, ale to bylo pouze několik slabších črtů. Kdyby v tomhle měl jít do detailu, tak by musel přečárat asi celou mapu.
Do setkání s dalším článkem tvého plánu ti zbývala ještě více jak půl hodina, kterou jsi mohla věnovat čemukoliv dle své potřeby, od snídaně počínaje až po možnou snahu o vyhledání koupelny nebo něčeho podobného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Sotva začal budík zvonit, ještě poloslepá jsem po něm šmátrala ve snaze ho nějakým způsobem vypnout. Sotva jsem však pohla rukou, myslela jsem, že pomalu umírám. Bolest po včerejšku byla daleko horší, než jsem si dokázala představit.
U Sitha, zabijte mne…
Jen silou vůle jsem se posadila a poté i vstala. Když jsem zjistila, že mi boty fakt nikdo nešlohl, se vzdycháním jsem se dokonce obula. Pokusila jsem se i udělat pár dřepů, abych trochu rozproudila krev, nicméně ani trochu to nepomohlo, tak jsem jakoukoliv snahu o rozcvičku hodila za hlavu.
Jediný, co by pomohlo, by byla teplá sprcha… ale dost pochybuju o tom, že tu vůbec sprcha je, natož s teplou vodou.
Rukama jsem si protřela obličej, abych alespoň vypadala jako umytá a protože mne čekalo ještě nějaké to pobíhání a třízení věcí, tak jsem se s hygienou příliš nepárala.
Stejně se za chvíli ušpiním, tak co bych to teď nějak přeháněla.

Na prázdnou postel jsem vysypala všechno, co jsem měla v báglu.
Čistý hadry potřebovat asi nebudu, ty můžu nechat tady. Alkohol se hodí vždycky, lékárnička taky… Kdo by se se zbytkem tahal… Komlink tu nechám, kdyby se mne zdejší mistr snažil kontaktovat, nebo přes něj nějak najít… tak prostě budu mít výmluvu a řeknu, že jsem ho zde omylem zapomněla.
Zařídila jsem se přesně dle svých myšlenek a zpět do báglu letěla jen lékárnička a flaša. Zbytek věcí jsem zabalila do pláště a schovala pod postel.
Když to někdo čajzne, tak v Chrámu stejně vyfasuju nový, žádná tragédie by se nekonala. Snad jen ty barvy na vlasy, nalepovací tetování, laky na nehty... toho by byla škoda, ale... i to se dá v Chrámě sehnat.
Po tom, co jsem si opět sbalila, jsem si bágl nahodila na rameno a teprve teď se rozhlédla po ostatních. Když jsem zjistila, že z mých nových známých tu není vůbec nikdo, mírně jsem se zarazila.
Jestli mne podvedli… tak jim v noci ostříhám hlavu pomocí světelnýho meče.
Umínila jsem si v duchu, nicméně bylo mi jasný, že to rozhodně neudělám, páč by to někdo mohl brát jako pokus o vraždu a za to bych před Radou fakt stát nechtěla.
Třeba je tam ta mapa.
Prolítlo mi hlavou a bolestně vzdychajíc jsem se dostala k určené posteli.
Výborně!
Sebrala jsem ji a zahleděla se na ni.
Dobrý. Čekala jsem horší. Dle ní snad nezabloudím.
Pochválila jsem v duchu chlapa, mapu srolovala a zastrčila si ji za opasek vedle meče a deníku.
Chtělo by to snídani a nějaké jídlo na cestu. A možná i pití. Třeba něco seženu v té jídelně.
Otočila jsem se na patě a vyrazila jsem do míst, kde jsem snídala včera.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Po přetřízení svých věcí, sbalení pohotovostního zavazadla a spokojeném obhlédnutí zanechané mapy jsi opustila již skoro prázdnou místnost a vydala se rovnou do jídelně podívat se po nějakých zásobách. Oproti místnosti zde bylo ještě docela živo a očividně byl i dostatek potravy. Kromě toho se hned za výdejem nacházelo množství flexiskleněných lahví s vodou. Každá měla zhruba dva litry a byly očividně volně k rozebrání. K snídani byl k dispozici kousek pečiva a jakási zelená zelenina. Výběr nebyl zrovna pestrý, ale porce byla odpovídající dospělé osobě. Navíc, lokálně sis mohla vzít i hrnek s něčím, co vypadalo jako čaj, byť jakákoliv sladidla nebyly k dispozici. Druhou možností byla obyčejná voda, které bylo naštěstí dost i vzhledem k událostem, které se tu seběhly.

