Výcvik pro Armer Lynn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Caneten, Kokpit lodi:
Po chvilce rozmýšlení jsi pobliknutí na senzorech vyhodnotil jako něco abnormálního a rozhodl se to nakonec mistrovi sdělit. Až teprve při sdělování informace jsi si uvědomil, že ti vyhodnocování trvalo celých deset minut, zatímco jste mezitím prozkoumali další kus soustavy.
Armere, proč mi tohle říkáš až po deseti minutách? Pochopil bych minutu, kdy by sis zkoušel ověřit, jestli to nebyla třeba chyba přístroje, ale deset minut? Uvědomuješ si, že pokud by to byla nějaká automatická sonda, tak by už stihla zachytit náš signál a odeslat ho na přesné souřadnice, aniž bychom něco zachytili?
povzdechne si tvůj mistr a doplní svoje rozhození zalamentováním rukama. Nakonec však nechá doběhnout scan a otočí loď v plném výkonu k místu, které jsi označil za podezřelé.

Za chvíli se signál na senzorech objevil znovu a tentokrát jste ho již mohli vidět oba dva. Mistr díky tomu poupravil kurz přímo ke zdroji a hrál si s nastavením senzorů, aby spustil scan daným směrem. Uběhla nějaká ta minuta a konečně jste měli výsledky - zdrojem signálu nebylo nic jiného, než velká linková loď, kterou jste hledali.
Někdo ji dle všeho ukryl do uskupení menších planetoidů, aby se nedala řádně spatřit, přesto i tak vydávala nějaký signál, který pronikal skrz. Každopádně nejevila žádné známky pohybu, i když na lodi energie běžela, což bylo nejspíše i příčinou toho, že vydávala signál.
Nikde žádné stopy po boji, ale přesto tam stojí tak nehybně. Něco je špatně, měj oči na šťopkách a buď připravený u zbraní. Pokud tady někdo je, tak už dávno ví, že letíme k němu,
shrne situaci nahlas tvůj mistr, zatímco dolaďoval váš kurz, jak se váš cíl stále více a více zvětšoval a nyní jsi už mohl vidět hrubé obrysy. Nikde však žádná další známka po jakémkoliv jiném plavidle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Caneten, Kokpit lodi:
Mistře omlouvám se, příště budu pohotovější
reagoval jsem na mistrovo pokárání a čekal co se z toho signálu vyhrbí když jsme k němu zamířili.
Snad se mi brzy vůbec něco povede
zamumlal jsem si v duchu.
Po chvíli jsem již viděl co bylo tím podezřelým signálem.
Tak tady je ta naše loď. Jsem zvědavý, zda je vůbec posádka ještě naživu.
přemýšlel jsem pro sebe.
Ano mistře jsem připraven a jdu ke zbraním jak pravíte. Stejně si myslím, ale že posádka tu nejspíš nebude. Spíše bych řekl, že to bude nevítaná společnost.
pronesl jsem k mistrovi a zamířil jsem do střelecké kabiny, když jsem tam došel tak jsem ještě zkontroloval zbraně a vyčkával.
Mistře jsem připraven. Zbraně jsou plně k dispozici.
oznámil jsem do interkomu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Caneten, Řízení zbraní:
Jakmile mistr vydal pokyn, tak ses pohotově přesunul ke zbraním připraven na cokoliv, co by si trouflo vás přepadnout. Získal jsi tak skvělý výhled na prostor okolo vás, který se tolik lišil od kokpitu. Ve srovnání jsi rozhodně mohl říci, že střelec měl v tomhle směru proti pilotovi jistou výhodu. K dispozici jsi měl i otáčení věže a signál z lokálních senzorů, které se zaměřovaly především na oblast palebného dosahu. Nicméně na nich byl klid a žádný signál nepřicházel ani z kokpitu.
A protože byl klid, mohl ses věnovat prohlížení si plavidla, k němuž jste se blížili. V porovnání s vaší lodí byla tato linková mnohem větší a vzhledem k tisícové přepravní kapacitě se vlastně ani nedalo divit. Ale ve srovnání s tím, co jsi viděl už dříve, byla loď notně potemnělá a na mnoha místech se tak nesvítilo. Sice i na těchto lodích existovalo něco jako denní nebo noční režim, ale tušil jsi, že tohleto rozhodně nebude tenhle případ.
