Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

(22 BBY)

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce: (Lor-Kate-Nal)
Tvůj mistr donesl dva poháry nějakého džusu a znaveně usedl naproti tobě. Poslední tři dny jste zde pátrali po jakékoliv stopě, která by prozrazovala existenci projektu "Zelené oči". Podle informací se mělo jedna o nějakou nakažlivou látku, která by mohla přinést nevelké potíže a chaos, kdyby měla být vypuštěna.
Jenomže pátrání tebe a tvého mistra mnoho nového nepřineslo. Dostali jste se pouze k jednomu jménu - Octon Kask, ale nic dalšího o jeho zdejší přítomnosti se vám zjistit nepodařilo. Našli jste sice hotelový pokoj, který na toto jméno byl chvilku pronajatý, ale po něm tam byli další dva hosté a nacházel se v tak otřesném podniku, že jste z pokoje samotného nedovedli prakticky nic zjistit. Tady jste měli nyní zvažovat nad svými dalšími kroky v tomto pátrání, jehož neúspěch by mohl vyústit v onemocnění, ne-li smrt mnohých. Samozřejmě nebylo možné vyloučit, že informace o "Zelených očích" nebyly tak úplně pravdivé nebo byly kompletně smyšlené, ale opomenout hrozbu takového měřítka by bylo pro Jediho nepřípustné.
Oficiální záznamy nic, z jednoho popisu víme, že je to quarren a nikde v téhle oblasti nebyl vedený na žádném úřadě nebo tak ničem. Nic jsme nenašli ani v záznamech letů z kosmoportu a to v žádném směru. Někdy si říkám, jestli by na tohle neměli vysílat někoho jiného, než starého léčitele, který by byl prospěšnější na nějaké zapadlé planetě, kde se rozšířila nákaza pukavých neštovic,
postěžoval si mistr Grem, jehož dlouhé šedivé vlasy jako obvykle volně vlály a působily dojem neuhlazenosti. Nicméně mistr si je při běžném pohybu nechával takto úmyslně. Zároveň připomněl jeden z vašich nedávných úkolů, kdy jste tři týdny strávili léčením epidemie pukavých neštovic, což rozhodně nebylo nic hezkého na pohled ani zápach. Běžným lidem by se při podobné situaci zvedal žaludek ještě měsíc po styku s takto nemocným člověkem, obzvláště, kdyby byl u puknutí některého z neštovičných pupínků a vytečení jeho slizkého a nakažlivého obsahu.

Adumar, Kosmoport: (Jaryn Quent)
Sledoval jsi svou twi'leckou mistryni Athynu Ao, jak obcházela okolo židle, na níž seděl pracovník kosmoportu. Její lekku se za ní vlnila a v určitém momentě jejího obcházení jsi vždy mohl zahlédnout tetování, které dominovalo jejímu levému lekku. Věděl jsi o něm pouze, že některé symboly se vztahovaly k Rylothu, nicméně mistryně Ao o tom nikdy nemluvila a žádala tě, aby ses jí na to neptal. Nyní však vaším hlavním úkolem bylo pátrání po Nathanielovi Vat-Vatiennovi, jenž byl podezřelým z organizovaného zločinu a nedávno se k Jediům dostaly informace, že byl spatřen zde na Adumaru. Planetě, která byla odlehlá od běžných obchodních tras, neměla jednotné vedení a skoro všichni tu byli posedlí stíhacími piloty a duely s blastmeči. I ty jsi byl do jednoho vmanévrován svou mistryní, zatímco ona využila toho rozptýlení k získání informací, jež vás zavedly až sem.
Muž, kterého jsem ti ukázala tady určitě byl. A jsem si jistá, že mi milerád pomůžeš s dohledáním informací o něm v záznamech,
pronesla přísným a výhružným tónem, jak jsi už mnohokrát slyšel v tréninku, kdy "nemůžu" nepatřilo do slovníku tvé mistryně.
Ne-ne-nemyslím si, že tu kdy byl,
vykoktal ze sebe člověk nejistě a sledoval tvou mistryni s hrůzou v očích. Dobře jsi věděl, že mnohdy řešila věci diplomatičtěji, ale občas prostě zastávala výhružný a tvrdý styl.
Ale ty mi chceš pomoct. Určitě si vzpomeneš na jakékoliv informace o tomto muži. Pomůžeš tím dámě a vyhneš se potížím,
promluvila a tys jasně poznal vliv Síly. Myšlenkový trik, z něhož i tobě nabíhala husí kůže, byť jsi nebyl jeho obětí. Viděl jsi jeho použití sice už mnohokrát, a od mnoha různých Jediů, ale v podání tvé mistryně dovedl být až nečekaně děsivý.
My-myslím, že jsem ho viděl letět s jedním z místních pilotů, esem Brubackerem. Chcete, abych se podíval po jeho letových záznamech?
odpověděl muž po chvilce až jsi měl pocit, že k tomu přistoupil i do jisté míry dobrovolně, než, že by vše bylo vlivem Síly. Pravdou sis však rozhodně nemohl být jistý.

