Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Teyr, Okolí kosmoportu:
Po dokončení kontroly ti Jon poděkoval za asistenci a tys využil chvilky k tomu, aby ses vydal podívat po okolí. Během chvilky sis uvědomil, že jste přistáli v Pyre Folas a to v jeho hlavním kosmoportu. Oproti Coruscantu to tu plynulo takovým klidným tempem, které ale nebylo vyloženě pomalé - jen tu prostě nepotřebovali spěchat. I místní obyvatelé byli na první pohled takoví vlídnější a uvolněnější - což pro tebe díky tvým zkušenostem nebyla až taková novinka. Pokud jsi chtěl, tak sis mohl zakoupit před návratem do lodi nějaký místní pamlsek u stánkového prodeje.

Víc než samotný Teyr tě však zajímalo, jaké informace obstaral počítač do lodní databáze ohledně planety, která tě v současnosti asi v rámci galaxie zajímala nejvíce.
Už na první pohled jsi viděl, že množství výsledků bylo úplně odlišné - stručný výtah historie, včetně informací, že patří mezi brzké členy Republiky. Bylo tu staženo značné množství informací ohledně importu a exportu zboží, což jsi předtím mohl spatřit i v případě Teyru a naznačovalo to asi i nějaké prioritní nastavení vyhledávacího algoritmu. Zjistil jsi, že planeta byla dost vyhledávaná pro její swoopové závody a dokonce jsi měl termíny těch největších na nejbližší půl roku dopředu. Relativně významnou pobočku tady měla společnost Sienar Fleet Systems, tedy spíše svou výzkumnou divizi. Hlavním řídícím orgánem potom byla Lidová Sněmovna, která rozhodovala o všech podstatných událostech na planetě a jejím okolí. V neposlední řadě jsi pak měl k dispozici kompletní současnou ústavu a zákony, které byly k tomuto datu v praxi.
Systém byl navíc ještě on-line a mohl tak dotáhnout další informace, pokud bys své hledání více specifikoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Teyr, Okolí kosmoportu

Po projití, co všechno bylo nyní v databázi k dispozici, jsem musel uznale pokývat. Málo toho nebylo.
To, že bymi to stáhlo data matriky jsem nečekal, ale bylo by jistě možné si zjistit, nakolik byla matrika centralizovaná.
Tedy zda mi bude stačit navštívit jeden úřad, nebo n¨budu muset objíždět celou plaetu a hledat se v matrikách dílčích správních území.
To jsem v současnou dobu považoval za celkem slušný krok vpřed, samozřejmě i se zaznamenáním adresy, či adres úřadu.
Zbylý čas jsem se rozhodl jen tak prolenošit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Teyr, Okolí kosmoportu:
Nemohl jsi popřít, že s výsledky jsi byl zatím více než spokojen a již jsi nepochyboval o úspěchu dalšího hledání. A zcela právem, protože díky "živému připojení" na holonet jsi dostal výsledky prakticky okamžitě a i když nebyla databáze veřejně přístupná, dozvěděl ses, že v Curamelle, ale v podstatě i na většině poboček bylo možné k určitým údajům přistoupit, pokud jsi splnil dané podmínky.
Sady podmínek a dostupné informace na oplátku byly dosti specifické, ale pro přístup k údajům o členech rodiny v podstatě stačilo ověření, že jsi příbuzné a platil jsi jen drobný správní poplatek. Mezi další možnosti byly akademické účely nebo diplomatický přístup, kdy většinou bylo nutné potvrzení, že data nepoužiješ veřejně, ale pouze v anonymních hodnotách. Byla tam i klauzule, kdy Jediové a členové bezpečnostních složek mají přístup a to i bez poplatku.

Jakmile jsi byl spokojen s hledáním, využil jsi zbytek času k lenošení a lehkému zdřímnutí, z něhož tě vytrhlo až zaklepání na dveře kajuty, které se neotevřely do doby, dokud jsi nevyzval dotyčného ke vstupu.
Nerad ruším, ale za chvíli startujeme, tak jen aby ses nedivil, kdyby to třeba trochu škublo. Až budeme mimo orbitu, tak uděláme po skoku do hyperu krátkou poradu,
pronesl Auril a předal info, než tě zase ponechal tvému osudu a zamířil do kokpitu, kde již jistě Jon prováděl předstartovní přípravu. Co dělali ostatní jsi mohl jen tušit, nebo se jít podívat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho

