Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce:

Pořádně jsem si prohlédl opilce, otřel čelo, natáhl se po nápoji a napil se. Celou dobu jsem opilce pozoroval, ale snažil jsem se o naprosto uvolněné tělo.

Co to mistr zase dělá. Ale co, opilci umí být hluční, umí být nepříjemní, ale neumí být zticha, třeba se něco dozvím.

Něco málo o pilotování vím, párkrát jsem řídil raketoplán, ale nic většího nebo neobvyklejšího ne. Ale musí to být zajímavé létat mezi hvězdami, ale i nebezpečné že? Vozit nepříjemné osoby, nebezpečné náklady. O tom jsem slyšel vyprávět, ale nikdy jswem nepotkal nikoho, kdo by takové nebezpečné náklady vozil a jak dlouho létáte?

Schválně jsem zvolil zvědavý tón a popostrčil k opilci jedno z piv.

Snad jsem ho navnadil a bude vyprávět, možná že z jeho vyprávění se nějaká informace půjde použít.


Po očku jsem sledoval mistra a jeho konání, ale jinak jsem se věnoval opilci a snažil seho přimět k vyprávění
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Servis Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Zatímco mistr si hrál se zajatcem, na tobě zbyla povinnost vyřešit mírumilovnou cestou potíže s ochrankou, které vznikly na základě špatného úsudku. Ten nebyl nijak výrazně nadšen z toho, co se tu odehrávalo a se svým blasterem střídavě mířil na tebe a na tvého mistra, který quarrena držel pevně za límec a přimáčkl ho na kapotu landspeederu.
Pro usnadnění si situace, jsi neváhal natáhnout se k Síle, aby ti vypomohla, tedy jsi v to alespoň doufal, strážný však jenom zamrkal.
Jak žádné dokazování nebude třeba? Vždyť žádné ani neproběhlo! Koukejte se rychle nějak prokázat nebo budu střílet a na otázky se budu ptát, až budete všichni v řetězech,
držel si svůj tón strážný, i když na něm bylo vidět, že si vůbec nebyl jistý ničím. Navíc ignorace ze strany tvého mistra ho znatelně znervózňovala, stejně jako jeho tvrdé zacházení se zajatcem. Nicméně tvůj Myšlenkový Trik se na strážném minul nějakým výraznějším účinkem.
Co jsi ... *buch* ... provedl ... *buch* ... na té lodi?
ptal se mistr zajatce, zatímco mu svou otázku doslova vtloukal do hlavy. Věděl jsi, že kdyby chtěl, tak by dovedl udeřit mnohem větší silou, ale to by zajatec nejspíš nemusel ustát.

Adumar, Kosmoport: (Jaryn Quent)
Na tvůj další přeřek tvoje mistryně jen zakroutila nechápavě hlavou a po krátkém rozloučení s místním správcem jste společně opustili místnost.
Spíš tě tam někdo hodně silně praštil do hlavy. Až se vrátíme do Chrámu, tak si asi zajdeš k doktorovi a hned po tom tě bude čekat doučování z astronavigace. Nerada bych skončila na Nar Shaddaa, když bychom měli letět na Corellii,
posteskla si Athyna Ao a nic dalšího již neříkala, dokud jste se neoctli venku před kosmoportem. Tehdy se na tebe obrátila a znamenalo to, že bude následovat nějaký úkol.
Skočím ještě něco zařídit - ty zajdeš do komunikačního centra, navážeš spojení s kosmoportem na první planetě tohohle seznamu a potvrdíš přílet lodi našeho podezřelého. A hlavně čas příletu - když bude všechno sedět, tak budeš pokračovat podle seznamu cílů, dokud nenajdeš nějakou odchylku, jasné? Až skončíš, tak se sejdeme u našeho frachťáku,
zadala ti mistryně úkol a čekala, jestli k tomu budeš mít nějaké dotazy, nebo se jej vydáš splnit bez otázek. Před pokračováním ve vašem pátrání tě tak čekala ještě jedna věc k ověření.

