Výcvik pro Armer Lynn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
Ano mistře rozumím. Budu opatrný a pokusím se to tu co nejdříve vyřídit a přidat se k vám.
odpověděl jsem mistrovi, vypl komlink a pustil jsem se do práce.
Hm, tady musel bydlet nějaký bohatší pasažér, dle stylu vybavení kajuty.
uvažoval jsem si v duchu.
Ale podívejme. Nějaké datakarty. Raději je prohlédnu. Třeba na nich najdu něco důležitého.
vzal jsem všechny datakarty, zapl konzoli a začal je prohlížet doufaje že na nich něco naleznu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
S pátráním po užitečných informacích jsi začal u datakaret, které ležely na stole hned vedle konzole. Ono samo o sobě se to už prostě nabízelo jako logický první krok a možné místo dobrého odrazu pro zahájení hledání. Displej konzole tedy naskočil, provedl tě základním uvítáním pro pasažéry první třídy a nabídnul ti klasické rozhraní, které jsi už mohl vidět mnohokrát. Strčil jsi dovnitř první datakartu a začal si prohlížet její obsah.

Datakaret jsi nakonec prohledal dohromady sedm, ale většina z nich nenesla žádné relevantní informace. Čtyři obsahovaly informace o obchodních kontaktech, jednáních, různých smlouvách, informacích o hotelech, restauracích a prostě takové ty informace vztahující se k jednání. Jedna se věnovala popisu produktů a jejich prezentaci - ve zkratce obsahovala vše, co tento muž prodával. Většinou šlo o luxusní doplňky, ať už chronometry, holonáramky nebo i luxusní komlinky. Šestá datakarta obsahovala množství osobních souborů a záznamů, kdy některé měly zajímavé názvy jako "ty-nej-sexy-zeltronky.holo" či "mladé-studentky-si-uzivaji-v-cele-galaxii.holo". Holozáznamů s podobnými názvy tam bylo až neuvěřitelné množství a tato datakarta byla také nejplnější.
Na té poslední bylo několik šifrovaných souborů s těžko pochopitelným názvem, které jsi nemohl otevřít bez znalosti hesla, nebo bez pomoci speciálního softwaru a potom tam bylo několik propagační materiálů, které se vztahovaly ke společnosti, jíž majitel této kajuty zastupoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
Pozorně jsem procházel jednotlivé datakarty a nemohl jsem žasnout nad tím, co za člověka tuto kajutu muselo obývat při obsahu některých datakaret.
Hm, tedy ten člověk měl očividně podivný vkus na filmy. Co asi za člověka mohlo mít zalíbení v takových nemorálních filmech?
říkal jsem si v duchu a přešel k posledním datakartám,z nichž jedna z nich mne velmi zaujala.
Hm, to je podivné. Samé šifry, nu zkusím své štěstí a zkusím pár triků které jsem se naučil a třeba se mi tyto soubory podaří rozšifrovat.
přemýšlel jsem pro sebe a hned vyzkoušel pár triků na dešifraci zamčených souborů, leč marně.
Kruci. Tato datakarta je očividně profesionálně zašifrovaná. Bez zkušeného hackera či bezpečnostního kodu jsem namydlený, přesto cítím, že by tato datakarta mohla být klíčová pro zjištění toho, co se zde na lodi mohlo stát. Raději to oznámím mistrovi
zapnul jsem komlink, naladil na mistrův kanál a podal hlášení.
Mistře při prohlídce té zpřístupněné kajuty jsem narazil na několik datakaret. Většina z nich sice obsahuje nesmyslnné informace, ale narazil jsem na jednu, která je zašifrovaná a to očividně velmi odborně, jelikož jsem se ji snažil zpřístupnit několika způsoby, které znám, leč marně. Tak jelikož jsem v téhle oblasti nic dalšího neobjevil vezmu ji a odeberu se ihned k vám.
oznámil jsem mistrovi a vydal se na cestu k němu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
Obsah zašifrované datakarty tě značně zaujal a pojal jsi podezření, že by to mohlo být něco důležitého. I proto ses pokusil dostat k zakódovaným datům sám, ale se znalostí několika základních protokolů jsi byl už předem odsouzen k porážce. Nehledě na to, že samotná konzole prostě nebyla uzpůsobena pro něco podobného a postrádal jsi i software, jenž mnohdy odvede většinu práce za dotyčného. Skončil jsi tedy s marným dobýváním datakarty a rozhodl se vrátit za tvým mistrem, který se zase dobýval na můstek.
