Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

"Ardess, ty mě ale vůbec neposloucháš!" vzdechl Yewe a projistotu ti zopakoval otázku, zda si pamatuješ svého posledního milence.
"Tenhleten Scarlet je totiž úzce napojený na naše přátele na Alderaanu. Mohl by se s Organou spojit a dodat mu rozhodující impuls. A ty bys mohla dát impuls zase jemu... co říkáš, byla bys ochotná ještě jednou se s ním setkat?"

Nápad staršího z Gastonů byl zvláštní a určitě i trochu nezvyklý. Ale když jsi si připomněla, jak ten Scarlet vypadal a jak se k tobě choval, mohlo se zdát, že bylo spousta takových, které bys nejraději zastřelila, vykuchala nebo pověsila za jejich chloubu do průvanu. Ale Ewuan Scarlet k nim zřejmě nepatřil...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

[Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Ale poslouchám,
kývnu hlavou, aby se neřeklo, a střelím pohledem po starším muži. Už jsem celkem otrávená… dokud nezaslechnu jeho požadavek. Narovnám se. I když patřil mezi ty nejmilejší zákazníky, pořád to byl chlap, který… ne, raději na to myslím. A snad právě proto, že na mne byl jako jeden z mála opravdu hodný, tak potlačím svůj zabijácký instinkt a rozhodnu se, že toto jméno ze svého seznamu vyškrtnu. Jinak bych souhlasila a poté ho prostě zabila.
Tak na to zapomeň. Ani se mne nedotkne, nebo ho zabiju,
ne, nedělala jsem si legraci. Myslela jsem to smrtelně vážně.
Pokud chceš děvku, nějakou si najdi na HoloNetu,
vstala jsem takový způsobem, že jsem převrátila židli. Srdce mi bilo jako o závod a opět se mi vracely mé vzpomínky. Třískla jsem příborem o stůl a rozezleně a zcela jistě i rozrušeně jsem zamířila do svého pokoje. Snad jsem se ani pořádně nemohla vyrovnat se svou minulostí, mohla jsem se naučit s ní žít, ale podobné věci snad nikdo, kdo zná mou minulost, nemůže myslet vážně.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Yewe Gaston se za tebou jen smutně ohlédl a povzdechl si. Dobře věděl, že touto nabídkou jen znovu zraní tvé už tak dost zkoušené city. Přesto to musel zkusit. Nebo o tom byl alespoň vnitřně přesvědčen.

Chvíli po tobě vstal a odešel. Palus netušil kam, přesto mu byl tak trochu vděčný. Konečně totiž zůstal na chvíli o samotě s Rose, se kterou až dosud neměl možnost více promluvit. Ale byl si jistý, že dívka k němu něco cítí a on tyto city chtěl opětovat.

"Jak ti chutnala večeře?" zeptal se po chvíli ticha.
"Díky, ušla," řekla, když dojídala poslední zbytky zeleniny z talíře, přestože už musely být studené.
"To a Ardess je mi líto. Vážně jsem nechtěl, ať to zajde tak daleko," pokusil se mladík nasadit omluvný tón v hlase.
"Má toho fakt dost za sebou. Sice se neznáme tak dlouho, ale vytrpěla si svoje a mně vlastně zachránila od toho samého osudu!" špitla Rose.
"Poslyš, nechtěla by ses projít?" navrhl znenadání chlapec a bylo vidět, že chce dívce tolik říct, ale ne zde.
"Můžeme..." sklopila zrak Rose a bylo vidět, že ji návrh Paluse potěšil.

Jídelna, o pár minut později...

Když mladá dvojice odešla, zůstal stůl prostřen, neboť Gastonovi kromě kuchaře nezaměstnávali žádné služebnictvo, ani nevlastnili služební droidy.

Místnost potemněla, což byla ta pravá chvíle pro postavu, jež se vyloupla ode zdi a mířila přes zšeřelou jídelnu směrem ke schodišti, kudy jsi před chvílí také ty.
Postava se zastavila a naslouchala.
Bylo slyšet kroky Yeweho Gastona někde nahoře v pracovně.
Jinak nic...

"Jdu pro tu holku... ozvu se, až ji budu mít..." zašeptal muž do vysílačky, kterou před malou chvilkou vytáhl odněkud z opasku.

