Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Variant k realizaci v současné situaci jsi měl k dispozici víc, ale zamítl jsi nějaké zdlouhavé řešení a využil jsi drobného náskoku, který jsi vůči shyrackům měl. V rukou se ti objevila rukojeť tvého světelného meče, který ožil rudou barvou a to vše za vzniku zlověstného hučení energetické čepele.
Nepoužil jsi žádnou složitou taktiku, nebo výraznější prvky některé z forem - jen jsi prostě vyrazil kupředu a mával před sebou světelným mečem v naději, že ti shyraci naletí na některý z pohybů, vyděsí se před tvou zlověstnou zbraní, nebo tě snad netrefí.
Létající stvoření však rozhodně nehodlala ustupovat, stejně jako prve, byť již měli možnost sledovat, jak dopadli mnozí členové jejich druhu. Tentokrát se však rozhodli použít formaci a zaútočit více společně - dva najednou ze stran.
Instinktivně ses ohnal na jednu stranu a povedlo se ti jednoho zasáhnout, ale druhý tě plnou silou srazil k zemi a odhodil nazpět o dobrých pár metrů, až ses octl zpět v ústí do velké jeskyně. Před náletem třetího se ti povedlo tak nějak uhnout odvalením se do strany, byť tomu pálení na hrudi od zásahu drápů shyracka nijak výrazně nepomohlo.
Ve vzduchu stále zbývali dva a tys získal další nepříjemné zranění, které vystřelovalo bolestí do celého hrudníku a měl jsi pocit, že jsi při každém nádechu vdechoval oheň.
Shyrackové se však s tímhle rozhodně nehodlali spokojit a chystali se na další útok a opět to vypadalo, že hodlají zaútočit ve dvojici, i když se jeden držel mírně nazpět. Nápad se střemhlavým naběhnutím bez nějaké soustředěnější snahy se tedy zpětně nejevil jako příliš dobrý - vlastně naopak. A aby toho nebylo málo, tak jsi opět zpozoroval, že tvá rána na ruce začala díky tomu tvrdému nárazu mírně krvácet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Do hrobky velkého Marky Ragnose,to sem pěkně zhnojil.
Po velice hlasitém zakřičení jsem začal hodně rychle myslet,protože mi bylo jasné že v takovýhle situaci mi bude utíkání k ničemu.
Sakra co mám udělat?Nemůžu se soustředit na své rány.
Nezbývalo než se rychle zvednout a pádit dál,při tom jsem myslel na svůj výcvik za Jedie než mě vzaly do sithské akademie,
učily mě sice trochu menším praktikám,ale uzdravování mezi nima bylo také,promblém je v tom,že už jsem to zapoměl,ovšem zkusit jsem to musel.
Po přejetí své hlavy a zaspomínání na jedie jsem si vzpoměl jak mám léčení provést,ovšem bylo jasné že mi to moc nešlozkoušel jsem,ale nic se nedělo,bylo to možná tím,že jsem běžel před shyracky a nemohl jsem se soustředit.
po chvilce jsem si řekl až půjdu tou druhou cestou,jestli vůbec,tak nebudu prostě zastavovat a jednoduše tuhle jeskyni prolítnu.
Jediné dvě veci jsem mohl udělat,zdrhat a neohlížet se,ovšem jsem mohl zahodit batoh,možná bych poběžel rychleji a shyrackové by se na něj vrhly,ale měl jsem v něm zásoby,které bych ne moc rád zahazoval.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Nehodlal jsi ani jednomu ze shyracků čelit a rozhodl ses proto využít toho, že nad tebou prolétli do prostornější jeskyně a rychle jsi se posbíral a vyrazil směrem zpět do jeskynních chodeb. Nedalo se očekávat, že by to shyrackové jen tak vzdali a za chvilku jsi je opravdu jasně vnímal ve svých patách. Soustředil ses tedy hlavně na běh a to i proto, že na to málo, co sis pamatoval od Jediů o léčení bys stejně musel být v klidu a dostat se do hlubokého meditačního transu. A to byla v současné situaci ta poslední věc, kterou by sis mohl dovolit udělat, nehledě na to, že sis stejně přesně nevybavoval konkrétnější postupy.