Na komunikaci jsi dostal pouze potvrzující odpověď a více se mistr komunikací nezabýval, protože se věnoval otvírání dveří na můstek. Vyrazil jsi tedy bez dalšího rozmýšlení nazpět.

Když jsi dorazil ke dveřím na můstek, tak tvůj mistr právě vstupoval dovnitř, aby se sotva dva kroky poté zarazil a v Síle hodně znejistěl. Nebylo to něco, jakoby měl pochyby, ale spíš se stal svědkem něčeho, co rozhodně nepatřilo do kategorie příjemných věcí a záležitostí. A protože toho již viděl mnoho, při vstupu dovnitř jsi s jistotou mohl vědět, že to nebude hezký pohled.
Jakmile ses zastavil vedle svého mistra, tak jsi naplno pochopil, co jej tak zarazilo a těžko jsi mohl hledat slova.
Posádka můstku tu byla, rozesetá po celém můstku a všichni byli ve stavu, jakoby je někdo utloukl nebo zuřivě umlátil k smrti. Místo bylo celé zaneseno zaschnutou krví, díky níž jste mohli vidět i množství stop na podlaze. Několik jedinců to mělo rychlé díky zlomenému vazu, ale ostatní museli hodně trpět, protože skoro každý měl zlomenou nějakou končetinu, obličeje byly zdeformované k nepoznání a uniformy byly prosáklé krví skrz na skrz. Vzhledem k polohám nebylo pochyb, že se dotyční pokoušeli bránit, ale i tak jim to nebylo platné. Těla jste takhle mohli vidět od konzolí až po dveře označující druhý východ z můstku, o něž se opíralo poslední tělo. To jediné, které na první pohled nevypadalo natolik zdemolované, byť mělo od krve celé ruce. Tento dotyčný ležel před dveřmi na hrudi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
Po marném pokusu o dešifrování jsem se tedy vypravil zpět za svým mistrem. Dostihl jsem jej zrovna když vcházel na můstek.
Mistře, konečně jsem tady. Co to?
zarazil jsem se, když jsem viděl, že mistr je nesvůj a cítí něco divného. Poté jsem také nahlédl dovnitř a viděl ten masakr.
Proboha! Tady musel řádit nějaký maniak. Co se tu proboha mohlo asi stát?

Hm podívejte mistře, tam u druhých dveří od můstku je další tělo a vypadá že jediné je v jakž takž stavu. Co myslíte, že se tu mohlo stát? Možná se mi to jen zdá ale jako bych pocítil zde na tomto místě závan temné strany. Že by tu řádil nějaký odpadlík z chrámu, který nám není znám?
oznámil jsem mistrovi svůj nález a domněnku.
Má ruce od krve,možná se jediný pořádně bránil a třeba i zranil i útočníka. Anebo on sám je útočníkem. Chtělo by zjistit čí je ta krev.
dál jsem uvažoval nahlas a použil Sílu abych se obrnil před tímto strašlivým nálezem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Masakr na můstku tebou značně otřásl, přesto ses dovedl soustředit na to podstatné a vytlačit to ostatní někam do pozadí mysli. Vzhledem k tomu o jak děsivý obrázek se jednalo, to rozhodně nebylo nic jednoduchého. To ale nyní nehrálo roli jako postava, na níž jsi jasně ukázal a k čemuž jsi připojil svoje domněnky o vývoji situace a možné teorie, co mohlo vést k tomuhle všemu, co se tu stalo. Mistr se však netvářil moc souhlasně ohledně tvé teorie, která souvisela s temnou stranou.
Kdyby to udělal nějaký zběhlý Jedi, tak by byli rozsekání mečem, uškrcení nebo spálení na pole, ale tihle jsou utlučení. Podle všeho to vypadá, že se utloukli navzájem a támhleten,
ukázal mistra na toho u druhých dveří, který nebyl zakrvený jinak, než krví jiných na svých rukách,
byl poslední naživu, nebo se dovedl ostatním bránit, dokud to neskončilo. Co mě děsí víc je důvod, proč by na sebe ti všichni útočili,
objasnil mistr Paxton, jak to celé probíhalo dle jeho názoru.