Oním mužem byl Zeelon Thaug, zástupce velitele Gastona.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Vážně ve mne vřela krev. Nechápala jsem, proč to ten starouš udělal, proč mne žádal o něco takového. Dávno jsem přísahala, že se mne už žádný muž nedotkne. Měla jsem toho za sebou až příliš. Vystačilo by to ne na jeden, ale na sto různých životů. Plácla jsem sebou na postel a chvíli jen ležela. Dívala jsem se do stropu a hlavou se mi honily neveselé myšlenky a vzpomínky, o kterých jsem si myslela, že už odezněly. Spletla jsem se. Jeden takový podnět a všechen ten hnus vyplaval na povrch. Cítila jsem se prázdná a osamělá. Přitáhla jsem si k sobě tedy alespoň polštář a chvíli se k němu tulila. Nakonec jsem vstala a zamířila zpět do jídelny, abych dojedla jídlo a hlavně, šlohla tu flašku vína. Myslela jsem si, že všechno ostřejší přede mnou schválně schovávají.
Posadila jsem se ke stolu, přitáhla k sobě zbylou flašu vína a napila jsem se. Bez skleničky, samozřejmě. Na co se zdržovat takovými hloupostmi? Gastonovi lpí na hodně pitomostí a tohle je vlastně jedna z nich. Plánovala jsem, že z vína, které je nejen na stole, ale i z toho, které je před mými zraky prozatím ukryto, bych se mohla zlískat do mírného bezvědomí.

---
Jsem úplně ztracená. Nevím, kde pořádně jsem, na co mohu reagovat... Proč mi píšeš do příspěvku věci, které nemohu slyšet ani vidět?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Sešla jsi dolů do jídelny, která mezitím zela prázdnotou a do místnosti se díky vypnutým světlům vkrádala tma.

Nikde ani živáčka, jen jídlo ještě stydlo na stole a nedopité víno čekalo na tvé nedočkavé rty.

Pustila jsi se do alkoholického nápoje s chutí, takže jsi málem neslyšela tiché, ale zřetelné klapnutí a vzápětí i šepot.
Někde poblíž jídelny kdosi mluvil!

Ale Yewe byl ještě nahoře v pracovně. A Palus prováděl někde venku Rose.
Kradmé kroky něznámého větřelce v okamžiku směřovaly nahoru do komnat, kde jsi měla ležet i Ty...
____________________
Promiň, neuvědomil jsem si to. Sice děj podle mě může být i nastíněn bez toho, aby jej tvoje postava vnímala, ale dobrá... už se pokusím toho vyvarovat... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Sice jsem pila víno, ale splávek mám dobrý a jeho účinky jsem ani nevnímala. Ničeho jsem si nešlehla, takže ten divný šepot asi nebyl výplodem nějaké mé halucinace.
Do prdele! Průser!
Tedy, ne že bych za menší vzrušení nebyla ráda. Pokud půjde všechno podle plánu, budu moct nějakému chlapovi pořádně nakopat a nebudu muset potom poslouchat ty otravný kecy, který potom následují. Trochu jsem si požitkářsky protáhla ruce, ale nepřeháněla jsem to, neboť by mi má kořist mohla upláchnout. V jedné ruce jsem sevřela láhev vína a do druhé jsem si vzala vidličku od večeře. U lýtka jsem ještě měla připevněný nůž, protože ani tady nechodím zcela neozbrojená, ale já zabíjet nechtěla. To by pro toho chlapa bylo moc rychlé.
Vstala jsem a hezky potichu jsem šla po hlase ve snaze ho překvapit. Srdce mi bilo vzrušením. Byla jsem na lovu a ten pocit se mi strašně líbil. Už jsem skoro cítila jeho krev na svém těle. Není lepší pohled než na kňučícího chlapa. Nějaké nebezpečí jsem si moc nepřipouštěla, nijak jsem nepřemýšlela o jeho úmyslech… pro mne to prostě byla povolená kořist, či jsem si to alespoň namlouvala. Hlasy jsem nepoznala a moc lidí se tady prostě nepohybuje. A v případě, že půjde o někoho známého, tak svůj útok nemusím dokončit. Ale nebudu riskovat, že by mi mohl utéct někdo, koho skutečně můžu pořádně domlátit. Na depku prostě není lepší recept.

---
Předpokládám, že Arda pozná mužská šepot :)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Adrenalin v tobě začal pracovat a byť jsi byla rozhodnutá strávit zbytek večera u láhve s vínem, tohle se jevilo jako zábavnější a napínavější.

Vzala jsi rozum do hrsti a lehce ozbrojena jsi se vadala najít původce šepotu. Neslyšela jsi sice úplně přesné znění slov neznámého, ale stačilo to, abys jej lokalizovala.

Postava ukrytá v šeru stoupala po schodišti a zřejmě si byla jistá, že z jídelny nemůže být ohrožena. Krůček po krůčku totiž šlapala po schodech, aniž by shlížela zpět dolů. Teprve nahoře se vetřelec zastavil, aby opět poslouchal, odkud se ozve hlas, který by jej navedl k cíli.
____________________________
Netuším, jak dalece potřebuješ popsat situaci, abys mohla případně zaútočit, ale tohle by mělo stačit...
:)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Snažila jsem se být tichá a hlavně nenápadná. Držela jsem se stínů, dávala pozor na známé, vrzající schody. Pamatovala jsem na koberečky, umístění ozdobných váz, kytek, sošek a všech ptákovin, které bohatí lidé můžou na schodech mít.