Přesto se tu objevila alespoň jedna pozitivní zpráva - mezi shyracky a tebou se ti opět dařilo udržovat rozestup stejně jako prve. To tě motivovalo k tomu, abys udržoval tempo a nepustil si je blíž na tělo, byť jsi vnímal, že ses rozhodně nenacházel v nějaké optimální kondici.
Tentokrát jsi odbočil na druhou stranu a pokračoval plnou možnou rychlostí vpřed. Jeskyně se po chvilce trochu zúžila, což ti ve výsledku pomohlo mírně navýšit náskok.
Ten si ale ztratil při průběhem následně větší jeskyně, než následovala další chodba. A pak, po další minutě běhu jsi konečně spatřil něco, co ti dalo naději.
Světlo venku ti prozradilo, že ses blížil výlezu z jeskynního komplexu, který ti přivodil tolik problémů. A skutečně - po pár krocích jsi "prorazil" tu bariéru oddělující jeskyni od světa venku a dostal ses pod parné korribanské slunce. Po pár krocích ses svalil na zem a mohl začít vydýchávat, protože pokud sis něco o shyracích pamatoval - tak to, že nevylétávají na denní světlo.
Když jsi vydýchával, tak sis teprve uvědomil, že tvá zraněná ruka stále krvácela, začala na tebe doléhat únava z fyzického výkonu a hruď tě pálila od dalšího zásahu. I proto jsi si zprvu nevšiml, že jsi byl ve vstupu do údolí obsahujícím čtyři hrobky ne nepodobné těm, které byly ve velkém údolí Sithských pánů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Světlo,svoboda,klid,Vítězství.
Zakřičel jsem když už sem si uvědomil že si můžu odpočinout,ale pořád sem nezapomínal na svá zranění a na to že Tanna tu někde je a může si mne ještě podat.
Mohu to léčení alespoň skusit,když se mi to nepovede budu muset vymyslet jinou alternativu.
Po těchno slovech mi bylo jasné že do něholika hodin můžu vykrvácet,a proto jsem zažal rychle jednat,sedl jsem si do meditační polohy a ze svých myšlenek jsem se pokoušel vyčíst,jak to tenkrát vlastně s tím léčením bylo a jestli si na to vůbec mohu spomenout.
Naděje tu ale stále byla.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Nad únikem z jeskyně jsi měl velkou radost, kterou ses rozhodně nestyděl dávat najevo, byť to nemohl nikdo pozorovat a šlo spíše o vlastní potěšení. Tvá zranění tě však rychle navrátily do reality a přinutily sáhnout k nějaké činnosti. Za nejlepší variantu jsi nakonec zvolil meditativní léčení a tak sis našel místo, kde ses mohl usadit a rozhodl se o něj pokusit s tím málem, co sis k této technice pamatoval.
Nakonec to skončilo tím, že jsi jen zavřel oči a soustředil se na své zraněné místo opakujíc si slova ve významu "uzdrav se", "uzdrav se". Po několika minutách ses odvážil na zranění podívat a s nadšením jsi shledal, že rána přestala krvácet. Stopy krve jsi však měl po celé ruce, hlavně na oblečení, které se ti navíc docela přilepilo k ráně a nebylo pochyb, že jeho sundavání bude značně bolestivou procedurou. Nebylo však jisté, jestli se rána při nějakém větším namáhání znovu neotevře - navíc jsi měl tušení, že krvácení nebylo tak úplně zastaveno pomocí léčivého transu, ale spíše tvou nečinností a možná i trochu oblečením, které jsi měl na sobě.
