Trínik pro Andrew Targo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Zatraceně!Nechal jsem se prostoupit silou a hledal světelný meč.Pomocí síli jsem se podíval a všiml si že je za temným učedníkem.Zrychlil jsem,přeskočil učedníka,chytil jsem meč a aktyvoval ho.Znovu jsem přeskočil učedníka a hodíl po něm světelný meč

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Ale tentokrát ten učedník předvídal co uděláš a sekl do tvého meče a ten odlétl stranou. Rychle si si ho přitáhl pomocí síly. Podíval si se na učedníka a ten ti řekl. Tentokrát se nenechám porazit. A vyčkával na tvůj útok.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Odskočil jsem od něj a řekl:Hohoho,pojď si pro mě ty sithsaká špíno!Vy sithove,jste nejhorší galaktický odpad,Páchnete hůř než dionoga která se koupe v bahně!Moc dobře chápu proč je vás tak málo,jste špína ta nejhorší galaktická špína!Kolik vás je?10?20?Nemáte proti nám vůbec šanci.Jste tu jenom proto,aby se jediové nenudíli,je to ták?jste tu jen pro srandu králíkum!Doufám že ho tohle vyprovokuje,snad ho tohle donutí zautočit.Vy srabi,nemáte ani potuchi,jak používat sílu!Kdybi jste nebyli takoví srabi,tak byste nepodřebovali inpérium!Jste jen inperiální chátra!Na co jsou vám ty krystali?Abyste sílu která v nich je srbabsky načerpali do inperíalních vojáku?Pche,špíno!Tak tohle bi ho už vyprovokovat mohlo.Doufám že to víde.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

S obrovským zařváním se na tebe vrhl. Překvapilo tě z jakou rychlostí a silou na tebe utočí byli to údery jako kladivem.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Tak tohle jsem nečekal!Chvíli jsme ještě vykrýval jeho útoky,brzy však provedl jeden mimořádně silný a srazil mě na zem,Meč jsem však stále držel.Převalil jsem se a vyskočil.Pomocí síli jsem zrychlil,z kapsi jsem vytáhl druhý termální detonátor(který jsem neodjistil) a rozběhl se proti němu.Ať to víde!Když jsem byl u něj,zvedl jsem ruku a hodil mu granát přimo do obličeje.přeskočil jsem ho a probodl světelným mečem.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Když si skončil tak si se musel zhluboka nadechnout jelikož to bylo velmi náročné. Najednou si si zpoměl na mistra rychle si se otočil a uviděl si jak se mistr zklaní nad mrtvolou sitha a něco hledá.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Mistře!Přistoupil jsem k mistrovi.Děje se něco?Podíval jsem se na zasipaný východ.Co se stalo z Daalou?Neviděl jsem jí utíkat,ale co,možná je mrtvá,čož by bylo dobře,možná je žíva a utekla,to je jedno.Znovu jsem se podíval na mistra.Co hledáte?

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Mistře!Přistoupil jsem k mistrovi.Děje se něco?Podíval jsem se na zasipaný východ.Co se stalo z Daalou?Neviděl jsem jí utíkat,ale co,možná je mrtvá,čož by bylo dobře,možná je žíva a utekla,to je jedno.Znovu jsem se podíval na mistra.Co hledáte?

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Mistře!Přistoupil jsem k mistrovi.Děje se něco?Podíval jsem se na zasipaný východ.Co se stalo z Daalou?Neviděl jsem jí utíkat,ale co,možná je mrtvá,čož by bylo dobře,možná je žíva a utekla,to je jedno.Znovu jsem se podíval na mistra.Co hledáte?

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

No myslel jsem že to bude nějaký bívalí student co propadl temné straně. Ale tenhle vůbec na akademii nebyl. A síla co z něj proudila nebyla normální byla taková divná. Podle mého úsudku sílu získával z krystalů.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Podívl jsem se na učedníka.Nechtěl jsem ho zabít,bylo v něm dobro,mohl z něj být jedi,dobrý jedi.Ach,mistře a co ten učedník?Je z akademije,a myslíte že je jch tu více?

------------------
Jak asi ta planeta vypadá?Saklnatá,zalesněná,nebo jak?

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Ne toho jsem taky neviděl. Ale podle mého to byli jediní kdo jsem byli vysláni. Nachvíli se odmlčel a pak se podíval na tebe. Asi na zkoušku. Zase se na chvíli odmlčel a jeho zrak se upřel na zavalenou chodbu. Utíkají od sud. Nečekali takovéhle komplikace. A abych nezapoměl spojil jsem se z republikou když si je pronásledoval. Zachvíli by tu měli být a převzít kontrolu nad tímto komplexem. Podíval se zpět na tebe a řekl. Takže až přiletí tak mi se vrátíme na akademii. A tam se dozvíš můj verdikt(myslím tím jak se na začátku rozhodoval jestli si tě veme jako svého učedníka)

_________

Planeta je skalnatá a vyprahlá na povrchu nic nežije

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Děkuju mistře.Řekl jsem a začal prohledávat tělo učedníka.Asi si vezmu jeho meč,trochu ho na akademiji upravím a začnu používat.Učedník měl kromě meče u sebe jěště pár krystalů do světelného meče(modrý,zelený a oranžoví) a datapád.oboje jsem vzal.Misře!Ten učedník měl u sebe datapád,nechcete si ho přečíst?

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Dobře dej mi ho já ho vemu na akademii mistru Skywalkerovi. Teď pojď k lodi protože cítím že už jsou tu lodě republiky. Spojíme se přes lodní vysílačku s velitelem republikových sil.
Vyrazili jste k lodi. Ty si měl hlavu plnou myšlenek jak se asi mistr rozhodne.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

To,co jsem tam předlvedl nebylo moc dobré,to jedi nedělá,jakmile přiletíme na akademiji tak mě pošlou domů.Ale co,pujdů do polityky jak to vždycky chtěli rodiče,ale možná že si mě mistr Katarn vezme za učedníka,a když ne on,tak snad někdo jiný,ale to asi ne.Najdnou jsem zjistil,že jsme dorazili k transportéru.Všude kolem nás přistávali další transportéry,na obloze létali x-wingy a jiné stíhačky.Jakmile se mistr posadil do kokpitu,sedl jsem si vedle něj.Asi budete potřebovat kopilota,že?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“