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Mistr Paxton si pravou rukou pohrával se svou bradkou, zatímco sledoval informace na displeji před vámi. Společně jste byli na stopě zmizelé lodi této společnosti s více než tisíci pasažéry na palubě a Ithor byl její zatím poslední známou zastávkou. Na té další, Ord Biniiru, se nikdy neobjevila a vy jste tedy nyní věděli, že se musela ztratit někde mezi těmito dvěma místy. Mapa před vámi ukazovala široký prostor a původní plánovanou trasu. Tu jste samozřejmě z druhé strany proletěli, stejně jako pátrací týmy před vámi, ale nikde nebylo ani stopy po zmizelé linkové lodi.
Nebyl tu důvod, proč by někdo tuhle loď unášel. Co víme, tak nikdo z výrazně významné nebo bohaté rodiny na palubě nebyl, takže o výkupné jít nemohlo. Nepřeváželo se tam žádné vzácné zboží a to ani dle tajných záznamů republikové rozvědky. Co by tedy mohlo vézt ke zmizení té lodi?
přemýšlel nahlas mistr Paxton přísným pohledem, který sis mohl pamatovat ze svého výcviku. Mnohdy takový pohled předcházel nějakému trestu poté, co se ti něco výrazně nepovedlo, nebo jsi nedodržel dané instrukce, jak daný úkol splnit. Mistr se mnohdy vyžíval v tom, že ti dal často instrukce, které se nezdály logické, nechávaly tě tušit, že to prostě takhle nemůže fungovat, ale nakonec to z nějaké divné pohnutky muselo být provedeno právě takhle.
Ty sis nyní mohl všimnout stručné zprávy o technické kontrole lodi, kdy došlo k drobným opravám, o kterých toho nebylo mnoho známo, vyjma jména zodpovědného technika.
---------------------------------------------
Takže - ano, každý jste na úplně jiné planetě, s jiným úkolem a nevíte o sobě navzájem. Když se ale nebude zdržovat dlouho, tak se brzy setkáte. Pořadí hraní je libovolné, nicméně je nezbytné, abyste odpověděli všichni, než poskytnu odpověď. Jinak by se totiž mohly vaše linie od sebe rozjet a nemuseli jste se setkat. Jinak časovou značku opisovat nemusíte, ta je tu hlavně pro orientaci, když se někdo zpětně podívá. Připomenu ještě, že klonové války doposud nezačaly, všichni jste stále padawani a věk si jistě dovedete dopočítat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jaryn Quent »

Adumar, Kosmoport:
Mlčky s myšlenkami na nedávný duel jsem stál v místnosti se svojí mistryní Athynu Ao a týpkem jenž byl naší momentální oběti. Jednalo se o pracovníka Kosmoportu a naším cílem byl Nathaniel Vat-Vatiennov, který měl údajně na svém kontě organizovaný zločin. Tento pracovník nám však měl pomoct s jeho najitím zde na Adumaru, kde se podle posledních informací měl nacházet. Probral jsem se z myšlenek, když můj pohled spočinul na tetování, které měla mistryně na levém Lekku a připomínalo nějaký znak, když mistryně kroužila dokola kolem na židli sedícího pracovníka.

Zase to tetování, to mi připomíná, že jakmile budu mít poblíž opět knihovnu, musím si vypátrat co je to zač, protože mě to mistryně nesdělí, zřejmě za tím nebude nic dobrého…

Mistryně Athynu Ao neustále kladla otázky dané osobě. Jak jsem tak u teho stál a pozoroval, vzpomněl jsem si na svoje tréninky a vůbec jsem nezáviděl vyslýchanému.

chudák, většinou řeší věci diplomaticky, ale on si zrovna odnese její tvrdší verzi

Pousmál jsem se a bylo mi jasné, že od suď s nepořízenou neodejdeme. I když se tázaný dosti bránil, leč z teho začal koktat, netrvalo to dlouho a za chvilku z něj vypadla nějaká informace.

páni to byl určitě myšlenkový trik brr

Po celém těle jsem měl husí kůži a s velkým zájmem sem pozoroval mistryni a cíl na který byl použit Myšlenkoví trik.

Po tomhle vždycky toužím obzvlášť od svého mistra, pač v jejím podání je to úplně něco jiného

Tajně jsem zadoufal, že mne ho jednou naučí a já ji jednoho dne překonám. Přiblížím se, abych lépe viděl na oné letové záznamy do kterých se chce podívat, aby nám ukázal že osoba, kterou hledáme letěla s nějakým zdejším pilotním esem.
Mistře, smím-li promluvit, nezdá se mi, že by jeho odpověď byla na bázi vašeho vlivu sílou.
Pohledem přejíždím mistryni a našeho vyzvidaného a snažím se vypátrat nějakou neplechu, kterou by dotyčný mohl spáchat v podobě blasteru schovaného v šuplíku či něco podobného a tak jsem v pozoru a připraven na různé možnosti. Zkrátka nemám z teho jak probíhal tento rozhovor dobrý pocit.

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines:
Já a mistr jsme trčeli na Ithoru v kanceláři Galaxy Lines a zkoumali, proč jedna z jejich lodí s tisíci pasažery na palubě se ztratila neznámo kam. Pozoroval jsem svého mistra, jak zamyšleně zkoumá displej s informacemi o lodi. Viděl jsem mistrův výraz a proto jsem již věděl, že bude lepší si své domněnky o případu dobře promyslet, jelikož mistr netoleroval lajdácké domněnky.
Tedy, víme, že loď měla namířeno na Ord Biniir, ale tam nedorazila. Je divné, že nevezla ani nepřepravovala žádnou významnou osobu. Musí to být tou lodí.
přemýšlel jsem v duchu a pořádně se soustředil na displej s informacemi. Měl jsem jistou teorii a proto jsem se rozhodl zariskovat pokárání a podělil se o své myšlenky s mistrem.
Mistře,víme, že na lodi nebyl nikdo významný a ani se nepřevážel žádný náklad. Také dle záznamu víme, že se na lodi prováděly určité drobné opravy. Co když tu loď unesli kvůli ní samotné,nikoliv kvůli posádce. Dle specifik vidíme, že plavidlo bylo poměrně velké, takže by nebylo na škodu ho vyzbrojit a použít například jako útočnou loď. Pro takové piráty by byla naprosto ideální. Měli bychom vyhledat toho mechanika, který ty opravy prováděl. Co myslíte?
vychrlil jsem ze sebe možná šílenou domněnku a rovnou se zeptal mistra na jeho názor.

Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce:

Znavení jsme dorazili do kantýny. Nálada nebyla dobrá, po třech dnech usilovné práce pořád žádný praktický výsledek. Na mistrovi byla jasně vidět únava a pochybnosti

Pohodlně jsem seděl v kantýně, po dlouhém dni pátrání mi přišla chvíle klidu vhod. Pozorně jsem poslouchal mistra, když mi podal pohárek, uklonil jsem hlavu na znamení díků. Vzal jsem si od mistra pohár, ze kterého jsem pomalu upíjel. Velmi mě to osvěžilo. Při mistrově dodatku jsem se zatvářil nesouhlasně.