Měl jsi možnost si prohlédnout loď ze všech stran, když ji mistr oblétal, aby prozkoumal okolí a opravdu z venku nebyl nikde ani škrábanec, nebo jakákoliv známka poškození. Vše tedy muselo být provedeno zevnitř a bylo jen otázkou, zda-li to byla ta lepší varianta nebo naopak ta horší.
Vypadá to, že je tu klid - posadím se na vršek lodi na servisní průlez, připrav se na návštěvu paluby,
ozvalo se z lodního komliku a tys věděl, že tvá přítomnost ve střelecké věži už nebyla dále nutná. Mohl jsi tak věnovat tu chvilku času ke své přípravě k návštěvě lodi, kterou jste tak dlouho a usilovně hledali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Caneten, Řízení zbraní:
Pohodlně usazen ve střelecké věži jsem vyčkával na jakýkoliv náznak útoku,ten ale nepřicházel tak zatímco mistr oblétával loď jsem ji mohl zkoumat svým zrakem.
Hm,je tu podezřele moc ticho. Po pirátech ani jiných únoscích ani stopy. To se mi moc nelíbí. Jen aby nás nečekalo nějaké překvapení uvnitř té lodi. Podle vnějšku vypadá úplně bez života,i když nějaké základní podpůrné systémy by mohly fungovat.
Tedy tak velkou loď jsem již dlouho neviděl. Muselo dát únoscům dost práce dostat ji až sem,i když kdoví jak to bylo doopravdy. Asi by bylo moudré počítat i s tím, že jim pomohl někdo zevnitř.

Najednou jsem z lodního komlinku uslyšel mistrův hlas,který oznamoval přípravu na vstup do lodi.
Ano mistře už vyrážím k vám
odpověděl jsem komlinkem mistrovi a vyrazil jsem z věže do výstupních prostor naší lodi,kde jsem počkal na ostatní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Paluba frachťáku:
Doufal jsi v útok alespoň malé smečky pirátských stíhačů, ale k ničemu podobnému nedošlo. O to více podivná se zdála celá současná situace být a působilo to znervózňujícím dojmem. Co naplat, že mistr zněl klidně a zdál se tak být i skrze Sílu, jak jsi mohl vycítit z vašeho vzájemného pouta mezi mistrem a padawanem, tebe celý vývoj dost zneklidňoval.
Po instrukcích jsi zajistil věž a všechny systémy, aby třeba náhodou něco nespustilo a vyrazil jsi k přetlakové komoře, kterou dle všeho hodlal mistr použít pro přechod mezi loděmi. Čekal jsi necelou minutu, než dorazil mistr i s Neou v zádech.
Až projdeme, tak stiskni tohle tlačítko a průlez se zase pevně uzavře. Kdybychom se dlouho nevraceli, tak mně nebo Arnemovi zavolej na komlink a i kdyby tohle ani na několik pokusů nevyšlo, tak vypusť tu sondu a zprávu, jak jsem ti ukazoval. Nějaké otázky?
předal tvůj mistr dívence instrukce, aby jenom zavrtěla hlavou s tím, že vše pochopila. Mistr jí věnoval ještě jeden úsměv, než se otočil směrem na tebe a pečlivým pohledem tě překontroloval.
Připraven? Máš všechno, co by se ti mohlo hodit?
zeptal se tě ještě a dal ti tak poslední možnost si překontrolovat tvé vybavení, k čemuž tě vybídnul už dříve při hlášení palubním interkomem. Pokud bys seznal, že jste připraveni, tak by mistr otevřel spodní průlez sešel níže a otevřel nouzový servisní průlez linkového křižníku pod vámi. Zanedlouho už byl na jeho palubě a čekal na tebe, abys slezl po žebříku za ním, do značně tmavého prostoru.