Mírně jsem se protáhl a vylezl z kabiny do společných prostor.
Pomalu jsem zamířil do kokpitu, kde jsem zůstal stát ve dveřích, abych se jen tak podíval, z průzoru jak budeme odlétat.
Pak už němělo smysl se kamkoliv hrnout a jen jsem počkal na skok a onu avizovanou poradu.
To sem zvědav, o čem se budem radit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost:
Po Aurilově vyrušení jsi se k dalšímu spánku či podřimování vracet nehodlal, tudíž jsi byl za chvilku na nohou a vstoupil jsi do kokpitu, kde na tebe Jon s Aurilem jenom pokývli a dál se věnovali startu a odletu. Pilotáž měl plně pod kontrolou Jon, zatímco Auril řešil komunikaci s kosmoportem a kontroloval navigační koordináty. Netrvalo to nakonec dlouho a zlehka jste se zvedli nahoru a začali nejprve na repulzorech, později již přes hlavní motor stoupat vzhůru.
Muselo se Jonovi nechat, že byl kvalitní pilot a nebýt poryvů větru ve vyšší atmosféře, vyklouzl by z planety bez sebemenších otřesů, nakonec to s lodí trochu zaházelo.
Stejně jako při příletu, ani na odletu jste nemuseli čekat, i když to nebýval takový problém na většině míst a zanedlouho jsi mohl sledovat protažení hvězd do čar. Následovala rychlá kontrola, než tě Auril požádal, abys všechny svolal, že s Jonem do pěti minut dorazí.

Nikoho jsi neměl problém najít, pokud nebyli na "svých pracovištích", nalezl jsi je v jejich ubikacích. Takhle jste se rozesadili po společenské místnosti, když dorazil Auril, jenž jako jediný zůstal na nohou.
Takže, budu stručný. Teyr máme úspěšně za sebou a dokonce se mi povedlo vytřískat menší bonus navíc, který na konci zohledníme, pokud se nic extra nestane. Teď poletíme na Vandelhelm, cestou nás čeká jeden kontrolní meziskok v neobydleném prostoru, jinak strávíme zbytek cesty v hyperprostoru. Já, Jon a Aniah budeme střídavě držet hlídky v kokpitu, v podstatě tu budeme jen sedět a něco studovat, Kasia má plán pořád stejný a Toro s Xierem mají v podstatě volno, jen občas zkontrolujte náklad, případně můžete někde vypomoct.
informoval Auril a udělal si drobnou pauzu pro nádech.
Po příletu na Vandelhem pak vyložíme zboží a společně i některé rozvezeme, takže tam si máknete. Po rozvozu zboží bude na řadu zásobování a pár dalších věcí, ale to až na další poradě. Někdo nějaké dotazy?
zeptal se nakonec Auril, jestli neměl někdo něco proti navrženému plánu, ale nezdálo se, že by tomu tak mělo být.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost

Sehnání ostatních bylo snadné a tak jsme během chvilky poslouchali pokyny.
Za jak dlouho tam asi tak budem?
Zeptal jsem se ze zvědavosti, abych věděl kolik času tady proflákám tentokrát.
Po poradě jsem se vycházkovým krokem vydal rovnou do nákladového prostoru. Vzhledm k tomu, že na to pak určitě zapomenu jsem se rozhodl zkontrolovat náklad rovnou, jestli vše přežilo start v pořádku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost:
Jako jediný si vznesl nějaký dotaz a to jen a čistě k trvání vaší cesty směrem k cílové destinaci.
Vezmeme to vlažnějším tempem, takže za den a půl, včetně dvouhodinového meziskoku. Většinou u něho bývá pauza kratší, výrazně kratší, ale po dohodě s Jonem hned po skoku necháme provést hloubkovou diagnostiku, která nám rychlý skok znemožní. Nejde o nic vážného, jen naše paranoia,
odpověděl naprosto vyrovnaným hlasem a tobě by se ani s pomocí Síly nepovedlo najít pochyby. Že se Aniah netvářila moc nadšeně mohlo naznačovat všelicos, nicméně jsi se mohl jen domnívat.