Vždyť je moudrý a soustředěný, neunikají mu detaily. Myslím si, že rada ví moc dobře, proč je zde. A z toho lze něco usoudit.


Opatrně se rozhlédnu kolem sebe a pak se lehce nakloním k mistrovi. Spíše šeptám

Mistře, myslím si, že vzhledem k údajné nakažlivé povaze „Zelených očí“ jste ten nejlepší na tento úkol. Kdyby se něco pokazilo a informace byly pravdivé, máte nejlepší předpoklady následnou krizi vyřešit. Když selhaly oficiální cesty, co zkusit pomoci nějakým místním a zkusit získat alespoň nějaké „drby“? Třeba v nich najdeme indicii…

Pronesl jsem klidně a plynulým pohybem ruky jsem si upravil padawanský copánek.

Ale takové místo, je ideální k ukrytí sebe, či něčeho. Častý přesun lidí, materiálu. Tady lidi nemají dlouhou paměť, pátrání může být dlouhé

Dodal jsem informaci, kterou jsem získal důkladnou přípravou na misi. Opět jsem se rozhlédl a pak jsem zavřel oči a snažil se soustředit na celou místnost, jak mě to učil mistr.

Ještě to neumím, necítím nic neobvyklého, nebo je tu něco co to ruší?

Ale věřím, že nás síla povede ke správnému cíli. Naučil jste mě trpělivosti
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Adumar, Kosmoport: (Jaryn Quent)
Vynesl jsi svůj postřeh a rozhodl se dávat dobrý pozor na vyslýchaného. Ale ani při sebevětším prozkoumávání jsi nenašel nic, co by naznačovalo jakoukoliv skrytou konvenční zbraň, žádnou vybouleninu po ukrytém blasteru ani mírně zvlněný kraj následkem schovaného nože.
Krátce po tvých slovech po tobě mistryně střelila káravým pohledem, čímž jasně dávala najevo, že jsi vyslovil něco nevhodného pro tento moment. Co to bylo však zmiňovat nehodlala, ale bylo velice pravděpodobné, že ti to bude připomenuto později.
Do toho, čím dříve se za ním vydáme, tím dříve si s ním budeme moci promluvit,
vybídla mistryně zajatce, který se okamžitě pustil do práce a přišla blíž k tobě.
Odkdy v přítomnosti cílů myšlenkového triku zmiňujeme, že na ně tuto techniku používáme?
pronesla ostrým, ale natolik tichým hlasem, aby ho neslyšel nikdo jiný než ty. Než jsi mohl stihnout okamžitě odpovědět, už se obsluha zvedala od svého panelu a podávala nejistě datakartu vaším směrem.
Děkuji, doufám, že jsem vás příliš nevyděsila, ale zpráva, kterou doručujeme je velice důležitá a nemůžeme se příliš zdržovat. Nemusíte si s tímhle dělat starosti, pomohl jste dobré věci,
pronesla znova mistryně, zatímco ti podávala datakartu, aby jsi ji projel v datapadu. Opět použila Myšlenkový trik, byť tentokrát v úplně jiném rozpoložení a na dotyčném bylo jasně vidět, že se uklidnil.
Když ses mohl podívat na obsah datové karty, tak tam byly všechny poslední záznamy Brubackera za uplynulý půl rok, nicméně v posledních dvou týdnech tam nebyla žádná přímá zmínka o jakémkoliv pasažérovi.

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Ze známých informací ses rozhodl složit si názor, který mohl vést k řešení toho všeho. A samozřejmě jsi neváhal s jeho prezentací tvému mistrovi, i když jsi byl připraven schytat pokárání za příliš smělé nebo hloupé tvrzení, pokud by to tak bylo vyhodnoceno.
Vyzbrojit a jako bojovou loď? Přemýšlel jsi o tom pořádně? Velkou pomalou loď určenou a postavenou pro přepravu tisíce cestujících bys chtěl přestavět na válečné plavidlo. Uvědomuješ si, že by bylo levnější si rovnou postavit nové menší plavidlo? Takováhle loď by v boji byla pomalá, nesplňovala by ani základní vojenské předpisy a věřím, že perličková lázeň pro důstojníky by se jim sice zamlouvala, nicméně by nevynahradila vše ostatní. Jak tě tohlo mohlo napad ...
začal reagovat na tvůj návrh výčtem všech bodů, podle kterých to bylo notně nesmyslné, když se nad něčím zarazil. Mistr Paxton došel k tobě a podíval se na dokument, na nějž jsi před chvilkou mohl hledět sám.
... drobná oprava bez nějakých konkrétnějších detailů. Proč jsi nezmínil spíš tohle, než nějakou bláznivou teorii. Tohle je jasné vodítko a přivádí nás to k poznatku, jenž bude dle všeho dostatečně pravdivý - loď někdo sabotoval. Takže teď jdeme najít toho technika a dostat z něho, o čemže byla ta oprava,
poklepal prstem na informaci, kterou sis předtím mohl sám prohlédnout a spokojeně se usmál. Rychle seskládal roztahané dokumenty, do datapadu si nakopíroval technickou zprávu z té opravy, byť toho v ní mnoho nebylo a vyrazil vpřed do velitelství oprav.
Malé nejasnosti většinou skrývají největší vodítka. Profesionálové totiž velké stopy zanechávají jenom proto, aby jsi šel úplně jinam,
poznamenal mistr, zatímco jste byli na cestě za řešením této záhady.