Sotva se vetřelec zastavil, ucítila jsem, že je zde jasná příležitost k útoku. Nač čekat? Až zestárnu a zdechnu. Mezeru mezi námi jsem se pokusila překonat několika skoky a svou láhví ho praštit hezky ze zadu do hlavy. Pokud by se to povedlo, hezky bych ho zachytila do náruče a pokusila se ho bez hluku položit na zem. To víte, kdyby někdo můj zápas zmerčil, donutil by mne, abych se své hračky vzdala, což jsem nemínila udělat ani náhodou. Svý náhradní rodině, nebo co to Gastonovi vlastně byli, bych svého zajatce nakonec předala. Jen jsem nikdy nikomu neslíbila, že by byl v nenačatém stavu. Ale mluvit by mohl a to je přece důležité, no ne?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Pár okamžiků a hned jsi si utřídila myšlenky v hlavě. Ač znavená, najednou se ti mysl rozjasnila a najednou jsi přesně věděla, co chceš udělat a jak.

Rozeběhla jsi se a téměř v ten samý okamžik zasvištěla vzduchem prázdná lahev od vína. Přistála neznámému přesně na temeni hlavy, o nějž se vzápětí roztříštila. Postava se sesula k zemi, aniž by vydala jediný výkřik bolesti. Takhle dobře mířená rána mohla jednoho s patřičnou razancí i zabít, takže bylo nejdříve vhodné zjistit, jestli jsi o svou "hračku" nepřišla.

Předtím se ale ozval komunikátor, který měla osoba, jíž jsi mimochodem ještě neidentifikovala, v ruce.
"Tak co je? Slyšíš? Co se děje...?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

To, že má hračka bude pravděpodobně nepoužitelná, mne dost zklamalo. Z vraždy být obviněna nechci. Což o to, mě by to asi nevadilo, ale za to bych schytala něco víc, než obvyklé strašně nudné domlouvání. Pche, já přece vím, jak se mám chovat.
Chlapa jsem popadla za trup a pokusila se ho odtáhnout tak, aby nebyl na první pohled vidět. Dokonce jsem nohou všechny větší střepy skopala tak nějak na bok. Komlinku jsem si samozřejmě všimla, respektive zaslechla jsem ho, ale na to přijde čas, až tu trochu uklidím. Též jsem zabavila chlapovu zbraň. Bude se mi hodit. Chci dostat i toho druhýho zmetka. C když jdou, do prdele, po mě?
Jakmile jsem měla uklizeno a třímala jsem v ruce víc, než zbytky od flašky, vzala jsem si komlink a hovor vypla.
Nemůžu mluvit, zkomplikovalo se to. Potřebuji pomoct. Přijď za mnou na schody nad jídelnou,
napsala jsem zprávu volanému číslo a pokusila jsem se ho nalákat do pasti. Sama jsem se poté pokusila schovat a rovnou jsem namířila na směr, kterým by měl za mnou přijít. Nezbývalo, než doufat, že má lest mi projde.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Dokončila jsi úklid těla, Zeelon ale ještě nebyl mrtvý. Uklidila jsi nepořádek a podnikla dost odvážný krok - kontaktovala spojence toho, který teď ležel ukryt před zraky ostatních. Doufala jsi, že přijdeš na kloub tomu, co se tu dělo.

Čekala jsi asi dvacet minut a ve stále potemnělém a ztichlém domě se najednou ozvaly kroky a ne jedny. Opět tiché, ale ne tak moc, jako v předešlém případě.
Na schodech se mihly stíny a po chvíli vystoupal do patra další neznámý vetřelec, jenomže nyní nebyl sám.
Když jsi rozeznala obrysy postav, zjistila jsi, že ta větší a robustnější kráčí opatrně vpřed, zatímco před sebou svírá pevně někoho daleko drobnějšího a něčím mu míří na hlavu...