Po poradě jsi překontroloval náklad, který držel tak, jak měl a tys měl možnost na trávení spoustu času dle svého. Ostatní by se během té doby zabavili dle své libosti - Auril byl buď v kokpitu nebo u sebe a nejspíše plánoval další obchody, Jon si po dobu mimo kokpit hrál s nějakou součástkou, Aniah strávila čas, kdy nemusela být v kokpitu na svém pokoji nebo na ošetřovně. Tvůj "kolega na těžkou práci" strávil čas hraním na holostole a byl ochoten si i zahrát, jinak se nevěnoval ničemu podstatnému. Kasia se, pokud nechystala jídlo, ponořila do četby některé z holoknih.

V meziskoku panovala hluboká noc dle coruscantského času, takže většina, vyjma Jona s Aurilem spala. Tys patřil mezi ně, tedy alespoň do doby, kdy jsi vycítil to ono divné nutkání v Síle. Mohl jsi doufat, že odchodem z Řádu, se tomuhle vyhneš, ale tvůj smysl pro nebezpečí opět fungoval a dával ti jasně najevo, že je někde něco v nepořádku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost

Fakt budu muset vymyslet, co za letu dělat.
Usoudil jsem po několika hodinách nudy.
Dokonce ani partie v Dejariku s Torem moc nepomohla. Dosti mne totiž rozladilo, že má taktika, obětuju všechny své jednotky v cestě k vítězství nepomohla.
Do své postele jsem tedy zalezl celkem brzy.
Z dosti příjemného snu mne však vytrhla Síla, respektive Silou oznámený pocit vážného nebezpečí.
Potvoro jedna, nech mě bejt!!!
Okřikl jsem ji marně a zadoufal že nikdo z posádky mne neslyšel.
Z pokusu o další dřímotu a navázání na onen sen mě však vyrušila znova.
No jo furt.
Začal jsem tedy lézt z postele abych zjistil co se děje. Naneštěstí zvyk z chrámu, kde už jsem mohl ve svém pokoji fungovat i poslepu, se pokusil přebít rozložení místnosti. Marně.
Spadl jsem na zem a hladil si naraženou hlavu.
Hlavou zeď neprorazíš.
Prozradil jsem sám sobě, rychle se oblékl a vyrazil k motorům, kde jsem předpokládal onen problém, který nás pravděpodobně zabije.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Hlavní chodba:
Chvilku ses vzpíral onomu vnímání v Síle, ale nakonec jsi nemohl odolat. Bylo to něco, co ti zůstane už do konce života a bylo úplně jedno, jestli budeš členem Řádu Jedi, Sithů nebo třeba vesmírných uklízeček.
Tvým prvním cílem byl prostor motorů, kde jsi předpokládal největší nebezpečí pro všechny, protože kdyby ty odešly, tak bys možná pár vteřin vnímal příjemně chladivý pocit, než bys vytuhl v prázdnotě vesmíru, tedy pokud bys ustál onu explozi. Vedle motoru seděl v klidu pracující Auril, jenž aktuálně sledoval datapad před sebou a jeho výraz potvrzoval jistou zachmuřenost. Po chvilce tě zaregistroval a vzhlédl směrem k tobě.
Ah, Xiere. Děje se něco, nebo jen nemůžeš spát?
pousmál se, odložil datapad a trochu se protáhl, což prozrazovalo, že tady už nějakou dobu seděl. Po tomto se postavil vedle motoru a zamyšleně na něj koukal.
Co se týká lodi, tak jsem dost paranoidní, ale tohle je nanejvýš divné. Kontrola na Teyru, i předtím hloubková na Coruscantu byly naprosto ukázkové, že bys nepoznal rozdíl od nové lodi. Jenom dvě hodnoty byly mizivě mimo, ale v rámci všech tolerancí. Jenže před skokem od Teyru byl pokles energetické hladiny hlavní jednotky a hodilo to divná čísla. A teď - jakoby pohon neměl plnou šťávu, když jsme dorazili na tohle místo, tak oproti 85% výkonu, na který běžně létáme, jsme tam měli slabých 60% a to při stejném nastavení. Jenže nikde žádné úniky nebo nic podobného, prostě z hlediska diagnostiky vše v pořádku,
přemýšlel nahlas Auril a čekal jestli se mu k tomu nějak nevyjádříš. Pojmulo tě jisté podezření, jakoby snad měl nějakou domněnku, ale zatím ji nechtěl přijmout. Víc se ti zpoza jeho výrazu vyčíst nepodařilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Hlavní chodba