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce: (Lor-Kate-Nal)
Ponurá nálada tvého mistra tě přiměla pokusit se jej trochu rozveselit a vylepšit jeho aktuální rozpoložení. Mistr se pousmál, ale zakroutil zamítavě hlavou, byť to zprvu nedávalo výraznější smysl.
Lore, vím, žes to myslel dobře, ale dávej si pozor, které informace kde prozrazuješ, tohle není zrovna nejbezpečnější místo. A navíc jsem neřekl, že to hodláme vzdát, jenom jsem nepřímo řekl, že vyšetřování se nám takhle protáhne, zatímco se tohle nebezpečí může stávat větším nebo někde dokonce vypuknout,
vysvětlil své gesto s částečným úsměvem a zároveň vyvrátil možnou domněnku o kapitulaci na vyřešení stávající situace. Pořádně se napil ze své sklenky a mohl jsi pozorovat, jak nepatrným pohybem uvolnil napětí svých ramen. Jeho věk na něm byl dost patrný, ale i tak jsi dobře věděl, že byl v případě potřeby rychlejší, než by se mohlo zdát.

Z vašeho rozjímání vás náhle vyrušil zvuk rozbitého skla. Rychlé obhlédnutí ukazovalo na muže, jenž se s pobaveným smíchem potácel okolo, stůl od stolu a nedalo se pochybovat o tom, že měl upito více, než by bylo zapotřebí. Jeho cílem byla pohledná servírka, která stála o dva stoly opodál a zrovna pokládala jednomu z hostů na stůl pití. Nedalo se přesně odhadnout, jak by se situace mohla vyvíjet.
Tak Lore, co by měl nyní Jedi v utajení v současné situaci udělat?
vyrušil tě z pozorování mistr a naznačil právě směrem k ožralovi, jenž způsoboval povyk a starosti, zatím jen hostům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jaryn Quent »

Adumar, Kosmoport:
Vše možné jsem projel pohledem, a nic nenasvědčovalo nějaké ukryté zbrani, takže jsem si v duchu odechnul. A pomyslel na to, že se zřejmě jedná o slušné místo, kde člověk nemůže očekávat nějaké nekalosti. Než jsem však nějakým způsobem stačil udělat další pohyb, zamrazila mě reakce Mistrové.
jsem mrtvý muž, to je to moje prokletí omylem občas promluvit hlasitě
Nahodil jsem ublížený výraz, neboť mi bylo naprosto jasné, dle svojích předchozích zkušeností, že mě to mistryně předhodí před oči ještě jednou a nebude to nic příjemného.
achjo V tichosti jsem zafňukal ještě jednou, když sem viděl, jak se Mistryně ke mně blíží, očekával jsem to nejhorší. Já já nechtěl…Vykoktal jsem ze sebe odpověď na její velmi tichou a kázeňsky vražednou větu, leč mě zřejmě neslyšela. Svěsil jsem hlavu a moje nálada byla tu tam. Cítil jsem se hrozně provinile. A tak jsem tam moment stál úplně mimo, než mi mistrová najednou podávala datakartu. Ihned jsem jí vzal. Děkuju Poděkoval jsem a ihned se blížil k datapadu abych jí projel. Během teho sem spozoroval že mistryně použila myšlenkoví trik, což mě přinutilo se usmát. Zvlášť když jsem viděl, že jeho učinky byli uplně jiné a Obsluhu hezky uklidnily. Projel jsem všechny záznamy za uplynulý půl rok. To je zvláštní, Mistře během posledních dvou týdnů zde nevidím žádné záznamy o pasažérovi, který by letěl s Brubackerem. Nedalo mi to a tak jsem záznam projel ještě jednou, ale opravdu tam nic nebylo. Ustoupil sem tak aby Mistrová k temu mohla sama přistoupit a vidět a přešel jsem za obsluhou.
Zdřejmě se jednalo o akci o které neměl nikdo vědět.
Říkal jste že jste ho viděl, ale proč není v záznamech ? Položil jsem velmi klidně svojí otázku a očekával odpověď zatímco mi vrtalo hlavou proč tam není.

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor,velitelství oprav
Vyrovnán jsem vyslechl mistrovo ostřejší pokárání a pokýval hlavou na znamení jeho moudrosti.
Máte pravdu mistře a omlouvám se za neukázněnost a zbrklost. Vaše moudrost mi budiž vzorem. Snad nám tedy ten technik prozradí více informací.
pronesl jsem a spolu se svým mistrem se vydal do velitelství oprav.

Když jsme dorazili na velitelství oprav,tak bylo vidět,že najít jednoho specifického technika nebude zas až tak snadné,jelikož na tomto prostředí se pohybovalo dost lidí. Od pilotů až po mechaniky.Mechaniků tu bylo poměrně dost.

Hm,bezva. Jak máme najít našeho technika,když jich tu je jako much. To bude jako hledat jehlu v kupce sena.
pomyslel jsem si a po boku mistra jsem zkoumal okolí.
Nedá se nic dělat,holt budeme muset se ptát od mechanika k mechanikovi a snad nám některý prozradí kdo z nich na té lodi provedl ty opravy.
Stále jsem uvažoval v duchu a otočil jsem se na mistra s tím,že mu svůj plán prozradím.

Mistře,jelikož techniků je tu poměrně dost tak mne napadlo prostě se jít ptát od jednoho k druhému a zeptat se jich zda zrovna on nepracoval na té naší lodi. Vím,že je to risk,pokud sabotoval tu loď on tak se nám asi sotva přizná,přesto trošku přesvědčování z naší strany by mu mohlo pomoct odhalit se. Co myslíte? A mohli bychom začít u toho technika,který stojí u té lodi nalevo.
Opatrně jsem sdělil mistrovi svůj plán a rovnou jsem ukázal na technika po své levé straně,který prověděl údržbu jedné menší lodi.

Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce:

Vyslechl jsem si mistra, chvíli nad tím přemýšlel a pak jsem sklopil hlavu. Kmistrovi jsem promluvil takovým šeptewm, aby to mohl slyšet jen on, díky Jedijskému posilněnému sluchu.

Omlouvám se vám mistře, za svou unáhlenost. Příště si dám větší pozor

Sakra, ani jsem si neuvědomil, že bych řekl něco co jsem neměl. Sakra, já řekl jméno té látky, to je ono, mistr má pravdu, musím lépe volit slova

Rozhlédl jsem se opět po lokálu. Uvolnil jsem se a zadíval na mistra.

Je to starý moudrý muž, ale s reflexy felucijské ještěrky. Skrývá se v něm mnoho, přesto je nenápadný a lidé v něm nevidí Jediho, pokud nezahlédnou světlený meč.