Po slezení by ses octnul v úzké téměř neosvětlené chodbě, která sloužila k údržbě a vedlo tu několik různých potrubí, elektrických vodičů a další všemožné zařízení nutné pro chod lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Paluba frachťáku:
Trpělivě jsem čekal u vstupu z lodi dokud nedorazil mistr s Neairou a poté jsem poslouchal, jak dívce udílí příkazy, poté se otočil na mne a já mu tedy věnoval plnou pozornost.
Ano mistře. Mám vše sebou. Jsem připraven vyrazit.
odpověděl jsem mistrovi na jeho dotaz.
Tedy snad jsem připraven i na to co nás tam uvnitř čeká.
pomyslel jsem si pro sebe a vydal se za mistrem,který otevřel spodní průlez sešel níže a otevřel nouzový servisní průlez linkového křižníku pod námi a čekal na mne.
Tak tedy hurá do akce
ušklíbl jsem se a slezl po žebříku dolů za mistrem.
Když jsem byl tam tak jsem se konečně mohl rozhlédnout kde že jsme se to octli.
Hm, samé potrubí a elektrické vodiče a málo světla. No očividně jsme ve strojovně. Mohlo to být horší, třeba četa bitevních droidů.
pronesl jsem nahlas a ušklíbl se. Poté jsem se již opět plně soustředil a čekal co můj mistr vymyslel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Paluba civilního křižníku:
Svou výbavu jsi shledal za kompletní a mohli jste tak s mistrem společně vyrazit do hloubi vámi hledané lodi. Po obhlédnutí první chodby, v níž jste se octli, ses rozhodl pokusit odlehčit vtipem, ale následný výraz mistra, když se na tebe otočil, jasně hovořil o tom, že se ti zrovna moc nepovedl.
Doufám, že nějací bitevní droidi jsou to poslední co potkáme, Armere. Navíc vstupujeme do lodi nahoře a ty tu předpokládáš strojovnu, co jsi spatřil několik trubek? Uvědom si, že je tohle velká loď a po celé se musí distribuovat voda, energie a mnoho dalšího, co je zapotřebí k chodu. Kudy si myslíš, že to pak povede, hmm?
poznamenal tvůj mistr kriticky a zareagoval otázkou, i když jsi z jeho tónu jasně vyčetl, že otázka to byla spíše řečnická, než nějaká závažnější. Proto jste hlavně pokračovali dál až ke dveřím, které měly vést dále do chodby. Mistr se na chvilku zastavil a pocítil jsi, jak se natáhl po Síle, než se pokusil dveře otevřít. Musel ovládání dveří chvilku přemlouvat, ale nakonec se otevřelo a vy jste mohli vejít do chodby, kde svítilo nouzové osvětlení.
Chodba byla dost široká, aby tu mohlo projít hned pět lidí vedle sebe a i výškově na tom byla více než dobře. Skoro jako by ji stavěli tak, aby zde neměl problém projít ani takový hutt. Tak či tak, jste zatím nikoho nemohli vidět, nehledě na snížené osvětlení.
Na palubě jsou pořád živé bytosti, ale ... přijde mi to takové zmatené,
zkonstatuje tvůj mistr a rozhlédne se do obou stran, aby získal přehled o chodbě, v níž jste se nacházeli. Nakonec přeci jen dospěl k rozhodnutí kam se vydat a zabočil doleva, tedy směrem k přídi.
Měj smysly nastražené, něco tu není v pořádku,
varoval tě mistr, zatímco opatrně kráčel vpřed.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carnetem, Paluba civilního křižníku
Poslouchal jsem jak mne mistr opravuje v mé teorii, že se nacházíme ve strojovně plavidla a opravdu mne to poté trklo, že jsem byl až moc unáhlený.
Ano mistře mátecsamozřejmě pravdu. Omlouvám se, ale ty trubky mne zmátly,přesto příště budu mnohem bystřejší
slíbil jsem mistrovi a dál se s ním vydal na průzkum lodi.
Hm, to je divné. Zatím vůbec žádné známky života. že by tu přeci jen bylo ůplně mrtvo?[/i
přemýšlel jsem si v duchu.