Když se na to celé nyní podíval znovu, tak ti tentokrát nemohlo ujít, že na rukou těl, která je ještě měla, jsi také viděl množství krve a u některých jedinců jsi jasně mohl říct, že nebyla jejich. Druhová odlišnost a jiná barva krve v tomhle dost napomáhala, takže to vlastně jen potvrzovalo teorii tvého mistra. Ten zatím zamířil k místu kapitána, aby si zde pokoušel hrát s konzolí.
To patrně i vysvětluje uzamčení můstku - někdo chtěl uzavřít ty dotyčné tady a oni se nakonec obrátili proti sobě. Pořád to ale nevysvětluje, kam zmizel zbytek lodi,
uvažoval nahlas tvůj mistr a tys měl zatím prostor pro vlastní uvažování a zkoumání míst činu, případně zkusit přispět svou trochou k vyšetřování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Ano mistře, máte samozřejmě pravdu. Přesto je mi divné že by se ten jeden dokázal jim všem ubránit. Možná že měl podíl na jejich smrti. Co když tu byl ještě někdo kdo mu pomáhal a ten jej pak zabil aby zahladil stopy.
dodal jsem svou myšlenku.
znovu jsem se porozhlédl po místnosti a zkoumal ji.
Určitě tu musel být někdo další. Takový masakr by ten jeden jen těžko dokázal ačkoliv kdoví.

uvažoval jsem v duchu.
Mistře možná že zbytek posádky vypustili do vesmíru aby se jich zbavili. Posádku můstku potřebovali k ovládání lodi a bezpečnostních systémů kam se chtěli dostat.
oznámil jsem svou domněnku mistrovi.
A pokud je nezabil s dopomocí ten u dveří,je přece možnost že někdo s pomocí Síly tady ty všechny donutil aby se navzájem pozabíjeli. Možné to přece je, ikdyž asi ne každý to může dokázat ikdyž je citlivý na Sílu.
dál jsem uvažoval nahlas

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Využil jsi prostoru, který jsi dostal od svého mistra k tomu, aby jsi začal rozvíjet hned několik různých teorií o tom, co se tady na můstku mohlo odehrávat a dít. Ale už podle výrazu mistra jsi shledal, že ani jedna z nich jej příliš nezaujala, nebo s ní nesouhlasil. To ve samozřejmě během toho, co pracoval na zpřístupnění konzole kapitána, kde by měl být i lodní deník, záznamy o letu a další informace, které by vám mohly pomoci vnést více světla do této situace.
Neříkal jsem, že je všechny zabil on sám - spíš mám dojem, že se všichni rvali tak nějak mezi sebou a on jediný se buď držel stranou, nebo díky svým schopnostem vydržel nejdéle. Každopádně je taky mrtvý, což spíše naznačuje něco jiného, než vliv nějakého uživatele Síly. A buď opatrný ve svých fantaziích Armere, mohlo by se až zdát, jakobys za každým rohem očekával nějakého Jediho, který odpadl od Řádu. To máš o něm opravdu tak špatné mínění?
okomentoval tvé monology mistr Paxton a dál se převážně věnoval konzoli před sebou. Po chvilce mlčení jen zamyšleně zamručel a zvednul hlavu.
Hmm, vypadá to, jakoby loď neměla žádnou zastávku a vystoupila až tady. Dle záznamu kapitána to vypadalo na nějakou nevysvětlitelnou chybu v systému a nechal to celé vyšetřit, čímž záznam do deníku končí. Zkusím se podívat ještě po nějakém záznamu z posledních chvil. Jinak k teoriím - spíš uvažuj nad tím, proč by někdo měl unášet civilní loď a řekněme, že i nějakým způsobem přimět všechny na palubě, aby šli navzájem po sobě. Nebo alespoň posádku můstku a pak tu tu loď nechal bez jakékoliv známky poškození, snahy o obsazení a čehokoliv podobného,
prozradil ti mistr Paxton svůj objev a zkusil nasměrovat směr tvých myšlenek úplně jiným směrem, než jsi uvažoval doposud. Chtěl tedy po tobě další názory a ideálně nějaké takové, které by mu dávaly větší smysl, než ty stávající.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Pozorně jsem sledoval výraz svého mistra po vyřčení svých dosavadních domněnek o dané situaci a hned mi bylo jasné, že jsem se opět netrefil se svým odhadem.