Zavřel jsem oči a zamyslel se, pak jsem se opět napil. Cukl jsem při zvuku skla a ihned pomovci síly si zbystřil smysly a hledal původ zvuku. Když jsem zjistil, že je to opilec, sílujsem pustil a uklidnil se. Jen okrajově jsem zachytil mistrova slova a zamyslel se

Zkouška? Ano, další z jeho chytáků, hádanek a zkoušet. Ano, mám se co učit. On to ví a je moudrý, aby mě spoustu věcí neříkal, ale nechal mě, abych na ně přišel sám.

Opět jsem se tedy naklonil k mistrovi

Já bych nyní nedělal nic, obyčejný opilec není důvod, proč bychom měli zasahovat. Ovšem je třeba ho sledovat, nevíme co se může vyvinout. Ovšem kdybychom nyní zasáhli, zbytečně bychom se prozradili a lidem zde vnutili pomoc, kterou možná ani nechtějí. A jak říkává mistr Yoda, Jedi má zasáhnout, jen když je povolán, nebo není zbytí, pak lidem upírá možnost zvolit jejich osudy
Naposledy upravil(a) Lor-Kate-Nal dne 11.4.2014 05:36:38, celkem upraveno 1 x.
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Adumar, Kosmoport: (Jaryn Quent)
V záznamech na datakartě jsi o pasažérovi nic nenašel, což ti samozřejmě přišlo divné a podělil ses o tuto informaci s mistryní. Ta dle toho nevypadala příliš překvapeně, nicméně pro vlastní ověření si vyžádala podání datapadu. Po letmém nahlédnutí ti jej podala nazpět a rozhodla se vyčkat na odpověď muže před vámi.
To jsou oficiální hlášené záznamy, o jejich obsahu většinou mnoho nevím. Pan Brubacker nejspíš dotyčného nevzal sebou nebo to nenahlásil, já si jenom pamatuju, že jsem je viděl před třemi dny spolu hovořit,
prozradil nyní relativně ochotně muž, aniž by bylo zapotřebí dalšího myšlenkového triku nebo něčeho podobného. Samozřejmě nebylo možné vyloučit přetrvávání předchozí vlivu díky správnému navození a použití, ale o tom jsi nyní mohl jen spekulovat.
O jakou hodinu?
zeptala se ještě mistryně a muž se na chvilku zamyslel. Nakonec si odpočítal na prstech, než si s výrazem osvícení vzpomněl.
Muselo to být po třetí hodině, protože to už tu byla pravidelná linka z Anselmu a její papíry jsem vyřizoval před třetí. A rozhodně to nebylo před příchodem uklízecího droida o čtvrté,
odpověděl muž a mistryně pokývla a znovu ukázala na datapad. Při bližším průzkumu letů okolo zmíněného času jsi mohl vidět dva lety - jeden o půl čtvrté ten den a poté další v šest ráno. Ten první byl na blízkou planetu s nákladem čerstvých potravin, zatímco ten druhý byl určen jako cesta pro nákup součástek v sektoru Raioballo, jenž byl relativně daleko.
Takže, v kterém odletěl náš podezřelý?
zeptala se mistryně, kdy jsi mohl vytušit, že ona sama už nejspíš znala odpověď.

Ithor, Servis Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Velikost servisu společnosti Galaxy Lines ti přidělala vrásky ve tváři, což však nebyl případ tvého mistra. Ten se hned po vstupu začal rozhlížet, zatímco ses rozhodl prezentovat svůj plán. Odměnou ti nakonec bylo jenom jakéhosi nechápavého výrazu, s čímže jsi to zase přišel.
Proč to zbytečně komplikuješ? Najdeme směnového mistra, aby jsme zjistili, že hledaný technik je vůbec na směně a pak se jím necháme nasměrovat. A nemusíme tu pobíhat a doufat ve štěstí,
zakroutil nevěřícně hlavou mistr Paxton a po jednom rychlém dotazu na nejbližšího technika už kráčel směrem k menší kanceláři zabudované ve stěně. Ty ses zatím mohl rozhlédnout po velkém množství náhradních dílů nebo i částí lodí, na nichž se zde pracovalo. Nebylo pochyb, že tohle patřilo mezi jedno z největších míst tady v okolí. Mistr byl za chvilku nazpět a dle všeho měl i potřebnou informaci.
Vím, kde ho hledat. Teď mě poslouchej, vyjdeš dveřmi, kterými jsme přišli nazpět, rychle obejdeš celou dílnu a budeš čekat u zadního vchodu. A pokud odtamtud bude někdo utíkat, tak ho zastavíš. Je to jasné?
dal ti mistr rozkaz, počkal, jestli mu potvrdíš, žes porozuměl a potom tě nechal jít dle jeho instrukcí.
Obejít celou budovu ti trvalo skoro pět minut rychlým tempem, což opět jen potvrdilo, jak velké místo to bylo. Kousek od zadního vchodu bylo několik beden, kde ses mohl posadit a sledovat vedlejší ulici, stejně jako si prohlédnout menší nádvoří s repulzorovým vozíkem. Během momentu k tobě dorazil muž ve strážní uniformě a očividně byl připraven jednat, kdyby jsi byl nepovolaná osoba.
Kdo jste a co tady děláte?
zeptal se výstražně a pohrával si se šokovým obuškem. V ten moment se otevřely dveře, které jsi měl hlídat a vyběhl z nich quarren v kombinéze technika.