Ať už platilo cokoliv z toho, tak jsi se stále potýkal s jistým vysílením a pociťoval jsi navíc dehydrataci, nehledě na nepříjemné svědění na hrudi, kde jsi utrpěl další nepříjemní zásah od shyracků, naštěstí bez většího krvácení. Zaregistroval jsi také zhoršenou hybnost zraněné ruky, což se jistě promítne do boje s mečem, pokud by na něj dnes muselo dojít. Celkově byl tedy tvůj stav spíše horší, než cokoliv jiného.
Pokud jsi se rozhodl kráčet dále, tak se tu nabízelo několik možností - vstoupit do jedné ze čtyř přítomných hrobek nebo es mimojiné vydat nazpět, či zkusit prozkoumat toto skryté údolí s hrobkami. Jedny nevýrazné stopy totiž jasně prozrazovaly, že sem příliš mnoho lidí nechodí a tys doposud věděl o jediném člověku, kterého jsi nikde nemohl zahlédnout a netušil jsi, kdeže vlastně Tanna skončila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
No nechám na osudu jakou z těchto hrobek mi vybere,mé oblíbené číslo je osum,mínus polovina je čtyři,mínus dva,je dva.
Po zopakování lekce matiky jsem si vybral druhou hrobku v levo,ajelikož jsem byl trochu v nevýhodě,jakýkoli pocit ze špatné situace mě v hrobce dlouho neudrží.
Mohl bych zakřičet,nebo raději ne,pokud mám dobrého sponzora,tak jsem si čistě jist,že v hrobkách je taky plno bordelu,živého bordelu,nehledě na to že tu mohou bejt tuk'aty,a jak je známo,na tyto beztie moc síla nepůsobí.
Po nadělání si do kalhot z tuk'at jsem si ještě dal jasně najevo,že jsem tu možná sám,ale ruku bych za to nedal,i když moc nechybělo,že tu pořád může někdo být,proto jsem se rozhodl na sebe moc neupozorňovat.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Protože sis nebyl jistý, kde bys měl začít a hlavně jsi věděl, že na prohledání všech hrobek nebylo dostatek času a energie, přistoupil jsi tedy k "náhodnému" rozpočítání pro volbu místa tvé návštěvy. Za cíl sis vybral druhou hrobku po tvé levé straně a s menším zaváháním jsi vyrazil tím směrem.
Hrobka vypadala zvenčí stejně jako všechny hrobky, které jsi mohl vidět v údolí temných pánů. Masivní kamenný rám okolo vchodu hluboko zasazený do skalního útvaru. Průzkum prostoru před hrobkou ti napověděl, že tudy nejspíš nikdo nějakou dobu už nešel a tak se dalo předpokládat, že Tanna, pokud sem dorazila, zvolila jinou z hrobek.
Octnul jsi se před bytelnými kamennými dveřmi, které měly bránit ve vstupu nepovolaným osobám. A protože se samy neotevřely, tak bylo jisté, že jen tak dovnitř nevstoupíš. Drobné ohlédnutí k ostatním hrobkám by ti navíc prozradilo, že jsou na tom podobně a bylo tedy zapotřebí vyzkoumat, jak vstoupit dovnitř.
Dveře měly tvar vysokého lichoběžníku a věděl jsi, že se zasouvají směrem dolů. Vstup do hrobky byl tvořen dvěma sochami tvářícími se, jakoby držely strop před zavalením hrobky. Ty měly podivné roucho a zdálo se, že každá z nich měla ještě nějaký kamenný hranatý náhrdelník.
Vedle dveří byl na každé straně menší čtvercový otvor akorát tak veliký na šířku lidské paže a to v místech, kde by se obvykle mohl vyskytovat ovládací panel na dveře. Nad dveřmi pak byla obdélníková deska s několika symboly, které ti však mnoho neříkaly. Stál jsi tedy před výzvou, jak se dostat dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Jednoduše a po pořadě.