Ve strojovně jsem našel Aurila, jak se hrabev motorech.
Nejdřív jedno, a tím pádem to druhýýýýáááá.
Zívl jsem v odpověď.
To, že se tam Auril hrabal v diagnostice potvrdilo, že jsem se určitě zas tak nespletl.
Takže buď blbne diagnostika, nebo je na tom něco napojený co žere těch 15%.
Přihodím svůj laický názor a přidřepnu si k jednotce, v bláhové naději, zda na ní něco nevykoukám.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Strojovna:
Ač hlouběji neznalý technické struktury, pokusil jsi se na to podívat z jiného úhlu a poskytnout svůj možná méně obvyklý názor. Jedna z věcí, které sis mohl zapamatovat z výcviku - různý náhled může vždy přinést novou perspektivu a odhalit to, co by jinak nebylo nikdy možné vidět.
Diagnostika mě taky napadla - zkoušel jsem ji s různými nastaveními a schválně jsem přeměřil i jiný systém, ale vše v tomhle směru bylo ok. A kdyby někde šlo 15% navíc, tak to vidíme, jednotlivé systémy pečlivě monitorujeme. Z části následek mé paranoiy, z části praktická zkušenost. Ale přivedl jsi mě na jinou myšlenku - jestli je všechno v pořádku, tak to někde může něco tlumit, nebo ...
uvažoval nahlas, když se na lodi spustila nouzová uzávěrka a všechny přepážky se uzavřely a uzamkly vás v jednotlivých částech lodi. Auril ihned vyběhl ke dveřím a začal naťukávat něco na panelu, ale bez pozitivní odezvy.
Zatraceně, někdo přetížil z kokpitu lodi systémy, ale proč ...
zanadával Auril, když vyhodnotil situaci a otočil se tvým směrem. Sotva si postřehl, že se v jeho ruce objevil malý příruční blaster - takový ten typ, který může vystřelit jednou nebo dvakrát.
Jonovi a Aniah věřím, ty a Kasia jste tu noví a oba jsem vás poznal na stejném místě, takže ideální komplicové. Ti chlapi v té hospodě pak mohli být vaše spojky a vše bylo připraveno, abyste mě oblbli. Dokaž mi, že je tohle blbá teorie a já se v tobě nespletl,
pronesl pevným hlasem a bylo ti jasné, že z téhle blízkosti by se tomu dost blbě uhýbalo. Nicméně celá situace se nepříjemně vyvrbila a navíc jsi tušil, že každý čas strávený nějakým zdržováním nebo něčím by mohl celou situaci v následujících minutách jen o to více zkomplikovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Strojovna

Než jsem se nadál už na mě mířil zbraní.
O..ho...ooouu.
Vypravil jsem ze sebe v prvním okamžiku nesmyslně, neboť jsem nic nechápal.
Načež mi to vysvětlil.Sice se mi již stalo že na mne někdo zbraň namířil, ale ne v takovéto situaci.
Co? Já a konspirátor? Proč? Jak? Já mam krucinál problém naplánovat i blbou cestu na Corulag a teďka bych měl tady plánovat .... plánovat ... vždyť ani nevim co se tady hergot teďka děje!
Matně jsem si uvědomil, že začínám klít více než je u mně normální a přinutil se ke klidu. Víceméně neúspěšně.
Kdybych to měl na svědomí proč bych ti sem lez s tim pomoc a kdybych sem šel ti zabránit v tom abys na to přišel, proč bych se tu k tobě lidně otáčel zády a koukal do motorů a nechal blaster v báglu mezi ponožkama?
To byla další věc, už jsem pochopil, proč všichni možní podivní individuové nosí furt kvér u boku, ne proto aby vypadali drsně, ale protože když ho nemají u sebe tak je jim prd platnej.
A jak mam sakra přijít z fleku s přesvědčivym argumentem? Kdybych tady vytasil něco neprůstřelnýho tak jen dokážu že je to moje vina, páč jsem si tomusel připravit, ne?!?
Celý život nás učili sebeovládání, jak nikdy nepropadat panice, jak vždy zachovat chladnou hlavu a nepodléhat sebemenším emocím. A pak na mě vytáhne blaster a celý tréning je ve vteřině v kelu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Strojovna:
Situace se ani zdaleka nevyvíjela tak klidně, jak by se dalo očekávat od "tohle vem a doruč tamhle". I když na tebe Auril zamířil blaster hodně rychle a stejně rychle vypálil své otázky, mohl jsi shledat, že to vše bylo dílem cviku a budil tak sebejistý dojem, jaký jsi viděl u těch nejlepší šermířů v Řádu při jejich cvičných soubojích.
Chvilku na tebe hleděl a analyzoval tvoje odpovědi a chování od doby, kdy se celé tohle rozjelo.
Mohl jsi sem přijít, abys mě ve správnou chvíli zezadu oddělal - nemůžeš popřít, že tvoje načasování s touhle situací bylo více než podezřelé. Nehledě na to, že blaster není jedinou zbraní, která existuje - nože jsou překvapivě účinné,
zaoponoval ti rychle a následovalo několik vteřin ticha, kdy dál vyhodnocoval situaci a hlavně tebe, protože to bylo nejaktuálnější, co musel řešit.
U prašivého rancora ...
zahudroval nakonec, sklonil blaster a otočil se k panelu dveří, aby na něm začal pracovat.
Jestli jsem se něco naučil, tak je to odhadovat charaktery a u tebe prostě nemám pocit, že bys byl nějaký vraždící maniak nebo obyčejnej čorka. Jestli jsem měl o někom pochyby, tak to mohl být Toro, jen jsem tak nějak věřil, že netuší, co přepravujeme a sám se neodváží proti celé posádce ... za chvilku nás odsud dostanu a ty zkus vymyslet, jak se rychle ozbrojit, protože nevěřím, že by jeho jediný plán bylo uzavřít přepážky na lodi a někam doletět,
dodal k tomu a i když jsi z něj vycítil nějakou nejistotu, bylo ti jasné, že pokud se nepokusíš proti němu něco nebezpečného podniknout, tak jsi byl mimo nebezpečí. Tedy alespoň, co se Aurila týkalo - situace, ve které jste se nacházeli byla přeci jen o něco složitější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Strojovna