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce: (Lor-Kate-Nal)
Nebylo pochyb, že se tě mistr rozhodl vyzkoušet, aby ani na misi nezahálel se svým výcvikem, na jehož konci ses měl stát plnohodnotným rytířem Jedi a již sám cestovat a pomáhat, jak by bylo v tvých silách. Nicméně nyní jsi byl stále padawan a tak byly podobné zkoušky a testy na denním pořádku.
Nemyslím si, že mistr Yoda říkával zrovna toto. A pokud ano, tak to tak rozhodně nemyslel, lišák jeden starej. A chceš mi snad říct, že je lepší zasáhnout velkým činem, až když ke krizi dojde, místo toho, abys udělal malý čin a tomu všemu předešel? Je snad lepší těžce hnisající ránu zalepit náplastí, aby jsi později musel řezat celou ruku?
nesouhlasil mistr Grem s tvým názorem a ukázal k dění, kdy opilec už dorazil k servírce. S veselým úsměvem ji plácnul přes zadek a obejmul okolo ramen, zatímco se opřel o stůl, kde se nacházela a rozlil několik dalších drinků, přičemž jeden potřísnil sedícího u stolu.
Kdybys jednal rychleji, tak jsi ho mohl zastavit ještě před tím, než dorazil k servírce, tak by ji neobtěžoval, nerozlil by další pití, nenaštval majitele pití a toho, kdo byl politý a nejspíš to může vést až k hospodské rvačce. Takže drahý Lor-Kate-Nale, můžeš mi říci, nač ještě čekáš? Nebo opravdu potřebuješ slyšet výstřel z blasteru, abys s tím něco udělal?
zkritizoval tvůj postoj mistr, rozvinul vývoj situace, který se odehrál a jenž by mohl v hodně blízké budoucnosti nastat a zároveň ti připomněl, že se situace každým momentem nečinnosti zhoršovala.
Navíc jsem neříkal, že musíš použít světelný meč. Jsi Jedi, buď vynalézavý,
dodal ještě a opět jasně naznačil, že řešení situace je na tvých bedrech, zatímco on si v až nečekaném klidu přihnul svého nápoje.
------------------------------------
Jen pár drobností - Lor by si měl hlídat název lokace, který mu chyběl a Armer zase možnou tendenci předbíhání kupředu či případné hraní za jiné postavy. V případě Armer to vidím spíš jako preventivní upozornění, protože mám pocit, že by na něco podobného mohlo dojít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce:

Selhal jsem? Nebo jsem uspěl v testu, že jsem nejednal zbrkle, ale mistr mi nabídl prostor pro úvahu nad lepší alternativou? Je vskutku moudrý a i mazaný, to se musí nechat, ještě se od něj mám tolik co učit

Sklonil jsem hlavu, abych mistrovi ukázal, že jsem se mýlil. Rozhlédl jsem se, zda nás někdo nesleduje, dokonce jsem využil trochu síly, abych si to ověřil ještě více. Pak jsem se naklonil k mistrovi.

Ale vždy je tolik věcí které je vzít v úvahu, bohužel nemámm dost životních zkušeností, jako vy mistře, abych mohl některé situace optimálně řešit, výcvik nevýcvik. Napadlo mě sice vstát a pokusit se, jako obyčejný člověk toho opilce vzít a vytáhnout z kantýny, ale netuším, zda není ozbrojen, tak by to mohlo udělat více problémů než užitku a nakonec nás prozradit

Napil jsem se a upřel zrak na opilce, který sotva vrávoral

Teď mě něco napadlo, ano proč nevyužít sílu, ale tak, aby to nikdo nepoznal? Někdy stačí jen malé šťouchnutí a zboří se celý domeček z karet.

ALe teď mě napadlo něco, co jsem od někoho slyšel. Že opilec, je skoro ve stavu zvířete a v tu chvíli prakticky nemá sv oji vůli. A na ty se slabou vůlí a nebo bez vůle, by tohle mohlo funovat

Trochu jsem se sehnul a opatrně, pomalu a co nejnápadněji jsem mávl pod stolem rukou k opilci a potichu, tak aby to slyšel jen mistr jsem pronesl

Ty se ji už nechceš ani dotnkou, chceš odsud odejít

Upřeně jsem se zadíval, zda myšlenkový trik měl nějaký účinek
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jaryn Quent »

Adumar, Kosmoport:
Podal jsem mistryni Datapad a pozoroval onoho pracovníka. Děkuji za odpověď.
Přemýšlel, jsem nad tím co my bylo řečeno a přecházel jsem z místa na místo.
Hmm zajímavé, takže Brubacker vezl onoho pasažéra a bylo to mimo záznam před třemi dny hmmm
Zatímco jsem přemýšlel, tak Mistrová bez použítí jakéhokoliv myšlenkového triku položila další otázku a já tak čekal na odpověd.
Opravdu doufám že jednou budu stejně dobrý či lepší jak Ao
Zatímco jsem přejižděl pohledem mezi obsluhou a Mistrovou. Zasmál jsem se tiše, když sem viděl, jak obsluha počítá na prstech.
Připomíná mi mne a moje moje počty
Po třetí hodině? Přemýšlel jsem opět nahlas.
Takže náš drahý Brubacker vychytrale, počkal a až po třetí hodině, svezl onoho pasažéra
Koukl jsem na datapad, který mi mistryně ukázala. Jeden o půl čtvrté a druhý v šest ráno. Je zcela jasné, že v šest ráno to nebylo. Takže nyní je naším cílem prozkoumat Ryloth, na který se letělo v půl čtvrté? Podíval jsem se na mistrovou.
hádám že asi nebude moc nadšená no uvidíme
Dále jsem koukal na Mistrovou a hledal v jejich očích nějaký známky, reakcí, které by mi mohly osvětlit, proč Mistrová o tom nechtěla nikdy mluvit i když mi bylo jasné, že z její reakce teho zdřejmě moc nevyčtu. Necitím z teho nic dobrého Mistře. Dodal jsem nakonec a moje myšlenky spíše než za záhadou jejího tetování spadali směrem, jestli se nejedná o nějakou past spojenou s mojí mistrovou. Vzhledem k temu že nás cil je nyní Ryloth.

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Pozorně jsem poslouchal mistrovy pokyny a na znamení, že jim rozumím jsem přikývnul. Postupně jsem si prošel celý hangár a nakonec jsem se usadil u několika beden poblíž dveří,které jsem měl za úkol ohlídat.

Snad tu nebudu muset trčet celý den. Už aby se tu ten technik ukázal.
pomyslel jsem si v duchu a dále se rozhlížel,když jsem zaregistroval bezpečnostního důstojníka,co si to kráčel ke mě s nepříjemně vypadajícím obuškem.