V jídelně bylo množství roztříbených skupinek, které se věnovaly snídani a poté odchodu v práci na renovaci své domoviny. Oproti včerejšímu večeru však na jejich tvářích byly spíš unavené výrazy, protože tušili, co je čeká. Večerní radost nad pokrokem v práci byla nejspíše také radostí za dalším zvládnutým dnem.
Z rozjímání tě mohla vyrušit Zalla, která se objevila v jídelně a zamířila hned k pultu. Po krátkém rozhovoru s vydavačkou jídla dostala dva balíčky se snídaní, chopila se dvou lahví vody a s díky odběhla zase pryč. Podle všeho se zdálo, že měla na spěch a nehodlala se zde zdržovat déle než obvykle.
Pokud bys skončila s jídlem v průměrném čase, tedy nezdržovala se vzpomínáním na v porovnání s tímto až skvostné snídaně v Chrámu, tak by tě na cestě odsud ještě zastavila výdejčí.
A tu lahev prosím vrátit, tyhle kvalitní se těžko shánějí,
pronesla by, zatímco ty bys mohla vyrazit na místo setkání, kde bys měla ještě nějakou tu minutu k dobru do smluveného času.
Venku by bylo možné pozorovat různé skupiny jedinců, jak se rozdělují a míří na svá pracoviště, která byla většinou hodně blízko nemocnici, ne-li hned vedle. Nikde však ani stopa po někom, koho bys znala nebo již potkala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Popadla jsem čaj, svou porci a zamířila jsem si to k prvnímu volnému místu, které jsem zahlédla. Zeleninu jsem s trochou šklebení nakonec do sebe nacpala. Chutnalo to sice, jako by to už někdo jednou strávil, ale na druhou stranu, i toto bylo lepší než nic. Chleba jsem si schovala do kapsy. Nechtěla jsem na sebe příliš upozorňovat a vzhledem k tomu, že má výprava měla být „tajná“…
Čaj mi taky nechutnal, spíš to připomínalo obarvenou vodu, ale na druhou stranu, třeba v tom někdo opravdu trochu čaje vymáčel… takže jsem jej vypila taky.
Když jsem odcházela, nezapomněla jsem si vzít ne dvě, ale tři flašky vody. Kdo ví, jak dlouho budu venku…
I pro kamarádku, zahuhlala jsem na vysvětlenou a proklouzla jí pod rukou relativně rychle, aby mne nemohla zadržet.
Sotva jsem se ocitla venku, vodu jsem si hned narvala do báglu.
Pravidlo tří je přece jasný. Tři minuty bez vzduchu, tři dny bez vody, tři týdny bez jídla… a jestli se mi ta výprava nakonec podaří, tak to za trochu vody přece bude stát.
Žádný další cíl jsem neměla, takže jsem vyrazila na místo setkání, u kterého jsem si dřepla na zem a jala se pozorovat lidi okolo.
Jejich obličeje mi však nic neříkaly.
Nakonec je to dobře. Asi bych se s nikým nechtěla bavit o tom, proč jdu do Zakázaný zóny. Ještě by se to mohlo dostat k nepravejm uším…
Zauvažovala jsem krátce. Příliš velkou pozornost jsem však okolí nevěnovala.
Však on se ke mně přihlásí sám. Jsem oblečená jako Jedi, u pasu mám světelný meč… navíc, by asi bylo hodně nápadný, kdybych si každýho prohlížela. Zkušenějšímu pozorovateli by došlo, že tu asi nečekám na svého milého. Takto to třeba vypadá, že vím, co tu chci, což vlastně nevím…
Uvažuju dál, ale spíš si užívám vycházejícího slunce a sladkého nicnedělání. Také dávám odpočinout svým namoženým svalům. Trocha pohybu jim sice pomohla, ale ne tolik, abych je necítila i v sedě.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
I přes nesouhlasný pohled v očích jsi ukořistila hned tři lahve s vodou, ale stará výdejčí se za tebou nijak nehnala a jenom si pro sebe zahudrovala něco o drzé mládeži, která neumí vynakládat se zdroji. Každopádně voda a několik kusů pečiva se okamžitě staly novými obyvateli tvého batohu, jenž získal zpět něco ze své původní váhy.