Prohnalo se mi hlavou,když mě napadlo,pečlivě prozkoumat ty díry u dveří,bylo mi jasné že se tam má něco strkat,nebo že ty desky s nápisama bude nějakej klíč k otevření dveří,ovšem težší bylo uvěřit,že když strčim ruku do jedné s těch děr,že mi jí to neufikne,a tak sem musel holt začít hledat kolem sebe nějáký šutry,které byly dosti velké a dosti malé na to aby prolezli těma otvorama a já mohl zjistit co v těch dírách vlastě je,a k čemu to slouží.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Nechtělo se ti věřit, že obyčejné strčení ruky do hranatých otvorů po stranách dveří by mohlo vést k jejich otevření a hlavně jsi nechtěl riskovat další zranění. Rozhodl jsi se nejprve do otvoru vstrčit něco jiného a jako první ti na mysl přišly kameny o odpovídající velikosti. Pár minut jsi kroužil před hrobkou a hledal co nejvhodnější kameny, které by alespoň trochu byly hranaté a velikostně odpovídaly otvoru.
S několika kameny ses tedy vrátil před dveře a rozhodl se vybrat jeden vhodný a strčil jsi ho do tvoru. Protože byl otvor dost hluboký, musel jsi ho tam docela ládovat, než jsi se rozhodl vyčkat, jestli to něco udělá nebo ne.
Zaslechl jsi jakési cvaknutí, jak se něco dělo a poté chvíli nic. A po dalších pěti sekundách se ozvala velká rána a z díry vylítaly kousky rozdrceného kamene, jak dle všeho nebyl shledán odpovídajícím.
Rozhodl ses v druhém otvoru vyzkoušet jiný kámen podobné velikosti, aby se celý proces opakoval - po dotlačení zhruba až ke konci se ozvalo cvaknutí, chvilku nic a nakonec byl kámen rozdrcen a jeho zbytky vylétly z otvoru ven. Znamenalo to tedy, že se tam opravdu nacházela nějaká bezpečnostní pojistka, nicméně obyčejný kámen hranatého tvaru nebyl dostatečný pro to, aby pojistku oblbnul a otevřel ti dveře.
Obyčejným kamenem ses tedy dovnitř dostat jen tak nemohl a tímto způsobem to tedy nešlo. Bylo nyní na tobě, co použiješ jako další možnost vstupu dovnitř, nebo jestli se rozhodneš třeba zkusit nějaké jiné místo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

[quote="Jordi Linx"]Korriban, Údolí Temných pánů:
Bylo jedno co delam,kameny se holt požít nedaly,tak sem se uchýlil k tomu skusit jiné hrobky,jestli tam není nějaký jiný systém,stejně bych dal hlavu za to,že tam budou mít spojitost ty znaky.
Takže kameny né,možná by tam pasovala nějáká věc ze světelného meče,ale co to melu,vždyť to tam vypadalo jinak,než kterákoli součástka meče.
Po zbytečném přemýšlení nad mechanizmem jsem usoudil,že tohle nebude nějak jednoduché.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Neúspěch s dosazením kamenů tě zklamal natolik, že ses rozhodl vyrazit k ostatním hrobkám, abys zjistil, jak jsou zajištěny ty. U hrobky přesně naproti ses setkal s totožným mechanismem, jako jsi mohl vidět u první hrobky. I tahle byla hlídána dvěma sochami s různými ozdobami, které by se mohly zdát na kusu kamene zbytečné. Samozřejmě ty ozdoby byly také kamenné, i když některé budily dojem, že byly dodány až poté, co byla vytesána socha. Jedné soše dokonce chyběla noha, která se povalovala o značný kus opodál.