A jéje budou trable.Musím se ho nějak rychle zbavit.
přemýšlel jsem v duchu a snažil se se vnímat na jeho dotazy co tady vůbec pohledávám.

Pěkný den i vám strážníku. Jsem zde na pokyn společnosti Galaxy lines abych vyšetřil společně se svým kolegou,který je tu také v hangáru nečekané zmizení jedné z vašich lodí a zde hledáme jistého podezřelého technika,abychom se jej zeptali na pár otázek.
vysvětlil jsem bezpečákovi a v tu chvíli jsem zaregistroval,že ze dveří,které jsem měl hlídat vyběhl quarren v kombinéze technika a při pohledu na mě a bezpečáka se dal na zběsilejší úprk.
Sakra.Všiml si mě. Pane,rád bych si tu s vámi dále povídal,ale ten technik nám právě uniká. Co kdybyste nám ho pomohl chytit?
zaklel jsem,rychle položil hlídači otázku,nečekaje na jeho odpověd a rozběhl jsem se za prchajícím quarrenem.

Stůj jen se tě chci na něco zeptat!
zakřičel jsem na quarenna vepředu na úprku.
Asi bude lepší zapojit do honu i mistra.
zauvažoval jsem a vytáhl z opasku komlink a aktivoval jej.
Mistře,zdržel mne bezpečák a mezitím mi proklouzl ten technik. Je to quarren v mechnokombinéze,právě prchá k východu.Musíme ho nějak obklíčit než ho ztratíme.Běžím hned za ním. Můžete mu nějak nadběhnout?
informoval jsem mistra a hned navrhl plán lapení quarrena,doufaje že bude fungovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce: (Lor-Kate-Nal)
I nadále jsi setrvával na svém místě váhajíc nad směrem akce, který bys měl zvolit. Vzhledem k potřebě odůvodnění, jsi vysvětlil příčinu svého váhání mistrovi ve snaze nalézt pochopení, proč byla stále situace nevyřešena, byť docházelo k jejímu zhoršování. Nakonec tě napadlo zkusit to celé rozřešit jednoduchou akcí, kterou ses předtím rozhodl vysvětlit svému mistrovi. Myšlenkový trik měl vskutku univerzální použití a tys jedno z nich chtěl použít v tomto případě. Jenomže, než jsi mohl něco začít dělat, tak tě mistr gestem zastavil a sám vyrazil rychlým krokem k ožralovi.
Kámo, co děláš?! MYslel jsem, že se spolu napijeme a ty se tu zatím bavíš se slečnou a pěknou k tomu. Pojď ty starý parde, dáme si něco k pití, určitě jsi žížnivý!
zahalekal mistr a objal ožralu, který na něj chvilku překvapeně koukal, než se nadšeně usmál, nechal servírku servírkou v obejmutí ramenou tvého mistra společně odkráčeli k baru. Spatřil jsi pár kreditových mincí dopadajících na stůl poškozený i omluvné gesto servírce, aby se situace uklidnila snad ještě rychleji, než začala. Ožrala byl usazen na baru s žádostí, aby pro ně objednal a mistr na chvíli dorazil ke stolu.
Inteligentní zmatené a nevyzpytatelné zvíře, na které bys použil myšlenkový trik? To ses snad nic nenaučil o abnormálních stavech druhů, když jsem ti to vysvětloval? A i kdyby ses prozradil, že jsi Jedi, tak to v tomto případě nevadilo. Stejně nemáme stopy a někdy právě přítomnost Jediů na stopě přinutí hledaného udělat chybu a zanechat stopu,
vyčinil ti přísně mistr a zašel pro opilce, aby ho i s dvěma korbely místního piva přivedl k vám ke stolu. Tam ho usadil tak, aby se opilce mohl podpírat a nespadl na zem a naznačil ti, že ho máš na chvíli zabavit, aby se sám vydal k místu, kde před tím byl způsobený rozruch.
Hele mladej - škyt - víš ty něco lítání ve vesmíru? Škyt ... je to super, ale občas pruda ... škyt ... anebo taky schýza ... škyt. Bys nevěřil, škyt ... co si nějací kumšafti navymejšlej ... škyt,
pustil se s tebou ožrala do řeči a čekal na tvou odpověď.

Adumar, Kosmoport: (Jaryn Quent)
Zvážil jsi všechny dostupné informace a rozhodl se relativně pro jasnou odpověď, která se nabízela. Na otázku mistrové jsi tak podal odpověď, o níž sis byl dost jistý a neopomněl jsi k tomu připojit znepokojenou domněnku ohledně cílu vaší destinace, který jsi následkem toho vydedukoval. Jako odpověď se ti však dostalo výrazu, jenž by se dal přirovnat k výrazu oholeného wookieho, jenž se právě podíval do zrcadla.
Ryloth? Jak jsi sakra přišel na Ryloth? Náš cíl letěl na opačnou stranu a ty jsi z toho vydedukoval, že musíme letět na druhou stranu galaxie?
zareagovala nejprve a znova se podívala na datapad, kde byly jako destinace určena blízká planeta a druhou byl sektor Raioballo s několika destinacemi, nicméně ani jedna z nich nenesla jméno Ryloth.
Nebyl jsi někde čuchat palivové výpary?
posteskla si, zatímco se zhluboka nadechla a rozdýchala tvou odpověď.
A ani čas jsi netrefil. Když jsi někdo, koho lidi sledují, tak se najednou neukážeš v nejrušnější hodinu krátce před nějakou specifickou trasou, aby tě každý viděl. Naopak, pokusíš se zmizet v čas, kdy tu skoro nikdo nebude a ideálně na let, jenž má více destinací. Takže letěl v šest ráno a když se budeme vyptávat, jestli byl viděn někdy okolo toho prvního letu i někde mimo město, tak věřím, že bychom dostali několik potvrzení, že tu byl v době po odletu. Navíc, potravinová doprava prochází kontrolou, včetně dopravce, pokud probíhá převoz mezi planetami, aby nedošlo k šíření nežádaných nemocí, hmyzu a kdo ví, čeho ještě. Ta kontrola obnáší oficiální protokol a pokud si vyžádáme ten z té blízké planety, tak tam bude určitě zmínka o jediném cestujícím,
prozradila ti mistryně skutečnou odpověď s obsáhlým vysvětlením, zatímco obsluha věže jenom uznale pokyvovala.