Potom jsme dále pokračovali až ke dveřím, které vedly do další chodby. Cítil jsem jak se můj mistr natáhl v Síle připraven vycítit okamžité nebezpečí a tak jsem zbystřil. Poté co mistr otevřel dveře jsme oba vešli a já si mohl všimnout rozlehlosti chodby.
Tedy tady by se klidně mohl promenádovat i nějaký Hutt
pronesl jsem nahlas nad ohromením z rozlehlosti prostoru.
Potí jsem opět stočil svou pozornost k mistrovi, který se zdál být něčím znepokojen.
Ano mistře, také z toho mám divný pocit. Jsem připraven.
odpověděl jsem,zkontroloval si světelný meč na opasku, který byl hned po ruce kdyby k něčemu došlo a vydal se po boku mistra dál do chodby.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Paluba civilního křižníku:
Při poznámce o průchodnosti chodby i pro hutty se mistr ledabyle pousmál, přesto se soustředil především na úkol, který ležel před vámi. Vzhledem ke směru vaší cesty se nedalo pochybovat o tom, že míříte nejspíše na můstek, který býval ve většině případů umístěn na přídi, tedy co se standardních linkových křižníků týkalo. U válečných lodí to pak bylo hodně specifické, nicméně tohle byla hudba dávné minulosti, kdy od posledního většího konfliktu uplynulo obrovské množství času.
Cestou k můstku jste sem tam kontrolovali nějaké kajuty, které se vám podařilo otevřít. Nicméně nikde ani stopa po nikom dalším a takhle to vypadalo až do doby, než jste dorazili na můstek. Přesněji před jeho dveře, které vás odmítly pustit dovnitř po mistrově stisku ovládacího panelu.
Podivné, můstek většinou nebývá uzamčený,
pomyslel si mistr a pokusil se vymačkat odlišnou kombinaci, ale ani ta nevedla k úspěchu a stále jste tak byli před můstkem než na něm. Mistr se nakonec otočil k tobě.
Armere, kousek zpátky jsme minuli bezpečnostní místnost. Zajdi tam a zkus zjistit, jestli se ti povede otevřít můstek odtamtud, já zkusím ještě přemluvit tenhle kontrolní panel. V případě potřeby použij univerzální bezpečnostní heslo, pamatuješ si ho, ne?
instruoval tě mistr a připomněl kód, který byl znám různým bezpečnostním složkám, ale také i Jediům pro případ katastrofy ve veřejných plavidlech a zařízeních. Mnohdy umožnil zpřístupnit zakódovanou funkcionalitu, tedy pokud se výrobce oné lodi, či stavitel budovy, držel republikových předpisů.
Vybavil sis, že cestou nazpět jsi měl procházet i okolo ošetřovny pro můstek a blízkou oblast, která byla sice otevřená, ale s mistrem jste se jí prve vyhnuli. Také jsi mohl zkusit nějaké další pokoje, okolo kterých jste prošli, každopádně nikdo tam prve nebyl a ani jste ho nevycítili v Síle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Paluba civilního křižníku:
Pozorně jsem sledoval, jak se mistr snaží zpřístupnit dveře k můstku bohužel marně.
Ano také mi to je divné, že jsou zamčené. Možná tam na nás čeká nějaké nepříjemné překvapení, past nevyjímaje.
poznamenal jsem k mistrovi a poslouchal jeho pokyny ke mně.
Ano mistře ihned se tam vydám. Heslo si samozřejmě pamatuji.
odpověděl jsem a vydal se na cestu.
Cestou jsem procházel kolem ošetřovny i dalších kajut, které byly po mém rychlém prozkoumání všechny prázdné.
To je divné nikde ani živáčka
pomyslel jsem si.
Když jsem dorazil do bezpečnostní místnosti, tak jsem přistoupil k terminálu a pokusil se zadat heslo ke zpřístupnění funkcí otevření můstku a dalších případných zamčených místností.