Na místě jsi nakonec nemusela čekat dlouho, protože se objevil jako on, tak i dívka, která se snažila zakrýt jisté rozpaky. Každopádně své slovo také dodržela a přivedla muže, spíše ještě mladíka, který ti měl dělat průvodce.
Co se jeho týkalo, tak tě převyšoval skoro o hlavu, což nebylo v poměru muž-žena nic neobvyklého. Rozcuchaný účes tmavě černých vlasů na tebe působil, jakoby snad ani nemohl být neúmyslný. Prohlédl si tě světle zelenýma očima od hlavy až k patě a nejdéle se věnoval tvým vlasům, které mimojiné obdařil i pobaveným úsměvem. Figurou se mohl právoplatně pyšnit a bylo na něm jasně znát, že ji pravidelně udržoval. Tváři dominoval ostrý a rebelský výraz, který však skýtal i jakési přitažlivé kouzlo. Vše korunovalo oblečení, za něž by se nemusel stydět ledajaký pašerák.
Takže, tebe mám dostat do zakázané zóny, abys tam našla nějaké věci a sama je odtáhla? Vtipné ...
rozesmál se a bylo jasné, že tvůj světelný meč nebo róbu nejspíše ignoroval, nebo si neuvědomil, kam by si tě dle nich měl zařadit. Dívka po jeho boku na něj udělala smutné oči a chytila ho za paži, aby nakonec pokrčil rameny.
Ale co, mě je to stejně hutt, co budeš dělat, až tě tam dostanu. Stejně nemám nic lepšího na práci, když tady zlatíčko hodlá otročit pro lid,
mávl nakonec druhou rukou a svolil tak k tomu, že společně vyrazíte do zakázané zóny. Co jsi o něm mohla doposud s jistotou říci, bylo to, že sebevědomí mu rozhodně nechybělo. Stejně jako blaster na koženém opasku, který se mu pohupoval na boku.
Vyrazíme hned, nebo se chceš ještě napudrovat, růžovlásko?
zazubil se tím, co považoval za šarmantní a svůdný úsměv čekajíc na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Sotva holka přišla, kývnutím jsem ji pozdravila. Po mírném váhání jsem se i postavila, abych si hošana mohla lépe prohlédnout.
Hm, to má být ten můj slavný průvodce? Vypadá nadějně.
Vypadal sympaticky a hned mi padl do oka. Nebyl sice krásný, ale rozhodně hezčí než Kachon. Navíc vypadal jako pašerák a tato móda celkem letí. Už jsem uvažovala o tom, že si nechám prostřelit ušní lalůčky, neboť správný pašerák má přece náušnice, což on sice neměl, ale tento nedostatek na něm jaksi nehrál roli.
Taky se směju, odpověděla jsem hošanovi a usmála se na něj. A jen tak, mimochodem, jsem se pomocí Síly pokusila zvednout baťoh, aby věděl, že to až zas tak nereálné není. Dokonce jsem na něj i mrkla.
Och, jsem ti vděčná, za tvůj doprovod. Tady tvá… na chvíli jsem se odmlčela, neboť jsem se smažila odhadnout, jaký mají ti dva k sobě vztah. … přítelkyně, zvolila jsem nakonec to, co se dá vyložit všelijak. Říkala, že velmi rád pomůžeš. Jsem ráda, že se zde setkávám s takovým pochopením, trochu jsem se ušklíbla, neboť lichotkami bych si ho asi nezískala.
Je na čase využít nějaké ty ženské zbraně. Třeba nakonec tu flašu alkoholu netáhnu zbytečně.
Když jsem spatřila ten rádoby svůdný úsměv, rozhodla jsem se, že se na ten háček prostě chytit nechám.
Leda, že bys mi ho napudroval ty, pohodila jsem hlavou a trochu se i zasmála. A kdybys k tomu přibral kompletní masáž těla, byla bych ti ještě vděčnější, veselým tónem jsem k němu hovořila, nicméně dala jsem si dobrý pozor a to, aby pochopil, že to myslím spíše jako vtip, i když... Taky by bodla pořádně horká koupel. S bublinkami. Ale na tom bych netrvala, už jenom proto, že ta barva by mi mohla slézt. Ale jak se říká, napřed práce, potom zábava, ne?
Teprve teď jsem si všimla, že je pořádně vyzbrojený. Nicméně, já taky nebyla bezbranná. I když jsem s e tomu asi hodně blížila.