Ithor, Servis Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Svou ideální příležitost pro lapení prchajícího quarrena jsi promarnil momentem, kdy ses jal vysvětloval strážnému, proč jsi tady byl. Ten nasadil nechápavý výraz nad tvou historkou a pohrával si s obuškem.
A tomu mám jako uvěřit, jo? Vypadám snad jako ...
chtěl ti odpovědět, když jsi rychle vyrazil za quarrenem, jenž měl už tak větší náskok, než jsi doufal.
Co?! Héj stůj! Oba dva, stůjte!
vykřikl za vámi bezpečák a vydal se ve vašich patách.

Při běhu jsi nalezl komlink a pokoušel se dovolat mistrovi, jenomže ten ti hovor nezvedl, což tvůj vymyšlený plán poslalo tam, kam se nejspíše pokoušel prchnout quarren.
Naháněl jsi ho s bezpečákem v zádech, který dost obstojně stíhal, přes celý dvůr, okolo několika kontejnerů, kde se ti pravidelným zahýbáním pokoušel zmizet z dohledu, než konečně vyrazil ven do ulice, aby se pokusil využít davu, dopravy nebo nějakého náhodného faktoru, který v takových případech skoro vždy hrál do karet prchajícím.
Jenomže tentokrát se obrátil proti němu, když vrazil do landspeederu, jenž naprosto nešetrně vjel před něj. Že se v něm nacházel mistr Paxton nakonec ani nemuselo být až tak velké překvapení.
Moc se omlouvám, nechtěl jsem vás srazit. Co kdybyste mi dal důvod, aby se ta nehoda neopakovala?
začal mistr s bezprostředním výslechem, zatímco jsi dorazil ty i bezpečákem v zádech.
Všichni se vzdejte a koukejte mluvit!
připadal si bezpečák důležitě a vylovil ze svého pouzdra blasterovou pistoli. Mistr Paxton se zatvářil poněkud nevrle a jasně naznačil, abys to celé nějak vyřešil, zatímco se bude věnovat quarrenovi.
-------------------------
Hlídejte si věci, o kterých píšete, protože vaši mistři nejsou hluší ani slepí. Stejně tak nepodceňujte situaci - protože výraz "nemáte čas na kloudnou odpověď" znamená přesně to.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Pronásledoval jsem quarrena a v patách měl toho nechápavého bezpečáka,k tomu ještě můj mistr mi nebral hovor.

Fakt bezva den. Kdyby mne ten bezpečák raději pomohl než mě měl za zloděje,ach jo.
říkal jsem si v duchu a stále se hnal za technikem. Nakonec jsem jej pronásledoval již po ulici,když v tom jej srazil speeder s mým mistrem,který rozhodně zachránil můj průšvih.

Mistře nebýt Vás,tak by mi ten lump asi utekl. Ještě že jste se tu objevil.
pronesl jsem a byl jsem opět nucen vyslechnout mistrovy výtky za svůj velmi prchlivý plán,který málem skončil katastrofou.

Ano mistře,příště si už dám větší pozor.
odpověděl jsem a pokývnul hlavou. Náhle jsem pocítil že se k nám dostavil nepříjemný bezpečák a mistr mi dal na starost nějak jej uklidnit, zatímco on se věnoval quarrenovi.

Promiňte ctěný strážníku,asi jsme se vám měli představit rovnou. Jsme rytíři jedi,kteří byli vysláni opravdu prošetřit zmizení té lodi,o které jsem se vám již zmínil. Věřím, že již další dokazování naší totožnosti nebude třeba.
vysvětlil jsem strážnému a nepatrně jsem pohnul rukou a pomocí Síly mírně zatlačil na jeho mysl aby se tím již nezabýval.

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jaryn Quent »

Adumar, Kosmoport:
Výraz, který na mě nahodila mistrová, byl k nezaplacení, myslím že něco takového už nikdy nezapomenu a nedostanu z hlavy, bude mne to pronásledovat i do snů. Na druhou stranu galaxie ? Vážně? Nakukoval jsem Mistrové přes rameno, když znova koukala do datapadu. Raiballo? No fakt o Rylothu ani zmínka. Tvářil jsem se jako tupoun a omluvně při tom škrabal na hlavě. Omlouvám se mistře, možná už hlady špatně vidím, či prostě no… jak jsem předtím soubojoval, tak tam opravdu něco silně zapáchlo, zda se jednalo o palivové výpary, to nemám tušení. Snažil sem se najít trilion výmluv na onu danou nemálo trapnou situaci a dále jsem souhlasně kýval na ono poučné leč vysilující objasnění.
Mám se ještě co učit, protože to co vydedukovala moje mistrová k temu bych nedošel ani za dvacet let. Stejně, ale ta její reakce byla prazvláštní, vím že jsu pako, ale tohle vypadalo jako by jsme na Ryloth nešli, ani kdyby tam Yoda pořádal čajovej dýchánek.
Takže jestli to teď již správně chápu mistře tak, prostě naším dalším cílem je Ryloth? Teda pardooon Raiballo! Nahodil jsem výraz, jako když mám potíže na toaletách, protože mi bylo jasný, že mne za ten přeřek zabije.
Jsem mrtví pawan mrtvíí padawan, ale aspoň si třeba nevšimne teho že jsem z jejího výkladu nic nepochopil
Nahodil jsem omluvný výraz a poté se podíval na mistrovou a pohledem sjel na obsluhu. Děkuju za vaší nápomoc, mějte hezký den. Řekl jsem s domněnkou že už nás zde nic nedrží a přáním co nejrychleji vypadnout někam hodně daleko, kde si vyžehlím onen trapas.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“