Ale vždyť já nemam ani ten blbej nůž, ani šroubovák, ani.... ani... prostě nic.
Oponoval jsem mu dál. Naštěstí pro mne mi uvěřil.
Uf.
Oddechl jsem si a spustil ruce zpět dolů.
Ok.
Odpověděl jsem a začal se schánět po nějakém tom nářadí, které by zde mohlo býti. Přeci jen i hydroklíč se dá použít jako obušek.
Pak už jsem jenom s napětím očekával jak Auril otevře a pak šel najít nového podezdřelého, Tora.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Strojovna:
Hrozba od Aurila sice pominula, ale ta od skutečného útočníka na tuhle loď nikoliv a na tobě byl nyní úkol se nějak ozbrojit. Najít hydroklíč nebyl žádný problém a Auril to koutkem oka zaregistroval, zatímco dál pracoval na panelu. Viděl jsi, že ho nemusel otevírat a vše prováděl na úrovni softwaru a rozhodně byl v jiných nabídkách, než jsi se zatím kdy dostal ty. Přeci jen být majitelem lodi mělo své vlastní výhody.
Vem si ještě něco dalšího než hydroklíč - tím se můžeš ohánět, ale mít něco, čímž můžeš ještě házet, tak nejenomže dotyčného překvapíš, ale může ti to poskytnou čas, než se k němu dostaneš. Obzvlášť, pokud má blaster a ty hydroklíč, tak to může být k nezaplacení,
poradil ti, než jsi mohl zaslechnout pípnutí a povolení zámku dveří, aby se následně otevřeli. Než se však mohl Auril vítězoslavně pousmát nebo cokoliv říct, tak s sebou celá loď otřásla, že ses i ty musel něčeho zachytit. Jakmile se k tobě následně obrátil, tak byl jeho výraz jednoznačný a nepříliš vlídný.
Takže dotyčný nejednal sám, za chvilku máme na palubě jeho kumpány. Je bezpochyby, že jeden z útočníků je v kokpitu, zbytek půjde průchodem přes nákladový prostor. Na nějakou chvíli dokážu ty v nákladovém prostoru zadržet, ale potom se budeš muset postarat o toho v kokpitu a co nejdřív dorazit na pomoc. Ideálně s blasterem a paralyzujícími a oslepujícími granáty, které jsou v druhé přihrádce po levé ruce od místa pilota. A zjistit, jak je na tom Jon - dokážeš to, nebo si chceš troufnout s blasterem na obranu nákladového prostoru?
zeptal se tě opatrně vyhlížejíc ze dveří, zda-li se někde něco nepohne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“