Hm, bezva tak podle mistrova výrazu jsem opět vedle. Musím se nad tím více zamyslet a snad mne napadne lepší vysvětlení této situace.
říkal jsem si pro sebe v duchu a mezitím přistoupil k mistrovi
Ano mistře. Máte samozřejmě pravdu. Ale prostě se mi ta možnost s ovládnutím mysli pomocí Síly nabízela vzhledem k tomuto hromadnému masakru. Přeci jen racionálně myslící člověk by toto jen tak neudělal a tolik lidí pohromadě jen těžko.
reagoval jsem na mistrovu výtku
Mistře mám ještě jednu teorii a začíná mi i připadat celkem rozumná,snad Vás nezklamu. Co když posádka byla něčím ovlivněna a proto se tak chovala? Mám na mysli nějaký toxin třeba,který by jim vnutil halucinace a násilné chování a nebo je někdo pod pohrůžkou smrti donutil vzájemně bojovat a přislíbil ušetření života tomu, který vyhraje? A co se týče toho proč toto plavidlo zde někdo zanechal, možná to byla výstraha pro společnost, které toto plavidlo patří. Možná mají nějaké nepřátele nebo někomu něco dluží a toto by byl jasný náznat vyhrožování a demonstrace síly pro případ, že by nechtěli spolupracovat. Víme, že to není práce odpadlého jediho a a na teroristický útok to také nevypadá, protože dle dostupných informací se k tomu nikdo nepřihlásil, ikdyž teroristy bych asi ještě nevylučoval, přesto mi toto sedí spíše na vyřizování účtů mezi konkurencí té společnosti.
vychrlil jsem na mistra svou domněnku a doufal, že nebude úplně marná.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Další zamítnutá teorie tě opět nepotěšila, ale neodradilo tě od toho to zkusit znovu a přijít s nějakou lepší a mnohem vhodnější. Po chvilce rozmýšlení ses jednu takovou rozhodl i prezentovat svému mistrovi, který mezitím dál zkoušel počítačové triky na konzoli kapitána, aby se dostal k dalším informacím.
Ano mistře, samozřejmě máte pravdu. To je nyní nějaká univerzální fráze padawanů Armere? Když už máš nějaký názor, tak k němu máš nějaký důvod. Nebo bys rozhodně měl mít a ne střílet jen tak od bodu, protože mistr po tobě chce nějakou odpověď. Uvažuj nad tím. Nemám tě vycvičit, abys byl schopen postupovat podle příručky, ale abys byl schopen samostatně uvažovat,
neodpustil si mistr Paxton rýpavou poznámku, když se nad něčím zastavil a pokoušel se opakovaně stisknout jedno tlačítko, ale bez úspěchu.
Vidíš, to s tím toxinem už dává mnohem větší smysl, i když jsou takovéto látky zakázané a hlidané. A nebo právě proto. Teď mi ale řekni, co z téhle varianty vyplývá pro nás a pro náš současný pobyt na palubě této lodi? Jinak by to teroristé mohli být, to že ještě nevydali žádné oficiální prohlášení neznamená, že ještě nebude. Ale tohle ještě nechme otevřené, dokud nezjistíme víc ... ha, jsem tam!
přešel tvůj mistr k věci a vyjádřil se k tvé teorii, když se spokojeně pousmál, protože se mu nejspíše něco povedlo. Stiskl další tlačítko a před vámi se zobrazil hologram kapitána.