Třetí hrobka již měla mechanismu pro vstup odlišný - vprostřed dveří se nacházel menší kruh s třemi prstenci různých symbolů, které jsi mohl vidět již na několika dalších místech v tomto údolí. Tobě ale samozřejmě nic neříkaly, pouze jsi tam registroval některé shodné, ale ani jeden ze tří prstenců neměl stejnou posloupnost symbolů. Navíc se zdály jednotlivé prstence pohyblivé a tedy použitelné.
Vedle této hrobky stály také odlišné sochy - jednalo se o dva válečníky s mohutnými kamennými meči ještě z dob, kdy světelné meče byly spíše vzácností nebo byla jejich technologie natolik nedokonalá, že použitelnost byla mizivá. Tehdy se dal každý sithský pán identifikovat právě podle svého meče ukovaného z nejvzácnějších kovů a stylizovaného dle jeho vlastností, požadavků. Navíc tyto čepele často bývaly speciální a mnohé měly nějaké unikátní vlastností, jak byly obohacené s pomocí sithské alchymie.
Nicméně ani u této třetí hrobky jsi nenašel žádné stopy Tanny, což znamenalo, že ona musela vyrazit do té poslední, ke které jsi se doposud nedostal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Někde sem začít musel,ale nevěděl jsem kde,mechanismus byl moc složitý,a i kdybych na něj nějákým způsobem přišel,nemyslel jsem si,že bych byl ochotný ho zprovoznit,nezbívalo mi,než zajít k té čtvré hrobce a zjistit,jak to tanna udělala uní,pak se kdyžtak pokusit udělat to samé u jiné hrobky.
Chraň tě ruka páně Tanno,jestli tě tu někde uvidím,skončíš jako potrava pro tuk'aty,a já osobně tě ještě dodělám.
Nic jiného holt nezbývalo,dávat si pozor a zjistit už ten trapnej mechanizmus u těk zarostlejch,vlchkej kobkách.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Zastavil ses u hrobky, v níž dle všeho zmizela Tanna a to poté, co se jí nejspíše povedlo dostat dovnitř. Před dveřmi této hrobky jsi v zemi viděl dvě značné rýhy, každá začínající na opačné straně a to těsně před dveřmi. I tyto měly mechanismus tří otočných prvků, jejichž správná kombinace nejspíše vedla k otevření dveří.
Při podrobnějším průzkumu prostředí jsi mohl najít aktivity nedávné činnosti, stopy prachu a možná i někde setřený prach na dveřích. Mohlo se ti zdát, jako by je někdo před tebou, nejspíše Tanna, ohmatával a zkoušel na nich něco nalézt, nicméně setřený prach byl i na některých místech otvíracího mechanismu, takže nakonec musela dovnitř opravdu projít tudy.
Ale ani tady jsi nikde v okolí neviděl nic, co by mohlo napovídat o významu nebo správném pořadí symbolů pro vstup dovnitř. Dveře byly samozřejmě zavřené, i když dle boku jsi mohl poznat, že byly hodně nedávno otevřeny a někdo vešel dovnitř.
Nakonec sis všiml i menšího obrazce na horním rámu dveří znázorňující dvě postavy - jedna, o něco lépe oblečená, stála v pevném postoji typickém pro souboje a držela před sebou nataženou ruku, jakoby něco svírala, byť byla prázdná. Druhá osoba - dle všeho naproti ní, klečela na nohou a oběma rukama se chytala za krk a vůči té první i více otvírala ústa. Hrany obrazu nebyly úplně jasné, protože už byl hodně starý a zub času na něj nebyl vlídný, ale toto se ti podařilo rozpoznat.
A když jsi o tomhle přemýšlel, tak nějaký takový obraz mohl být i na horním rámu předcházející hrobky, jen čas, prach a špatný úhel ti neumožnily jej prve zahlédnout. I zde ti k tomu napomohla Tanna, která dané místo ohmatala rukama a zanechala zde stopy v místech, kde dříve býval prach. Bylo teď na tobě, jak se pokusíš dveře otevřít, nebo zda-li zkusíš ještě nějaké jiné řešení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“