Tak snad to bude fungovat
řekl jsem si, zadal heslo a vyčkával na reakci terminálu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Bezpečnostní místnost:
Cestou k bezpečnostní místnosti ses rozhodl párkrát nahlédnout do místností, které jsi míjel, ale na první pohled tě tam nic nezaujalo a hlavně tam nikde nikdo nebyl. Se zamyšleným výrazem jsi tak dál pokračoval až ke svému cíli, k němuž jsi dorazil během několika minut. Dovnitř ses dostal bez výraznějších potíží a bez nějaké dalšího prodlení ses rozhodl rovnou zadat svůj kód, který by ti měl zpřístupnit velkou část systémů.
A opravdu zafungoval i tentokrát, díky čemuž ses dostal k ovládání základních věcí, jako byly například dveře a jejich uzamčení. Měl jsi i přístup k několika kamerám v nejbližší sekci, ale jejich rychlá kontrola ti neprozradila nic nového, než několik místností, které jsi již navštívil. Pouze kameru na můstek ti to odmítlo zobrazit a to s odůvodněním nedostupnosti kvůli vyššímu oprávnění. To samo o sobě bylo podezřelé, ale tvým hlavním úkolem bylo něco jiného. Otevřel sis tedy schéma dveřních přepážek a našel dveře na můstek. Vybral jsi je na dotykovém rozhraní konzole a z pomocného menu ses je pokusil otevřít, nicméně se ti dostalo chybné hlášky.

Kód: Vybrat vše

Nelze otevřít, uzamčeno na základě vyššího oprávnění.
Z technického minima, kterým by si měl projít každý padawan jsi dobře věděl, že uzavřít to, aniž by to šlo otevřít tvým univerzálním kódem, mohlo jen naprosté minimum osob. Věděl jsi, že mistři Jedi s vyšší bezpečnostní prověrkou v rámci Republiky mají ještě nějaký vlastní kód, poté i nejvyšší představení rozvědky, kancléř a jeho zástupci, či z lokálního hlediska kapitán a jeho zástupce. Nikdo jiný by neměl být schopen dveře takto uzavřít, aby je nepřebil tvůj kód. Ostatní dveře v této sekci se pak zdály otevřené, vyjma jedné kajuty nedaleko tebe. U ní se však zdálo, že by ti tvé oprávnění mělo více než stačit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Bezpečnostní místnost:
Poté co jsem se dostal ke konzoli a trochu si s ní hrál, tak jsem mohl zjistit hned několik věcí.
Hm, bezva. Takže jak vidím kamery na můstek mi to odmítá zpřístupnit a při zadání příkazu k otevření dveří na něj mi to rovněž odmítne akceptovat příkaz. Fakt super den dneska máme.
zanadával jsem si a snažil se usilovně na něco přijít co by vše vyřešilo.
Možná, bude třeba najít kapitána. S jeho velitelským kodem by to šlo raz dva. Ovšem jestli je stále naživu a vůbec na lodi. Možná by mohl stačit i mistrův druhý kod, který by mohl otevřít ty dveře. Raději jej vyhledám ale ještě zkusím tady tyto nedaleké dveře. Třeba na jejich otevření můj kod bude stačit.
pomyslel jsem si,přistoupil ke konzoli,kde jsem si vyhledal dle schématu ovládací funkce kajuty blízko místa kde jsem se nacházel a tak jsem zadal sv§j kod a čekal na reakci systému.
Sílo dej at se otevřou.
modlil jsem se v duchu a čekal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Bezpečnostní místnost:
Ať jsi nakonec zkusil cokoliv, tak dveře na můstek odmítly povolit a zůstávaly i nadále tvrdohlavě zavřené. V tu chvíli ti bylo jasné, že s dostupnými informacemi a možnostmi tyto dveře prostě odsud neotevřeš, i kdyby ses pokoušel stavět na hlavu a nohama vytvářet všechny písmena aurabeshe.
Protože ti to bylo i tak divné, rozhodl ses zkusit použít svůj kód a otevřít alespoň nedalekou zavřenou kajutu a zjistit, jestli jsi ho třeba nezadával špatně. Hned po nacvakání ti však systém zobrazil souhlasnou hlášku a informaci o tom, že zrušení zamčení dveří proběhlo úspěšně a jsou tak nyní otevřené. Potvrdilo se ti tím tedy to, že kód byl správně, pouze ti nestačil z hlediska oprávnění, kterým oplýval.