Ord Cantrell, Kantýna U prašivce: (Lor-Kate-Nal)
Opilce jsi zaměstnal několika otázkami a po očku ses pokoušel sledovat mistra a jeho počínání. Ten se omlouval všem poškozeným a snažil se uklidnit situaci, což se mu výtečně dařilo. Muž, který přišel o drink nad tím jenom mávnul rukou a servírka se velice vděčně na tvého mistra usmívala, zatímco před tebou byl asi nejopilejší chlap v celé kantýně.
Ne-ne-ne-ne-nebezpečné? Škyt ... skoro vůbec. Větší ... škyt ... nebezpečí ti hrozí ... škyt ... od ženskejch!
odpověděl ti opilý pilot a začal se nesmyslně řehtat, než se natáhl po svém pivu a začal vyprazdňovat obsah půllitru. Na jedno napití zmizela prakticky čtvrtina a ty jsi už měl pocit, že se málem převrátí na zem, ale nějakou silou se udržel v židli.
Dolo ... dolouho už lítám ... šlyt ... ale nikdy jsem ... škyt ... nevezl tak divného ... škyt ... týpka, jako nedávno. škyt. By jeden nevěřil ... škyt ... co si zákazníci ... škyt ... navymejšlej,
pokračoval dál ožrala a poskytnul ti další odpověď na jednu z tvých otázek. Ohledně ostatních jsi však netušil, jestli se nějaké odpovědi ještě dočkáš.
Kontrola mistra ti prozradila, že máš čas zhruba tak ještě na jednu otázku, než se stihne vrátit a opět převezme do svých rukou. Pokud jsi tedy věřil, že ti tenhle pilot může něco sdělit, měl jsi k tomu již nejspíš jedinou možnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jaryn Quent »

Adumar, Kosmoport:
Když jsem spatřil, jak na můj přeřek mistryně reagovala trochu se mi ulevilo. Rozloučil jsem se se správcem a s mistryní opouštěl prostory. Ano mistře Souhlasně jsem kývnul na ono doporučení k návštěvě doktora a doučování astronavigace.
snad příště budu u astronavigace lépe vnímat a chápat.
Šel jsem natolik zamyšlený nad onou návštěvou správce, když najednou na mě mistrová mluvila a mi došlo, že po mne vlastně cosi chce.Komunikační centrum, kosmoport chápu, tak zatím. Rozloučil jsem se pokývnutím s mistrovou a vydal se tedy do komunikačního centra kde jsem navázal spojení s kosmoportem a dle pokynů.Hmm hmm tak tady to máme Našel jsem co jsem potřeboval a následně to ověřil a potvrdil. Chvilku mi to zabralo, ale jakmile jsem byl hotov rozhodl jsem se komunikační centrum opustit.
Snad jsem tentokrát nic nepokazil, ale mistrová měla hold pravdu.
Říkal jsem si v duchu a vzpomínal na to, co jsem vlastně vypátral. Mířil jsem k frachťáku a vyhledával mistrovou natahováním krku už z dálky.

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:

Pozoroval jsem,jak mistr neúprosně a ne zrovna jemně vyslýchal podezřelého mechanika.

Tedy nechtěl bych být v kůži toho mechanika. Mistr dnes očividně nemá svůj den.
pomyslel jsem si a přitom se snažil vnímat co zase to na mě žvatlá ten bezpečák.

Kolikrát Vám to mám ještě říci,jsme vyšetřovatelé najatí společností Galaxy lines abychom vyšetřili zmizení té lodi. Jestli ani to Vám nestačí,tak to řeknu jasněji. Jsme rytíři Jedi z Galaktické republiky a ocenil bych,kdyby ste nás přestal ohrožovat svou zbraní. V opačném případě se budeme muset bránit.
snažil jsem se to už důrazněji vysvětlit bezpečákovi a pro důkaz,že to myslím vážně jsem odkryl plášť a ruku položil na jílec svého světelného meče.

Nechceme žádné problémy,ale tento technik je podezřelý ze sabotáže a musíme ho vyslechnout. Co kdybyste nám s tím pomohl raději? Každá pomoc je vítána.
podotkl jsem a doufal,že se už bezpečák uklidní a místo házení nám klacků pod nohy bude s námi spolupracovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

-----------------------
Vzhledem k tomu, že se výcvik zasekl při čekání na jednoho z hráčů, tak nabízím možnost odštěpení do "vlastního výcviku", pokud by měl někdo z vás zájem pokračovat dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ja bych mel zajem pokracovat dal

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“