Výcvik pro uživatele tonda.b

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Výcvik pro uživatele tonda.b

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Šel si za deštivého dne pralesem a s tebou šel ještě padawan Terek. Oba jste byli vysláni vyšetřit pád neznámého tělesa do džungle. Posílal vás tam Luk Skywalker. Než jste odešli tak vám řekl. Buďte opatrní nevíte co vás tam může potkat. Buďte otevřeni síle ta vás povede. Tyto dvě věty ti pořád zněli v hlavě.

tonda.b

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV-v pralese


nemůžu se těch vět zbavit.z mírně roztřesením hlasem jsem se zeptal Tereka. mislíš že najdeme něco ebespečného?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Tereka se na tebe otočil a řekl. Spíš to bude jen meteor, takže nic nebezpečného. Znáš mistra Skywalkera. Nejspíš chce jen aby jsme se procvičili a zkusili naučit něco nového. Ale nejednou si pocítil zachvěv síly, ale jak se hned objevil taky tak rychle zmizel.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

trochu mě to zmátlo.
soustředil jsem se na sílu a pokusil jsem se vyhledat místo odkad to přišlo.zároven jsem se zeptal Tereka. cítil jsi to taky?

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

co to mohlo bít?

Ruplikon

Re: Belto Bázno

Příspěvek od Ruplikon »

1,Necituj dva příspěvky za sebou.
2,Dodržuj tvar příspěvku.
3,Trošku se rozepiš pocity atd.

Petrosi promin ze skacu do tve doby.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Tereka se na tebe podíval. Ano ale bylo to velmi slabé nejspíš to bylo nějaké vyděšené zvíře. Ty si tomu ale nevěřil. Měl si pořád špatný pocit z tohoto narušení.

Postupovali jste pralesem. Byli jste celí promáčení od deště, který od doby co jste vyšli nepřestával. Terek na tebe zavolal aby si zastavil. Poněvadž už nestíhal. Nežeň to tak já ti nestačím a stejně přejdeme tenhle kopec a už jsme tam. A najednou znovu si ucítil narušení síly.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

už zase. připadalo mi to divné. co by se mohlo oběvit a tak rychle zas zmizet? rači se budeme držet cesty,dokud něco nenajdem.ale co když jsme to právě našli? snažil jsem se přijít nato co by mohli najít.
co kdyby to bylo hodně nebezpečné?nad touhle mišlenkou sem taky chvíli přemíšlel. jistota je jistota. řekl jsem si,a vitáhl jsem světelný meč,kdyby náhodou se něco zvrtlo.
pak jsem se podíval na Tereka a zeptal jsem se ho.
tohle zvíře určitě nebylo řekl jsem,aniž by Terek postřehl o čem mluvím........................

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

V ruce si pevně svíral meč. Přikrčil si se a to samé si přikázal Terekovi ten nechapal ale poslechl tě.
Co prosím tě blbneš? Nechápavě se na tebe podíval.
Ale jen co jste viděli přes kopec hned to pochopil. Byla tam spadlá klasická transportní loď pro 50 pasažérů. Ale to bě se něco nezdálo. Bylo to velmi divné.

tonda.b

Belto Bátno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV- v pralese

s mírně roztřeseným hlasem jsem promluvil na Tereka.
něco se mi nezdá. co by tady dělal transportér? na obyčejnou havárii to nevipadá,vipadá spíš jako sestřelený nemislíš?
po těch slovech mě přejel mráz po zádech.
mělibysme to opatrně prozkoumat[/u]

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Nejspíš jim selhaly motory. Řekl a odfrkl si. To budou nejspíš jen nějací kolonisté nebo tak něco, ale jedno je mi divné proč nezavolali pomoc vysílačem.
Tobě se to nějak nezdálo. Kolem raketoplánu nikdo nebyl všude bylo najednou obrovské ticho.

tonda.b

Belto Bátno

Příspěvek od tonda.b »

nezavolaly si pomoc visílačem a nikdo tam není. mohlo to být už dávno co se to stalo.ale zatím jsem si nevšiml že by nevipadala funkčně,a chvilu se mi zdálo že se z trisek kouří.
mě se na tom furt něco nelíbí,musíme to proskoumat.
ale musíme být připravení na cokoliv.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese-u raketoplánu

Sešli jste z kopce dolů. Opatrně jste začali prozkoumávat oklí. Když jste zjistili že je to bezpečné vlezli jste do raketoplánu. Bylo hned jasné že tento raketoplán tu je jen chvíli.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV-v pralese-u raketoplánu

je tady zřícený raketoplán a nikdo kolem. to se mi vůbec nelíbí.
zkusim pomocí síli vicítit život

snad se to povede

soustředil jsem se jak nejvíc to šlo,nechal jsem sebou proudit sílu s doufáním že se mi to povede a někoho najdu..........

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese-u raketoplánu

Najednou si znovu ucítil ten zácvěv síly, ale v tom rozdílu že si začal pátrat od kud se bere viděl si chrám uprostřed pralesu a nejednou tě přerušil Tereka. Koukej co jsem našel. V ruce držel knihu z nějakou divnou pečetí. Nikdy si nic podobného neviděl. Než si stačil zareagovat Tereka ti řekl. Stalo se ti něco když jsem přicházel byl si jako v tranzu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“