Děkuji, otočila jsem se také na dívku. Nevypadá až zas tak špatně. Zatím bych mu dala tak šest bodů z deseti. Ale jestli doopravdy umí masírovat… trochu „spiklenecky“ jsem se k ní naklonila. Třeba získá celých sedm bodů.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Zdálo se, že svého "průvodce" jsi už na první pohled vyhodnotila jako jednoho z nejpříjemnějších společníků, na které jsi tady zatím mohla narazit a odpovídal tomu i tvůj projev. Laškovný tón a narážky, které z tebe vypadly jakoby nic, trochu zarazily dívku po jeho boku, jak nevěděla, kam si to má zařadit. Naopak mladík se jenom spokojeně usmíval, jakoby snad ani neočekával jinou reakci. Už chtěl vykročit, když jsi využila momentu a sdělila svůj názor o mladíkovi dívce, která ti zařídila setkání. Když jsi se zmínila o masáži, tak ti nemohlo ujít, jak dívka skoro celá zrudla a neuvědomila si to po nějakou chvíli. Tím kompletně zapomněla na tvoje nenápadné narážky a zapomněla na žárlivost, kterou jsi na ní mohla i trochu vidět.
U .. už byste měli vyrazit,
vysoukala ze sebe nakonec dívka a mladík se otočil, aby dorazil zpět k vám. Věnoval vám podezíravé pohledy, nakonec plácnul "svou přítelkyni" po zadku, díky čemuž s drobným písknutím nadskočila a tváře ji opět zrudly. On tomu už nevěnoval takovou pozornost a vyrazil kupředu, kam jsi ho bez větší prodlevy následovala.

Od nemocnice jste se vzdálili na nějakých dvěstě metrů, když se mladík zastavil a s neuvěřitelně sebevědomým úsměvem se otočil.
Jen tak od cesty, já jsem Myrk a jen těžko bys hledala někoho lepšího na téhle díře,
představil se, zazubil se a vykročil sebevědomě dál.
Stejně tě nechápu růžko, proč bys přilétala dobrovolně na takovouhle díru,
pokračoval v řeči, zatímco se před vámi pomalu odhalovalo moře trosek. Myrk tě vedl přímo mezi snad nekonečný prostor sutin, kdy všechny budovy po více jak půl kilometru před vámi ležely v troskách. Zdálo se, že na cestu by to mohl být sakra náročný oříšek, ale Myrka to očividně nijak netrápilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Improvizorní nemocnice:
Nad reakcí dívčiny se trochu pousměju. Když však přijde ono plácnutí, tak bych se zasmála i nahlas, ale vzhledem k tomu, že to ona sem svého přítele, nebo minimálně hodně dobrého kamaráda, přivedla, tak se jen pobaveně zašklebím.
Však už jdeme. A nemusíš se o něj bát. Dám na něj pozor. Rozloučím se s dívčinou. Mám velmi dobrou náladu. Vlastně podobně jsem se cítila naposledy na lodi, když jsem sledovala film s jiným Jedim.
Nakonec to tu není až zas tak špatný. Aspoň nejsem furt někomu na očích…. A ty lidi mi do cesty musela přivést Síla… nebo spíš pořádná náhoda.
Sotva se hošan rozešel, následovala jsem ho. Dokonce jsem si pískala i jednu z těch méně slušných písniček, které si zpívají přiopilí padawani, do kroku.
Když se mladík zastavil, zastavila jsem se i já. Když se na mne tak trochu přidrzle usmíval, udělala jsem to samé už jenom proto, že byl prostě nakažliví.
Já jsem Hayasan. Nebo spíš Hay. Také jsem se představila. Tak o tom nepochybuju. V některých věcech jsi vážně nejlepší, dodala jsem trošku ironicky.
Tak určitě máš nejvyšší sebevědomí široko daleko.
Opět jsem kluka napodobila a následovala jsem ho.