Informace o otevřené kajutě nebyly nikterak obsáhlé, mělo se jednat o řádovou kajutu a jméno majitele ti nic neříkalo, pouze jsi věděl, že na rozdíl od ostatních v této sekci byla předtím zavřená.
Armere? Armere, jak jsi na tom s otevřením těch dveří? Běžné finty mi nezabraly, tak mě zajímá se ti to povede nějak přemostit nebo budu muset sáhnout k poněkud ... ničivějšímu řešení,
ozval se z komlinku hlas tvého mistra, který se tě ptal na tvůj postup v bezpečnostní místnosti, protože ses mu doposud neozval a ani nedal vědět, jak se dařilo tvému počínání. Zároveň také naznačil o jakým dalším postupu uvažuje, kdyby se nepovedlo dveře otevřít nějak jinak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Soustava Ord Carneten, Bezpečnostní místnost:
Čekal jsem na reakci systému na můj příkaz pro otevření té druhé kajuty a ihned jsem se zaradoval když mi systém ukázal, že dveře byly otevřeny. Tak jsem se pomalu chystal vyrazit na její průzkum, když mi v tom zapípal komlink a já přijal hovor od mistra.
Mistře bohužel mám špatné zprávy. Systém odmítá ty dveře zpřístupnit. Můj kód ani veškeré pokusy o přemostění nezabraly. Takže asi přeci jen budete muset použít radikálnější řešení jak pravíte. Přesto při hledání v konzoli jsem objevil jednu kajutu a po použití mého kódu se mi ji povedlo otevřít tak rád bych ji prozkoumal ještě než se vydám k vám. Stejně je to po cestě.
oznámil jsem situaci svému mistrovi a pomalu se vydal k již zpřístupněné kajutě.
Snad v ní najdu něco zajímavého a nebude to nepříjemné překvapení snad.
říkal jsem si v duchu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Soustava Ord Carneten, Jedna z kajut:
Sdělil jsi mistrovi výsledky svého snažení, které nebyly příliš příznivé a připojil jsi i informace o tom, že přístup do jiných místností nebyl až takový problém. Z mistrovo strany chvilku nic nepřicházelo, jak o celé situaci přemýšlel a snažil si vyvodit nějaké závěry, což znamenalo, že dospěl k nějakému podezření.
Buď opatrný a zkus zjistit, jestli tam třeba nebyl nějaký záznam nebo něco, co pasažér mohl poznamenat k dění na lodi po jejich ... zmizení. Já holt použiju trochu agresivnější řešení, abych se dostal dovnitř, protože věřím, že na tom můstku najdeme alespoň část odpovědí. Nezdrž se dlouho,
ozval se ti mistr z druhé strany a posléze spojení ukončil, aby se rovnou pustil do práce. Tys tedy mohl vyrazit do kajuty, kterou se ti povedlo skrze systém otevřít.

Kajuta byla prázdná, tedy z hlediska pasažérů, jinak vybavení prozrazovalo nějakého bohatšího obyvatele. Zdobené zavazadlo postavené vedle skříně, oblek na posteli, byť notně pomačkaný. Součástí kajuty, která byla poměrně veliká, byl i terminál, velká obrazovka, rozměrné kanape a samozřejmě vlastní koupelna. Jako Jedi jsi takhle moc často, vlastně doposud vůbec, necestoval, ale rozhodně to byla první třída. Na pracovním stole se nacházelo několik datakaret a vypnutá konzole, na konferenčním stolku ležela nějaká další, ale jinak vše nasvědčovalo, že majitel této kajuty odsud odcházel hodně ve spěchu. Dost věcí bylo poházených a rozhodně si něco vzal ze svého zavazadla, kde bylo několik pohozených kusů oděvu okolo. K dispozici tu byl mimojiné třeba i bar a postel byla dostatečně velká, aby na ní dva měli více než dost prostoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“