Deník kapitána - z neznámého důvodu jsme vystoupili z hyperprostorového skoku dříve, než bychom měli. Loď se zdá v pořádku, poslal jsem tedy techniky, aby to prověřili a zatím jsem nechal odstavit hyperpohon. Zároveň jsem nařídil spuštění diagnostiky navigačního počítače a pasažéry jsem uklid .... kapitáne, kapitáne! Pasažéři se zbláznili, útočí na můstek! Uzamkněte můstek a informujte ochranku! Co se to sakra děje ... Frede? Frede, jsi v pořádku? Pomozte mu někdo ... Frede, nech ho na pokoji ...
mohl jsi společně s mistrem sledovat a hlavně poslouchat vývoj událostí na můstku než záznam přestal. Na hologramu jste viděli pouze kapitána, protože on byl jediný snímaný, ale z pozadí bylo možno zaslechnout spoustu různých zvuků a hlasů včetně tupé rány těsně před koncem záznamu, hned před kapitánovo varováním. Dál už záznam nepokračoval, protože kapitán vstal ze svého místa a vydal se na pomoc a řešení situace. A záznam se automaticky vypínal, jakmile kapitán nebyl na svém místě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
pozorně jsem si vyslechl mistrovu výtku a naslouchal jeho rozebrání mých teorií o teroristech a možné existenci jedu
Myslím si mistře, že pro nás již nebezpečí nehrozí. Tedy možnost, že bychom se také něčím otrávili. Nic ve vzduchu není cítit, i když mé smysly mne samozřejmě mohou klamat. Přesto bych řekl, že posádka toxin dostala vnitřně, nejspíše v jídle, tudíž snad se nemáme v tomto ohledu čeho bát.
sdělil jsem mistrovi svůj odhad situace.
Samozřejmě musíme zjistit raději více informací jak říkáte abychom této záhadě přišli na kloub.

dodal jsem a dál poslouchal mistrovo počínání.
Poté jsem spolu s mistrem sledoval spustivší se holokron se záznamem.
Takže to vypadá, že potíže začal nějaký Fred. Možná člen posádky nebo cizinec kdoví. Ale kapitán ho zcela jistě znal.
uvažoval jsem v duchu.
Z toho co jsme ted viděli bych řekl, že před startem si někdo pohrál s hypermotorem a do toho ještě ten toxin aby se cestující i ten záhadný Fred obrátili proti můstku lodi.. No začíná mi ten teroristický útok dávat smysl.. Musíme zjistit více.
sdělil jsem nahlas své domněnky a upřel zrak na mistra, jestli k tomu videu má také svůj postřeh, něco co mi třeba uniklo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Můstek:
Rozhodl ses vyjádřit k možnosti nějakého nakažení a pokusil ses popřít rozšíření nákazy vzduchem. Podpořil jsi to navíc vlastní teorií o tom, jak byla asi nejspíš rozšířena, což jsi stihl říci ještě předtím, než jste mohli společně s mistrem shlédnout poslední záznam o dění na můstku.
Záznam samotný jsi poté hned obohatil svým názorem k vývoji situace a rozhodl ses označit Freda jako možného viníka, nebo spoluúčastníka celého toho všeho.
No Armere, nejprve k teorii rozšíření - domnívám se, že se tím postupně nakazili všichni a tedy úplně všichni, což nikdy z jídla nedocílíš. Ve vzduchu to už není buď proto, že to bylo virové a viry nedovedou dlouho samy o sobě přežít, nebo se to u nás ještě nemuselo projevit,
neodpustil si mistr komentář k tvé předchozí poznámce a jasně dal najevo svůj nesouhlas. Poté se však spíš zaměřil na obsah holozáznamu, který jste právě měli možnost shlédnout.
O sabotáži už přece víme, to jsme zjistili, než jsme sem dorazili. A nemyslím si, že to na můstku postihlo jenom Fred - on byl prostě jenom první, kdo tomu podlehl. Začínám se obávat nejhoršího Armere a to, že jsme nedorazili dostatečně včas. Ale ještě to nebudeme vzdávat - na tuhle kartu nahraju přístupy kapitána a pročešeme loď. Přinejhorším musíme zjistit, co je to napadlo a být připraveni, kdyby se to pokusil někdo vypustit do většího davu lidí,
shrnul mistr vaše dosavadní poznatky a to, co si vyvodil ze záznamu, který jste právě viděli. Po chvilce ti podal kartu s přístupy, zatímco si sám připravoval jednu pro sebe. Jakmile skončil, kapitánův terminál deaktivoval a pohlédl směrem ke dveřím, které byly doposud uzavřené.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“