Protože to byl rozkaz. Štvu každýho, koho potkám. Mí nadřízení hm… no prostě, chtěli se mne asi na chvíli zbavit. Trochu se poušklíbnu a rozhodnu se zaujmout pozici rebela. Také nevidí důvod lhát, takže jsem upřímná. Alespoň pro tuto chvíli. Takže pro tebe je to vyloženě štěstí, protože smíš prodlévat v mé blízkosti. Určitě načerpáš velkou moudrost, ze které budeš žít následujících pár let. A jestli chceš, můžu ti říct pár dokonalých poučení o životě, vesmíru a tak. Tentokrát jsem ironická pořádně. Byl bys nadšen a ohromen, kolik moudrosti každý Jedi dokáže rozdávat na potkání a bez toho, aniž by ho o to někdo žádal. A víš, co je na něm nejlepší? Svým bystrým okem na tebe pohlédne a objeví v tobě dosud netušené vlastnosti. Dál si tak trochu utahuju ze svého řádu, nebo zrovna teď k němu přehnanou loajalitu necítím. Nicméně je to jen taková póza. Kdyby zrovna teď se něco stalo a já s musela rozhodnout, na jakou stranu bych se měla přidat, tak nebudu váhat a postavím se za vlajku Jedi.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Představení jsi Myrkovi oplatila a rozhodla se navázat dialog a to tématem, které jsi měla hodně v oblibě. Myrk se zaujetím poslouchal, tedy rozhodně to tak vypadalo, a určoval cestu, která byla zatím relativně schůdná bez nutnosti procházet nějakými obtížnými pasážemi. Tedy, dokud jste nedorazili k asi tří metrovému valu před vámi, kde se také tvůj průvodce zastavil.
Když tě tak štvou, tak proč tam zůstáváš? Proč si myslíš, že nebydlím s ostatními a nepomáhám obnovovat tohle ... smetiště?
zarazil se a trochu se rozhlížel, jakoby něco hledal. Nakonec se spokojeně zazubil, když nalezl částečně zakrytý poklop.
Jakmile budu moct, tak odsud zmizím pryč. Byla to tu díra už předtím, než se tu servali mandíci s republikány. Můj fotr mě taky takhle pořád sekýroval, zaměstnavatel taky a teď jsou pryč. A poslední věc, co mě trápí, je, že tady pořád trčím ..
pokračoval ve vzájemném sdílení emocí a s trochou předstírané námahy zvedl poklop, který rozhodně nemohl být tak těžký. Rozhodně to nebylo nic, co bys s mírným sebezapřením, nezvedla sama a to i bez použití Síly - s její pomocí by to pak byla hračka.
S trochou štěstí to ale už nepotrvá dlouho ...
zazubil se spokojeně, vytáhl z kapsy lumu a vykročil do temného tunelu, který právě odkryl. Hodlal počkat, až vejdeš za ním, aby za vámi zase poklop uzavřel. Tunel rozhodně nebyl vzniklý dobrým uskupením trosek nebo něčeho podobného, ale musel zde existovat již mnohem dříve. Teprve po chvilce bylo jasné, že to byl jeden z těch tunelů, které sloužily k rozvodu podzemních vedení, v tomto případě tlusté kabely při stěně nasvědčovaly o lokální distribuce energie a změť menších mohla něco více vypovídat o nějakém datovém vedení nebo nečem podobném.
Myrk bez váhání vyrazil vpřed a svítil vám na cestu lumou. Sice zde nebyla úplná tma, protože v dáli jsi viděla několik drobných trhlinek ve stropě, kudy prosvítalo světlo, ale i tak byla luma více než vítaná. Jedno však bylo jisté - znalost těchto tunelů rozhodně nepatřila do repertoáru běžných občanů měst.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
A co myslíš, že bych asi tak měla dělat? Lítat si po vesmíru sama a bez ochrany Řádu? Trochu se naježím. Chvliku váhám, neboť si nejsme zcelajistá, kolik mu toho mám říct. Hele, ať je to jak chce, jsem tam doma. Vlastní matka mne prodala za pár kreditů. Kdyby mne nekoupili oni, mohl to bejt kdokoliv. A asi víš, co někteří dělaj s malými děvčaty... Pokrčím rameny. Být Jedi má i své výhody. A jedna z nich je, že ať se tady dostanu do jakéhokoliv průšvihu, přijde jiný Jedi a zachrání mne. A kdybych v řádu nebyla, tak by po mě neštěkl ani pes. Chápeš? Sice si to asi slíznu, budu muset přestát otravné kázání a možná přestát i nepříjemný trest, ale pořád je to lepší, než být sama. S posledním slovem se mírně zachmuřím.
U Sitha, nepřipomínej mi to! Dva roky bez mistra... jsem dva roky sama. Vždyť o mne ani pořádně nestojí. A potom si Vash přijde s tou debilní omluvou, která byla úplně zbytečná, jen ve mě vzbudila liché naděje. Dokonce i když T´arjan umřel, sama jsem se s tím musela porvat. Nepřišel nikdo... teď bych o prázdná slova nestála, ale tenkrát?