"Zeelone? Ozvi se!" promluvil do hlas, který jsi už odněkud znala.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

S blasterem jsem byla přilípnutá na zdi a vyčkávala jsem. Považovala jsem se za predátora, který tu číhá na svou kořist. Měla jsem z toho vyloženě příjemné pocity. Ne, nebála jsem se. Byla jsem maximálně vzrušená z lovu. Bilo mi srdce a dychtivě jsem očekávala další střet. A o to víc se mi to líbilo, že jsem byla v právu a bránila svou rodinu, nebo aspoň lidi, které jsem za rodinu považovala... ale to až na druhém místě, protože na tom prvním jsem ochraňovala i sebe.
Pořád jsem hlas nepoznávala, ale bylo mi to celkem fuk. Znamenalo to totiž, že to není nikdo pro mne extra důležitý. Zatímco ten pitomec mluvil a přiblížil se dost na to, abych mohla zamířit (vzhledem k tomu, že jsem viděla jeho ruku, hlavu jsem bezpečně viděla taky). V tuto chvíli jsem se snažila být opravdu pečlivá. Nevystřelila jsem, dokud jsem si nebyla jistá ránou. Mířila jsem na hlavu. Pokud si někdo myslí, že ho živý štít ochrání a stihne zareagovat… tak se fakt plete a nezaslouží si nic jiného, než smrt.
Celou dobu jsem se snažila být tichá jako myška, abych ho na sebe neupozornila.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Čekala jsi do poslední chvíle, abys překvapila vetřelce v domě. Měla jsi jistou výhodu, on o tobě zatím podle všeho nevěděl. Ale pak se zdálo divné, že dotyčný přišel s rukojmým, kterým jistil situaci. Pojal snad podezření, že plán nejde tak hladce, jak si představoval? Pokud vyslal Yeweho důstojníka (a tím pádem zrádce), aby zabil nebo unesl jednu z vás a teď se už nějakou dobu neohlásil, musel asi vystoupit ze tmy a zkontrolovat situaci.

Tma byla teď jedna z tvých pomocnic, ty jsi naopak přivykla šeru místnosti, takže jsi bezpečně rozeznávala obrysy postavy, která ještě trochu tápala a opatrně našlapovala. Osoba před vetřelcem se jen mlčky snažila neudělat pohyb, který by ji stál život a musela mlčky kopírovat chůzi svého věznitele.

Najednou ti došlo, že rukojmím musí být drobná dívka, protože jsi rozeznávala šaty.

Dívčí šaty...

Rose...

"Ardess, zlato! Vylez, jestli jsi tady někde... nerad bych prostřelil tvojí kamarádce hlavu!" sykl neznámý a potvrdil ti tak hořkou skutečnost.
Navíc jsi už mohla poznat, o čí hlas jde. Byl to Ewuan Scarlett. Tvůj poslední zákazník před zmizením z Nar Shaada...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Ne, nezajímalo mne, jak zjistil, že zde jsem. Namířeno na jeho hlavu jsem měla. Ten debil asi sledoval hodně holofilmů. Cožpak si myslel, že stačí uhnout výstřelu? Nebo že vylezu s rukama nad hlavou? Prostě idiot. Debil nejvyššího kalibru.
Jistě, ráda bych Ewuana vykastrovala, ale ta hloupoučká Rose je v ohrožení života. Však až ji zachráním, tak první co udělám, že jí nafackuju. Husa jedna blbá. Jak se mohla nechat chytit?
Ještě jsem se ujistila, že na Ewuanovu hlavu skutečně neminu a… vystřelila jsem. Pokud nemá takové ty kouzelné schopnosti, kterými byli proslulí Jediové, tak má prostě smůlu a zbytky jeho hlavy budou seškrabávat při úklidu. Pokud neminu, samozřejmě. Ale o jistotě zásahu jsem nepochybovala.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Byla jsi přesvědčena, že ač je v místnosti šero a ty nemáš bůhvíjaký výcvik se zbraní, nemineš hlavu nepřítele. A to jsi ještě riskovala, že když zasáhneš, mohl by ještě stačit vystřelit on a zabít Rose.

Přesto jsi to udělala a stiskla spoušť.

Výstřel na moment ozářil pokoj a téměř vzápětí Ewuan zařval bolestí, jak mu výboj ožehl tvář. Chyběl snad jen milimetr nebo dva a bylo by jistojistě po něm. Přesto teď nebyl schopen jakéhokoliv odporu, pouze mrskl Rose bokem a svalil se na zem. Zbraň samozřejmě upustil stranou a jen syčel bolestí. Pokud dřív lákal ženy na svou vizáž statného fešáka, teď si bude muset zaplatit hodně dobrého plastického chirurga, aby mohl i nadále normálně chodit do společnosti...

"Ty děvko, zabiju tě!" křičel, tisknouc si ruce na ošklivě poraněné místo na oblyčeji.

"Ardess..." vzlykla Rose, když se zvedala z místa, kam dopadla.

To už se do místnosti vřítil Yewe Gaston a po chvíli také jeho syn. Ten okamžitě zamířil k dívce, aby ji pomohl na nohy.
"Co se tu u všech rohatých děje? Co je to za člověka?" volal, když odepínal od pasu blaster a mířil intuitivně na Scarletta.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“