A ne, nezachránili by mne. Nebyli mi schopní najít mistra celé dva roky. Takže jakou asi pro ně mám cenu?

Když si uvědomím, že jsem možná až příliš tvrdá a vylívám si na svém společníkovi vlastní mindráky, pousměju se a dotekem na jeho rameno se poksím zmírnit možná až příliš ostrý tón. Pro mne je to moc citlivé téma. Zvláště... tentokrát se zhluboka nadechnu.
Vyslechnu si svého společníka a jeho stížnosti. Pokusím se zatvářit chápavě. A váhavě mu nabídnu. Hele, až to tady nějakým způsobem doklepu... mohu se tě poklusit vzít sebou. Jedie z tebe neudělají, ale nějaká práce by se pro někoho šikovného určitě našla. Mne sice nikdo nebere příliš vážně, tedy pokud bys chtěl. Byl bys taky částečně pod ochranou Řádu... a je to prostě lepší, než nic. Aspoň já to tak vidím.
A třeba bych tam nebyla tak sama. On mi zcela evidentně rozumí.
Jeho předvádění síly na mne příliš velký dojem neudělalo, nicméně něco podobného bych nahlas nikdy neřekla. Takže jsem jen trochu "obdivně" pískla.
Hm, pěkné. On to asi vážně bude nějaký pašerák. Ten by se Republice mohl tak jako tak hodit. To bych si dokázala obhájit. A vždycky je přece lepší zaměstnat mladého pašeráka, který se může ještě "napravit, než nějakého starého, kterýho nepřesvědčím ani světelným mečem. Navíc... vážně se mi líbí. Myslím si, že Kachona pošlu do prčic... počkat.... vždyť mohu mít oba zároveň.
Místo toho, abych dávala nějaký velký pozor na cestu jsem spíše začala uvažovat o "milostném" trojúhelníku, který se zde rýsuje. A myslela jsem na to víc, než bych v tuto chvíli normálně dělala, jenom proto, abych nemusela přemýšlet nad Vash, její omluvou, která byla spíše trapná, než cokoliv jiného, a nad mou neutěšenou situací.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Jak plynula vaše cesta dál, ubíhal i vzájemný rozhovor, kde jsi se nedržela příliš zpět a víceméně bez obav prozrazovala tvé nejvýznamnější bolístky, které sis od Řádu nesla. Myrk příliš nezpomaloval a zdálo se, že se více soustředil na cestu, ale občas zareagoval nějakým zamručením nebo něčím, co prozrazovalo alespoň částečnou pozornost.
Zmizet odsud, jen abych dělal poskoka někomu jinému? Co tě napadá - až odsud vypadnu, tak budu svůj vlastní pán. Na nikoho se nebudu muset spoléhat a budu si moct dělat co chci, létat kam chci a s kým chci,
zareagoval na tvou nabídku možné práce v Chrámu, čímž nejspíše narušil i tvou vizi zajímavého milostného trojúhelníku, který se ti rýsoval v hlavě.
V následující pasáži jste se museli trochu přikrčit, ale jinak byla cesta stále v pořádku a bez sebevětších potížích. Dokonce jsi měla pocit, že jste po chvilce začali stoupat vzhůru.
A nic ve zlém růžová Hay, nechci vlastně být ani zlej - ale vymlouvat se na to, že tam máš střechu nad hlavou a že tě zachrání? Kde byli ti tví slavní Jediové, když se tu mlátili ty armády nahoře? A šikovná holka si dovede poradit kdekoliv, v bordelu končí jenom ty slabé nebo hloupé a v tom případě dobře jim tak. Pokud nechytnou nějakého tupce, tak si můžou někde vydělat víc než ledajací obchodníci,
pokrčil rameny a prozradil ti svůj názor na tvé postavení. V ten moment se zastavil u kovových dveří po straně a po chvilce štelování čehosi, což jsi díky tmě a jeho pozici nemohla pořádně vidět, je otevřel. Rukou ti naznačil, abys ho sledovala a společně jste se tak objevili ve sklepě jedné budovy a zamířili až do suterénu, který byl napůl zborcený a bylo zde konečně jasně vidět. Vedl tě teď trochu bokem od tunelu, kterým jste kráčeli, tedy alespoň to nasvědčoval směr.
Teď budeme muset trochu šplhat,
poznamenal a naznačil cestu po troskách, kudy se chtěl vyškrábat nahoru. Sám šel první a vylezl na skoro dvou metrový převis, aby se na hraně zastavil a nabízel ti ruce k tomu, že ti pomůže nahoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Jak chceš, ale já raději budu poskokem s budoucností, která není nijak růžová, než se protloukat sama. Navíc – ber to i z této stránky, že aktuálně stojím na té správné straně barikády. Už jsem nad tím přemýšlela. Metody používáme všichni de facto stejné, ale já se mohu schovat za slovíčka, která v sobě nesou příchuť spravedlnosti, vyššího dobra a tak. Automaticky jsem začala "bránit" své postoje. Navíc si nestěžuju. Když už nic, tak mám jídlo a střechu nad hlavou. A to v tomhle světě není málo.
A ještě je tu T´arjan. Dlužím mu to. Slíbila jsem mu, že se stanu rytířem. Byl to asi jediný člověk, kterýmu na mě záleželo. Mohu ho snad zklamat? Mám právo vůbec utéct?
Necítím žádné nebezpečí, i když normálně bych asi Myrkovi i okolí věnovala větší pozornost. Ale on je v podstatě první a na dlouhou dobu asi poslední člověk, který je ochotný mne vyslechnout. A má ještě jednu výhodu. Nebude mi dávat žádná napomenutí a hloupé rady o tom, jak bych se měla jako správný Jedi chovat.
Víš, náš Řád není dokonalý. Hlavně ta zpropadená Rada. Buď rád, žes je nikdy neviděl. Jsou opiti mocí, vlastní důležitostí a nenahraditelností. Takže nemají čas, a možná ani chuť, starat se o někoho podřadného, jako jsem já. Myslím si, že je chybné jen poslouchat a nepřemýšlet. Kdyby se mne někdo zeptal na názor, tak bych odpověděla, že daleko důležitější než jakýkoliv rozkaz je můj rozum, svědomí a i vůle Síly. A upřímně… mě by nezachránili. Rozhodla jsem se nakonec být přímější, než jsem měla v úmyslu. Když jsem odlétala, tak se mi pouze omluvili, že na mne dva roky kašlali. Dali mi zbytečnou naději a nakonec jsem se ocitla tady, dodala jsem se značnou zatrpklostí v hlase. Ale když tu jsem, tak pomůžu, jak umím nejlíp. Donesu jim to, co potřebují. Líp se tu už neuplatním. Ať je to nakonec jak chce, lidi tu trpí. Jsem Jedi, mám své závazky. Teď už nemluvím ani tak k Myrkovi, jako spíš sama k sobě.
To, že o mne nestojí, přece neznamená, že jsem zbytečná. Myrk má pravdu. Kdybych se nechtěla chovat jako Jedi, mohla jsem vypadnout dávno. Ale přijala jsem tuto filosofii, tak teď musím udělat vše, co je v mých silách. T´arjan a můj slib v tom asi nehraje příliš velkou roli. Je to nakonec mé rozhodnutí.
Tento, na první pohled nedůležitý rozhovor, mne spíš utvrdil v tom, co jsem podvědomě tušila dávno. Já v podstatě Jedi chci být.
Jak jsme tak procházeli tmou, tak jsem po rozhodnutí, které mne stálo trochu duševní síly, trochu pookřála.
Být správný Jedi neznamená automaticky každého poslouchat. Mí nadřízení se víc než jednou pořádně spletli. Jejich rozhodnutí bývají občas velmi tvrdá a naprosto nelidská. Bez špetky soucitu. Jedi by neměl být naprostý pragmatik. Ale v jednom má ta hloupá Vash pravdu. měla bych začít víc trénovat.
Rozvíjela jsem své myšlenky, z nichž mne nakonec vyrušil Myrk. Když jsem se podívala na překážku, tak jsem se jen trochu pousmála.
Šplhat? Proč? Já bych dokázala vyskočit.
Nakonec jsem se však rozhodla Myrkovu pomoc přijmout. Spíš proto, abych mu udělala radost a dala mu pocit větší důležitosti.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Celý rozhovor s Myrkem, vypovídání se ze svých starostí a cesta zdevastovaným městem ti pomohly si uvědomit několik věcí. V jejich finálním důsledku jsi byla nakonec do jisté míry ráda, že jsi stála tam, kde jsi stála, byť okolnosti vedoucí k tomu rozhodně nepatřily mezi ty příjemné. Vlastně byly úplně na opačné straně škály.
Pomáhat jim? Stejně si za to můžou z velké části sami. Kdyby chtěli, tak by se s mandíkama určitě mohli nějak domluvit, třeba za nějakou úplatu a nechali by nás na pokoji. My jsme stejně byli jenom zástavka na cestě k Duru. Ale ne, páni ouřadové spoléhali na Republiku a že jim někdo zachrání prdel. A kdo přišel? Nikdo, až potom sem přijede jeden nebo dva Jediové a místo aby přivezl tuny zásob, tak tu jen řídí opravu. Opravu čeho? Aby to tu bylo stejně pitomý jako před tím?
reagoval na to Myrk a dost otevřeně vyjádřil svůj názor na zdejší situaci, kdy se mohlo zdát, jako by se ho to snad ani netýkalo.

To už jsi se ale rozhodla přijmout zdánlivě gentlemanskou nabídku Myrka na vytažení vzhůru. Vyčkal si, než se zapřeš a podáš mu ruce tak, aby tě mohl vytáhnout nahoru. S pomocí Síly bys to sice vyskočila mnohem snáz a jednodušeji, ale chtěla jsi být v tomhle smyslu ohleduplná vůči jeho sebevědomému egu. Uchopil tě nakonec za obě ruce a se slovem hop tě vytáhl nahoru. Jenže přitom zabral trochu silněji, takže když jsi stanula nahoře, tak jsi stále těsně u něho, až se vaše hrudníky dotýkaly. Na tváři Myrka jsi mohla vidět snahu o nevinný a nic netušící úsměv, zatímco jeho ruce jsi vnímala těsně v oblasti nad svým zadkem v mírném sevření.
Oh, nečekal jsem, že dívka s takovými problémy může být tak lehounká,
zazubil se nonšalantně, aniž by udělal jakýkoliv krok k tomu, kdy by mohl upustit od objetí, v němž tě doposud držel. A nebylo nikterak těžké z něho vyčíst, že se mu z podobného způsobu kontaktu moc nechtělo. Bylo to více jak do duroských očí bijící, že vyčkával na to, jak se zachováš ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Po slovech Myrka už otvírám pusu, abych mu odpověděla, ale nakonec si to rozmyslím a mlčím.
Nač se s ním hádat? Stejně ho nepřesvědčím. Tak mu nechám to jeho malé vítězství, aspoň bude klid. Rozhádat se s ním… to by asi v mé situaci nebyl ten nejlepší nápad. Kdyby mne tu nechal, tak by mi trvalo hodně dlouho, než bych našla vůbec cestu zpět a cestu do továrny… no… to by bylo ještě horší.
My dva to asi nevyřešíme, co? Hele, co to bylo za holku, která tě přivedla? Vypadala hodně nebezpečně, když jsem na tebe promluvila. Je do tebe zamilovaná, víš o tom? Nakonec jsem se pokusila převést řeč na trošku jiné téma. Jen v posteli asi bude celkem nezkušená, když se tak strašně stydí. Po tom tvým plácnutí vypadala celkem úsměvně. Nepatří náhodou k nějakýmu náboženskýmu kultu? Slyšela jsem, že poslední dobou jsou zas v módě. Modlení, oběti, žádnej sex… Ale to by měla na sobě nějakou tu jejich róbu, že?
V podstatě jsem jen tak plácala, aby řeč nestála. Budeme tu spolu trávit i noc? Zeptala jsem se trochu podmračeně, když jsem si uvědomila, že mé přípravy nakonec byly velmi nedostatečné.
U Sitha! Já zapomněla na deku! A nemám ani ten plášť!
Víš, jaksi se mi zdá… že jsem se na tuto alternativu nevybavila. Sice tu mám nějakej alkohol, ale deku…
Tak toto bude hodně zajímavý.
Kdyžtak mne budeš muset zahřát. Myslíš si, že bys to vůbec zvládl?
Vypadá líp jak Kachon. Ještě že stačí, když si tu zpropadenou pilulku vezmu jednou za měsíc.

Úmysly Myrka se nakonec nezdály být tak „čisté“, jak jsem se zprvu domnívala, neboť jsem mu byla blíž, než jsem plánovala.
Jedi by měl přece chránit život a zbytečně neubližovat ostatním. Měl by být ohleduplný a galantní. Takže ej to v podstatě povinnost.
Obětí jsem nakonec opětovala, neboť můj duševní boj byl opravdu velmi krátký. Vážně? Neodpočineme si? Ta záchrana světa, do které se pouštíme, ještě chvíli počká… A bez dalších řečí jsem ho políbila.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“